|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
28.3.2010 19:57:30   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Sutra idem na kontrolu, jedva čekam da vidim svoju bebicu i da dobijem njenu slikicu user posted image


Taj ultrazvuk je cudo, mislim da svi iscekujemo da vidimo nase bebironcice.user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
28.3.2010 20:01:31   
Lilly*
A tek onaj 4d, taj mi deluje totalno nestvarno, u prošloj trudnoći mi je izazivao suze na oči, kakav je to neverovatan trenutak, gledati svoju bebu kao da je rođena, samo je narandžastauser posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
28.3.2010 20:03:27   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

A tek onaj 4d, taj mi deluje totalno nestvarno, u prošloj trudnoći mi je izazivao suze na oči, kakav je to neverovatan trenutak, gledati svoju bebu kao da je rođena, samo je narandžastauser posted image


Ne mogu da docekam 4duser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
28.3.2010 20:31:47   
dijana1*
Za 2 dana idem na pregled 4d ultrazvuk user posted image user posted image user posted image ne mogu da docekam da vidim svoju bebicu. Ovo mi je prvi put, gledala sam slike od drugih trudnica i izgleda mi nestvarno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
28.3.2010 20:33:14   
Lilly*
user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:29:52   
magnetic
Ja idem sutra na pregled sa rezultatima krvi i ekspertnog UZ.Verovatno cu dobiti nesto za malokrvnost i samo me rucno pregledati,ali javljam sutra sta je bilo

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:38:21   
Lilly*
user posted image Javi Magnetic, držimo fige user posted image Jesi li napisala rezultate u temi Vadila sam krv?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:41:40   
Verus
Bila sam danas na UZ.  Pocela sam inace, da pijem litru elektrolita na dan, plus jos 3-4 litre vode.  Meni je nivo vode otisao sa 6.5cm na 10cm za 7 danauser posted image   Tako da nista od indukcije danas, verujem da ce mi se ostvariti zelja da rodim u terminu-tj. kada je beba spremna, bez indukcije.  Malena je sada 2913g!!!  Moje pile od tri kile.  Znaci bice SIGURNO bar tih 2.5 kile sto je dr. htela, jer onda ne mora da ostaje na intenzivnoj na posmatranju i da se udeblja pre nego sto ide kuci.

Danas sam jako srecna-predivan predivan dan!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:42:41   
Lilly*
Verka, to su divne vesti user posted image user posted image Baš se radujem user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:46:09   
Verus
Hvala Lilly ljubavi! I ja isto-pao mi je najveci kamen sa srca-da znam da je u dobrim uslovima, i da ipak ima ishrane i dovoljno vode.  Eto, jako sam zelela da ne rodim danas i ostvarilo se!  Da je voda bila 5.5 cm ili 5cm odmah bih isla u bolnicu na indukciju-naravno, ne znaci da necu primiti indukciju jednog dana kada krenem da se poradjam-ali bar tada imam dobre sanse za normalni, vaginalni porodjaj-da bar izbegnem CR, ostalo nije bitno! 

A i mozda nece biti jaaako majusnauser posted image Pa da smem da je drzimuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:49:57   
Lilly*
Možda nećeš imati potrebe za indukcijom ukoliko odeš pred sam porođaj,kao ja user posted image ili ako budeš imala dobre napone user posted image A taj strah od držanja smo valjda sve imale, ali on nestane u trenutku kada ti babica pruža dete po porođaju, nezaboravan osećaj user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 19:56:15   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Bila sam danas na UZ.  Pocela sam inace, da pijem litru elektrolita na dan, plus jos 3-4 litre vode.  Meni je nivo vode otisao sa 6.5cm na 10cm za 7 danauser posted image   Tako da nista od indukcije danas, verujem da ce mi se ostvariti zelja da rodim u terminu-tj. kada je beba spremna, bez indukcije.  Malena je sada 2913g!!!  Moje pile od tri kile.  Znaci bice SIGURNO bar tih 2.5 kile sto je dr. htela, jer onda ne mora da ostaje na intenzivnoj na posmatranju i da se udeblja pre nego sto ide kuci.

Danas sam jako srecna-predivan predivan dan!!!


Verususer posted image user posted image user posted image
Mnogo,mnogo,mnooogo mi je drago,ovo su divne vestiuser posted image user posted image user posted image
Znaci ako sve bude ok-a bice,bubamarica nam dolazi u terminuuser posted image user posted image user posted image
Eto nije ni sicusna,a jos ce i dobiti koji gramuser posted image
Srce malo,borac je to,i ti zajedno sa njom!

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:07:27   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

user posted image Javi Magnetic, držimo fige user posted image Jesi li napisala rezultate u temi Vadila sam krv?
Nemam pojma,sve zaboravljam,pa eto ni to ne znam dali sam pisala ili nisamuser posted image
U nekoj temi sam spominjala da mi je hemoglobin nizi nego sto treba,a ostale referentne vrednosti su mi okuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:08:56   
magnetic
Verushkiceuser posted image
Zaista divna vest

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:09:06   
Lilly*
Hemoglobin je često trudnicama snižen, verovatno ćeš dobiti neki od feruma da piješ, ništa strašno user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:11:13   
LillyT
Verus, ti sve mislis da ce biti majusna, nemoj da te iznenadi bubamara od 3800 user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:13:24   
Anoniman
I ja idem sutra na pregled....nadam se da tje raditi i uz da vidim shta shmizle rade....a bash me zanima shta tje da mi kaze za rezultate urina...meni se chine katastrofalni user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:49:57   
Verus
Joj radujem se sto ce eto biti bar 2.5 kile! Mali bubac moj.  Pricam joj stalno da cemo da se izborimo, i da cemo sve da ih zeznemouser posted image a mislim da me ona slusauser posted image
IZVORNA PORUKA: LillyT

Verus, ti sve mislis da ce biti majusna, nemoj da te iznenadi bubamara od 3800 user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 20:52:10   
Anoniman
Verus! user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 22:16:59   
bebuska
Verus user posted image user posted image user posted image
Ja u cetvrtak idem na kontrolu, jedva cekam. user posted image


_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 22:20:42   
Tara
Ja sutra idem na kontrolu u visegradsku .
Idemo da vidimo koliko smo porasli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 22:24:10   
lanajelena
ja idem sutra po uput i nadam se da ce mi konacno uraditi prvi CTG

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 22:41:23   
dakana
Verus bas mi je drago mila da je sve OK. Bravo za bubamaricu borca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
30.3.2010 23:17:08   
ljubičica
Verka, moja mrvica je 17.03 imao 2900, ko zna koliki će da naraste do kraja.
A, tvoja mrvica će da naraste ohohooooo još user posted image



_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
31.3.2010 1:12:16   
Verus
bubichice moja, tvoja mrvica ce biti velikauser posted image   Moja mrvica je slabo rasla u to vreme-bila je tek 2031g u 34 nedelji i koji dan-tako da je za manje od 3 nedelje dobila skoro kilu sto je super!  Nek je ona meni ziva i zdrava-a mozda se i lakse porodimuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here