|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
28.1.2014 20:29:07   
serpica
Upoznala sam divne zene i beskrajno hvala RR na tome,upoznala sam skoro sve aktivne nislijke (divne zene,velikog srca) i naravno DunjuRR,Lesicu,zao mi je samo sto nisam upoznala AnuRR ali nadam se bice prilikeuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
28.1.2014 21:06:56   
Torbica
Ja sam upoznala bas bas sjajne zenice, obogatile ste me skroz! Od moderatora Olge, Ane, do admina Lesice, a ove moje sugradjanke su zakon - Pocahontas, Anck, Lanajelena, New Mom, Isidora88, Maya21, Misha i Ljisha, i jos par zenica koje vidim na Dekici u NS ne znam sve ni da nabrojim. user posted image

Iju blama, sad videh, sorry Dunjice!


< Poruku je uredio Torbica -- 28.1.2014 21:18:34 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
28.1.2014 21:10:22   
dunja RR
Torbi, a mene user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
28.1.2014 21:19:46   
Torbica
Jao meni kasno Marko na Kosovo stize, kad si pre videla! user posted image
Ljubim te u trbicu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
28.1.2014 21:23:16   
dunja RR
user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
28.1.2014 21:33:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Upoznala sam divne zene i beskrajno hvala RR na tome,upoznala sam skoro sve aktivne nislijke (divne zene,velikog srca) i naravno DunjuRR,Lesicu,zao mi je samo sto nisam upoznala AnuRR ali nadam se bice prilikeuser posted image


Biće, biće, nego šta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
29.1.2014 9:30:54   
adulence
Dodala bih jos trcu,cvecku,wivern,jole82,viktori,rositu,zemnku,anu rr...mislim da je to to i naravno di nu im decicu
IZVORNA PORUKA: adulence

dunju,lesicu,pandinu,minnu i dijanu...

umalo da zaboravim i Lenku,Vladu i Vuka




_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
29.1.2014 9:58:21   
NadaR
Dijanu RR, Anajid, LO, World, Mamicu91, LadyB, Ivu Mark I jos neke zene koje nazalost vise nisu aktivne na forumu.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
8.2.2014 13:50:36   
Verolina

IZVORNA PORUKA: vonavoj

preduhitrila si me verolinouser posted image user posted image
nisam ni verovala sta sve moze lepo da donese ovaj virtualni forum,i koliko divnih ljudi ima na njemu!
drago mi je sto sam upoznala jednu divnu,pozitivnu,iskrenu osobu,i nekoga ko nije sebican,materijalista,.(nazalost danas je previse takvih ljudi,okrenutih samo sebi)
jednostavno mogu reci da je zelim u okruzenju,kao prijatelja,jer je danas jako tesko naci takve ljude!user posted image user posted image user posted image
a da ne pricam koliko slicnosti smo pronasle,a i muzici bi nam se sloziliuser posted image user posted image user posted image
a evo i slicice user posted image
bez fotoaparata ne idem nigdeuser posted image user posted image
nadam se da cu upoznati jos dragih ljudi,jeste da sam iz Pa,ali nismo preko sveta!user posted image


Iscitala sam celu temu. I rasplakala se. Koliko sam ja stvari prosla za ovih nepunih pet godina ovde. Koliko su me neka prijateljstva uzdigla i nadahnula. Nekih ljudi vise nema na forumu, nekih nema aktivno u mom zivotu, ali nekako svi jednako zive u lepoj proslosti.
Von, leba ti, zatrudni brzo, jer izgleda da se ti i ja nadjemo samo kad napupis user posted image
Kako nam je bilo lepo. Jela si cizkejk i tvoj muz nije mogao da dodje do reci od nas. Bilo je tako lepo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
8.2.2014 14:24:16   
degu
Ja da dodam Milicu cicu, našu duplicu, sa njom se redovno viđam user posted image , moju dragu World, Jacq i Srculence25 user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
25.2.2014 13:42:50   
17 joka
da popunim i ja upoznala sam divne devojke

Dunju RR, Lasicu RR, Ciklamu,Pari,Maru1986,Jeltje

ono što je u planu USKORO za upoznavanje sa jos devojaka je Alex88,Cipsyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
17.3.2014 19:27:13   
17 joka
Alex88 user posted image i ja, divno smo se druzile
user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
17.3.2014 19:41:13   
mama micki
Ja još nikog nisam lično upoznala, ali volela bih mnoge od vas da upoznam, na primer Serpicu, Torbicu, Adulence, Minnicu, Docu, Trću, joj ma mnogo vas ima, a da i Jole82, World...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
17.3.2014 21:55:45   
degu
Joko, Alex, divne ste user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
17.3.2014 23:28:19   
17 joka
Veverice dragauser posted image user posted image hvala

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
18.3.2014 5:47:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: degu

Meisje, Verolino, Mery78, Sandrinu 85, Little_one, Macu821, Kseniju81 i sve su fenomenalne i sve su posebne user posted image a planiram da upoznam još mnogo, mnogo njih user posted image


Degu, divno za tracker user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 12:47:37   
lanajelena
Ja sam na moru pukom slucajnoscu upoznala Lilijanu(ne znam koji joj je novi nick),ona mene nije prepoznala zamisljala me je sigurno visoku,mrsavu kad ono debeli kepec user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 12:58:51   
branki*
novi nadimak joj je zapkic.
kakav,bre,debeli kepecuser posted image ,luda si,videla sam slike na fejsu dok mi je jos bio aktivan,bas lepo izgledas.
ja nisam nikog upoznala,a neke bih bas volela..mozda jednog dana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:03:18   
17 joka
Branki, ja bih volela da upoznam tebe i jos mnogo vas divnih RR devojaka

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:10:42   
Peace*
Branki, ja bih mnogo volela da te upoznam! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:15:34   
branki*
joko,tashuser posted image
ko zna...mozda nam zivot i omoguci susrete nekaduser posted image
stvarno bih zelela da vas vidim,nadam se da ce to biti samo pre 40-euser posted image
tash,malo si me i iznenadila,prijatno.mislim,polaskana sam,nisam mislila da sam ja osoba koju bi ti volela da upoznas.lepo je cuti da neko zeli da te upoznauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:17:29   
Peace*
Što ne? Ti si mi jedan od omiljenih likova ovde. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:20:41   
17 joka
Branki, od kako sam na RR-ji ostavilla si na mene jako lep utisak, divna si osoba zato nekako imam osecaj da te poznajem iako se nismo upoznali

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:22:10   
branki*
sad sam stvarno polaskanauser posted image
mislim,ti si ovde kamen temeljac.
user posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:22:30   
Sanjica26 RR
Branki zapucas za Novi Sad kao sto sam ja dva puta.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here