|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:48:02   
eni26

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja sam to već negde pisala , kad smo drugarica i ja ulazile u auto kod nekog frajera , pa ulazile kroz prednja vrata , pomerile suvozačevo sedište i jedva se , čudeći se što je tesno , progurale nazad da sednemo , i na kraju nam frajer kaže "ok , neka ste se smestile , ali samo da znete postoje i zadnja vrata" user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je to izgledalo!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Moj najveći blam
16.4.2011 23:53:04   
Ana RR
Ja sam ušla u 53ojku umesto u 58icu i negde na Vidikovcu priđem vozaču i kažem mu " Izvinite, da vi niste promašili put?" A on meni kaže " A da ti devojko nisi promašila autobus?" user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Moj najveći blam
17.4.2011 9:37:19   
eni26
hahaha Anauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Moj najveći blam
8.5.2011 23:45:09   
Mivica
Jutros čekam ispred ambulante da primim injekciju, gužvanjac.

Otvaraju se vrata, ulazi žena koju slučajno poznajem-trudna je, ali se to još ne primećuje. Usplahirena baba iz sredine reda poče da se dernja na njenog muža:

-Pa, jesmo li svi mi glupi što čekamo, a ona pametna kad ide preko reda?

Muž:
-Ona je trudna, šta treba da čeka-da je zarazite nečim ovde?

Besnoj babi nekako pade pogled na mene, pa iz sveg glasa:
-Evo, i ova je trudna pa čeka! (KUKU!)

Ja bez razmišljanja rekoh:
-Nisam ja trudna, ja sam samo debela! (nisam mogla da se vadim na bebu kad sam se porodila još u prošloj godini user posted image )


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 21:58:41   
GRGA
Zene slatko me nasmejaste i ajde i ja da ispricam moj blam....Setamo ja i m pridvece ,godisnji odmor,,,inostranstvo,,mir tisina.ma lepota ..........i prdi se meni cu da svisnem,i ja reko ajde malo da ga pustim.........i pustim,ali kad je to zatrubilo kao sirena,mm zastao i pogledao me i ja i ona u komu od smeha,,i pogleda me i kaze ma sta ti je ,,,a ja njemu ..pa sta ko me zna vidis da nema nikog ...koliko sam to rekla devojka se pokidala od smeha isla je na 5 koraka iza nas......i to jos srpkinjauser posted image user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:03:18   
GRGA
Ili leto ,,mi na moru .........resili svako vece da jedemo u lep rstoran..jer ja ne volim rostilj volim lignje i skoljke i posto smo namoru hajde tako da se hranimo...Onako prljavi umazani sa peskom banemo uvece u restoran bessssssss.................samo stranci tamo jednu konobarica govori 7 jezika............Mislim sta reci.......svidi se to nama lepo narucimo mi da jedemo mm piletinu,,ja lignje..........i pice....Donose pice neku ciniju u kojoj je led i neke kockice na ledu,,i mali kolutici razenog hleba................Gledamo ja i mm ono .reko nismo narucili sira,ali ajde kao predjelo,,,,,,,,,,,MM uzima viljusku nabada parce i stavlja u usta i odjednom ce das e ugusi od smeha ono mu nabubrelo u usta svi ga gledaju..niti da proguta niti da pljune........Naravno bio je margarin u pitanju,,i svi mazu kao predjelo na hleba a on trpa u usta............

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:04:03   
jabudic
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja sam to već negde pisala , kad smo drugarica i ja ulazile u auto kod nekog frajera , pa ulazile kroz prednja vrata , pomerile suvozačevo sedište i jedva se , čudeći se što je tesno , progurale nazad da sednemo , i na kraju nam frajer kaže "ok , neka ste se smestile , ali samo da znete postoje i zadnja vrata" user posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:04:23   
isidora88
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:04:29   
Brana
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:05:29   
GRGA
Otisli mi na zimovanje odmor u hotelu.................Lep apartman...kada smo usli u njega on ludilo,,ma i terasa i san da padnes na dupe................Ukljucili mi i klimu --da nam bude toplo i spored i bojler i mermerne radijatore u svakoj sobi i televizor,,,,,,,,,,,,,,i ujednom trenutku izbije sklopka na ceo sprat..:)))

