|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 13:39:53   
Anoniman
E stvarno su opasni igračiuser posted image
Samo se nadam da neće uticati flašica na zubiće, toga me strah, jer ipak pranje zubića ide pre mleka...al valjda neće.

Al vi Jeco svakako ustajete rano, i ti i tm radite, a Luka ide rano u vrtić. Neša u vrtić ide tek u 9, a krećemo u 5 do 9, ja ne radim, a mm radi popodne. Baš bi mogao malo duže da spavauser posted image
A sad razmišljan, možda je on nas željan, pa se budi ranije da se igra sa nama, pre vrtićauser posted image Ko će ga znati...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 14:54:10   
Jeca*
pazi...nije nemoguće...opasne su to maze...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 15:19:36   
choopa choops
Nedjo ne znam sta bi ti rekla user posted image Ja sam L izbacila dnevno spavanje negdje ljetos, jer ili bi isla u krevet u 24h i spavala do 11h, ili bi isla u 21h, pa se budila u 6h. Otkad sam joj ukinula popodnevno, preporodila sam se. Znam da je vama to nemoguce radi vrtica, ali vidim da N vjerovatno isto spada u kategoriju djece kokoj je potrebno malo sna, isto kao mojoj L.  Na moju zalost, jer sam ja spavalica user posted image .
A ovo za flasicu, ja je ne bi vracala. Probaj da mu das uvece da pije dosta, pa mozda preskoci ujutru?user posted image L isto cim se probudi trazi da pije i onda je gotovo-budna 100%. Samo ona pije iz case. Ili da probas sa onim flasicama Rosa i sl. sa 'pipkom'?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 22:12:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Njega uspavljuju pre ostale dece, pa se pre i probudi, pa ih sve razbudi...jer on ne može da izdrži do podne kad ostala deca ležu. Vikendom mi već u 10 traži da spava.





Ja ne bih dozvoljavala da ga uspavaju ranije, niti bih ga stavila da spava tako rano. Uzela bih ga u moj krevet kada dođe po sok, i bilo bi "Važi, nemoj spavati, al ćeš ležati tu!"
Kod Luke je upalilo, bilo mu je na smrt dosadno i zaspao bi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 22:18:51   
Anoniman
Tašo, probala sam da mu ne dam sok, on ustane, onako u vreći za spavanje, odgega se do kuhinje i otvori frižider, pa pokušava da dohvati mleko, sok, ili bilo štauser posted image
Ovih dana se baš izmorio preko dana, i malo kasnije ga stavljam uveče da spava, pa ću videti.

Choop, dnevno spavanje nema šanse da ukidam, pa sve i u 5 da mi ustane, jer je njemu, lično, jako potrebno da predahne, jetr je hiperaktivan.
A flašicu mu ne vraćam, pošto je nikad nismo ni izbaciliuser posted image samo mu je neću još oduzimatiuser posted image

Probaću ujutru da mu donesem vodu, u čaši, pa da vidim da li će se razbuditi, ili će nastaviti...ma nemam više pojmauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 23:14:33   
Anoniman
Nisam rekla da mu ne daš sok. user posted image Daš sok i besno ga polegneš u krevet i kažeš PSSSSSSST! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 23:37:38   
choopa choops
Nedjo bem li ga onda user posted image , nadam se da cete nekako uspjeti.

A da ti ipak porazgovaras sa vaspitacicama da opet pokusaju da ga stavljaju sto kasnije da spava....Ja kad zelim da joj odlozim spavanje, obavezno je umijem par puta da se razbudi user posted image   user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
17.11.2010 23:54:17   
indy_25
Oko 6 ili 7 ujutro zavisi kako kad.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
18.11.2010 7:24:59   
Anoniman
Sinoć je bio treći dan kako je zaspao u 20:30, što je za njega kasno. Ostavila sam mu flašicu sa čajem u krevetu, budio se od jutros dva puta i pio po par gutljaja, i nastavljao da spava. Izdržao je do 15 do 7, možda bi spavao i duže ali je tata ustao za posao pa se i Neša razbudio.
I ovo je napredakuser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
18.11.2010 7:38:56   
Trcosava
user posted image bravo bravo

Mi spavamo do pola 9 i to je opet ja budim jer posle ne bi bilo spavanja...mama bi flipnula (JOŠ VIŠE), a leže u 22!!! Ranije legne ako idemo u šetnju pa odrema 45 min oko 12(do nekih 13) i onda joj do uveče ne dam da spava - tad zaspi oko 9 i probudi se isto oko 8-8.30


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
18.11.2010 7:58:36   
jabudic
Mi ustajemo u 6.45h, to mu je tajming radnim danima, ako slucajno prespava, budim ga u 7.10h da se spremamo za vrtic. A ako vikendom  izguramo do 8h svi srecni user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
19.11.2010 10:05:46   
Anoniman
Sve se bojim da ću izbaksuzirati, al crći ću ako ne napišem: 7:35user posted image user posted image user posted image
Juče ga je tata vodio napolje, sa svojim drugarima, pa su jurcali,mnogo voli drugare mm-a, pa se izmorio. Zaspao u 21:00, i do jutros dva puta pio čaj i nastavljao da spavauser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
19.11.2010 12:21:57   
Anoniman
Moj sin ustaje u 7 kad god legao a beba se vec mesec dana budi tacno u 4 i ne spava do 9,sto znaci da ustajem sa njom u 4..odatle i  moj novi izgleduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
19.11.2010 12:54:28   
choopa choops
Nedjo user posted image user posted image user posted image Pu, pu user posted image

