|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosnica
3.2.2011 15:24:56   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: minna

Mi smo dobili u porodilistu neku koja mi je bzvz...a ni nju ne stizem da popunjavam, ustvari me najvise nervira sto su nam sve slike na kompu i nikako da ih razvijemo pa da neke izlepim unutra, onda bih kupila neku drugu, malo bolju...ali mi se sve cini da to nikad necu uraditi...bas sam lenjauser posted image


isto user posted image nikako da se nateram da uradim slike i zalepim i sve............


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Radosnica
4.2.2011 20:53:36   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Vika

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

kupila sam ovu, slatke su ilustracije a nije mnogo zenskasta (posto mi mm opasno zamera da kupujem stvari kao za devojcicu user posted image - a niiiije, samo ne volim onu podelu plavo za decake, roze za devojcice). ova je bas fina:
user posted image



I ja sam od raspoloživih odabrala ovu


I mi imamo ovu i već smo je ispunili... Druga beba će dobiti onu što je Stefan dobio od države, tj. pokrajine "Uspomene prve bebe"user posted image


ovakva je i nasa... vec smo je poceli popunjavatiuser posted image ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Radosnica
4.2.2011 22:46:42   
Nensi*
Mi imamo ovu

user posted image

i onu iz Mladinske...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Radosnica
5.2.2011 8:32:21   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

kupila sam ovu, slatke su ilustracije a nije mnogo zenskasta (posto mi mm opasno zamera da kupujem stvari kao za devojcicu user posted image - a niiiije, samo ne volim onu podelu plavo za decake, roze za devojcice). ova je bas fina:
user posted image


mi imamo istu ovakvu... stvarno je divna...svako bitno desavanje je zabelezeno...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Radosnica
10.3.2011 18:41:06   
Petkovici
Joj, radosnice su super stvar! Ja sam od roditelja uzela svoju, pre neki dan, i bas je odlicna uspomena! Nisu bas sve pisali i zao mi je zbog toga, pa cu se ja truditi da svom detetu popunim celu!

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Radosnica
10.3.2011 20:53:48   
anajid
Eh kad smo kod radosnice,ja neki dan popunila i od rodjendana,polepila slike,sad sam mirna jedno vreme.Bas sam se potrudila da sve popunim,jer cu posle zaboraviti.Nadam se da cu nastaviti i ubuduce popunjavati.

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Radosnica
1.11.2011 23:13:38   
kliklik
Ja sam mesecima kukala da hocu da kupim radosnicu, i onda sam je konacno nabavila, onu od Mladinske, i evo sad mesecima stoji prazna i nikako da nadjem vremena da je popunim.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Radosnica
1.11.2011 23:19:16   
bulka
i nasa je vec dugo prazna... izabrala sam diiivnu, i u pocetku pisala, a posle, uzeh svescicu i poceh pisati njihovo dnevnice, povremeno napisem nas dan, ili sta su ruckale nekog dana, i naravno sve ono novo...

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Radosnica
2.11.2011 9:46:45   
Ana RR
A mi smo kupili dve radosnice user posted image prvo smo uzeli Mono i Manjana jer je baš lepa, onda smo skontali da u njoj i nema baš puno za pisanje pa smo kupili i u Mladinskoj knjizi. Obe mi stoje i čekaju da se setim da krenem da pišem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Radosnica
2.11.2011 9:47:54   
Olga75
ja jos ni prvi rodjendan nisam popunila user posted image
sreca pa imam beleske
i uvek se zaplacem kad je uzmem u ruke , pojma nemam zasto tako deluje na mene

< Poruku je uredio Olga RR -- 2.11.2011 9:48:10 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Radosnica
2.11.2011 11:15:36   
kliklik
Meni mnogo znaci moja, ona lepa za zlatotiskom, sto je do polaska u skolu, pa bih volela da i malecka ima tako nesto, ali od svih koje sam pregledala jedino mi se dopala ova od mladinske, ali ona je samo do prvog rodjendana, jos kad bih je lepo popunila... najvise se ustrucavam jer imam ruzan rukopis.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Radosnica
4.12.2011 19:29:19   
maslackic
Ima li neko OVO

meni je sve to simpaticno ,ali nikako ne bih cuvala pupak ili zubice ,niti pramen kose...

ok mi je zapisivati neke slatke stvari,cuvati slike ili crteze koje dete napravi,..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Radosnica
4.12.2011 19:35:43   
mikica sa
maslackic, sad sam virnula i pogledala ovo. preslatko je! user posted image
ovdje se spominje neki komplet od vise knigica. koliko ih se u stvari dobije?