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:05:35   
jabudic
IZVORNA PORUKA: GRGA

Zene slatko me nasmejaste i ajde i ja da ispricam moj blam....Setamo ja i m pridvece ,godisnji odmor,,,inostranstvo,,mir tisina.ma lepota ..........i prdi se meni cu da svisnem,i ja reko ajde malo da ga pustim.........i pustim,ali kad je to zatrubilo kao sirena,mm zastao i pogledao me i ja i ona u komu od smeha,,i pogleda me i kaze ma sta ti je ,,,a ja njemu ..pa sta ko me zna vidis da nema nikog ...koliko sam to rekla devojka se pokidala od smeha isla je na 5 koraka iza nas......i to jos srpkinjauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  pokidah se od smijeha, ne idem iz ove teme dok se ne porodim user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:11:09   
GRGA
user posted image user posted image user posted image Restoran u beogradu...............cekali neke rezultate pa na veceru otisli,,udjemo mi i mm video u nekoj korpi,vizit karte i sibice i zavuce ruku i uzme celu saku i stavi u dzep..............prosla lepo vecera i na izalzu onzastane ponovo pored korpe,,,,,,,,,,,,,konobar nam kaze dovidjenja,,a mm zavuce ponovo ruku u korpu,i kaze konobaru da uzmem.....i ponovo napuni ruku sa sibice,a konobar mu kaze--ako ako uzmi,uzeo si ti i kad si dosouser posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:11:39   
jabudic
IZVORNA PORUKA: morena

Imala sam i ja svojih trenutaka. Na putu u Rusiji, cijela naša grupa na večeri u nekom finom restoranu. Ja otišla u wc, ljeto je bilo, ja u suknji. Idem ja iz wc-a, vidim svi me gledaju, okreću se za mnom, ja mislila "mora da dobro izgledam danas", još ja zastala kraj stola mojih kolega, pričala nekih 5 minuta i kad sam došla do svog stola i htjela sjest, krenem ja da popravim suknju odotraga, da se ne zgužva kad sjednem, a ono nema ničega! Meni se cijela suknja smotala oko struka odotraga, a ja u tangama prošetala kroz cijeli restoran!! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 26.6.2011 22:12:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 22:16:16   
GRGA
Hahahhahaahh e ovo moram da ispricam.................CRna kornjaca beograd...........dosli sa drustvom,,ja prvi put,,mm i nas buduci kum sa devojkom,,,,, i ide se meni u wc ,i nas dve hajde da idemo......Zavrsim ja posao i operem ruke kad nemam maramice da obrisem,okrecem se ja vidim kutija crna nacrtana ruza ,i ja stavim ispod ruke i cekam da se osuse,,,nece vidim ne duva......................kad ja vidim pise 20 dinara,ulaze neki momci u bulje u mene,,,,,kad sam ja videla ono automat za kondome,a ja mislila susac,upisale smo se od smeha iz brisale

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 23:07:44   
GRGA
Ajde zene pisite da se malo smejemo!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 23:13:01   
vonavoj
user posted image user posted image mnogo dobra tema!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 23:13:53   
GRGA
Ma ja sma malopre citala sve postove i slatko sams e ismejala!!Ajde zene otkrivajte tajne!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 23:19:15   
vonavoj
ja cu da se upiskim od smeha...ali stvarno!user posted image user posted image user posted image ..

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 23:27:13   
GRGA
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Moj najveći blam
26.6.2011 23:55:21   
mikica sa
dodjem ja sa posla, mrtva umorna. mm kod kuce i nakon tusiranja ce da padne masaza, obeca on i ja sva sretna legnem i cekam. naravno, masaza sa kremom protiv bolova.
lezim ja tako i kontam sta to tako dobro mirise, dizem glavu i njuskam kao cuko ali nikako da skontam. sve mislim to dolazi od komsije, posto smo na terasi. jest vraga, mm uzeo etericno ulje lavande koje se stavlja da gori da mirisu prostorije user posted image
kad se nismo ugusili oboje! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 12:36:02   
PoisonEve
Imam bas bas puno blamova al aj najsveziji: Pre neki dan mm i ja otisli do indian shopa da pogledamo zavese, prilazi me prodavacica i pita me: Jel vam ta suknja sa dva lica?-Ja reko, nije zasto? Pogledam a ja je naopako obukla i vidi mi se ona markicauser posted image Ja se zbunila- jao, pa kako...pa joj..a ona se nasmeje i kaze: - A dobro, zbog urokauser posted image
Boze...


