|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj najveći blam
16.3.2012 18:20:18   
NadaR

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Meni ovo nije najveći, ali je zato najnoviji, star svega nekoliko dana. Pre 3 dana ja išla na ctg sama(uvek idem sa mm i sinom jer me oni voze) jer je bilo jako rano, a Uroš je spavao. I kad sam se parkirala ispred kuće odmah iza mene se uparkira još 1 auto i ja priđem da vidim ko je, učinio mi se poznatim. Kad ono drug od mm sa ženom i bebom. Ja se tu sa njima sita ispričam i kažem-e baš mi je drago što sam vas videla, ćao. Zatvorim vrata, ključ u kapiju i uđem u kuću. Popnem se gore i kažem mu-e, znaš koga sam sad videla... bla bla bla i mene mm pita pa što se nisu popeli gore. Ja u čudu sad, što da se penju. I kad mi je mm rekao da su oni ljudi ustvari krenuli kod nas na kafu meni se sva krv koju sam imala popela u glavu od blama user posted image user posted image user posted image I onda sam ga terala da ih zove da se izvini, da dođu ako se nisu naljutili.... Ali rekli su kako ipak žure i da nemaju vremena. Joj, koja sramota user posted image



user posted image user posted image joj Ljubicice ..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Moj najveći blam
3.4.2012 17:20:30   
NadaR
Nije moj blam ali sam bila prisutna user posted image

Prije neku vece bio suprugov nvi radni kolega kod nas. Donio neki alat i dosao na kafu.
Pocela prica o vezama,prevarama i kaze on kako je morao da bjezi da se krije u ormaru .
Objasnjava koja je zgrada u pitanju i jos kaze peti sprat ,nemas kuda dalje.
Mm zinuo pa ce njemu > i zive dvije djevojke i bjeli plakar u visokom sjaju ?
-da,kako znas ?
- Taj plakar sam ja radio a one su mi sestre .

Covjek pocrveniooo ,zbunio se , mm se pogubio .. user posted image
Sreca pa nije bilo nekakvh pikantnih detalja user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Moj najveći blam
15.12.2012 17:38:48   
boba 11
Ja danas nesto razmisljala i setim se jedne stare pesme koju sam pevala u skoli.Kad sam bila negde 7-mi razred isla sam na folklor i zaljubim se u ucitelja folklora koji se zove Dejan.I da bude jos gore na kraju godine na priredbi sam morala da pevam pesmu "Hej Dejane ,Dejane"sa jos jednom devojkom.Zamislite taj blam cela skola mi se smejalauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Moj najveći blam
15.12.2012 17:45:34   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sve ste me nasmejale! Ali ljubičica je moj favorit! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Moj najveći blam
15.12.2012 18:57:53   
hanic
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Moj najveći blam
16.12.2012 11:39:16   
madre
ljubicice, sou s tobomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Moj najveći blam
24.12.2012 18:46:22   
stankoovicka
Sjajna tema :))) Moj najveci blam.. au ima ih mnogo... npr sad na slavi sv nikole bile 2 lidije komsika i tetka... svekrva mi kaze lidija dala 1000 din Marku (mom sinu) , ustaje komsinica lidija , polazi kuci, ja kao hvala na 1000 dinara, niste trebali, ona zena me gleda bledo, ja opet.. ono sto ste dali Marku... ona opet ne zna o cemu se radi... tek onda shvatila da nije to ta lidija, em zeni bilo neprijatno, em ja htela u zemlju da propadnem. user posted image

_____________________________

Kad god doso dobrodoso si :)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Moj najveći blam
24.12.2012 19:12:37   
jovana13
user posted image user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu stankoovicka)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Moj najveći blam
29.12.2012 21:53:46   
panpan1
user posted image user posted image user posted image user posted image meni je ubedljivo bilo najsmesnije kad polagala porodicno pravo, pitanje vestacka oplodnja, i niakko tada nisam mogla da kazem "sperma" pa sam rekla dete nastaje kad se zenska jajna celija spoji sa muskom jajnom celijom, profesor se savio ispod klupe, suze mu isle na oci dok se smejao. ja znam sta je al cutim. samo je rekao "koleginice ovo ja ne mogu da vam objasnjavam, to morate saznati iz svakodnevnog zivota" :) Posle su me zvali jajna celija celi semestar, ali ja polozila ispit user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Moj najveći blam
30.12.2012 2:17:31   
opcinjena
odlicno jajna celijo user posted image

