|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:25:06   
Peace*
Čekamo te u Novom Sadu! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 13:29:26   
branki*
bice ,nadam se i touser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 15:43:33   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Branki zapucas za Novi Sad kao sto sam ja dva puta.user posted image

I ne javis se user posted image user posted image
Branki i ja bih volela da te upoznam i jos mnogo zena ovde user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 15:48:02   
Sanjica26 RR
Lj rekoh da mi je na pameti bilo da si na moru.user posted image Bas mi je zao sto se nismo videli. Ali valjda cu opet da doletim, ali sama. Samo ako me neko primi na prenociste.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 22:43:33   
superm
Upoznala sam Torbicu. Inteligentna, spontana, elokventna, vesela, zanimljiva. Mislim da sam bogatija za jednog prijatelja više u životu. user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 22:59:44   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Branki zapucas za Novi Sad kao sto sam ja dva puta.user posted image


daaa, i to se dogovorite i dodjete zajedno user posted image . volela bih obe da upoznam. mada osecam kao da Sanjicu vec znam... mozda zato sto cesto gedam slike ba fb pa imam takav utisak...
volela bih da upoznam jos par devojaka-zenica... one koje sam upoznala sam prilicno zavolela.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:07:02   
Sanjica26 RR
Ma znas me sigurnouser posted image Ja cu sigurno da smugnem cim prestanem sa dojenjem. Volela bih pre tvog porodjaja.user posted image Valjda ce da bude treeca sreca.
Torbica zena koju vrredi upoznati.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:07:24   
branki*
bubi i mi tebe volimouser posted image
pa,posto ne verujem da ce da bude organizovano neko druzenje tipa-hajde da pijemo kafu u boru,moracu da zapucam za vojvodinu,vidim jauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:13:57   
bubulence
volim i ja vas user posted image user posted image .
tako mastam da cemo uskoro naci kucicu da kupimo a onda bih napravila jedno rr okupljanje :D . ma i prevoz bih vam obezbedila. ima i jedno 10ak starih ringerajki kojih ovde vise nema a u stalnom smo kontaktu pa se nadam da cu i njih uskoro upoznati.
a Torbicu sam upoznala, za tu zenicu meni nije dovoljna kafa da se ispricamo, nego treba bar ceo jedan dan. jadna isidora je bila sa nama nije stigla ni 2 recenice da kaze user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:16:49   
Sanjica26 RR
Onda tesko tebi sa mojim pricanjem.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:20:24   
bubulence
hihihi stooooo? volis ili ne volis?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:24:33   
Sanjica26 RR
Jos i pitas.user posted image Pitaj Torbicu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:28:58   
bubulence
to je divno, volim kada moram da masem rukama da dodjem do reci a ne da sedim i cutim user posted image (sada bi me mm pitao a kada ja to pa cutim )

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
12.8.2014 23:30:41   
Sanjica26 RR
I mene bi isto mm pitao. On ne voli kad se ja ucutim.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 12.8.2014 23:31:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
13.8.2014 11:48:20   
Torbica
Sanjica user posted image iskrena, dobrodusna, sjajna, topla, ma moj broj, primam te na prenociste, koliko god dana zelis! user posted image
Superm ima tu mirnocu, koja meni prija jer sam zvrk, prijatno sam iznenadjena, divna zenica, prijatna i srdacna!
Bubi pozelis odmah da zagrlis koliko dobrote ima u njoj. Preslatka!
Pocahontas, NM, Anck bih takodje povela kuci! Isidora je sjajna, Lj prijatna! Didy me je odusevila takodje!
I stvarno se iscudjavam koliko sam u poslednjih par meseci upoznala sjajnih zena odavde, dok su mi se u zivotu sa prijateljima desavale bezvezne situacije.. Hvala RR na ovom blagu i sto znam da postoje ovakve sjajne osobe!
Ovo je rezime poslednjih par meseci...
Hvala vam na svemu drage mamice user posted image



