|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
3.7.2016 20:50:14   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ovo moje dete opet celo osuto... Koza joj je svuda ko smirgla... Vise nemam ideju sta da radim, ne mogu je drzati pod klimom ceo dan a kako se oznoji tako se ospe...
Sta da mazem? Il da joj stavljam puder?

Jao ne znam, ali nekako mi puder baš ne zvuči...kao da bi bilo još gore?! Nisam pametna, moji se manje više ne znoje puno, mala ima mrvicu osipa, ali sve normalno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Osip
3.7.2016 20:55:22   
milicicak
Mini buba se nenormalno znoji od rodjenja, i kako pocne leto krene osip. Bebi puder je pomagao na prevojima... Sad su joj cela ledja otisla... Namazala sudokrem pa cu da vidim. Ako ne pomogne ne gine mi Stelatopia.
.
Hvala choopo user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Osip
3.7.2016 20:58:17   
choopa choops
Aha pa znači pomagao joj je puder ranije...onda što da ne. Nego ja nemam običaj da ga koristim, pa mi onda sve djeluje čudno. Ali ako joj je pomagao na prevojima, onda bi sigurno i ovamo, vrijedi pokušati...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Osip
3.7.2016 21:03:07   
milicicak
Valjda puder pokupi znoj pa se manje osipa... Nemam pojma... A sad je svrbi pa se cese, pa otvori ranice... A jos kad joj se osip preklopi sa ujedom komarca, eto veselja user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Osip
3.7.2016 21:15:49   
Ana RR
Joj mukica mala user posted image I moj Marko se baaaš puno znoji. Večeras je igrao između dve vatre ispred kuće sa drugarima, svi onako malo oznojeni a moje dete potpuno mokro. Komšinica ga pitala što se polivao vodom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Osip
3.7.2016 23:48:29   
choopa choops
Ja sam jednom davno čitala da pretjerano znojenje ima veze sa nedostatkom vitamina D ako se dobro sjećam. Ne znam. MM se isto znoji baš jako, a od djece se Matija znoji malo više, mada je smanjio u zadnje vrijeme. L se u životu nije oznojila, rodila je majka user posted image

Jadna baš mi je žao što se osipa od toga user posted image Od krema bbih ja jedino mazala one sa cinkom, tiap Sudocrem, Penaten,

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Osip
4.7.2016 7:07:33   
Zemunka85
Meni se L isto osipa od znoja, ali nije strasno. Cim je istusiram bude bolje. Ali ledja su joj sva istackana i vrat i oko usiju.
Prve god na moru je znoj + slana voda bio haos sva je bila istackana, ja mislila boginje. Bila neka iskusnija zena pored na plazi sa vecin detetom isto takvim pa sam pitala user posted image .
No sve to brzo prodje i nije strasno.

A npr mi smo zbog zubica proveravali jednom vit D, bio je na gorinjoj granici, a ona se isto doosta znoji. Na mm. A ja pa uopste ... Ma sva je na njega, sva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Osip
4.7.2016 8:56:12   
Khaleesi
Sve se bebe znoje neki centar za regulaciju temo im nije tako malima bas razvijen...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Osip
6.12.2016 7:47:48   
Anck Su Nmaun
Ne znam da li je to osip ili sta al V se pojavilo po mosnicama malo crvenilo samo na jednom delu. Mame decaka jel vam se to deaavalo?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Osip
6.12.2016 11:14:59   
Sanjalicaaa
Dešava se. Mislim da nije osip već je od pelene. Često se desi ujutru da primetim jer noću ne menjamo pelenu pa mislim da mu se koža upali.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Osip
6.12.2016 11:16:53   
Anck Su Nmaun
Da , os pelene je ali bas strasno igleda kao da je ziva rana 😯
Rece mi dr da mu namazem Nistatin.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Osip
11.1.2017 20:02:17   
adelle
od pelena 100%user posted image

_____________________________

Obećanja su poput bebe koja plače u pozorištu – o njima se odmah treba pobrinuti.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Osip
6.7.2017 15:06:16   
Dragce86
Meni se malena osipa jako puno po vratu od znoja, stalno je istackana crvena i cese se ko luda i jos vise to pogorsava, ujutru bude malo bolje jer tokom spavanja, jasno je da ne cese, ali cim pocne tokom dana opet bukne. Na pocetu cak pedijatar nije bio siguran jel u pitanu ekcem jer je imala i po obrazima, ali shvatili smo da nije, vec ojed od znoja, a po licu jer je gurala svasta u usta pa od tih igracaka.

(odgovor članu adelle)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Osip
6.7.2017 15:10:18   
Duškić
Tusirati i rasjomotiti bebu sto vise...a kad izadje osip namazati neku kremu sa cinkom.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Osip
6.7.2017 15:22:51   
veselicaa
Krema sa cinkom ali pomaze i puder.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Osip
6.7.2017 16:21:42   
Dragce86
Nama pedijatar rekao samo Pantenol, ne preporucuje ni puder ni kreme sa cinkom, jer navodno jos vise isusuju kozu koju znoj vec razjede, a Pantenol lepo hidrira i obnavlja.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Osip
6.7.2017 16:25:22   
Sanjalicaaa
A da probate Cortinat kremu? Mislim da bi pomoglo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Osip
6.7.2017 16:31:36   
IvanaSK RR
Ja preporučujem CortinaT, puder ili Pantenol.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Osip
6.7.2017 16:33:36   
Sanjalicaaa
I Pantenol je odličan. Ja uzimam u Liliju njihov, najbolji mi je.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Osip
6.7.2017 16:36:35   
krin 40
Za sada nemamo taj problem,hvala Bogu.Ali kada sam ga imala prvo ispiranje blagim rastvorom hipermangana(na vrh kašikice na jednu čašu vode).Prirodno sušenje,pa kremica.Prolazi garant za dva dana

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Osip
6.7.2017 16:50:12   
veselicaa
I moja Nina ima bas lep ten,jos u porodilistu je bila bela i cista.Imala je pelenski osip kada smo poceli da jedemo,resili smo ga cortinatom.Skoro joj se na vratu iza pojavile sitne crvene bubuljice od vrucine,proslo je za dva dana.Pantenol je dobar ali ne sme duze da se koristi.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Osip
6.7.2017 16:57:02   
emicaa
Tako te osipe rjesava Cortinat i bepanten

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Osip
6.7.2017 21:56:06   
veselicaa
E da bepanten,uvek se setim koliko ga ti hvalis da je dobar.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Osip
6.7.2017 22:01:51   
emicaa
Davidu jutros bilo crveno ispod testisa,od vrucine.Dva puta namazala i proslo ga.Ali sad koristim onaj sto umiruje i dezifikuje istovremebo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Osip
6.7.2017 22:13:36   
Dragce86
Probala sam Cortinat T ali ne smem preko dana, jer cese pa stavlja rucice u usta, tako da sam ga mazala samo kad zaspi :D Najvise mi je pomogao sam Pantenol, neverovatno :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here