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Moj najveći blam
30.12.2012 3:38:46   
panonkinja
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Moj najveći blam
30.12.2012 12:53:49   
jelenica011
moj malo veci blam je bio dok isla u skolu,bila zima klizavo i svi ucenici gimnazije se nacrtali po prozorima i gledaju u dvoriste. idem ja gledam nagore i pitam se sta je ljudima, pobogu 7h sati ujutru i padnem izlomim se i odjednom smeh. svi su cekali ko ce da padne user posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 22:40:10   
Figaro88
Ja ne mogu da se setim nijednog blama,a bilo ih je toliko da bih knjigu mogla da ispisemuser posted image Ja sam jedna pomalo stidljiva,po nekim pitanjima jako cudna,a vrlo smotana osoba.I jezik mi je brzi cesto od pameti pa kazem svastauser posted image
Evo jedan,ali nije mojuser posted image Sedele ja i drugarica u kaficu i bila zima,i ona nesto pehladjena,i aj da narucimo caj.I sad ja kazem od hibiskusa,a ona od zalfije,onaj decko je cudno pogleda pa kaze:-Da neces mozda od uve da ti skuvam?
I mi tu pocnemo da se smejemo kao nenormalne,i njoj izleti slina iz nosauser posted image Narednih par meseci nismo svracali tuuser posted image
A ja sam skoro otisla u prodavnicu,nakupovala pune tri kese,zapricala se sa radnicom i izasla a ni9sam platila.Vratim se da platim,opet uzmem nesto,krenem da objasnjavam zasto sam zaboravila,i opet krenem da izlazim a ona zena me pita a da platisuser posted image Uzas....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 22:46:15   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Figaro88

-Da neces mozda od uve da ti skuvam?
I mi tu pocnemo da se smejemo kao nenormalne,i njoj izleti slina iz nosauser posted image


Moj blam upravo, sedim sama za stolom I umirem od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 22:58:30   
Pretty78
kopiram od pre sto sam pisala ovde

Moj najveci blam je bio na radnom mestu. Radila sam u Meku 5 godina. I muvala sam se sa jednim kolegom koji je bio presladaaaaaaaaaaaaaak ..

on radi na kasi a ja u kuhinji iza. Inace u Meku su obavezne cipele sa gumenim djonom ( tipa sebadjo i sl ) jer kad se pod obrise , a brise se milion puta dnevno mnogo se klize.....i sad.....

Radim ja u kuhinji, radi on na kasi...svi znaju da se muvamo i svi nas zezaju, i kaze meni sef kuhinje idi i odnesi pite, samo pozuri velika je guzva i ljudi vec cekaju. Pite se nose kod kasa i ja sad uzmem pite, stavim na tacnu i trk na kase...pod u kuhinji suv pa trcim i dodjem do dela gde pocinju kase kad tamo neko obrisao pod i ja krecem da padam...i padam....i letim...usput bacam pite na pult da ne padnu na zemlju....svi stali i gledaju u mene i kolege i ljudi sto kupuju....svi cekaju da padnem a ja se borim da ne padnem, kao bambi na ledu....a moj lepi decko sipa dve case soka...okrece se sa po jednom casom u ruci u mom smeru. vidi da letim ka njemu, podize obe ruke u vazduh da mu ne prospem sokove a ja........................leleeeeeeeee ja padam na kolena njemu ispred nogu i nabijam mu glavu uuuuu slic bukvalno....c c c c......svi pocrkali od smeha a moj lepi kaze meni: "pa dobro.....ne moras bas ovde"
majko mila, cetvoronoske sam se vratila u kuhinju jer me bilo blam da ustanem

p.s. posle toga smo se zabavljali 3.5 godine

< Poruku je uredio Pretty78 -- 18.3.2013 23:00:50 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 23:04:27   
dijana1*
Ahahahahauser posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 23:25:36   
vikiii
Joj Pretty, umrla sam ti od smeha! user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 23:28:46   
17 joka
user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Moj najveći blam
18.3.2013 23:42:55   
Leax
user posted image
Figarouser posted image Prettyuser posted image bas ste me lepo nasmejale ,svaka cast obema.

