|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 12:15:28   
vonavoj
Fili,nema sta nisam probala..i deca ga zanimala..nije gladan,zedan,spava mu se,a nece..Moj zivot ne moze da stane jer on place u kolima,sorry..ni sestre nisu krive i ne treba ih kaznjavati time da ne idy na put,more,jer im brat place..stajali smo,pauzirali,trcao.ali bandit...Nervoza u kolima je jos gora ako pridajemo tome vise znacaja ili krecemo na put sa tenzijom da ce beba plakati.. U aprilu smo isli za Hr i tako je bilo,vec je u avgustu bilo lakse,kad smo isli na more..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 12:28:28   
Filadendronka
Da Von, razumem o cemu pricas. Ne mogu svi da ispastaju zbog pojedinca, to mu u dodje jedan ne bas voljen sistem u politici. 🤦‍♀️😁 Ali mm i ja smo u fazonu da se dovijamo na milion nacina da deca ne placu, ne sekiraju se i dr. Zato sam ostarila i osedela za ove tri i po godine od kad sam postala majka.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 12:34:15   
vonavoj
Hahaha..fil,ja izigravam majmuna vec 8 godina..prva nam je najgora bila,ona je 5 meseci dan noc plakala...a sad je najbolja!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 12:45:15   
lepic
Ne znam , ima dece kojima je muka ,m mojoj komsinici deca cim sednu u auto nije im dobro.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 13:47:21   
mama Jo
Jaoj Fil, skrpz si u pravu. Tako i ja, zato sam sad napeta i nervozna kao ris, jer samo gledam da im ugodim.

Nato, ne mogu tacno da se setim kad je prosla ta faza, ali kod nas, na svu srecu, nije dugo trajala.
Vidim da mnogi koriste to ogledalo, mi nismo imali.

Ja se samo secam da sam pevala, pricala, svakakve igracke uvlacila u auto... ma nista, nista nije pomagalo.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 13:55:27   
Filadendronka
Nato, mozda da joj pevas u kuci odredjenu pesmu koju voli, pa posle u autu isto to kad krene da vristi. I naravno sto vise ona vristi, ti glasnije pevaj. I sad se set_ih “nemajka” metode koju sam primenjivala kod starijeg deteta. Snimila sam reklame na telefonu, a mozes i da nadjes na YT neke. ☺️ Mnogo dece bas voli reklame u tom uzrastu. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 18:38:17   
flamingos
Von,apsolutno te razumem.Mi i sad mučimo muku sa vožnjom.Ni tablete ne pomažu,lizalice kupovasmi-jednostavno joj je loše,jedva čeka da izađe uz auta-10 km vožnje može da podnese,sve duže je za nju mnogo.Nadam se da uskoro prevaziđemo i to.Propušta i ekskurzije,rekreativnu ali-za sada je takva situacija.I meni je i dan dan loše kad se vozim.Kad se set_im njenog krštenja-krećemo iz sela i da uđemo u auto beži po dvorištu i plače kako neće u auto,a krećemo u crkvu da se krsti.Ali sve je dobro prošlo,kukala je jadna,ali junački izdržala-do susednog sela na krštenje,pa trideset_ak km do restorana.Bio je to predivan dan.Nije imala punih tri godine,tri nedelje nakon krštenja ih je napunila.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 19:23:28   
mama Jo
Da, zaboravih da napisem.. mi smo bili povezali da je do sedista. Inace, relativno rano smo je izbacili iz jajeta. Tada smo dobili od peijatelja neko sediste i jedno vreme ga koristili dok nismo uzeli novo. Kad je presla u novo, nekako se i situacija smirila. Stvarno je novo sediste bilo mekse, izgledalo i udobnije, imalo i polozaje. Sad da li je do toga, ili je vec do nje same, ne bih bas znala.
Ali razumem te u potpunosti koliko te to opterecuje, i najiskrenije se nadam da ce sto pre da je prodje!