_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
16.8.2014 18:16:41   
Žapkić
Ja već danima nikako da dođem na RR i da napišem nešto sjajno na ovu temu!!!
Ja sam upoznala Lanajelenu!!!
Naime, poslednjeg dana mog letovanja, krenem da kupim nešto šta mi treba za usput, ponajviše za Tinu. Tina i ja prolazimo kroz baštu jednog kafića i kada smo već izašle iz te bašte, poziva nas neko. Okrećem se i ividim zenu sa prelepim osmehom i prelepim očima, koja kaze:"Gde ste, vas dve lepotice? Jel me poznajete?" Ja sam zbunjena (inače sam takva celo letovanje bila, jer sam se trudila da T. bude što ugodnije, s obzirom na celu situaciju), gledam je i kažem:"Izvinite, vi ste pogrešili... Verovatno ste nas pomešali sa nekim..." Ona se smeje i kaže:"Ne, nisam pogrešila, to sam ja Jelena sa RR!"
Ja sam, prosto bila oduševljena!!!
Ta je zena toliko draga i prijatna!!! Ja sam je sasvim drugačije zamišljala, ali ona je jedna prelepa, predivna osoba!!!
LJ-ljubimo te do neba Tina i ja!!!
Drago mi je da ti je taj dan pobegao autobus i da si ostala u Baru!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
17.8.2014 12:43:58   
Snelle
Žapkić, baš si je opisala onako kako jeste user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
11.10.2014 10:35:25   
Sanjica26 RR
Prosle nedelje sam upoznala jednu divnu zenicu -Dijana RR.user posted image Bas je onakva kako sam je zamisljala. Svidja mi se sto su nam razmisljanja slicna. Zna ona o cemu pricam.user posted image Radujem se ponovnom vidjenju.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
11.10.2014 11:41:50   
Mala Elena
Volela bih da upoznam Docu , Branki , Peace , Nm, Emicu, Ljisu ....ma ima vas jos! user posted image valjda ce biti prilike...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
11.10.2014 16:53:51   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Prosle nedelje sam upoznala jednu divnu zenicu -Dijana RR.user posted image Bas je onakva kako sam je zamisljala. Svidja mi se sto su nam razmisljanja slicna. Zna ona o cemu pricam.user posted image Radujem se ponovnom vidjenju.user posted image


Sanjice drago mi je sto smo se upoznale i popile kaficuuser posted image
A upoznala sam i dve male princeze Teodoru i Sofiju. Sofiju malo bolhe ipak je sa nama kafenisalauser posted image
A razmisljanja su nam definitivno slicnauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
3.1.2015 22:14:47   
New Mom
Moram da podelim i ovde zadovoljstvo slovenačkom snajkom - Trcosavom RR.
Divna osoba, razumna (to je od mene kompliment), staložena, energična. Stvarno mi je drago što smo se upoznale i nadam se da će to biti samo početak.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
13.8.2015 20:06:47   
vonavoj
Dosta sam novih prijateljstava stekla preko RRa,nisam licno upoznala queen ali mi je ucinila uslugu kao da se poznajemo i hvala joj puno!user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
13.8.2015 20:36:58   
veselicaa
Ja jos nisam licno upoznala nikog sa rr,nadam se da cu uskoro upoznati neku Nislijku ali nekoliko zena imam na fb-u i osecam kao da ih vec znam i licno.A mnoge bih volela da upoznam,jer su mi veoma drage,nisam nikada mogla da zamislim da ovako virtuelno mozes upoznati nekog i da ti postane drag a samo se dopisujete.Stvarno lep osecajuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
13.8.2015 20:40:20   
mila83
Ja samo stekla dosta prijateljica ovde.Neke zamisljam a neke sam videla na fotkama kako izgledaju.volela bih licno da upoznam Milicicak,Branki,Ivanku,Ljisu,Modesty,vonavoj, dr kristal,Mariyu,Bibi... sa kojima sam najvise bila u kontaktu preko rr i koje smu mi pruzile ogromnu podrsku oko svega,najvise oko mog iskustva sa Teodorom. user posted image

a volela bih sve da upoznam ustvari user posted image

< Poruku je uredio mila83 -- 13.8.2015 20:41:17 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
13.8.2015 21:07:22   
NadaR
Zaboravila sam se pohvaliti da sam upoznala Mladu mamu. :-)


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here