|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 13:26:05   
cani
IZVORNA PORUKA: n i n a

pa na brzinu pokrila rukama lice(a i dalje ležim), kao da me niko ne prepozna! user posted image




user posted image user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 13:35:09   
Anoniman
Pre neki dan sam išla sa Nešom do univera, držim njega za ruku, a u drugoj ruci kesa, dune vetar i ode mi cela haljina preko glave, skroz do brusa se okrenula. NAravno, da blam bude veći, to je videlo barem 20 pešaka i ko zna koliko vozača pošto je ulica vrlo prometna. napravila sam se luda, spustila haljinu i nastavila kao da se ništa nije desilo, a pooocrveneeelauser posted image

(odgovor članu cani)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 13:59:04   
PoisonEve
Ovo da čitaju samo stariji od 18 godina(ja sam bila starija kad mi se desilo user posted image ) user posted image - i tako... krenuli mi usred bela dana kod njega kući u akciju, njegovi van kuće uz pretpostavku da imamo još par sati slobodno, pobacali garderobu po celom stanu i završili u sobi njegovih matoraca, vrhunac, ekstaza...i ključ u bravi user posted image Ja (bila sam "dole") skočila k'o poparena, bacila ga sa sebe i trk u kupatilo user posted image uhvatila kvaku, ne puštam nikog, a on stani pani-ne zna kud će, ne zna ni gde su mu gaće, a ja ga ne puštam u kupatilo user posted image , njegova mama već ušla u stan i zatiče svog sina u punoj snazi i zajapurenog na sred sobe-on digao ruku, pa će: ćao mama user posted image user posted image user posted image Ako tad nisam umrla od sramote... user posted image


Jaooo Nina..user posted image user posted image user posted image ovaj post me podsetio na emisiju antidepresiv, obozavam da je slusam...


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Moj najveći blam
24.8.2011 14:03:02   
Anoniman
Veruješ da ovom događaju ima 12 godina i meni i danas udarile suze na oči od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:42:55   
dunja RR
Večeras sam skontala da poznajem doktora koji će me operisati, od ranije. Kada smo se videli pre neki dan a i juče ponovo, pomislila da ga znam za sa TV-a ili nešto tako, jer mi je jako, jako poznat. Večeras sam skontala da je nešto drugo u pitanju, i to se znamo iz baš neprijatne situacije, koju više ni sama sebi ne mogu da opišem. Šta je ono... I sada me tako blam, nadam se da se on neće set_iti, jao majkooo  user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.10.2011 22:43:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:46:14   
dunja RR
Drugo - poslala sam mm po neki uput u Dom zdravlja, prošle nedelje. Kažu mi da je upao doktorki usred pregleda, sa golom ženom na stolu (to su mi sestre sa šaltera rekle, on kaže da nije istina, kaže da nije bilo nikog. Mučenik, izgubljen je zbog moje operacije, pa nije ni otišao na šalter, nego direkt kod dr. u ordinaciju, jaooo). Kako god, crveneću sada, svaki put kada odem kod ginekologa :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:47:11   
Alexis79
E pa sad moras da ispricas odakle znas cika docu.
Ne mozes samo da bacis kosku i odes user posted image

Ajde kazi baba Seri user posted image  (sto bi rekla Eva Ras)

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:48:19   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Alexis79

E pa sad moras da ispricas odakle znas cika docu.
Ne mozes samo da bacis kosku i odes user posted image

Ajde kazi baba Seri user posted image  (sto bi rekla Eva Ras)


Ja, blam me, ne mogu, čak je bio i neki flert, više sa njegove strane (davnooo), inače je lep i mlad.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:50:07   
dunja RR

Počelo je od neke svađe, neki nesporazum, da bi završili na nekim osmesima, jao, jao...Ali moja mama se setila večeras, ja sam još u šoku.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:50:54   
Brana
nina,nedjouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:52:12   
Alexis79
dunjice em lep ,em mlad em flertuje...
Pa ja samo kod takvih doktora idem user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:53:33   
dunja RR
A meni zapadne da me uvek ti mladi, lepi operišu. Idi bre, onako gola kada legnem, blam (mene), znam da je to njima rutina ...

Ima šanse velike da se set_i, na osnovu mojih podataka, i sada me to brine, jer zaista ne bih volela da se set_i. Nadam se da neće.


< Poruku je uredio dunja RR -- 13.10.2011 22:55:26 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:56:55   
Alexis79
Sta te briga bitno da dr nece da bude go ,sve drugo je prihvatljivo.user posted image
A sta bi ti da se skines pred matorim i ruznim .
Cuti i opusti se

Nego ja sve vreme vidim tvoj novi avatar kao da macka sa krilima radi sklekove user posted image .
tek sad ukapirah da je ovo senka
Ocoravelo se ,starim user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 22:57:39   
dunja RR
user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Moj najveći blam
13.10.2011 23:00:22   
GRGA
user posted image user posted image Zenice super tema......Hhaahah nas su sada ,,dok smo bili u Itali uhvatili carinici koji teraju brodove za Arapske zemlje.................I to su izleteli sa puskama......user posted image Zasto,,zato sto smo isli da trazimo plazu u Trstu da se kupamo a uleteli kolima u luku tacno pred carinike!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Moj najveći blam
29.10.2011 21:28:51   
Nataša1
Isplakala sam se čitajući ovu temu. user posted image

Ne mogu da se setim koji je baš najveći blam, al nedavno sam izašla iz mini maxija sa onom metalnom korpom preko ruke u kojoj su bile stvari koje sam kupila. Ljudi me gledaju, smejulje se, ja ne kapiram. Pri tome, sve se dešava u centru Bgd-a, u Kralja Milana, gomila ljudi prolazi.

