|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj najveći blam
14.4.2011 23:41:10   
Snelle
Joj Dunja user posted image I ja sam identičnu stvar odradila pre mesec dana user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Moj najveći blam
14.4.2011 23:44:00   
Nensi*
Ahahahahah,Dunja user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:02:42   
nencydrew
Dunja, poetska pravdauser posted image

Ja pre neki dan išla na CTG.U čekaonici samo neka žena od 50-tak i devojka-mlađa.Pitam ja njih:"Je l čeka neko za CTG?!"user posted image

A mm ne provaljujeuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:11:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Imala sam i ja svojih trenutaka. Na putu u Rusiji, cijela naša grupa na večeri u nekom finom restoranu. Ja otišla u wc, ljeto je bilo, ja u suknji. Idem ja iz wc-a, vidim svi me gledaju, okreću se za mnom, ja mislila "mora da dobro izgledam danas", još ja zastala kraj stola mojih kolega, pričala nekih 5 minuta i kad sam došla do svog stola i htjela sjest, krenem ja da popravim suknju odotraga, da se ne zgužva kad sjednem, a ono nema ničega! Meni se cijela suknja smotala oko struka odotraga, a ja u tangama prošetala kroz cijeli restoran!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Hahhahahahhahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam imala mnoooooooogo blamova:
1) Grcka, more, Dimitris mi peva pesmicu na uvce, drustvo na plazi, podrazumeva se-pijano, i onda ideja o nocnom kupanju...Jeeeej...Svi se skidamo,  sevaju lepi zenski kopleti donjeg vesa, a onda Verka prevlaci haljinu preko glave i kad je ona bila u predelu ociju samo cujem sa svih strana buuuuuuuuaaaaahahahahhaaha. O da, haljinu sam navukla na muske bokserice u kojima sam volela da spavam (od bivseg decka, sa sve tasmanijskim djavolom na njima)...Da, da..Crna zemlja plus propad u nju.
2) Folklorna smotra koju vodim, savrsen nastup voditelja, a onda okret da udjem iza zavese i panicni smeh publike. Ko me terao da idem u WC pre toga i u zurbi zaboravim da imam bodi, pa je famozni trougao samo preklopio spoljnji deo mojih pantalona..
3) Ma necu viseuser posted image user posted image

< Poruku je uredio verolino -- 16.4.2011 19:13:07 >

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:13:27   
LillyT
Moj najgori blam je bio kada sam promašila momak sa kojim sam se prethodni vikend skontala i prišla njegovom drugu. Naime, ja ne pamtim lica, a tog tipa sam još upoznala u kafiću u nekom mraku, cmakali se na putu do kuće i čuli se tokom nedelje, dogovarali izlazak i cvrc. Nešto se nismo skontali (ne sećam se tačno detalja) i nismo ugovorili mesto sastanka (mobilnih još nije bilo u upotrebi) i ode u grad svako sa svojim društvom. Uđemo mi u neki hotel da se javimo društvu, kad meni drugarica kaže, eno ti onaj tvoj. Bog te mazo, sede sedmorica za stolom, a ja ne znam koji je moj. I naravno, priđem pogrešnom, javim se i kažem, e videćemo se i odem. I još se sve pitam što me nije poljubio. I posle nekih 15 min, mi idemo ka kafiću i pita me drugarica nešto za njega. I ja joj odgovaram i spominjem ga, kada će ona meni, budalo jedna, nije to on, on je sedeo na drugom mestu user posted image user posted image user posted image

