|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosnica
21.1.2012 14:52:55   
Anoniman
e, mi smo dobili tu radosnicu sa Zmajevim pesmicama! I bas ima svasta unutra, pa mi treba pomoc oko popunjavanja user posted image
npr. treba razmisliti ko je prosle godine bio popularan pevac, sportista godine, ekipa godine, film i knjiga godine, zenska i muska moda, popularni automobili, dogadjanja u svetu i zemlji, politicari...Imate li ideje za ove kategorije?

(odgovor članu zivka)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Radosnica
21.1.2012 15:03:45   
gagana83
Sportista- Novak Djokovicuser posted image
Ekipa- Barselona(fudbal)

Sto se tice dogadjaja u svetu na pamet mi padaju samo ruzne stvari: nuklearna katastrofa u Japanu, Masakr u Norveskoj, Bin Laden...to bas i nije za radosnicuuser posted image

Ne secam se ko je dobio Oskara za najbolji film prosle godineuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Radosnica
21.1.2012 15:19:12   
Anoniman
pa da...jedini lep dogadjaj koji mi je pao na pamet je ono kraljevsko vencanje, a to i nije nesto...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Radosnica
21.1.2012 15:35:36   
Blagoslovena
E meni je ta bas glupa stranica u radosnici i ja znam samo za sportistuuser posted image
Ni ja nisam popunila tu stranicu...


Moze se sve naci i na internetu....a za dogadjaj mogu da napisem za jednog svog sina.....najvaznije je sto sam se rodio i sto sam dobio bratauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Radosnica
21.1.2012 15:43:52   
Anoniman
e, ta ti je dobra! user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Radosnica
21.1.2012 15:49:00   
Blagoslovena
Pa dauser posted image user posted image
Kod nas ne mjere ni duzinu beba, samo ih vagaju...jedino da ih mjerim sama sa metrom........pa ni ono tacno po mjesecima...nikada ih nismo vodili tacno na mjesec, pa ja pisem i datum pored....
A kod ono cukundeda i cukunbaba, malo mjesta za pisanje, jer to je vec 16 ljudi i ko zna sva imenauser posted image

kada pisem mama se sjeca i citam tati, on kaze ma ja svako ko pise istoriju navija za sebe...jer se svodi na mama je ovo, mama je onouser posted image , mada i tatu ubacim po nekada, kazem pa ko je kriv kada se stalno mama spominje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Radosnica
21.1.2012 16:04:06   
Anoniman
Moja je od strica dobila onu larousse radosnicu. ima 8 knjizica i bas ima glupih stvari. Jedna knjiga je mamin dnevnik user posted image A ja sam od onih koja je uvek birala na pismenom temu akcija skupljanja stare hartije a nikad jesen u mom gradu user posted image Kad smo imali u osnovnoj obavezno da vodimo dnevnik na raspustu, ja sam to bukvalno shvatila i za svaki dan napisala po jednu recenicu i crtez (koji je kao je odmicalo vremo polako poceo da gubi na koloru a zatim i na sadrzaju user posted image 0 tipa danas sam se sankala user posted image Tek kad sam dosla u skolu i kad su deca pocela da citaju o kristalnim pahuljicama koje su prekrivale sta ti ja znam, shvatila sam da je jedna njihova stranica dnevnika dza nego sve on sto sam ispisala za ceo raspust. Naravno to me nije sprecilo da narednih godina uradim isto user posted image

U ovoj radosnici isto ima da svako malo stavljas otisak stopala i ruku (kud ne dadose i ono jastuce za pecate) i sta su rekli prijatelji. Sta su rekli, IJAOOOOOO sto je slatka i to svi do jednog. Pa ima mala fioka i u njoj kovertica za kosu i kutijica za mlecne zube user posted image . I tako jos gomila gluposti, ili je to samo do mene user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Radosnica
21.1.2012 16:12:38   
Anoniman
e, i to za duzinu i tezinu sam se pitala kako upisati, dobra ideja za datume! a za cukunbabe i dede - poslala sam mejl sestri, mislim da ih ona sve zna user posted image  u osnovnoj skoli je jednom pravila porodicno stablo i raspitala se o svima user posted image
hahaha...misu, ja isto ne znam sta da napisem tamo o tome sta su prvo mama i tata rekli po njenom rodjenju user posted image  mislim, ako napisem da sam pitala kad cu moci da jedem i pijem, to nece zvucati ni malo majcinski user posted image  al jbg skoro 48 sati nisam jela nista sem one infuzije user posted image
a planiram negde da ubacim pozitivan test al ne znam gde, kako nisu predvideli mesto za to.user posted image  i kako opisati sucmurastu boju ociju.

