|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 19:27:54   
Maraj
Mi koristimo samo mam anti colic flasice. Divne su. Lepo se i rastavljaju delovi na njoj pa se lakse peru.
dr Browns nije prihvatio a ni chicco

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 21:34:35   
Animsaj9
UM ako mozes posalji mi link na fb od koga si narucivala lancice za lazu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 21:49:36   
IvanaSK RR
I ja bih link za lancic.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 22:07:57   
Sanjalicaaa
Maraj, ni moje nece da prihvati dr Browns. Mada, on nece ni jednu da prihvati. Vidim da hvalite te mam anti colic. Mi imamo obicne mam. Mozda uzmem jos tu anti colic da probam, ako ne bude hteo odustacu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 22:41:15   
Maraj
Sanjalice mislim da je poenta u obliku cucle. Bar je kod nas to palilo. Mam flasice imaju onaj spljošteni vrh na cucli a dr Browns i chicco imaju okrugli vrh.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Cuclice i flašice
2.3.2016 22:45:47   
Sanjalicaaa
Da, videh kakve su malopre kad sam citala o njima. Kazu 94% beba ih prihvati. Pa nece valjda moje da bude u oni 6%.
A kakvi ste sa lazom? Jel koristite? Moje nece ni lazu. U pocetku je hteo samo mam lazu, medjutim jako kratko i nece vise. Cim oseti nesto na jeziku, a da nije bradavica krene da se gadi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 5:56:55   
Animsaj9
Ni mi u početku nismo hteli lazu, al onda kad je nervozan i pred spavanje je vrlo rado prihvati . Mi imamo Nip i Mam i super su .

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 7:47:30   
Anck Su Nmaun
Moja mladja nije htela lazu uopsteee, i nije mi to bilo bas za radovanje jer se uspavljivala na mojim grudima user posted image dok je starija odmah prihvatila i lepse je spavala, dok se ova budila po 3-4 puta nocu zato...zivela lazaaaaa user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 8:13:14   
nikiteki
Meni su samo pred spavanje hteli lazu i to mesec dana i posle izbacili

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 8:23:25   
Sanjalicaaa
Kod nas nije problem sto nece lazu, nego sto nece ni flasicu da prihvati, a gladan je.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 8:34:21   
nikiteki
I ja sam imala muke jedva je prihvatio flašicu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 8:40:38   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: nikiteki

I ja sam imala muke jedva je prihvatio flašicu

Kako? Jesi li mu nasla neku caku? Sve sam moguce flasice promenila. Uzecu jos tu mam anti colic. I da vidim neko drugo ad mleko.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Cuclice i flašice
3.3.2016 8:44:18   
nikiteki
Meni su uzeli aventinu flasicu nije hteo uopšte a laza mi bila nuk tako da sam ja uzela posle flasicu nuk ista kao cuca kao na lazi i malo samo umocila u slatko

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 9:05:03   
Mala Elena
Koju flasicu prvo da kupim za vodu ? Zanima me da li da cucla bude sa najmanjim protokom tecnosti? I koju marku ?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 9:16:29   
serpica

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Koju flasicu prvo da kupim za vodu ? Zanima me da li da cucla bude sa najmanjim protokom tecnosti? I koju marku ?




ME imas flasice prilagodjene uzrastu 0+ 2+ 4+ 6+ meseci svaka flasica ima prilagodjen protok za taj uzrast. Moj savet ili MaM ili Chicco,sta god da izaberes neces da pogresis.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 9:19:53   
Mala Elena
Ali nije mi htela Mam lazu, mozda zbog oblika ili sto je bila od silikona...
Da uzmem kaucuk? Pa da, i pise na svakoj koja je za vodu,caj, mleko, tecnu hranu... iscitah sada Brown dosta preporucuju...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 9:24:22   
serpica
Vidi,ni moji nisu hteli anatomske cucle na flasicama i varalice,recimo nuk i nip,ali su Mam odmah prihvatili i sin i bebac sad,i recimo nisu hteli kaucuk nego samo slikon a bebac sad hoce mam varalicu od kaucka,znaci kako im kad dodje,probaj za par dana opet da punidis mam,ako nece uzim Chicco imas i kaucuk i silikon a brown je dosta skuplji od chicca a ne verujem da je nesto bolji,a tvoja beba je vec i velika za dr brown..one su po meni za bas male bebe koje imaju grceve..sta znam

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 9:27:33   
mila83
Ja sam sa svo troje koristila pretezno NUK i Avent,hteli su obe vrste. Meni je Avent bas mnogo znacio,jer sam se i izdajala na Avent pumpicu,pa su pili i mleko iz tih flasica.
T sam u bolnici jednom uzela Mam flasicu za vodu,i htela je.

Sto se tice tih cuclica,ME imas za svaki uzrast koja velicina odgovara, na NUK i pise koja je za vodu,mleko,caj,sok..zavisi sve i od gustine tecnosti koja se pije.
Moji su koristili silikonske,posle kada su dobili zube,presli smo na kaucuk,jer je meksi,pa da ne smeta rastu zubica.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 9:33:40   
suzi kju
Mi koristimo Brown flašice, superica su.
Planiram da kupim još neku, za sokiće, vodu, pa ne znam da li da menjam? Mislite ako naviknu na jednu cuclu da neće prihvatiti drugu?
J a mislila za sok da uzmem neke da kažem bilo koje.

< Poruku je uredio suzi kju -- 30.5.2016 9:34:30 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 10:24:35   
mila83
Suzi,sve zavisi od bebe..Moji su menjali i nista im nije smetalo..kad pogledas,Avent i Nuk su bas razlicitih oblika cucli,pa su hteli i jedne i druge.A znam i za bebe koje su samo htele jedan oblik i gotovo.

Uzmi npr. Nuk plasticnu flasicu pa ces videti..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 11:18:10   
Mala Elena
Mila,imenjakinjo user posted image Elena mi je fino prihvatila i Nip i Nuk silikon. A sada evo razmisljam da li da probam jos nesto...
Serpice, hvala..pokusacu uzeti silikon manju,staklenu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 11:29:57   
suzi kju
Mila tamo sam i planirala, da uzmem Nuk plastičnu pa ću videći, da uzmem prvo jednu, pa ako prihvate onda još jednu.
KolikO koštaju otprilike, znate li?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 12:30:15   
mila83
Suzi,nisu skupe,zavisi od velicine,hoces li manju ili vecu flasicu.Mislim da su oko 400 dinara,zavisi i od modela,hoces li sarene itdl. Manja je verovatno malo jeftinija,ali onda bolje da uzmes vecu,sad ide leto,pice one dosta tecnosti.

< Poruku je uredio mila83 -- 30.5.2016 12:31:48 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Cuclice i flašice
30.5.2016 12:41:35   
suzi kju
Uopšte nisam imala predstavu koliko koštaju flašice ni drugog proizvođača ni plastične. Staklene dve kupili na početku, dve plastične dobili u onom paketiću za bebe i nisam ni kupovale više.
Svakako ću uzeti veću.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Cuclice i flašice
5.8.2016 7:14:06   
IvanaSK RR
Mi smo pre mesec dana uzeli dr Browns, pre toga smo koristili Aventovu. Ona prihvata svaku, za sada nismo imali problema.
Istina, ne koristimo je nesto preterano, nekad jednom, dva puta dnevno, nekad svaki drugi dan..
Duda nam je Nukova.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here