Prešla sam jedno 100 metara dok nisam ukapirala user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Moj najveći blam
15.1.2012 11:10:56   
Sesilija 83
Sta da vam kazem ovde je komedija
Pre neki dan je mm u Uscu gore gde su restorani posle obroka (a ja stojim pored njega)ubacio
otpatke sa sve posluzavnikom u onu kantu,ja sam se zacenila od smeha ai oni koji su bili u blizini pa videli sta se desilo....a njemu je bilo toliko krivo da je do parkinga isao ispred mene ljut a ja za njim (sama)umirem od smeha..... mislim da su ljudi pomislili da sam kreten kako idem sama i smejem seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Moj najveći blam
15.1.2012 11:21:19   
hanka
Pre neku godinu dok je bila aktuelna ona plava,matora,ciganka iz granda sa pesmom Jutro i sa pogresno zakopcanim dugmicima "taka gardaroba" sretnemo je mm i ja na uglu Pobedine,ja udarim u nju i to direktno glavom u njene grudi i cucnem onako ispred zene i krenem da se kidam od smeha.Bukvalno su se svi prolaznici u tom trenutku okrenuli ka nama a mm je jedva nekako uspeo da me podigne i odvuce u prvi kafic

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Moj najveći blam
14.3.2012 12:31:42   
MicinaMama
Evo da i ja ispricam svoj blam,tada nisam bila plavusa bila sam crnauser posted image ali sam tu noc nesto proglupila hahaha....setam sa momkom sva zanesena (bilo je to davno)....i prolazimo mi kraj MESNICE i kaze on meni dacu te u mesnicu,treba im SRNDAC....a ja frajerka odg: pa nema tamo RIBE...user posted image ...

A evo od mojih drugarica....dosao jedan momak iz italije i malo losije prica nas jezik...a ovde moje dve ga srele u jednom kaficu i posto su se folirale isle do njega macek i smejale se kao lude...Momak im se nasmesio i pitao ih "sta pijeste (u prevodu sta ste pile-u sali da izgledaju kao pijane),a one macke sele za njegov sto i kazu "Ja cu kolu,ova druga: Ja fantu"user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Moj najveći blam
14.3.2012 13:12:45   
Lilla
Pa ne znam da li je moj najveci blam, vjerovatno nije ali sad se jedino ovoga mogu sjetiti jer je taze user posted image Juce nosila H na kontrolu a u savjetovalistu se u hodniku na cipele navlace plave najlonske zastite da se ne bi raznosila prljavstina. I usla ja, navukla zastite, obavili sve sto smo imali i podjemo kuci. Na pola puta se nalazi kebab kiosk i hajde rekoh da narucim sebi jedan pileci, da ne pravim nista odmah cim dodjem kuci. Udjem unutra a tamo dva momka rade. Jedan cijelo vrijeme gleda u mene i smjehulji se dok ce onaj drugi: Drugi put mozes doci i bez toga na nogama, ne bojimo se mi blata. Ja user posted image user posted image Bem ti ludu glavu, presisala pola puta u onim drecavo plavim najlonskim kesama na nogama...

< Poruku je uredio Lilla -- 14.3.2012 13:13:43 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Moj najveći blam
14.3.2012 13:18:56   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image
takve smo sve posle dr!

< Poruku je uredio vonavoj -- 14.3.2012 13:19:18 >

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Moj najveći blam
16.3.2012 15:32:33   
ljubičica
Meni ovo nije najveći, ali je zato najnoviji, star svega nekoliko dana. Pre 3 dana ja išla na ctg sama(uvek idem sa mm i sinom jer me oni voze) jer je bilo jako rano, a Uroš je spavao. I kad sam se parkirala ispred kuće odmah iza mene se uparkira još 1 auto i ja priđem da vidim ko je, učinio mi se poznatim. Kad ono drug od mm sa ženom i bebom. Ja se tu sa njima sita ispričam i kažem-e baš mi je drago što sam vas videla, ćao. Zatvorim vrata, ključ u kapiju i uđem u kuću. Popnem se gore i kažem mu-e, znaš koga sam sad videla... bla bla bla i mene mm pita pa što se nisu popeli gore. Ja u čudu sad, što da se penju. I kad mi je mm rekao da su oni ljudi ustvari krenuli kod nas na kafu meni se sva krv koju sam imala popela u glavu od blama user posted image user posted image user posted image I onda sam ga terala da ih zove da se izvini, da dođu ako se nisu naljutili.... Ali rekli su kako ipak žure i da nemaju vremena. Joj, koja sramota user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Moj najveći blam
16.3.2012 16:13:44   
vukosava
Mene neki zovu Lupus (sto zbog imena sto zbog toga sto cesto "Lupam kao Maksim po diviziji" sto bi rekla moja mama. Volim da lupam gluposti i ne kontam ih kao blamove sto nervira neke oko mene. user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Moj najveći blam
16.3.2012 16:22:11   
magnetic
Zaista te ne mogu zamisliti kao nekoga ko lupeta,imam utisak da uvek znas o cemu govoris i da si upucena u svastauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Moj najveći blam
16.3.2012 16:29:07   
vukosava

IZVORNA PORUKA: magnetic

Zaista te ne mogu zamisliti kao nekoga ko lupeta,imam utisak da uvek znas o cemu govoris i da si upucena u svastauser posted image


Ma ja lupam namerno. A to vise kazu kad kazem nesto sto ne bi trebalo da se kaze... Nesto sto neko misli da jedna zena ne bi trebala da kaze. Ja uvek volim da svasta nesto ispitujem kako i zasto, i mora li tako user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here