|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cuclice i flašice
26.12.2015 19:35:29   
wivern
Ja sam kupila fenomenalnu akuku flašicu sa piskom i izgube mi je u vrtiću. I nema ih više. Kupila sam i neku dizni, jer avent i dr brown neće da prihvati.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Cuclice i flašice
26.12.2015 20:54:46   
dddaca
Mislim da Akuku imas u Aksi. Da li je to bila neka od ovih ili ovih

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Cuclice i flašice
29.12.2015 19:41:42   
daca77
Ja sam se zeznula...kupila u Aksi MAM sa tvrdim piskom, ali moja N nema pojma da vuce, cak joj je i odvratna da je primakne ustimauser posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 29.12.2015 19:46:43 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 6:21:29   
Lisa Simpson
žene jedno pitanje ja bih htela da dojim,p a me interesuje da li mi je za početak dovoljno da kupim jednu malu staklenu flašicu, htela sam dA uzmem mam bež, pošto ne znamo pol, a vidim da ih dosta hvale a i jeftinije su od aventa, nemam mikrotalasnu za sada pa moram da dteriliše otkuvavanjem, zato bih rafije staklenu.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 2.1.2016 6:23:12 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 8:39:35   
vocicana
Anim, ja sam zbog slicice kupila za svoje dete neku Disney flasicu zato ste je suplja po sredini, a za Dr. Brown sam prvi put videla I cula kada sam otisla sa mm u Aksu da kupimo opremu za bebu, tako da cu uz ovu koju sam uzela uzeti I jednu od 250 ml od tih, odusevila sam se zbog sistema protiv grceva. Nadam se da ne gresim u razmisljanju. Cena u odnosu na kvalitet apsolutno je OK.

< Poruku je uredio vocicana -- 2.1.2016 8:40:27 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 9:01:27   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mislim da Akuku imas u Aksi. Da li je to bila neka od ovih ili ovih

Wiki radi u Aksiuser posted image valjda bi videla da ih imaju hihi

Lisa, sasvim ti je dovoljna. Meni iz Mam nije znao da pije. Meni je ta mala stajala 3 meseca, tj skoro 5. Do nekog petog sam ga samo dojila. Na kraju mi nije ta mala ni trebala. Ali bolje da je imaš zlu ne trebalo.
Ako planiraš da dojiš, i tako je nećeš koristiti, a onda nema veze toliko iskuvavanje. Ja sam spalila moj sterilizator jer sam somica zaboravila da sipam vode, a sterilisala sam pumpicu.
Nikad nisam volela staklene. Prvo - smotana sam i neću da razmišljam da li će mi negde ispasti i slomiti se. Drugo, plastične su lakše, ja sad samo strpam Luku u ogradicu, ogroman jastuk ispod nejga i sam pije. Treće, ok jesu skuplje aventove, ali nećeš ti kupovati flašice svakih 2 meseca. Cucle se menjaju na tri i to je to. Posle uzmeš samo onaj dodatak sa ručicama i piskom i staviš na istu tu flašicu. Svi dodaci pašu na njihove flašice. No, to je ipak samo tvoja odluka.

Dakle moj glas plastičnim (uz napomenu da imaš sunđer za pranje samo za flašce i ja sam mom odsekla abrazivni deo).

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 9:08:06   
vocicana
Da se zahvalim I ja Trco na ovom postu, znaci mi mnogo, moja sestra je malo pogubljena u savetima iako ima dve devojcice, ne mogu se mnogo osloniti na nju. Volim bas ovako kratko I jasno sta I kako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 10:18:01   
branki*
Da se slozim za staklene.ja ih volim,ali sa bozom sam slomila dve,a sa bokom sveki pre dve nedelje skomila jednu,tako da nisu prakticne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 10:52:12   
jess021
Ja sam isto za staklene, ne znam zasto imam averziju za prema plastici koja se otkuvava, ne pitajte me zasto, ne znamuser posted image
Mi imamo Dr browns i ja sam zadovoljna.
Lisa, najbolje bi bilo da je dojis, ali svakako ce ti jedna flasica trebati za nesto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 11:07:10   
Jole84
I ja sam protiv staklenih, nekako me uvek bilo strah da se ne slomi. Od starta sam krenula s Nukovim flasicama, moja M nije htela da pije iz Aventove tj iz bilo koje sa silikonskom cuclom. Cim smo uzeli kaucuk cucle za flasice i varalice, to je bila sreca. Zato najbolje da uzmete jednu/dve flasice cisto da vidite kakva je vasa bekana.
Lisa naravski i kad dojis, treba ti jedna za svaki slucaj, makar za vodu i caj.
Sto se sterilisanja tice, nijednoj plasticnoj se nije nista dogodilo, a sterilizator mi je do godinu dana redovno radio.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Cuclice i flašice
2.1.2016 11:52:23   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Jole84

Zato najbolje da uzmete jednu/dve flasice cisto da vidite kakva je vasa bekana.


Nkad u životu nisam uzimala dve vrste flašica. Cucle je mm za Anu uzeo dve jer mu se svideo dezen (jedne avent, druge nuk) obe je cucala. Na flašicama je silikonska cucla bila, na cuclama isto (kod Ane). Luki sam uzela odmah avent flašicu (razlika da sam sad uzela neku closer to nature) i oko 2 meseca nukovu cuclu (kaučuk) - opet nikakav problem.