< Poruku je uredio mama Jo -- 23.12.2019 19:24:19 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 19:42:52   
vonavoj
Nato i ja mislim da je to sedista..jer ona nista u tom sedistu ne vidi..promenite sediste.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 20:26:17   
flamingos
Naše sedište je bilo visoko i baš je mogla lepo da vidi-ali uzalud.Probajte,možda vama pomogne.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Detetu smeta vožnja
23.12.2019 20:55:10   
veselicaa
Nato vozi je po kraju,mislim da ce se navici.Mozda nesto da gricka dok se vozi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Detetu smeta vožnja
24.12.2019 7:01:02   
jess021
Nato, koliko god ti to neverovatno izgledalo većina tako male dece, sem ako ne spava, plače u kolima. Veruj mi proci će u nemoj je uzimati iz as stvarno nije bezbedno. L je jednim preplakala put do Zlatibor, a sledeće godine M kad smo se vraćali isto sa Zlatibora, mm je odlepio vozeći. A ta varijanta da zaspi kući u as pa da je samo ubacite? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Detetu smeta vožnja
24.12.2019 7:49:32   
Misha i Ljisha
ajoj mogla bih vam pricati o svakom putu dva puta nedeljno do decije bolnice sa P i njgovim vristanjem. Jos kad mi mm kaze sto n ides negde sa njim imas auto. Aha idem samo gde moram jer psihicki je tesko voziti dok se dete dernja kao blesavo a ti tu nista n mozes. Procice kao sto kazu zene. P i dalje ume da pravi frku ali to je uglavnom jer je vezan a hteo bi napolje a ne zato sto mu smeta voznja. Dam nesto da gricka ili da pije na flasicu pa "kupim vreme". Ali tesko je stvarno dalj putovati sa njima. Mi od kad se D rodila nocu putujemo na more da bi bar dobar deo puta spavala tako smo i sa P. A o putu do Kopaonika necu ni da pocinjem. kad je D imala godinu dana. Mila majko. Al prodje sve to. Polako.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Detetu smeta vožnja
24.12.2019 7:52:09   
lepic
Bas tako neka deca uzivaju u vozznji a neka, ne, isto kao sto je za nekoga napor voziti a drugom jee uzivanje,

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Detetu smeta vožnja
24.12.2019 12:49:19   
nata11
Sto mrzim kada kucam i sve nestane user posted image

Ona ne place ono da se kenka ona vristi, vuce kaise, izdize stomak, udara nogama i na kraju ako je ne uzmem krenu i suze.
Ne mogu zamisliti stvarno da je vozim tako na 10 min kamo li do Zlatibora user posted image

Sada su i vece guzve oko praznika pa i to otezava voznju.

Imam jos par trikova- da stavim nesto mekse na sedalni deo sedista, vezem je na suvozacevo mesto, raskomotim potpuno pa... videcemo.

_____________________________





(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Detetu smeta vožnja
24.12.2019 13:18:17   
flamingos
Nato,srećno.Daj Bože da ti taj trik upali.Samo...Na kraću relaciju možda,na duže...Razlikuju se deca,i samo onaj ko muči muku kao ti može u potpunosti da te razume-a to sam ja😀Doćiće i to sve na svoje,polako.A do tada-lagano šiziš.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Detetu smeta vožnja
24.12.2019 14:44:20   
jess021
Nato, kako misliš staviš nešto mekše na sedalni deo? Nemoj nista da stavljas u as, a po ps-u deca ne bi ni trebalo da se voze u sedištima u jakni, već skinuti jaknu pa tek onda u as.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Detetu smeta vožnja
25.12.2019 6:56:01   
Misha i Ljisha
Jao Nato meni se P zacenjivao. Poplaveo u sedistu a ja vozim. Ne znam sta da ti kazem osim da sam od straha stajala u zaustavne trake i vadila ga odatle. Ali iskreno nema tu pomoci. Evo P se i dalje bacaka i vristi nekad al kazem sad je to sako zato sto ne zeli biti vezan. Cak je par puta cackao i cackao i uspeo da se odveze. I jednom sam stala ovde kod nas u selu na sred puta da ga opet vezem. Sto nekad potraje jer se otima i baca. Ali tako mora i necu da se mislim. Pogotovo kad sam sama. Na kratke relacije tipa dve tri ulice dalje ako je baba sa nama dozvoljavala sam u tim slucajevima da ga ona drzi ali ni to nije pametno iskreno


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here