|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vađenje umnjaka
29.11.2010 23:30:55   
Anoniman
user posted image Ja idem posle nove godine da izvadim ovaj jedan što nije krenuo da izlazi i jedan što je ozašao. Nemogu da čekam, i ne želim ponovo da prolazim kroz ono mučenje...i meni je dr rekao da je zdrav, ali da se tu nikad ne zna, i da svaki čas nešto može da krene naopako. A kad krene....uffff....

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 14:09:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

poludeću, izvadila sam pre mesec dana levi gornji i danas počeo da me boli desni gornji, moram da ga izvadim ovih dana, user posted image


odoK kod čika zube user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 16:37:52   
dunja RR

izvadio ga doca, još sam pod anestezijom, sada čekam da krene da boli rana user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 16:39:01   
dunja RR

ALI bitno je da nemam više ogromnih umnjaka i uskoro počinjem da razmišljam o stavljanju fiksne proteze user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 16:40:09   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: dunja RR


izvadio ga doca, još sam pod anestezijom, sada čekam da krene da boli rana user posted image


Joj user posted image Pa popij Brufen ako baš bude bolelo.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 16:43:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


izvadio ga doca, još sam pod anestezijom, sada čekam da krene da boli rana user posted image


Joj user posted image Pa popij Brufen ako baš bude bolelo.



hoću, imam rapidol; brufen ne deluje kod mene, ali od skora ni kafetin user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 16:49:23   
*Alexx*
Pa bilo šta od tih droga, samo da ne boli (ja sam kukavica).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 17:07:15   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pa bilo šta od tih droga, samo da ne boli (ja sam kukavica).



naravno draga ni ja nisam tolerantna na bol; još nije krenulo da boli, ali znam da hoće, uskoro user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 19:09:06   
Anoniman
Obozavam fixne proteze user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 19:37:44   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


izvadio ga doca, još sam pod anestezijom, sada čekam da krene da boli rana user posted image


Joj user posted image Pa popij Brufen ako baš bude bolelo.


Brufen produžava krvarenje, ne preporučuje se. Kao saborac u vađenju umnjaka user posted image , savet-> uzmi nimulid (jedan na 12 sati). Veruj mi!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 22:16:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


izvadio ga doca, još sam pod anestezijom, sada čekam da krene da boli rana user posted image


Joj user posted image Pa popij Brufen ako baš bude bolelo.


Brufen produžava krvarenje, ne preporučuje se. Kao saborac u vađenju umnjaka user posted image , savet-> uzmi nimulid (jedan na 12 sati). Veruj mi!


Tek sada vidim, da i moj stomatolog mi je rekao za nimulid, kupila sam ga večeras. Popila sam Rapidol prethodno, za svaki slučaj i nema još bola. Nadam se da ga i neće biti.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vađenje umnjaka
3.12.2010 22:40:21   
New Mom
Ja nisam smela da ga pijem zbog dojenja, ali mm jeste, e... kao da nije ništa operisao. Došlo mi da ga prebijem od besa što je tako dobro prošao za razliku od mene.user posted image
E da, i chymoral 3X pola sata pre jela ( da spreči/smanji otoke).
Nadam se da te neće ni boleti.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vađenje umnjaka
4.12.2010 11:25:36   
dunja RR

ništa me ne boli, neću ni da pijem lekove; popila sam pred spavanje za svaki slučaj nimulid i to je to-neću više user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vađenje umnjaka
4.12.2010 15:46:14   
dunja RR

ništa me ne boli, ne mogu da verujem, čak mogu normalno da jedem; zaboravila sam da kažem da mi je dr.kada je izvadio umnjak odmah u ranu stavio neku travu, nemam pojma šta ali mi je pokazao, neka biljka videla sam i rekao mi je da ta biljka smanjuje bol; ona se sama apsorbovala u rani, tako da me možda zato ne boli; u svakom slučaju super user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vađenje umnjaka
4.12.2010 21:57:45   
New Mom
user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vađenje umnjaka
31.1.2011 16:59:39   
choopa choops
1 is out, 3 to go user posted image

Izvadih danas gornji desni umnjak user posted image Niš me nije boljelo (obozavam mog zubara user posted image ). Vidjecemo kako ce rana zarast, kontrola za 3 dana user posted image .