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Radosnica
4.12.2011 19:45:48   
maslackic
pa 8 knjigica ,svaka ima temu i dobijes kutijicu za zubice user posted image i to je komplet.

super je ko voli, meni je super,ali zubice mi je glupo cuvati

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Radosnica
4.12.2011 19:50:17   
Anoniman
Mi imamo dve radosnice:

Ovu smo dobili od babe i dede:

user posted image

A ovu od kume:

user posted image

Obe su divne i mislim da se pri tom savršeno dopunjuju. Ovu drugu smo malo kasno dobili pa nismo mogli baš sve precizno da upišemo (tipa kolika je bila dužina stopala na dan prve kontrole) ali većinu smo popunili... Ima 8 knjižica, sad je ostalo da uradim slike da polepim u nju. Jedino što će biti problem je što u jednu od knjižica treba da se polepe čestitke a sve koje smo dobili su većeg formata od knjižice...

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Radosnica
4.12.2011 20:00:06   
mikica sa
ja sam sad upravo narucila ovu i jedva cekam da stigne user posted image
jer, ovako sve pisem plus sto cu morati zbog nekih podataka da listam RR duuuugo unazad user posted image  ali dobro, uradice to mama za svog andjela user posted image
bas se radujem da je ispunim.
ja se sjecam da je meni mama cuvala neke zubice na moje insistiranje ali ih poslije vise nije bilo. i kod moje drugarice se isto desilo, kao da su nestali user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Radosnica
5.12.2011 9:12:27   
Anoniman
Mikice u prethodnom postu sam pisala da mi se ove 2 odlično dopunjavaju. Ova jeste obina ali nije previše detaljna. Ako si u mogućnosti, pored ove kupi i jedno obični i popuni lepo obe... 

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Radosnica
7.12.2011 18:38:35   
Azra_
mame, koliko je ova Lagunina radosnica od vise knjizica prakticna? Da li je dovoljno popunjavati samo nju? Ili je bolja radosnica u izdanju Mladinske knjige? Znam da se uvek lepo ukomponuju neke dve, ali necu imati bas puno vremena, pa bih da se odlucim za jednu i nju lepo pounim vremenom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Radosnica
7.12.2011 18:49:50   
Anoniman
Nisam videla tu od Mladinske knjige, mislim da je Ana ima. Mi smo dobili ovu Laguninu, tj Larousse-ovu i Mono i Manjana i te 2 nam se dobro dopunjuju... Ni jedna mi nije dovoljna sama po sebi, ali ovako je taman...

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Radosnica
7.12.2011 18:59:02   
Azra_
Meni je bitno da dete jednog dana bar nesto ima. Mada, malo su mi bezveze oni delovi o trudnoci, saopstavanju tati, nasa osecanja i razgovori. Mozda gresim, ali taj deo mi je jako intiman i drag i ne bih da dodjem u situaciju da ga delim sa nekim ko jednoga dana bude citao tu radosnicu. Vise volim da ima dosta podataka o samom detetu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Radosnica
7.12.2011 19:04:01   
maslackic
Azra i ja ! user posted image od tezine i duzine pa na dalje...sve ovo sto sad meni prolazi kroz glavu nije za siroke narodne mase vec samo za RR user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Radosnica
7.12.2011 19:10:16   
Anoniman
A meni se dopada što ima taj deo. Da N jednog dana pročita koliko je bila voljena i pre nego što je došla na svet i koliku sreću i radost je unela u naše živote. A da je to deo naše intime jeste, a ko će sem nama najbližih čitati radosnicu? Sem sutra Nevene, mm, mene nikom to neće biti zanimljivo da čita. Koliko god mi želeli da se ceo svet divi našem detetu, nešem najvećem uspehu, da uzdiše nad njenim skikama i smeje njenim pogrešno izgovorenim rečima, ostatak sveta ima svoje radosti i interesovanja... 

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Radosnica
7.12.2011 19:11:55   
Azra_
Verovatno cu te delove preskakati. Ja nemam radosnicu, ali MM ima i kada bih takvu pronasla bila bih presrecna jer radosnica pocinje rodjenjem deteta. Kad je rodjeno, dimenzije, pa posle kad se nasmejalo, prve kontrole, prvi zubici, prvi njegovi crtezi...jednostavno njegova knjiga, a ne knjiga trudnoce njegove mame. Mozda preterujem, ali meni ne bi bilo prijatno da jednog dana neko cita kako sam ja mm-u za dan nase godisnjice poklonila pozitivan testic, to je ipak nesto nase.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Radosnica
7.12.2011 19:22:21   
maslackic
Azra, vidi na radosnici tvog muzica ko je izdavac user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Radosnica
7.12.2011 19:27:50   
Azra_
user posted image Vidis to mi nije palo na pamet!user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here