|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
17.3.2009 22:31:17   
mihi
Jeco kako da ubacim sličicu  na mestu  gde tebi trči ova beba, tiker ubacihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
17.3.2009 23:12:57   
MERYEN
Moj Jovan leze od osam do pola devet budi se oko pola cetri doji,i ujutru ustajanje od pola osam do osam.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 7:07:40   
Jeca*
za mihi

Kako se doda slika korisnika? <-- KLIK

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 7:45:29   
mihi
Miloš se noćas budio u 12 pa u 4 pa u 5 i 50, Onda ga je uzeo mm i uspavao do 7, kod mene neće da zaspi. Kako je spavao tvoj klinac Jeco jel se budio?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 9:54:16   
Jeca*
Juce je preko dana spavao samo 30 minuta jednom i 20 minuta drugi put. Zato smo sinoc odlucili da ga kupamo pola sata ranije jer je bio toliko uspavan da sam se bojala da ce mi zaspati, dremnuti i zeznuti noc. Zaspao je odmah posle kupanja i budio se nocas, ali manje nego inace. Ja sam toliko umorna (mislim da me je stigao umor od poslednjih meseci) da vise i ne znam nocu koliko mi provede sisajuci. On zaplace ja ga podignem, stavim da sisa i sat vremena kasnije skontam da tako spava na meni user posted image  Ali se zato sto je sinoc zaspao ranije, jutros probudio u 6h, onda malopre dremnuo nekih pola sata i evo sad se igra.

< Poruku je uredio Jeca RR -- 18.3.2009 9:55:05 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 10:59:58   
prase
Jeco, izdrži još malo! To što je zaspao bez uspavljivanja je odlično, okupaj ga ponovo u isto vreme večeras. Ne brini što ti se probudio u 6 jutros, verovatno će tako nastaviti i drugih puta kada bude zaspao odmah posle kupanja... ali će vremenom prestati da se budi između i videćeš koliko će malo da ti znači da li je ustao u 6, 7 ili 8 ako zaspe u 20 i ne budi se do tada user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 11:16:09   
Jeca*
Da, da, slažem se. I ja sam za to da se budi u 6h, ali da noću lepo spava. Meni više znači 5h mog sna u kontinuitetu, nego da li ću ustati u 6h ili 7h. Dešavalo se nama i ranije da nam on tako zaspi kao sinoć i to ga bukvalno uhvati na jedan period i mi ništa ne menjamo, nego on sam promeni. Ali opet to nije merodavno jer ga zaista muče zubići i verujem da je sve zbog toga. Ja ne odustajem, kad tad će naučiti da spava. A sad sam se pomirila sa tim da mi je to glavna obaveza u životu i kad se probudi ja ga lepo stavim na pod (poređala sam one puzzle po podu) uzmem igračke i igramo se. Pa kažu iskusne mame, što je stariji više će da se umara igranjem jer će trošiti i više energije (puzanje, hodanje...) i bolje će da spava user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 11:27:23   
mihi
Joj Jeco bojim se da je to tako individualno, moja mlađa sestričina se budila do pune tri godine nekoliko puta noću tek kad je krenula u vrtić počela je da spava celu noć. Miloš ima i plitak san  samo ga mala buka probudi a nisam ga u strogoj tišini držala kad spava.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
18.3.2009 11:31:21   
Jeca*
Znam, u pravu si. Možda mi je jednostavno takvo dete. Jedino me brine kako će ako 1. septembra zaista krene u vrtić, kao što planiram, jer nemam izbora. Ali, o tom potom.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
8.3.2010 22:30:43   
Anitaaa
Mateja se u početku budio u 6h a sad se budi izmedju 7 i pola 8.Iskreno i meni odgovara tako,mada mi nekad prosto dodje da odležim još jedno pola sata...user posted image
Pošto se rano budi lakše mi je da organizujem dnevno spavanje i obroke tako da ga uveče uspavam do pola 9


