|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
15.1.2014 13:51:03   
Milica cica
Pa ne znam koliko se lepo vidi pošto su dve bebe. Baš ću videti sa dr kada odem kod nje.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: 4D ultrazvuk
16.1.2014 7:05:35   
New Mom
Ja bih trebalo da idem za 2 nedelje, u sklopu drugog EUZ. Jedva cekam.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: 4D ultrazvuk
16.1.2014 10:10:31   
Jole84
Ja idem danas,javljam utiske user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: 4D ultrazvuk
27.1.2014 15:44:18   
Jeltje
Drugarice,

Dajte mi savet gde je najbolje uraditi 4D uz u Beogradu??? Gledam i citam razne forume i misljenja i iskustva su bas razlicita...A zelela bih da nadjem neku opciju gde ce me neko lepo pregledati, a ne otaljati i zelela bih da dobijem i CD, a da sve to ne kosta previse. Mislim da je neka optimalna cifra koju bih dala do 5.000din.

Pomagajte sve koje mozete, jer sam vec 26 nedelja, pa da uradim to sto pre (da ne bude posle prevelika beba).

Hvala unapred, ljubim vas sve user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: 4D ultrazvuk
27.1.2014 16:42:24   
New Mom
Bogme, ja sam pre 4 i pre 2 godine ovde placala 6000, sad ce biti 7, a uopste ne spada u skuplje varijante.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: 4D ultrazvuk
27.1.2014 16:43:43   
New Mom
I drugo, u oboj sam isla u 33.nedelji "za svoju dusu" i slike iz tog perioda su bas kao sto su se rodili likom. Nema ogranicenja kad radis 4D.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: 4D ultrazvuk
27.1.2014 17:05:54   
Jeltje
Hvala draga New Mom....Ja sam negde procitala da ne treba ici posle 30 nedelje na 4D jer se ne vidi dobro zbog velicine bebe...kao kad je velika ne vidi se dobro.

A sto se cene tice, ovde u BG-u su zaista sarenolike...bukvalno od 3600din do 8000din, a iskustva su razlicita, pa zato mi treba neko proveren, a da je u srednjem rangu sa cenom user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: 4D ultrazvuk
27.1.2014 22:14:22   
Jeltje
Posto se nije javio niko iz Bg-a ja sam se dala u kopanje po forumima i zvanje ordinacija tj. ispitivanje trzista...I evo zakljucka:
1.Ima par ordinacija gde je 4D ispod 5.000din, ali su komentari za njih losi...devojke su imale lose iskustvo u smislu da su ih otaljavali po 10tak minuta, sturi izvestaji su im dati, a i CD-ovi nisu radili....
2. Ima par ordinacija koje su nahvaljene ali su cene od 7.500din do 8.500din.
Meni je nekako ova druga varijanta preskupa, pa sam nasla i trecu varijantu u jednoj ord gde je 5.000din i zakazala sam za sutra...I ranije sam isla par puta kod te dr i verujem da cu biti zadovoljna, a i znam devojke koje su bile zadovoljne. Stoga vam sutra saljem izvestaj kako je bilo i da li vredi ici u tu ordinaciju na 4D.

Pozz user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: 4D ultrazvukli
27.1.2014 22:52:01   
Chipsy
Draga, kazu da je Zivanic najbolji, meni je to drugarica rekla, kako su se ophodili kad su videli od koga je. Mislim da treba platiti ipak, bar iz mog iskustva...Najbitnije je da imas poverenja u dr

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: 4D ultrazvuk
27.1.2014 23:00:44   
dijana1*
Chipsy molim vas da ne menjate naziv teme.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: 4D ultrazvuk
28.1.2014 23:09:31   
Jeltje
Evo da javim utiske...

Bila sam danas na 4D i prezadovoljna sam! Doktorka je odlicna i sve je detaljno pogledala, svaki bebin organ i hvala Bogu sve je u redu...Bas sam zadovoljna i srecna. Baba se super slikala i bila je dobra za saradnju, dobili smo i CD za uspomenu. user posted image

Ako nekom treba preporuka gde da ide, a da je ok cena i dobra doktrka poslacu vam poruku.

Ljub user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: 4D ultrazvuk
28.1.2014 23:17:14   
dunja RR
Jeltje darling, pošalji pp, i reci mi koja je cena i koji deo grada :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: 4D ultrazvuk
24.2.2014 16:12:23   
pari
Meni je danas dr preporućila da odem kod dr Živanića na ekspertni uz loji se radi između 22 i 24.nedelje.... Ja sam i ranije čulla za njega tako da ću zakazati pa ću vam napisati svoja iskustva...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2014 20:45:13   
QueenJ
Ja sam iz Valjeva. Kod nas postoje za sada 2 varijante. U privatnoj klinici dr Jo***-a ili u privatnom domu zdravlja H*****l. Prva varijanta je 6500,a druga 4600 din. Mi smo bili u 19. sedmici, ova jeftinija varijanta, da vidimo, ako ne budemo zadovoljni, da idemo na skuplje mesto. user posted image Dr nam je rekao da smo malo poranili, jer lice npr. nije potpuno formirano, pa nije bio "savršen" ugođaj. Pregled je bio detaljan, skoro sat vremena, svi organi se lepo razvijaju i jedna diiivna trudnoća. Saznali smo i pol. CD nismo dobili jer nam je dr zakazao još jedan 4D u 24. sedmici BESPLATNO, da bismo mogli lepo da upoznamo našu princezu. Sve pohvale!!! Toplo preporučujem.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: 4D ultrazvuk
21.3.2014 7:59:22   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lepao

Da li se ikome desilo da je dr u 12 sedmici pogrijesio spol na 4D UZ??