Što se tiče dojenja i vode - ako nije plus milion stepeni i ako ne rađa u sred leta, ne treba joj flašica za vodu ili čaj. Vodu dobija dok sisa, a čaj može na kašičicu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Cuclice i flašice
5.1.2016 19:48:02   
Jole84
Ej Trco nisam mislila na dve vrste flasica, nego cucli za flasice. Bar je kod nas takav slucaj bio user posted image mada znam za jos neke bebice iz okoline koji su bili iskljucivi, ili kaucuk ili silikon.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Cuclice i flašice
5.1.2016 21:13:37   
IvanaSK RR
Mi smo kupili prvo Nukovu flasicu, posle uz pumpicu dobili Aventove. Sin je i jedne i druge koristio bez problema. Laze-dude, mislim da su sve bile Nukove.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Cuclice i flašice
5.1.2016 21:48:33   
wivern

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mislim da Akuku imas u Aksi. Da li je to bila neka od ovih ili ovih

Bila je ova druga ali ih nemamo više. Kao što reče Trca ja radim u Aksi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Cuclice i flašice
5.1.2016 22:36:39   
BubaBubica
Ja sam sa mlađom koristila Nuby flašice kad je počela da pije vodu, posle 6 meseci, a sa starijom Nuk, ona je bila na AD mleku.
Cucle je starija koristila isto Nuk, a mlađa nije htela, pa ih uopšte nismo koristile user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Cuclice i flašice
7.1.2016 23:50:48   
dddaca

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Bila je ova druga ali ih nemamo više. Kao što reče Trca ja radim u Aksi user posted image


Nisam imala pojma gde radis, kao sto se vec moglo zakljuciti user posted image

Lisa, i ja sam vise za plasticne flasice zato sto su lakse, a i nekako se plasim da ne ispadnu i ne razbiju se. Imala sam malu Aventovu i Chicco i obe sam svakodnevno iskuvavala, posto nisam imala sterilizator. Jeste malo gubljenje vremena to iskuvavanje, ali vremenom naviknes.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Cuclice i flašice
8.1.2016 0:09:06   
amelia
Ja imam jednu avent i jednu mam ali su one najmanje, jos ih ne koristimo jer beban sisa.svidzaju mi se i staklene kad pocne da cuca na flasici racunam da uzmem jednu user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 9:45:37   
Sanjalicaaa
Dve nedelje mucimo muku, izgleda da nemam dovoljno mleka. Posle podoja vidim da bi on jos. Flasicu nece nikako. Ama cim je oset_i krene da se gadi. Ima li nacina da mu poomognem da se nauci?
Najgore mi je uvece. Nervozan je, place, trazi jos. Par veceri mu uvece damo dohranu na spric i prosto se vidi da je zadovoljan. Odmah se smiri i zaspi. Imam dr Brown flasicu, Nuk, i mam. Imam cucle i od silikona i od kaucuka. Ne znam sta vise da probam.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 2.3.2016 9:47:03 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 16:05:06   
Animsaj9
prezadovoljna sam Dr browns flasicama imamo dve staklene jednu manju i jednu vecu.
a laze koristimo Nip i Mam, sad ne znam da li postoji tema o tome , lancici za laze koje koristite, mi imamo neki jako je sladak meda sa plasticnim lancicem , ali kad smo ga kupili nisam razmisljala o duzini lancica , nekako mu je kratak

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 16:07:58   
IvanaSK RR
Ja sam kupila taj lančic Hello Kitty, smatram da je kratak, ali posto sam uzela i lazu i kutijicu za lazu Hello Kitty, onda sam i ovo :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 16:11:02   
vocicana
Kao sto sam napisala, a negde se moram sloziti sa Jess ne volim plastiku, ali imam jednu flasicu.
Kupila sam Dr. Brown staklenu od 250 ml, stvarno verujem da ce biti odlicna za njega, mada se na prvom mestu nadam da cemo se druziti direktno, jer od paranoje od dojenja mi dodje da placem. Alipolako. Vec sam gnjavila sa ovim stvarima.
Lazu je moj muz doneo iz Holandije, ne znam koji je ono proizvodjac, silikonska je, a dobila sam od Keproma sada dve, kada budu stigle, bas cu slikati da vidite.
Lancic za lazu sam uzela neki u Aksi, jako lep, zakacicemo negde malo blize ako je prekratak user posted image .
Iskustva vezana za flasicu koju sam navela u postu su me i naterala da bas nju kupim, vidim da su svi zadovoljni. Kupila sam mu i dve rezervne same cucle. bas ne volim preterivanje, ali mi je samo bilo stalo da sve bude ok ii da svega ima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 16:11:59   
Animsaj9
pa uglavnom sto sam sad gledala su kraci , pa ne bi opet da mu uzmem neki da mu je kratak onda nista nisam uradila

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 16:51:48   
Anck Su Nmaun
Uvek sam uzimala Nukove ali plasticne, ne voli staklene , osetljive su ajde sto cu je ja ispustiti al jos mi fali i da se dete rasece.
I sad cu opet uzeti Nuk, najbolje su mi.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 18:27:14   
IvanaSK RR
Ja ne bih mogla staklene nikako, i ovako sam smotana skroz user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 19:04:11   
Anoniman
Mi imamo lancic za lazu sa imenom, narucen preko fb, ja sam prezadovoljna slikacu vamuser posted image

a flasice smo spremili bili avent, i onda je vise islo van nje, nego njoj u usta, i nadjemo mam, i ja sam prezadovoljna, odlicne su, plasticne su, i ja sam vise za plasticne, nego za staklene, ipak se sada plasticne prave od posebnih materjalauser posted image
dude koristimo mam, i chicco..

(odgovor članu IvanaSK RR)
  Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here