< Poruku je uredio ksena -- 21.1.2012 16:13:54 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Radosnica
21.1.2012 16:17:45   
Anoniman
Ma ja mislim da mi to treba da ispisemo da bude lepo i upecatljivo, ne mora bas najtacnije. Ja se ni ne secam sta sam prvo rekla. Mozda da je isti otac. Bila sam opsednuta da joj vidim nokat na malom prstu na nozi da li je isti kao ocev, a babica kad je krenula da je nosi dva puta mi je gurala u facu i vikala majko ljubi dete user posted image Nije mi ni palo na pamet da je poljubim. Iskreno vise mi je bilo zanimljivo i smesno nego sto sam imala ikakav drugi osecaj, a posebno da je to moje dete. Mi nismo mogli da se opasuljimo skoro mesec dana, sve smo mislili da je kod nas samo za vikend. A ja sam nevrojeno puta rekla sad ce teca da te uzme umesto tata user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Radosnica
21.1.2012 17:05:23   
Anoniman
Mišu, mi imamo tu Larousse, dobili od kumova, šta je ko rekao nisam popunjavala, a u mamin dnevnik pišem šta smo od hrane uveli i šta voli da jede. Jer svako malo zaboravim pa po 100 put napravim kašicu koju neće da jede... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Radosnica
21.1.2012 17:22:12   
maslackic
Misu, videces na predhodnim stranama da sam vec pisala o toj radosnici od 8 knjiica...ali meni se vise svidja ona sa Zmajevim stihovima a za sad nemam ni jednu user posted image

a sto se zbunjenosti tice, mm jos ponekad nesvesno kaze ujkino dete user posted image haha,navika jer ima dve sestricine user posted image

< Poruku je uredio maslackic -- 21.1.2012 17:23:21 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Radosnica
21.1.2012 18:24:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaliMis

A ja sam nevrojeno puta rekla sad ce teca da te uzme umesto tata user posted image


user posted image user posted image user posted image  i meni su je gurali da je poljubim, a bila mi gadna onako bela i neoprana.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Radosnica
22.1.2012 16:31:31   
Anoniman
gae, puna si odlicnih saveta! iskoristicu dnevnik za tu vrstu podataka.

maslackic, to je super poklon da trazis da ti neko donese!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Radosnica
22.1.2012 17:34:22   
maslackic
nepada mi napamet da cuvam zubice ili daleko bilo pupak user posted image
za sta da iskoristim kutijicu ? user posted image

mislim, kada sam videla user posted image prvo sto sam mm u rekla je Nemoj nikom da kazes, misleci dok ne potvrdimo user posted image i kako sad to da napisem user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Radosnica
28.1.2012 9:02:30   
Blagoslovena
E ja bih sve to čuvala, luda sam za skupljanjem tih gluposti...koje za mene znače uspomeneuser posted image
I obožavam piskaranje...pisanje svih detalja, jer sam mnogo zaboravna....a još što volim različito....svojim blizancima skoro ništa ne kupujem isto, pa tako ni radosnicuuser posted image ...za sada imamo onu sa pjesmicama Zmaja i Bebin spomenar...obe lijepe i bile na sniženju, a nešto kontam uzeti i treću različitu...kao zajedničku.....user posted image sve mi lijepe na svoj način.....a ja neodlučna

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Radosnica
3.2.2012 12:03:32   
Gagica2012
Ja imam radosnicu jos iz 97 godine i odlicna je za popunjavanje, ima prelepih stvari. Ove nove mi nisu bas nestouser posted image
Jedva cekam da krenem da je popunjavam

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Radosnica
1.3.2012 17:03:21   
Victoria
Ja imam radosnicu od rodjenja pa do 1 razreda i to je stvarno najlepsa uspomena i stvar koju imam iz detinjstva...moj prvi crtez ,neke fotografije,kako sam trebala da se zovem ,kada mi je izrastao prvi zub svasta svasta nestooo,jedva cekam moju bebicu pa da sve pisem :))

< Poruku je uredio Victoria -- 1.3.2012 17:10:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Radosnica
18.8.2012 11:03:21   
wowlijetgold
Behind every successful man there's a lot u unsuccessful years.

-----------------------------
http://www.mmohome.com/ | http://www.mmolive.com/ | http://www.mmohome.com/gold/Maple-Story-US.html


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Radosnica
18.8.2012 13:52:16   
PoisonEve
Ko je ovaj spamer?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu wowlijetgold)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Radosnica
18.8.2012 14:10:37   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Radosnica
15.9.2012 20:57:11   
dumisko
Devojke a gde da kupim tu radosnicu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Radosnica
15.9.2012 21:02:42   
Anoniman
Ima ih u svim knjižarama.

(odgovor članu dumisko)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Radosnica
16.9.2012 22:13:38   
dumisko
user posted image hvala ja sam od skoro mama pa pojma nemam, ali mi se sviđa ideja i ovo što sam čitala pa ću kupiti za svog sina..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Radosnica
16.9.2012 22:18:08   
soni
Mama mi poslala iz Srbije radosnicu i bas je divna..Oduevila sam se....Isto ima zmajeve pesmice pozadi,...

Pocela sam polako da je popunjavam...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Radosnica
17.9.2012 10:44:17   
New Mom
Mene grize savest kad skopčam koliko malo vodim računa o Koljinoj radosnici, za razliku od Kaćine.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here