RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


isidora88 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 16:52:31)

Haha ivana kakav ves, ukoju velicinu da se uguram [sm=jezicek.gif]
A ljiso ne nosim pidzamu, samo majicu i gace, bar je to lako skinuti, brze nego pidzamu[sm=smiley36.gif]
Mi spavamo u odvojenim sobama na dva kraja stana, i to je problem. On u jednoj sobi sa decacima sa mladjim sinom, ja sam bebom u drugoj,smeta im beba pa se podelismo. Da smo u istoj sobi pao bi sex sigirno, ovako nemam snage da ustanem a on cim legne zaspi.




IvanaSK RR -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 16:54:03)

Poslacu ti ja, univerzalne 😂😂




milicicak -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 16:58:46)

Kad se porodim pisacu :) do tad necu vise da ulazim u ove teme, nama od pocetka trudnoce strogo zabranjeno [sm=smiley19.gif]




Misha i Ljisha -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 17:10:06)

I mi spavamo u odvojenim sobama[sm=smiley36.gif] to nije prepreka. Heheh...




IvanaSK RR -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 17:32:12)

Mili, i vama? [sm=smiley13.gif]
Ljisa i njen muz se nadju u kupatilu [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 17:36:56)

Nema izgovora, moze gde god samo kad se ukaze prilika [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 17:43:03)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mili, i vama? [sm=smiley13.gif]
Ljisa i njen muz se nadju u kupatilu [sm=smiley36.gif]

Ma jok on dodje kod mene u sobu. A i u kuhinji imamo fotelju na razvlacenje[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (4.7.2018 19:34:29)

Nema, ljisa svaki cosak u kuci opremila za prvu pomoc [sm=smiley36.gif]
Pa i kuhinju [sm=smiley36.gif]




markovicka23 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (8.7.2018 1:30:54)

Nikakav [sm=smiley19.gif] Toliko poruka na ovu temu onako ofrlje prelistah vecina uziva dok ja patim hahahah i moj muz zajedno samnom 😂u glavnom u cemu je rijec ja Sam Ali potpuno izgubila volju za to I iskreno od kad sam see porodila (porodjaja prirodan rezali su me i sili ) dolje sve suvo a i kad krenemo ja sam toliko stisnuta da me i boli do sad nismo imali normalan odnos kao i prije trudnoce a vec ima 8 mjeseci od porodjaja cula sam da tj citala da moze da bude vagina suva Ali iskreno nisam nista koristila a i ne znam sta da Ii je Neko od vas neki preparat koristio pisite mi iskustvaa plizzz[sm=smiley13.gif]




Maraj -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (8.7.2018 6:25:48)

Markovicka imas dosta lubrikanata za vlazenje




IvanaSK RR -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (8.7.2018 9:00:28)

Markovicka, ja sam imala problem sa suvocom posle prvog porodjaja. Imas raznih lubrikanata, slobodno uzmi neki. Pomoci ce.




Dora89 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (24.10.2018 8:02:34)

Fizički isti, ali psihički... Treba mnogo faktora da se poklopi da bi uopšte došlo do seksa. Treba da spavaju deca ili da ima ko da ih čuva, treba slobodnog vremena i treba da ne budemo preterano umorni (reč "odmorni" ne mogu da upotrebim). Ali sada mnogo više uživam u seksu, jer do njega tako teško dolazim, i zato što sam tek posle porođaja istinski shvatila da sam žena u svakom smislu te reči.




mama Jo -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (25.10.2018 22:49:17)

Markovicka- ta suvoca moze da potraje, tj.moze da traje dokle god dojis recimo, tako je meni dr rekla... probaj sa lubrikantima.
Slazem se i sa Dorom, dosta stvari treba da se ,,potrefi" i za to treba vreme... tako da - zene, samo polagano 😊




Olga75 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (25.10.2018 23:01:05)

Kakav mi je seksualni život posle porođaja, mogu vam reći sad posle deset godina sasvim dobar [sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (26.10.2018 7:55:05)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Kakav mi je seksualni život posle porođaja, mogu vam reći sad posle deset_ godina sasvim dobar [sm=smiley36.gif]



😂 Dobro je, nikad nije kasno! 😂
Na tu temu jedan vic:
Kako otac psuje sina:kad sin ima 5 godina - j**em ti mater;kad sin ima 10 godina - j**aću ti mater;kad sin ima 15 godina - j**o sam ti mater;kad sin ina 20 godina - j**o ti pas mater.
Stavila sam zvezdice, nadam se da neću biti banovana, ali nisam mogla da izdržim da ne podelim, baš je slikovito! 😂




vonavoj -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (26.10.2018 10:02:48)

Ijaoj.realno..hahaha!




Olga75 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (29.10.2018 13:19:12)


IZVORNA PORUKA: Dora89



😂 Dobro je, nikad nije kasno! 😂
Na tu temu jedan vic:
Kako otac psuje sina:kad sin ima 5 godina - j**em ti mater;kad sin ima 10 godina - j**aću ti mater;kad sin ima 15 godina - j**o sam ti mater;kad sin ina 20 godina - j**o ti pas mater.
Stavila sam zvezdice, nadam se da neću biti banovana, ali nisam mogla da izdržim da ne podelim, baš je slikovito! 😂


znači boldovah našu situaciju [sm=jezicek.gif]




Dora89 -> RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja (30.10.2018 2:25:26)

Nada poslednja umire! 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]