Drugarica ga je videla na 5 sekundi i zapamtila ga je, a meni ni 5 sati nije bilo dovoljno....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:17:33   
Anoniman
Sredina trudnoce,leto...Za rodjendan sam dobila neku belu haljinicu,dugacku,letnju.Obukla ja to,fino stoji.
Dosla je sestra do mene,kaze-hajde samnom do posla,zeli da te vidi taj i taj,ja nocas radim.Krenem ja(znam da cu pesaka morati kuci,nije mi smetalo,mnogo sam setala dok sam bila trudna.)Sedam u auto,zatvaram vrata,mrdnem se,cujem krc user posted image ,ne provaljujem ja o cemu se radi,mozda su vrata skripnula.Izlazim(sestra mi je radila kao kasirka na pumpi,znaci bilo je prisutno mnogo ljudi),ulazim,grlim i cmacem prijateljicu,caskamo dobrih 15 min,narod se kikoceuser posted image -Boze,sta je sad.Prilazi mi sestra,grli me otpozadi,kaze pici u svlacionicu i ne guraj me.user posted image Usla ja,ona je pocela da se gusi od smeha,ja i dalje ne kapiramuser posted image .meni se pocepala haljina na d*petu!!!!!!!!user posted image Cela pumpa je imala priliku da mi osmotri d*pe!kako bre nikakav luft nisam osetila! Ziv me bam pojeo!Juuuuu,prvo sam proverila da s gacice nisu uvukle,pa da prizor bude jos bolji! MA strasno me je sramota bilo!Place mi se kada se setim!

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:29:26   
nencydrew
Meni se to skoro desilo ispred vrtićauser posted image , al sreća pa me deca nisu videla, samo me neka žena iza mene opomenulauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:32:32   
Anoniman
tebe je bar neko opomenuo,mene nikI.user posted image user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:34:46   
Anoniman
Ja sam to već negde pisala , kad smo drugarica i ja ulazile u auto kod nekog frajera , pa ulazile kroz prednja vrata , pomerile suvozačevo sedište i jedva se , čudeći se što je tesno , progurale nazad da sednemo , i na kraju nam frajer kaže "ok , neka ste se smestile , ali samo da znete postoje i zadnja vrata" user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 19:35:43   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja sam to već negde pisala , kad smo drugarica i ja ulazile u auto kod nekog frajera , pa ulazile kroz prednja vrata , pomerile suvozačevo sedište i jedva se , čudeći se što je tesno , progurale nazad da sednemo , i na kraju nam frajer kaže "ok , neka ste se smestile , ali samo da znete postoje i zadnja vrata" user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 21:26:26   
Olga75
Bubo user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka vam cast kad ste se provukle

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 21:28:21   
New Mom
Joj, Bubiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:20:53   
Brana
Mozda nije najveci ali je jedan od boljihuser posted image Dok sam jos studirala,vracam se sa faxa kuci,dolazim na stanicu,cekam bus, menjali su neke linije prevoza pa su  menjali i trase.zurila sam kuci jos sam bila trudna negde 3 mesec...stize bus ja ulazim i komotno sedam,prolaze stanice vidim ja prolazim sajam,prolazim i Adu,mislim u sebi ok znam da su menjali trasu ali kako ce tim putem dodji do mog kraja nemam pojma ali mislim valjda oni znaju svoju trasu bolje od mene,stizem ja do Banovog brda e tada sam znala da sam se zesce zeznula jer sam ja totalno na drugom delu grada,pitaj ja bojazljivo neku zenu:"izvinite a jel ovo bus 31"?zena me pogleda zacudjeno i kaze ne mila ovo je 53-ka....ja sam samo rekla hvala i pobledela...nista,izasla sam kod Mc-a i pomislila e jesi baksuz a tako ti i treba kada ulazis u prevoz kao muva bez glave...od tada pogledam dva puta broj busa pre nego sto udjem u njega..user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 16.4.2011 23:22:26 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:23:49   
Snelle
Eeeee Brano, a ja sam krenula busom kod sestre u Borču. I čekam 95 na Zelenjaku. Stiže autobus, ja regularno ulazim, vozim se...lepo sam se ja navozala, kada sam skontala da jesam u 95-ici, ali sam otišla na suprotnu stranu, na Novi Beograd user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:25:45   
Brana
IZVORNA PORUKA: Snelle