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: 4D ultrazvuk
28.3.2014 23:17:40   
happy mama
Drage trudnice, upomoc!!!
Naime, vodim trudnocu kod dr koji ima 2d ultrazvuk, i do sad je bilo sve u najboljem redu. Inace,sada ulazim u 34.nedelju trudnoce. U 23. nedelji sam jednom bila na 4d ultrazvuku kod ginekologa koji inace ne vodi moju trudnocu, i tada je bilo takodje sve u najboljem redu. Pre nedelju dana sam opet otisla kod njega na 4d, eto cisto da vidim kako je beba, da je malo pogledamuser posted image , a onda mi je taj dr rekao da ne moze bas lepo da vidi pregradu izmedju pretkomora srca bebe i da kazem svom lekaru da obrati paznju kad mi radi uz. Okretao me je na levi,desni bok, gledao sa svih strana, nekad mu se ucini da vidi pregradu pa onda opet ne vidi user posted image Napomenuo je da ne brinem i da se nekad desava da se beba tako namesti da ne moze lepo da se vidi. Pogledao je nalaz iz 23. nedelje kada sam bila kod njega i tamo pise da su vidljive sve cetiri srcane supljine. Jako sam uplasena i ne znam da li je moglo n esto da se desi u vreme od prvog do drugog 4d uz?!? Kod mog dr imam pregled za 4 dana i ne mogu da iscekam da odem,a s druge strane me je strah i da odem da mi ne kaze nesto lose. Ne znam da li on na obicnom uz uopste moze da vidi pretkomore i komore?!?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: 4D ultrazvuk
28.8.2014 12:42:29   
Ipokrisia
Ja ne znam sta je sa tim Dr Zivanicem, toliko su oprecna misljenja oko njega.Htela sam da idem kod njega ali sam odustala zbog njegove neljubaznosti.
Ne dovodi se u pitanje strucnost, ali kao o coveku i ophodjenju prema pacijentu cula sam sve najgore o njemu. Na forumima vidim prema nekome da je bio uzasno neljubazan i da je samo cutao na pregledu, zavrsio ga za 10minuta, a kod drugih da je bio ok,gledao pola sata i bio pricljiv.
Moja drugarica je radila double kod njega i izasla je uplakana iz ordinacije.Prvo sto je non stop huktao nesto i vikao da bolje da je ostao kuci da spava nego sto j dosao nju da pregleda, onda ju je jako pritiskao dole pri dnu stomaka ne bi li pomerio bebicu da se bolje vidi, ali bio je jako grub, drugarica je imala bolove nakon toga i zazalila vise nego ikada svojih bacenih 100evra. Slicno iskustvo ima i moja koleginica koja je isla na UZ kod njega i zove ga Dr Frankestajn user posted image Kaze samo pravi neke cudne face,ne govori nista i ostavi te u strahu i panici da se pitas da li je sve ok.
Ne znam vise kome verovati, a ne bacaju mi se pare da trpim stres od lekara kome placam.

(odgovor članu happy mama)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: 4D ultrazvuk
28.8.2014 19:36:26   
plačljiva
Drage moje,ja imam preporuku da idem na 4D kod neke Irene Jurišić u Maksima Gorkog?Zna li neko nešto o toj dr?user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: 4D ultrazvuk
30.8.2014 13:43:51   
branki*
ima li 4 d u zajecaru,posto u boru nema?
sa bozom sam isla u paracin.

< Poruku je uredio branki RR -- 30.8.2014 13:44:28 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: 4D ultrazvuk
30.8.2014 14:16:24   
Janja V
Branki, ja sam samo u bolnici isla na UZ i tamo jeste 4d ali oni pre svega gledaju u 3d. Slike sto imam sa UZ su u 4d. Kod privatnika verovarto ima, ali to bi morala da proveris kod koga. Jel bi ti privatno?

< Poruku je uredio Janja V -- 30.8.2014 14:18:29 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: 4D ultrazvuk
30.8.2014 14:20:37   
branki*
pa,da ja sam mislila privatno jer i ne mogu da dobijem uput za bolnicu.ali,ne znam ni te privatne koje su.ako znas neku da ima 4 d i rade te detaljnjije preglede,pusti mi na pp.
ipak mi je blizi zajecar,nego paracin.u paracinu je bilo 5 500 te godine kad sam isla i jos gorivo i da jedemo nesto...

< Poruku je uredio branki RR -- 30.8.2014 14:22:08 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: 4D ultrazvuk
30.8.2014 14:36:07   
Janja V
Izgleda da ne mogu da ti posaljem PP. Vec nekoliko puta pokusavam. Jel si primila nesto?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: 4D ultrazvuk
30.8.2014 14:51:49   
branki*
nisam.jesi stavila naslov poruke u onaj pravougaonik?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: 4D ultrazvuk
22.4.2015 19:43:47   
Valerie
jel isao neko na 4d kod dr Brakusa?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: 4D ultrazvuk
23.4.2015 23:09:03   
Chipsy
Valeri, isla je soni, posalji joj pp

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here