|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
23.6.2018 11:29:08   
MimaKos
Maslacak zurka koja nikako da se zavrsi.. i dalje hara i ja svaki put trnem kad odem lekaru zbog istih...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Osip
23.6.2018 13:48:02   
mama Jo
Kada je moja J dobila osip sa godinu dana i kada sam mislila da su boginje, doktorka me je prvo pitala da li ima plikice po stomaku i petama. Kao ako nema, nisu boginje.
Kod nje se ispostavilo da su je osip bio od prehlade, a i uvodili smo tada neku novu namirnich (boze, i zaboravih sta je bilo) pa nismo bili ni sugurni od cega je zaista. Uglavnom njoj je i prestao osip za 24h.
Javi sta se desava!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Osip
23.6.2018 13:51:42   
MimaKos
Meni se to nije desavalo i hvala Bogu, mislim da bih se presekla na pola, ja na te manifestacije na kozi bas burno reagujem, i njihove i moje.. kad je rodjen sa iritiranom kozom nema sta probala nisam.. a dugo je vukao osip po licu i vratu, mnogo mi je to strasno palo..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Osip
23.6.2018 13:56:33   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Kada je moja J dobila osip sa godinu dana i kada sam mislila da su boginje, doktorka me je prvo pitala da li ima plikice po stomaku i petama. Kao ako nema, nisu boginje.


On nema ni jednu na stomaku, i od sinoć nijedna nije izašla nova. Ima nekih 15-ak sada sam gledala, 3-4 na licu, na rukama i nogama, po 5-6, i jednu malopre primetih na uvetu, on je možda nova, nisam sigurna. Ja sam tek sada stigla kući, a mm uskoro krećee na turnir, tako da na bih smela sama ga vodim, da idem među bolesnu decu, a sutra je Tiršova dežurna. Da li je kasno da ga ujutru odvedemo u Tiršovu?

Ja nisam načisto da li su ili nisu bogije, meni ovo liči na ujede neke, nema plihova, ima malo izdignuće kao kod ujeda, i na nekoliko tačaka ima u centru crno, na onim starijim tačkama, većim. A na licu su se već osušile, one na obrvama se gotovo i ne vide.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Osip
23.6.2018 14:05:57   
mama Jo
E, i to mi je objasnila dr, ako je ujed mora da ima u centru kao tackicu, sto bih rekla da si ti opisala, tako kao malo ispupcenje... mozda jeste ujed necega.

Nije od hrane? Kazes da ste slavili, pa mozda da je pojeo nesto sa npr.lesnikom ili tako necim i odreagovao organizam?

Ako ga ne svrbi, ne boli, i posebno ako bas ne izlaze nove, iskreno mislim da nije kasno sutra da odete

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Osip
23.6.2018 14:07:45   
dunja RR
Ništa ga ne boli, ne češe se puno, tek ponekad (jako reeetko) kao kad ga komarac ujede. Ove po licu ne češe.
Nema T, veseo, igra se, imamo goste opet. Sve regularno.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.6.2018 14:08:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Osip
23.6.2018 14:12:15   
lesica
Dunja, naravno da nije kasno ni sutra, uostalom očiglednije će biti šta je u pitanju.

Vikendom ti radi dz-a od 8 do 18h, uglavnom nema gužve, možda i bolje da tamo vodite Savu, ako bude potrebe poslaće vas dalje. Mada možete i u Džordža Vašingtona da idete, i oni su dežurni čini mi se redovno.
Proveri mu koren kose, ako tu ima tufne, onda moguće i da jesu boginje.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Osip
23.6.2018 14:13:21   
MimaKos
Ne znam Dunja, ja bih ti ipak savetovala lekara, i u slucaju da je alergija i u slucaju bogunja, i zbog tebe, pre svega zbog njega ali i ljudi sa kojima dolazite u kontakt.. 15 ujeda insekta je meni malo cudno i sumnjam da je to, narocito sto ima i po licu..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Osip
23.6.2018 14:24:49   
mama Jo
Mi imamo ovde na selu neke vrlo cudne male insektice... zovu ih popadaci... uvuku se u coskove soba, toliko su sitni i prozirni da ih jeeedva vidimo. Pre neku noc su mene probudili, jer kad pecne bas zaboli i u tom momentu jako zasvrbi, posle samo ostane tako kao mali ujed. Mene su tu noc izgrickali, i ujutru kad smo se probudili videla sam da su i J noge od njih, sigurno 10tak ujeda, ako ne i vise.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Osip
23.6.2018 16:24:16   
dunja RR
Ja ležim sa utrogestanom, pa poslah mm, brzinski dok nije krenuo na turnir.
Kaže dr nisu boginje, nešto ga izujedalo, nisu vadil krv, kaže nema potrebe jer su očigledno pečati od ujeda.
Ima ih oko 20.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Osip
23.6.2018 16:28:56   
dunja RR
Nekako mi čudno bilo da su boginje, jer u februaru kada je cela grupa imala boginje, on nije dobio iako je išao u vrtić do dana kada su se svi osuli, a tada smo ga povukli jer je za 22 dana imao operaciju klile. i nisu izbile.

