RE: Silikonske bradavice (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


isidora88 -> RE: Silikonske bradavice (10.1.2016 20:54:18)

ja imam aventove S velicina. procenis na osnovu bradavica, moje su male i kratke pa bebac nije znao da uhvati, a i bio je lenj za sisanje... sad ih opet nosim u porodiliste pa cemo videti kako ce nova beba prihvatiti i da li ce mi trebati uopste




IvanaSK RR -> RE: Silikonske bradavice (10.1.2016 21:39:33)

Moj sin je isto bio lenj za sisanje.. I moje su bradavice male, i ja razmišljam o toj veličini, bas nisam pametna..




jess021 -> RE: Silikonske bradavice (10.1.2016 22:58:07)

Isi, ako su to najmanje mozda ti ne odgovaraju. Meni su u porodilistu rekli da kupim najmanje jer ja bradavice skoro da i nemam i uopste mi nisu odgovarale. One srednje su mi extra.




Azra_ -> RE: Silikonske bradavice (10.1.2016 23:32:52)

Ja se zbunih... Nisam ni znala da ima veličina. Rekla mužu da kupi, doneo neke Nuk i super su me služile. Beba se navikla, posle i nije htela bez njih da sisa.[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Silikonske bradavice (11.1.2016 8:00:14)

I meni je muz uzeo u apoteci pre osam godina, mada ja mislim da su bile vece... Ipak, razlicito odgovaraju svima izgleda.




vocicana -> RE: Silikonske bradavice (11.1.2016 8:50:02)

Moram da vidim negde kako to izgleda, znam za njih, cula sam, ali videla nisam.
Uh, dojenje....bas brinem, to mi je verujte najveca briga.




nikiteki -> RE: Silikonske bradavice (11.1.2016 9:00:05)

Ja sam koristila silikonske bradavice




vocicana -> RE: Silikonske bradavice (11.1.2016 9:05:55)

Videla sam kako to izgleda na netu sada, a nisam ni jednu mladi mamu imala u okruzenju koja je to koristila, sada vidim I srecna sam sto postoje tako korisne stvari. [sm=smiley1.gif], nadam se da mi nece trebati, ali ako se desi, bar da znam sta da radim, to mi je stvarno najveca briga.




nikiteki -> RE: Silikonske bradavice (11.1.2016 9:25:29)

Ja sam morala da koristim jer su mi bile u uvucene bradavice pa dete nije moglo da sisa




BubaBubica -> RE: Silikonske bradavice (4.2.2016 15:31:09)

Baš sam danas zadala sebi zadatak da pronađem marku silikonskih bradavica koje sam koristila prošli put jer sam zaboravila [sm=zz_banghead.gif] pukom srećom uspela sam da nađem, u pitanju je marka Canpol, ja mislim da su to najtanje koje postoje. Imala sam i Apple baby i Aventove kad nisam mogla da nađem ove a pocepale su se, ali su jako debele i nije uspevala da ih uhvati. Možda ovog puta uspem bez njih ali ne smem da rizikujem pa moram da ih ponesem u porodilište.




Animsaj9 -> RE: Silikonske bradavice (1.3.2016 18:22:36)

i ja sam koristila Aventove vece dok smo bili u porodilistu , nekih mozda dva dana dok se bradavice nisu izvukle , a kasnije su mi pomagale dok sam imala ragade da malo zarastu




Sanjalicaaa -> RE: Silikonske bradavice (1.3.2016 20:10:29)

Moj bekan od tri meseca je počeo sa grize, tj. više onako jako povuče bradavicu. Juče me je baš bolelo. Kaže mi mm što ne staviš silikonsku bradavicu? Mislite li da to ima smisla?




IvanaSK RR -> RE: Silikonske bradavice (1.3.2016 20:49:54)

Sanjalice, bolje i sa vestackim nego da ti povredi bradavicu pa da bude problema posle.




Mala Elena -> RE: Silikonske bradavice (1.3.2016 21:41:17)

Sanjalice, nemoj da mu to dozvolis, obavezno prekini dojenje kad to radi...svi nekad imamo taj problem ali uvek izvuci dojku i da, mozes neko vreme stavljati silikonsku mada nije iskljuceno da i o nju nece cesati zube...




branki* -> RE: Silikonske bradavice (1.3.2016 21:59:08)

Sanjalice,kad te ugrize,prekini,pa nastavi opet.kad god ugrize,prekidaj.boka je nesto bila krenula da grize par puta,ali brzo prestala.mozda nece hteti silikonsku.mozes da probas.




Sanjalicaaa -> RE: Silikonske bradavice (2.3.2016 9:30:17)

Hvala vam. Nisam znala da treba da se prekine. Ne desava se cesto, ali jednom u par dana da.




Animsaj9 -> RE: Silikonske bradavice (2.3.2016 16:08:36)

i ja sam imala ragade , bile su dosta bradavice uvucene i kad god su se pojavile stavim silikonsku na dan, dva , mazem i prodje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]