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 12:37:00   
Ana RR
user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 12:46:21   
Snelle
user posted image  I ja sam jednom prilikom nosila majicu okrenutu naopačke po čitavom gradu. A drugom prilikom čitav dan provela na faksu sa otkopčanim šlicem i to provalila tek kad sam stigla kući user posted image
A u četvrtom razredu osnovne škole (to mi je prvi blam kog se sećam) bili smo na rekreativnoj nastavi na Tari. Uveče smo otišli u diskoteku (ako se to tako može nazvati), muzika, ludilo, ja igram sa drugaricom, uhvatimo se za ruke i tako vrtimo.....u sred tog okretanja, ja se nekako sapletem i sednem u krilo dečaku koji je sedeo pored podijuma za igru user posted image  Bože, koliko me je samo bilo sramota, htela sam da plačem od blama user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 13:08:57   
Anoniman
Kako ono ide po temi 100 strana? Malo za mene... user posted image

Ajd par komada:
Zima led, ja na štiklama od 12cm i kao ne treba mi ničija pomoć-sledeća scena, u sred centra razvukla sam se kao zvečka. Moj dečko da crkne od smeha, ne može da mi pomogne da ustanem, a ja se usondala u onaj kaput, prolaznici crkavaju, i pruži ti on meni ruku, a ja ga povukla: ne mogu da ustanem... user posted image Slomila mi se ne štikla-cela cipela user posted image

Ovo da čitaju samo stariji od 18 godina(ja sam bila starija kad mi se desilo user posted image ) user posted image - i tako... krenuli mi usred bela dana kod njega kući u akciju, njegovi van kuće uz pretpostavku da imamo još par sati slobodno, pobacali garderobu po celom stanu i završili u sobi njegovih matoraca, vrhunac, ekstaza...i ključ u bravi user posted image Ja (bila sam "dole") skočila k'o poparena, bacila ga sa sebe i trk u kupatilo user posted image uhvatila kvaku, ne puštam nikog, a on stani pani-ne zna kud će, ne zna ni gde su mu gaće, a ja ga ne puštam u kupatilo user posted image , njegova mama već ušla u stan i zatiče svog sina u punoj snazi i zajapurenog na sred sobe-on digao ruku, pa će: ćao mama user posted image user posted image user posted image Ako tad nisam umrla od sramote... user posted image

Doneo mm neki vim za ribanje sudopere i ja ću kao sad da operem sudoperu, ali majku mu ne uspevam da otvorim onaj vim. Vrtim, okrećem, zacrvenela se od naprezanja- ništa ne mrda user posted image Ja odnela mom deveru da mi otvori i on lepo odlepi sticker na poklopcu user posted image

Setiću se još user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 13:24:37   
Anoniman
Rock''n''roll veče, društvo se okupilo, i drugar će meni da probamo onaj lift: noge levo, pa desno, pa raširene... Ja kažem: jesi li lud? Pa ne možeš ti mene da podigneš... A on ma može i da probamo. I ne lezi vraže-uspeli user posted image E sad to je snimila samo nekolicina ljudi okolo i oni počeli da zvižde, pa bis user posted image I na tu buku okrene se ceo klub da bulji u nas i ajd sad ćemo mi ponovo. Krenemo levo, desnooo-tras!!! user posted image Opružila sam se koliko sam dugačka, a moj drugar se napravio blesav i okrene se i ode user posted image Ja nikako da se snađem, pa na brzinu pokrila rukama lice(a i dalje ležim), kao da me niko ne prepozna! user posted image Blam!!!

Sa mojom dragom blam mamom na buvljaku kupujem dezodorans user posted image I traži ona Secret da kupi, razgleda i ne nalazi. Priđe jednoj tezgi i pita: izvin''te imate li onaj sekret dezodorans user posted image Samo sam produžila, kao da nismo zajedno user posted image



< Poruku je uredio n i n a -- 24.8.2011 13:28:56 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here