|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 9:43:51   
bojana87
pahuljice draga user posted image user posted image
pa ini su svi idioti i kreteni. Da si im dala pare...user posted image user posted image user posted image
oni produzavaju sebi praznike.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 9:49:15   
pahulja76
sta da radim bojanice, moram da cekam

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 9:57:34   
bojana87
uvek se razbensim kad cujem da tako vozaju trudnice...
Ti samo budi mirna i nemoj da se nerviras,a sa bebcetom ce sve biti ok. Ja verujem u to.
Sta je tu je,sad cekaj cetvrtak sledeci i javi obavezno kako je proslo.
Ljubim te i mazi bebcu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 10:01:35   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: bojana87

uvek se razbensim kad cujem da tako vozaju trudnice...
Ti samo budi mirna i nemoj da se nerviras,a sa bebcetom ce sve biti ok. Ja verujem u to.
Sta je tu je,sad cekaj cetvrtak sledeci i javi obavezno kako je proslo.
Ljubim te i mazi bebcu user posted image user posted image user posted image



ja se ne nerviram jer od toga nemam nista, samo moze gore da mi bude a moj muz ludi... i besan je i dodje mu da ih sve pobije... mislim da je nasa beba borac (na mamuuser posted image ) i da ce ona sve to prevazici.

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 10:08:07   
bojana87
naravno da hoce,bice sve to ok. Znam po sebi. Mene su plasili u 16.nedelji ja samo pozitivno razmisljala i evo me ad u 27.nedelji sa bebicom u stomaku,a rekli su mi da ce 99,9% biti pobacaj.
nije bas ista sitlacija kao kod tebe,ali je dokaz da lekari mogu i da pogrese

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 10:22:51   
maslinica
Pahuljice..citam sve sto ti se izdesavalo...joj smorih se ziva, a i iznervirah user posted image bas nas narod nemaran, pa to je cudo..prvo te isprepadaju, onda e cekaj cetvrtak, jerbo je praznik za 4 dana. nema smisla raditi..joj sta ja to ne volim, taj nas lazni moral na svakom koraku...

draga, ti budu hrabra, sigurna sam da je pahuljica dobro, vesela u stomaku, pa merama napreduje, to je ono najbitnije, a sve ostalo ce doci na svoje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 10:27:47   
maslinica
moj sin i ja odosmo na nas prvi ctg...bas me interesuju te kontrakcije zbog kojih sam ko kavsimodo, iskrivljena od lezanja...uh...user posted image
do koliko je normalno da idu ove bezazlene? od 0-100?
bas cu pitati koliko su...

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 10:39:26   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: maslinica

Pahuljice..citam sve sto ti se izdesavalo...joj smorih se ziva, a i iznervirah user posted image bas nas narod nemaran, pa to je cudo..prvo te isprepadaju, onda e cekaj cetvrtak, jerbo je praznik za 4 dana. nema smisla raditi..joj sta ja to ne volim, taj nas lazni moral na svakom koraku...

draga, ti budu hrabra, sigurna sam da je pahuljica dobro, vesela u stomaku, pa merama napreduje, to je ono najbitnije, a sve ostalo ce doci na svoje...user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 10:39:46   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: bojana87

naravno da hoce,bice sve to ok. Znam po sebi. Mene su plasili u 16.nedelji ja samo pozitivno razmisljala i evo me ad u 27.nedelji sa bebicom u stomaku,a rekli su mi da ce 99,9% biti pobacaj.
nije bas ista sitlacija kao kod tebe,ali je dokaz da lekari mogu i da pogrese


user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 11:05:55   
dakana
Pahuljice citam i ne verujem. Pa oni su jedni obicni kreteni, nistya drugo. Ja sam mislila da je u Beogradu bolja situacija nego u manjim gradovima, ali izgleda da nije. Pa jesu ti bar prokomentarisali te rezultate sto si donela ili te samo iskulirali. Uzas, ne mogu da ti objasnim koliko sam besna....

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 11:11:15   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: dakana

Pahuljice citam i ne verujem. Pa oni su jedni obicni kreteni, nistya drugo. Ja sam mislila da je u Beogradu bolja situacija nego u manjim gradovima, ali izgleda da nije. Pa jesu ti bar prokomentarisali te rezultate sto si donela ili te samo iskulirali. Uzas, ne mogu da ti objasnim koliko sam besna....


bez ikakvog komentara, samo rekli da sledeceg cetvrtka dodjem u isto vreme, sestra t onapisala na uputu i rekla da sve papire vezane za trudnocu predam dole na salteru (a oni su na 1.spratu)

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 11:13:26   
LillyT
Pahuljice, ne bih da zvucim grubo i lose, ali mislim da je bilo sta ozbiljno, da bi te odmah primili. Znam da ako se posumnja na nesto lose, tu ne postoji drzavni praznik. Svakako nije dobro sto se sve odugovlaci, jer su tvoji zivci (a i zivci tvog muza) vec dovoljno napeti. Pomazi i poljubi stomak od mene user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 11:15:16   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: LillyT