Valjda me nece puno boljet sada...ne namjeravam da pijem lijekove zbog dojenja, osim ukoliko bas bude frka, a nadam se da nece user posted image . Smijem paracetamol?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vađenje umnjaka
31.1.2011 17:05:50   
cici78
Jao i ja trebam da vadim umnjake, i svaki dan se pitam kad cuuser posted image  a bojiiim seeee, gadljiva sam uzasno, nema sanse da izdrzim. Imam izuzetnog zubara ali jako je strog i nema kod njega cile-mileuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vađenje umnjaka
31.1.2011 17:06:33   
cici78
Mislim da smes paracetamol.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vađenje umnjaka
31.1.2011 17:11:55   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: cic

Jao i ja trebam da vadim umnjake, i svaki dan se pitam kad cuuser posted image  a bojiiim seeee, gadljiva sam uzasno, nema sanse da izdrzim. Imam izuzetnog zubara ali jako je strog i nema kod njega cile-mileuser posted image

Ma ja otisla istraumirana. Kazem ja njemu kako se nikad nisam bojala, ali sada imam uzasan strah jer sam svasta citala user posted image A proslo je super, iako je bio pod uglom postavljen.
Ne brini, skupi snage i podji. Mozda sve prodje super. Jer ako cekas, mozda se pokvari i bude samo teze da se izvadi.Srecno!user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 94
   [Obrisana poruka]
30.3.2011 10:08:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vađenje umnjaka
14.11.2011 21:15:55   
GRGA
Zene moje evo i mene u ovoj temi..Naime ja sam vec jedan umnjak operisala..Sta da vam kazem kako sam prosla-KAO BOS PO TRNJU..

Prvo primila sam cak 3 anestezije za vreme operacije:)))Dr kaze da ocito na mene anestezija u vidu inekcije ne deluje...Onda je tako gadno rastao pod neki uglom d aje bilo tesko izvaditi ga.Sta ipo mi je trajala operacija,,izgledala sam kao da sam bila u ringu sa Tajsonomuser posted image


Nakon toga i nakon antibiotika,,,upalauser posted image user posted image I onda su mi busili pod upalom zub(blelo je kao djavo)da izadje taj gnoj

E sada kako ide zima i imam vremena za odmaranje,,mislila sam da izvadim jos jedan umnjak:))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vađenje umnjaka
26.1.2012 23:45:22   
pepeljuga
Zakazano vadjenje gornjeg desnog umnjaka za sutra u sedam uvece user posted image Toliko sam se ufrkisala da mislim da bih lakse podnela jos jedan cr nego ovo user posted image

Znam da je to individualno, ali koliko dugo otprilike boli ta rana? Drugarica mi slavi rodjendan u subotu uvece, zensko drustvo izlazi a ne znam hocu li biti u stanju da idem user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vađenje umnjaka
26.1.2012 23:48:08   
Anoniman
Ja sam u petak operisala umnjak (ne vadila nego baš operisala, nije izašao pa su ga čupali iznutra, i baš je gadno bilo), u subotu se oždrokala kod kume na rođusuuser posted image popila brufen protiv bolova, nisam bila natečena, i nije mnogo bolelo.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vađenje umnjaka
26.1.2012 23:54:22   
malapufika
ja mucim muku sa donjim vec godinama..zdravi su,snimala ih i kaze zubar da se ne vade.ali to se meni s vremena na vrme aktivira i ja sam onda u nesnosnim bolovima.boli me uvo ,zlezda mi natekne,ne mogu da gutam..primam po 10 injekcije i onda prodje pa opet u krug i ne znam vise sta da radimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vađenje umnjaka
26.1.2012 23:56:36   
pepeljuga
Uhhh, valjda cu preziveti user posted image   Sesti dan od cr sam isla na feniranje i mazala nokte na nogama ali ovo mi bas nesto tesko pada, ceo dan sam prekukala, mogu misliti koliko cu tek sutra da mracim user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here