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 16:48:13   
Figaro88
Joj Priti strasnouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 17:33:01   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

user posted image  I ja sam jednom prilikom nosila majicu okrenutu naopačke po čitavom gradu. A drugom prilikom čitav dan provela na faksu sa otkopčanim šlicem i to provalila tek kad sam stigla kući user posted image
A u četvrtom razredu osnovne škole (to mi je prvi blam kog se sećam) bili smo na rekreativnoj nastavi na Tari. Uveče smo otišli u diskoteku (ako se to tako može nazvati), muzika, ludilo, ja igram sa drugaricom, uhvatimo se za ruke i tako vrtimo.....u sred tog okretanja, ja se nekako sapletem i sednem u krilo dečaku koji je sedeo pored podijuma za igru user posted image  Bože, koliko me je samo bilo sramota, htela sam da plačem od blama user posted image

Snele koje si ti godište i koju osnovnu si išla? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 17:34:50   
Trcosava
U meku je uvek veselo i obavezno se neko sa nekim muva user posted image mene muvo menadžer, ali brate mili pljunuti deni de vito! mali i debeo!!!

posle je smuvao neku drugu kolezinicu imaju 3 dece user posted image

meni je ubedljivo najbolji blam od nine i nekog anonimnog user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 18:04:38   
Sanja90
jaooo umirem od smehauser posted image user posted image user posted image Kako luda temauser posted image user posted image user posted image E pa da i ja ispricam moj blam. kucam se ja sa likom preko face-a i kucamo u jednom trenutku pogledam sta sam mu poslala,a ono pise : "Klin se Slinom izbije",omasih slovouser posted image user posted image user posted image Pojeo me blam,a decko se dobro nasmejauser posted image


Odem kod ginekologa na UZ sa cerkom,htela da ide samnom da vidi bebu.Ponesem ja i flasicu sa vodom sa onom cuclom,kaze mi cerka,mama hocu da sednem i ja kao da je podignem izvrne se flasica i polijem zenu koja je sedela pored,pola sata sam joj se izvinjavala,htela sam tog trenutna da se pokupim,uzmem cerku i pobegnem odandeuser posted image

Kad sam bila klinka,nisam bila ni mnogo mala,kod nas poceli da kopaju rupe za bandere,kaze meni moja sestra aj da udjemo u ovu rupu da vidimo koliko je duboka. Moja sadasnja kuma,tada komsinica i drugarica i ja spustimo moju sestru unutra i izvadimo je,bila je lagana kao pero.Sad hocu i ja unutra,spustaju one mene kazem ja moze jos,moze jos,spuste me unutra i kazem ja aj dizite me sad.A ja bucko, ne mogu da me izvuku,smeju se i od smeha nemaju snage da me izvuku. a meni iz one rupe vire samo ruke i vicem dizite me sta se smejet. Ljudi koji su prolazili su pucali od smeha i moja baba dodje i izvuce me. Bilo me uzasno sramota,toga se svi i dan danas secajuuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 18:08:56   
Sanja90
e da i ovaj iz skole na casu bioliogije,svi citaju na glas,kad je dosao red na mene ja pametnica citam i svi prasnu u smeh,gledam sta se desava,pogledam u drugaricu i pitam sta se ovi smeju,a ona jadna kroz smeh mi kaze rekla si orgazam umesto organizamuser posted image samo sam pomislila zemljo otvori seuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 18:31:12   
Snelle

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Snele koje si ti godište i koju osnovnu si išla? user posted image


'80. Zmajeva u Obrenovcu. Štooooooo? Nije valjda da smo bile zajedno na eksurziji, da si videla moj blam i zapamtila ga? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here