Reko otkud sad, kad nema od koga svi su preležali u grupi osim njega.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Osip
23.6.2018 16:35:08   
dunja RR
Dobro je, možemo u školicu sporta večeras, ionako sam u sredu zaboravila na školicu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Osip
23.6.2018 16:43:48   
MimaKos
Stali je to sto je ujelo dete 20 puta a da nije neka najezda komaraca..?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Osip
23.6.2018 17:41:44   
IvanaSK RR
Suzi, dobro je.. Sto se tice boginja, sin u vrticu ih imali od septembra do novembra, on dobio za Novu godinu. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Osip
23.6.2018 18:06:19   
Sanjica26 RR
Suzi, kao sto smo i pretpostavili da nisu boginje. Sad mozete da budete mirni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Osip
23.6.2018 18:41:01   
MimaKos
suzi a da nije ujed buva? Ne znam da li cuvate zivotinje ali se nama jedne godine desila najezda sve su nas izujedale... jos se onw uvukubsvuda u namestaj parket... ako nadjes neku negde na odeci odmah to resavajte, to se napati u sekundi..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Osip
23.6.2018 19:09:52   
mama Jo
Dobro je da nisu boginje. Da li su vam dali nesto da mazete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Osip
23.6.2018 19:18:10   
dunja RR
Nemamo zivotinje. Imamo neke male bubice koje su se pojavile samo u kupatilu, verovatno ulaze spolja, ali konstantno su jedna ili dve u kupatilu i jako su spore, lako ih uhvatim. Ne deluje mi da ujedaju i ne ulaze u sobe.
Dobili smo fenistil, ali ja imam hiper hama pa njega mazem

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Osip
23.6.2018 19:46:28   
MimaKos
Dobro je, ali cisto proveri, macke su narocito pune buva.. ako se igra sa nekom ili u zgradi.. slicno izgleda a bas tako ujedaju..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Osip
23.6.2018 19:48:16   
mama Jo
Dobro je, smirice se. Ko to zna sta je... najvaznoje da nije nista strasno..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Osip
23.6.2018 19:53:56   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Suzi, dobro je.. Sto se tice boginja, sin u vrticu ih imali od septembra do novembra, on dobio za Novu godinu. user posted image

Ivana isto i kod nas, sreca ziva pa sam je ja tada povukla, bukvalno jedino ona nije dobila od cele grupe

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Osip
24.6.2018 12:09:47   
Ana RR
Suzi, naš kumić je pre dve nedelje dobio boginje. Svi u čudu jer ih nije zakačio onda kada je bila epidemija a trenutno ih niko nema sem njega. Skroz čudno.

Super što kod Save nisu boginje, da ne brineš zbog toga sada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Osip
24.6.2018 18:20:34   
MimaKos
Malecki vec dva dana ima sitne bubuljicice po obrazima i nosu, da li je moguce da je to od hrane? Nista sem toga promenili nismo, danas sam ga okupala i namackala kortinatom, i uopste se ne povlaaci.. a ceo se umazao dok je jeo. Ima samo.po licu i nigde drugde?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Osip
29.6.2018 14:42:57   
Ana RR
Marku se ne povlači osip, čini mi se da su mu obrazi još crveniji. Jedino po telu nije tako izraženo, lice je crvenije.

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Osip
29.6.2018 15:09:48   
milicicak
Ana, sta kaze dr? Od cega je osip? Sarlah?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here