|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
8.5.2010 20:18:45   
Anoniman
Kali, kad sam imala slican problem, 2002m mi je isceprkala svasta nesto o tome, pa evo link za temicu u kojoj je pisala - KLIK, mozda ti pomogneuser posted image Ja sam se krvarenja resila, izgleda trajno, posle trece terapije i tri vrste lekova.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
8.5.2010 21:24:36   
Anoniman
Hvala Neđo , sad ću da bacim pogled...         user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
14.12.2012 19:03:02   
Anchy_Ljuba
Zadnja user posted image je bila 26.11 ocekujem je 21.12 dobijam na 25 dan tacna je kao svajcarski sat...
Pre 5 dana mi je pojavilo nesto user posted image vrlo malo na vesu... Odem kod mog dr privatno zakljucak ovulacija.... Taj dan je bilo malo pa dan posle nista i dan posle pa sve do sada opet se to nesto pojavilo... Uz uredan videla se slobodna tecnost zbog prisustva ovulacije, pregled normalan, sve ok... A sta je sada i tih par dana, i pocinje da me bolucka stomak i naduo mi se kao da sam trudna zena 5 meseca trudnoce... Da li je neko imao slicno iskustvo??? Unapred zahvalna na svakom odgovoru


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
9.10.2013 17:36:22   
tajmi
Здраво девојке ја имам проблем и не знам како се носити са њим пре него што циклус 9 дана након 5 дана сломити уместо мене увек траже крварење ако некако да ми помогне позз user posted image

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
9.10.2013 17:42:43   
Ana RR
Tajmi, ja te ništa nisam razumela user posted image mislim da ćemo te bolje shvatiti ako napišeš na makedonskom nego ovako (pretpostavljam da si negde prevodila).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tajmi)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
17.2.2014 16:44:20   
Nena :D
Cao devojke!! Mucime jedan problem imala sam redovnu menstruaciju i posle toga pocelo je malo krvarim kap dve i nista vise! Imala sam odnose s muzem! Pa me muci sta bi to moglo biti?? Radila sam PAPA tetst Sve je uredu! Ali to sam uradila pre ovoga sto mi se sad desilo! Ako mi neko moze odgovoriti!!?? Hvala unapred!! user posted image

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Krvarenje poslije ciklusa
28.2.2016 18:45:16   
Mariya
Prvi dan poslednjeg ciklusa mi je bio 3.februar,do 10.02. Sad su se ciklusi ustalili na 40 dana. I onda sam 16. I 17.og imala nešto što ne bih ni nazvala krvarenjem, narandžasta sluz,ponekad sa končićima crvene krvi i to samo kad se obrišem. I opet to 23. I 24.og,samo je sad bilo i malo braon i veoma malo sveže krvi,i danas opet končići krvi kad se obrišem . Pošto merim BT, znam da sigurno nije ovulacija. A i ne bi se desila 2x. U novembru sam bila kod ginekologa, tad mi je rekao da imam ranicu na grliću,radila Papa test i otad nisam bila (sram me bilouser posted image )da li je moguće da ta ranica krvari,ili je do hormona?

(odgovor članu Nena :D)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here