Ribizla jooooooj user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
19.11.2010 22:22:35   
Podrum Š.
Da li smem da se hvalim da mi se beba budi u 9h? Oko 4h je prebacim pored mene u krevet i tako odvalimo...
Ali zato Darko u 7,00h user posted image . Kada ide pre podne u školu ni ne probude me već ga odvedu, ali zato kada ide popodne, eto ga kod nas u krevetu i za mene je odmor gotov...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
24.11.2010 9:01:40   
Tara
Joj blago vama ,kako su vam dobra deca user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi se vec tri nedelje mucimo ,ako ne i duze i nisam pametna sta vise da radim, znaci on zaspi u 19h ili 20h, i probudi se u 21h,pa u 00h ,
onda rucka u 01h , pa se budi u 03h ,pa u 06h konacno budjenje user posted image user posted image uzas.
Znaci nekad se i cesce budi i trazi da se nosi , uzas hronicno smo neispavani i ne znam vise sta da radim, dokleeeeeeeeee viseeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
30.12.2010 8:45:34   
prase
Ja sam verovatno na ovoj istoj temi pametovala kada je Uroš bio beba kako ja njega ne uspavljujem nego ga pustim da sam zaspe u krevetcu pa eto kao zbog toga on spava celu noć - od 20h do 8h. Mislila sam da je moj veliki uspeh što sam stisnula zube i pustila ga 2-3 puta da plače po 5 minuta dok se ne uspava, a posle nije ni plakao nego blejao dok san ne dođe...

Sada princezu nisam ni jednom pustila da plače, baška što mi je nekako nje više žao nego Uroša, baška što ne smem da ne bi Uroša probudila/razbudila. U 99% slučajeva zaspe na rukama, dok ja čekam da Uroš zaspe pa da nju nosim u krevetac - i to se desi negde između 20h i 22h, zavisi kakav joj je dan. Bez obzira na onu moju teoriju o Uroševom spavanju, malecka spava do 8, 9 pa ponekad i 10 ujutro bez prekida.

Poruka pouka - deca se jednostavno rode ovakva ili onakva, odnosno verujem da je genetika u pitanju. Ja sam ovisnik od spavanja, čak u doba dok sam išla po diskotekama i žurkama nisam mogla da zbog toga ne spavam nego nađem neko tiše mesto i tu lepo zaspem čekajući da brat dođe po mene da idemo kući. Prava je retkost da počnem da gledam film posle 20h i da ne zaspem pre nego što se završi i tako je bilo oduvek, tako je i dan danas. Deca jednostavno izgleda vole da spavaju na mene user posted image

Uzgred budi rečeno, mm je svojevremeno ludovao i dan danas ume da ne spava do 2-3 ujutro, ali zato većinom zaspe dok čita priču Urošu i spava praktično isto kao on. Kako smo nas dvoje isti, deca jednostavno nemaju izbora nego da spavaju po 12 sati dnevno user posted image

Znam da žene ovde uglavnom na ovoj temi kukaju kako im deca uopšte ne spavaju i da je bzvz da ja pišem kako se moja deca razvaljuju od spavanja, ali htela sam samo da opovrgnem teoriju koju sam prethodno iznela, u kojoj ima moje zasluge u tome koliko Uroš spava...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
30.12.2010 12:10:37   
Crvenkapa85
maja zaspi oko 22h a ustala je danas oko pola 9 ,milina.....inace kad je vrtic onda ustajemo u 7h

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
30.12.2010 17:00:09   
magnetic
Joj ne smem da se pohvalim,jer ce veceras sigurno onda biti hep-hajuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
30.12.2010 18:37:38   
bucika_bg
Uf,moj beka zaspi uvece pre 8,nikako ne  moze da izdrzi vise,ali se budi u 11, pa 2 pa u 5 i onda je u 6 skroz budan. Ja ga lepo uzmem, pa sa njim u dnevnu,vec spremljen i razvucen krevet,legnemo zajedno,malo se mazimo i gucemo,i onda oko 7 zaspimo zajedno do jedno pola 9, a onda trazi da papa ponovo i to je kraj. Kao da ima isprogramiran stomak na budjenje na svaka 3 sata nocu, a u 6 sati ujutru mu zazvoni alarm za budjenje i to je to user posted image
Vec sam pocela da zamisljam kako je lepo bilo spavati celu noc user posted image i to do makar 10 ujutru user posted image


_____________________________

Moj sin-moja radost !

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
24.1.2011 8:03:04   
Ana007
Budi se tačno u 7:00,mm ni ne treba budilnik da ustane da kreće na posaouser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu bucika_bg)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
24.1.2011 8:25:44   
Trudnicica83
Obicno oko 8 ujutru, ali ume da bude i ranije i kasnije..npr jutros se probudila u 7 i ja je prebacila u krevet kod mene, dojila je i racunam sad ce da nastavi da spava..ona se smeje, igra prica, nema nameru da spava..user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
24.1.2011 9:51:44   
Shishica
U 7:30 user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
24.1.2011 9:54:16   
Anoniman
U 6.15,redovno.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kada Vam se ujutru budi beba,dete?
24.1.2011 11:49:35   
majathegreat
Oko 8-9h, ali ne zaspe nikad pre 22h i budi se oko 5h kada sisa, pa nastavi da spava.
Nekad se naravno budi i više puta u toku noći.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here