Eeeee Brano, a ja sam krenula busom kod sestre u Borču. I čekam 95 na Zelenjaku. Stiže autobus, ja regularno ulazim, vozim se...lepo sam se ja navozala, kada sam skontala da jesam u 95-ici, ali sam otišla na suprotnu stranu, na Novi Beograd user posted image

user posted image user posted image user posted image jaoj Snelle



< Poruku je uredio Brana -- 16.4.2011 23:28:01 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:29:03   
Anoniman
Hahahahaha, Snelle

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:32:44   
Brana
Takodje isto jedan od blamova vracali se ja i muz sa faxa i on u jednom trenutku rece cek samo da pogledam u izlog neke mobilne,ja ga sacekah i nastavismo dalje,ja mu pricam kako je bilo na predavanjima,sta samo radili,i u jednom trenutku se okrecem i vidim nepoznatog coveka pored sebe a ja ga uhvatila ispod ruke on me gleda sokirano i pita:"jel se mi poznajemo"?ja ga pogledah i rekoh sokirano NE.
Okrenem se i vidim muza kako se cepa od smeha....tad kada ga nisam zadavila necu nikaduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:33:58   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:34:50   
snješka
IZVORNA PORUKA: Brana

Takodje isto jedan od blamova vracali se ja i muz sa faxa i on u jednom trenutku rece cek samo da pogledam u izlog neke mobilne,ja ga sacekah i nastavismo dalje,ja mu pricam kako je bilo na predavanjima,sta samo radili,i u jednom trenutku se okrecem i vidim nepoznatog coveka pored sebe a ja ga uhvatila ispod ruke on me gleda sokirano i pita:"jel se mi poznajemo"?ja ga pogledah i rekoh sokirano NE.
Okrenem se i vidim muza kako se cepa od smeha....tad kada ga nisam zadavila necu nikaduser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Jaojjjj, ne mogu da vjerujem....user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:35:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Joj Brano 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:36:32   
Snelle
Branooooo user posted image Svima nam se sigurno sto puta desilo  da se istripujemo da je pored nas poznata osoba pa pričamo sa njom, a u stvari nije, ali da je uhvatimo pod ruku.... user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:38:53   
Brana
I ja mislim da nisam jedina ovo se svima desava pogotovo kada imate muza koji stalno gleda nesto od tehnike u izlozima i zastajeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:39:33   
New Mom
Čitam u nazad i ne vidim, a ubeđena sam da sam negde ovo pisala.

Dakle, naš venčani kum je rođen bez leve podlaktice. Inače je potpuno takva ličnost da ga niko ne gleda kao osobu sa invaliditetom, spretan je neviđeno.
I tako, jednom prilikom on kaže: "Svrbi me dlan", a ja bez pardona: "Koji?". Čovek me gleda bledo neko vreme i kaže: "Pa, desni", a ja ćurka sam pokontala tek posle valjda 2 minuta.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:42:11   
Vika
Na pregledu kod ginekologa, požalila sam se da mi se pojavio neki sekret  itd, itd.  Kaže on da pogleda. Ležim ja sa nogama u vis, gleda on i kaže:

"Nije ovo nikakav sekret, dobro izgleda. Ajde da uradimo i UZ"

Gleda on u monitor i kaže:
"Sve u redu, ovulacija u toku, sve je kako treba"

A ja ko iz topa:
"Znači, lepa k´o slika, radi kao sat al` nesrećna u dubini duše!"

Nisam smela posle da ga pogledam u oči


NM! user posted image

< Poruku je uredio Vika -- 16.4.2011 23:43:02 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:43:14   
Brana
IZVORNA PORUKA: Vika

Na pregledu kod ginekologa, požalila sam se da mi se pojavio neki sekret  itd, itd.  Kaže on da pogleda. Ležim ja sa nogama u vis, gleda on i kaže:

"Nije ovo nikakav sekret, dobro izgleda. Ajde da uradimo i UZ"

Gleda on u monitor i kaže:
"Sve u redu, ovulacija u toku, sve je kako treba"

A ja ko iz topa:
"Znači, lepa k´o slika, radi kao sat al` nesrećna u dubini duše!"

Nisam smela posle da ga pogledam u oči


NM desava seuser posted image
Vika lik siuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here