RE: Moj najveći blam (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mama Jo -> RE: Moj najveći blam (26.8.2018 8:22:25)

Gospode boze, setila sam se jednog jezivog blama. Naime, taj dan u skoli u kojoj sam radila je bila mini priredba gde smo poklanjali uspesnim djacima diplome, posto sam ja bila ta koja je poklanjala svakone od njih sam naravno rekla ,,cestitam" dok smo se rukovali i dok sam davala diplomu i poklon. Sve nesto na frku, brzo posle toga sam zurila da se vratim kuci tj.u svoje selo da stignem na sahranu bake moje rodjake. Stigla sam u poslednji cas, otisla da izjavim saucesce i kazem toj svojoj rodjaci ,,cestitam vam"....
[sm=zmeden2.gif]
U zemlju sam htela da propadnem.




isidora88 -> RE: Moj najveći blam (26.8.2018 10:56:11)

Krenuli smo na plazu, ja u providnoj marami koja onako leprsa i leti na sve strane ali me bas broga jer sam na mlru a i imam kupaci., tako sam bar mislila. Pred samu plazu primetim da mi je donji deo nesto cudan i skontam da ga nisam ni obukla[sm=jezicek.gif] pojeo me je blam, trceci sam isla do apartmana i smejala se samoj sebi, garant sam izgledala kao ludaca i u odlasku i u povratku[sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Moj najveći blam (26.8.2018 11:00:12)

[sm=zz_bounce.gif]
Nisi ti za nudisticke plaze [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Moj najveći blam (27.8.2018 7:58:37)

Ladno sam pre neki dan devojku u kaficu castila 5 dinara 😥 Nema.. tako kada mi se nakupe obaveze i brige pa i ne slusam samo mahinalno komentarisem. Skapirala kada dosla kuci.




IvanaSK RR -> RE: Moj najveći blam (27.8.2018 9:14:53)

Isi, pa crkoh od smeha [sm=smiley36.gif] mama Jo, tvoje je tragikomicno[sm=smiley36.gif]
Nato, pa to nije blam, bre, takve gluposti se svima desavaju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]