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
8.3.2010 23:23:52   
sneza24
David se budi oko 8:30-9.user posted image
Ali ako ja ustajem pre njega on me cuje i odmah se probudi zato ni ja ne mrdam dok se on ne probudi.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
8.3.2010 23:29:39   
gagana83
Ja i ne znam kad se budiuser posted image
Ja se budim oko uglavnom oko 8-9 i skoro uvek zateknem Unu budnu kako brblja i prica u krevecu.
Uvece je kupam oko 21 i oko 21.30 zaspi.Mozda je to malo kasno,ali meni vise odgovara tako nego da zaspi u 8 pa da se probudi u 6!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
8.3.2010 23:35:17   
Anoniman
Budi se u 6:00. Kao sat. Bez obzira na to kad zaspi, kako je spavao...nadam se, kao i uvek, da je to samo faza...al traje vec skoro 3 nedelje...i jos uvek spava dva puta u toku dana, ma kao mala beba jeuser posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
8.3.2010 23:54:03   
simke
Budi se izmedju 8-9h,popodne odspava 2-3 sata,konacno spava celu noc(a i ja user posted image )user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 1:22:10   
eugenija
Oko 5, pola šestuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 1:24:05   
gagana83

IZVORNA PORUKA: eugenija

Oko 5, pola šestuser posted image


Zeno,spava li on ikad?
Znam da si pisala da i preko dana slabo spava...

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 8:20:42   
Markovicka
kad normalan svet spava, oko pet, sest, retko odrapi jos koji sat posle, jer vec posle sest mm ustaje za posao, pije se kafa, ne moze ona da propusti nesto, naopako...grrrrr

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 8:27:29   
NadaR

IZVORNA PORUKA: simke

Budi se izmedju 8-9h,popodne odspava 2-3 sata,konacno spava celu noc(a i ja user posted image )user posted image

Milos isto ovako sad ...
Aaaa Simke doslo i nasih 5 minuta user posted image
Samo da potraje user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 8:33:10   
Anoniman
Stefan se budi izmedju 6h i 7h,a zaspi posle 19h do 20h i tako malte ne od prvog meseca spava celu noc user posted image .I da,kod njega nema plakanja vec nas budi brbljanjem ujutro i pricom user posted image

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 9.3.2010 8:34:08 >

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 8:42:37   
SUPER MAMA
Jos malo pa mamica ti si srecna mama cim tvoje zlato spava celu noc.user posted image user posted image user posted image


Mi zaspemo do 21h a zadnu nedelju dana budise u 6:45 ko vampir.I to odma pocne da me gura prica sa medo, posto ja i ona spavamo na bracni krevet tatu smo izbacili(nemojte me grditiuser posted image user posted image ).
Planiramo na leto da je prebacimo u svoj veliki krevet u svoju sobu nadamse da ce dotle namestimo njenu sobu.




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 9:10:27   
Trcosava
Ja je budim oko 8.30-8.45
Zaspi oko 23, nekad malo ranije
Posle kupanje neće da spava, onda se igra do iznemoglosti i u 21 joj se prispava za sve pare


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 9:35:29   
*Alexx*
Budi se između 6 i 7h. Zaspi između 21 i 22h. 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 11:15:31   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ja je budim oko 8.30-8.45
Zaspi oko 23, nekad malo ranije
Posle kupanje neće da spava, onda se igra do iznemoglosti i u 21 joj se prispava za sve pare


A sto je budis ujutruuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 14:42:39   
marince1
Zaspi oko 22  BUDI SE IZMEDJU 7 I 8h.
S tim sto se u medjuvremenu budi oko 24h i hoce da se igra user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba, dete?
9.3.2010 17:28:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Jos malo pa mamica ti si srecna mama cim tvoje zlato spava celu noc.user posted image user posted image user posted image


Mi zaspemo do 21h a zadnu nedelju dana budise u 6:45 ko vampir.I to odma pocne da me gura prica sa medo, posto ja i ona spavamo na bracni krevet tatu smo izbacili(nemojte me grditiuser posted image user posted image ).
Planiramo na leto da je prebacimo u svoj veliki krevet u svoju sobu nadamse da ce dotle namestimo njenu sobu.





Pa iskreno jesam,bas ne osetim sta je to umoriti se kada beba nocu ne spava...jedino sto je on danju jako aktivan,jako malo spava,sastavi sat vremena sve ukupno u jendo pet tura,a hoce dosta paznje,tako sam ga naucila da mu stalno nesto pricam,pevam,da se igram sa njim,da se prevrcemo po podu...tako da je to mali problemcic u pravljenju rucka i spremanju kuce,ali stignem ja sve,videle ste user posted image !Sednem ga u stolicu ili kolica pa ispred kuhinje,posto ne moze da udje u kuhinju,dosta je malena i onda rralalalalala  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here