Pahuljice, ne bih da zvucim grubo i lose, ali mislim da je bilo sta ozbiljno, da bi te odmah primili. Znam da ako se posumnja na nesto lose, tu ne postoji drzavni praznik. Svakako nije dobro sto se sve odugovlaci, jer su tvoji zivci (a i zivci tvog muza) vec dovoljno napeti. Pomazi i poljubi stomak od mene user posted image

user posted image user posted image mazim tibu user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 20:02:51   
bebuska
Bila sam danas na pregledu...Bebac je super ali mi je grlic malo smeksan, malo se skratio i centriran je al hvala bogu zatvoren. Tako da me je dr. vratla na strogo mirovanje do 32. nedelje a onda cemo vidjet kakva ce situacija bit... A ja sam se bas dobro osjecala i puno sam setala ovih dana kako je pocelo lijepo vrijeme, a izgleda da nisam smjela...user posted image Dobila sam magnezijum da pijem i rekla mi je da obavezno kupim onaj pojas za trudnice da samanjim pritisak na grlic jer ce sad biti sve optereceniji kako bebac raste...Dobila sam do sada 6kg i sad mi je rekla da pripazim malo vise na ishranu da mi i kilaza nebi bila jos jedno opterecenje... I na  kontrolu ya dvije nedelje...

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 20:16:33   
Zoka81
Cuvaj se draga sada. Moja drugarica je imala isti problem i izgurala je skoro citavu trudnocu ali se pazila dosta. PProsle nedelje je rodila u 38 nedelji i sve je super bilo. Zato miruj i samo miruj.....

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 20:18:44   
bebuska
I hocu Zoko, sve samo da on meni bude dobro...Kaze doktorica da nije nista alarmantno al opet sam se uplasila...

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 22:52:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Za staphylococcus mi je prepisala vaginalete macmiror , 7 dana po jednu uveche... jel to ok? user posted image



Macmiror sam i ja stavljala 7 dana kad mi se pojavila neka voda u sekretu. Ja se uplašila da nije možda plodova voda jer malo malo pa curne, a ne mogu da ga iskontrolišem. Meni su pomogle, a i ona kaže da su jako dobre. Tako da nemaš brige.user posted image


Onda dobro user posted image Nego jel ove vaginalete mogu na recept, ili da ih kupujem? Poshto u sredu idem kod dispanzerskog lekara....da mi ispishe recepte za partusisten...pa ako i ovo moze na recept....da ne placam ako ne moram...user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 23:23:17   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Za staphylococcus mi je prepisala vaginalete macmiror , 7 dana po jednu uveche... jel to ok? user posted image



Macmiror sam i ja stavljala 7 dana kad mi se pojavila neka voda u sekretu. Ja se uplašila da nije možda plodova voda jer malo malo pa curne, a ne mogu da ga iskontrolišem. Meni su pomogle, a i ona kaže da su jako dobre. Tako da nemaš brige.user posted image


Onda dobro user posted image Nego jel ove vaginalete mogu na recept, ili da ih kupujem? Poshto u sredu idem kod dispanzerskog lekara....da mi ispishe recepte za partusisten...pa ako i ovo moze na recept....da ne placam ako ne moram...user posted image



te vaginallete ne idu na recpt..oko 800 din, 12 komada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
1.4.2010 23:25:34   
cipiripi
ja dobila nystatin..imam kandidu... user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
2.4.2010 10:03:43   
Anoniman
Ali meni treba 7 komada... mogu uzeti manje? Ili moram uzeti svih 12? user posted image U nekom pakovanju su, ili se prave u apoteci? 

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
2.4.2010 10:14:41   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ali meni treba 7 komada... mogu uzeti manje? Ili moram uzeti svih 12? user posted image U nekom pakovanju su, ili se prave u apoteci? 


u pakovanju su i ogrormne su, ko bombe, nemoj se uplasiti..mislim da su francuske ili italijanske...negde sam procitala da ima pakovanje od 6kom...pitaj u apoteci kolika su pakovanja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
2.4.2010 10:16:43   
maslinica
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja dobila nystatin..imam kandidu... user posted image


nije nista strasno..ako male bebice mogu ispirati usta sa time, nece biti nista bebanu, samo se ti opusti...kad krenu vagicke i sve naviknut ces...ja sam 2x antibiotike i 2x vaginalete...sve sam prvi put traumatizirala,  a vec posle mi bilo, kao ok...tako da, samo se ti opusti da bebi rate veselouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
2.4.2010 10:17:49   
Anoniman
Ok...pitatju naravno... jer besmisleno mi je da kupujem 12 kom, i platim toliko...a treba mi 7 kom... skoro pola da bacim...bzvz...user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
2.4.2010 10:24:42   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ok...pitatju naravno... jer besmisleno mi je da kupujem 12 kom, i platim toliko...a treba mi 7 kom... skoro pola da bacim...bzvz...user posted image


jeste..meni je rekla doktorka 6 onda kad mi je dala i 6 pre porodjaja, samo sto su meni bile toliko odvratne da ih nisam na kraju ni koristila....da prostis, toliko su velike, da jedan dan nisam mogla da ju uguram, sve se nes bilo stislouser posted image i ja odustanem..jer mi ih je dala odokativno, pa nisam htela nikako!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
2.4.2010 10:31:04   
Anoniman
hahah....pa kolike su te vaginalete.... user posted image

Ja sam se i inache sva stisla...zezam se sa dechkom da tju zarasti do porodjaja...poshto mi je zabranjen sex (ukljuchujutji i oral), tako da stvarno neznam kako tju da uguram vaginaletu user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here