|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 13:36:51   
Anoniman
Anka moja mila user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 13:57:27   
buhla
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image


Eugi user posted image danas sam se prvi put posle 17 dana provedenih u bolnici prvi put slatko nasmejala, videvsi ovaj tvoj komentar! HVALA! Ti si jedno veeeliko user posted image

p.s. vako nesto ocekujem i ja od mm!user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 14:55:35   
dunja RR
Iskreno, daj Bože da zatrudnim, ali znam da mi pokloni neće biti ni na kraj pameti. Zaista bih volela da me druge stvari zanimaju u tom trenutku.

< Poruku je uredio dunja -- 2.4.2010 14:56:12 >

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 14:59:53   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

Iskreno, daj Bože da zatrudnim, ali znam da mi pokloni neće biti ni na kraj pameti. Zaista bih volela da me druge stvari zanimaju u tom trenutku.


OK može to da bude lep gest, ali to mi je isto kao kad bi tražila poklon za svaki uspeh u svom životu..... Ja razmišljam da sam svaki uspeh postigla zbog sebe( fakultetska diploma, posao itd), i ne očekujem nagradu za to, zaista. Više volim da dobijem sitnicu, bez povoda, to mi je mnogo slađe.

< Poruku je uredio dunja -- 2.4.2010 15:00:47 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:00:08   
Anoniman
Ja mislim da bi mi tada najvise znacio njegov zagrljaj i trenutak kad uzme bebu nego bilo kakav poklon!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:01:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja mislim da bi mi tada najvise znacio njegov zagrljaj i trenutak kad uzme bebu nego bilo kakav poklon!


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:07:39   
anuksunamun
ja mastam o nissan muranu:):)user posted image user posted image kako mi je krenulo sa zatrudnjivanjem mm ima dovoljno vremena da skupi lovu za dzipuser posted image user posted image user posted image nisam neki obozavalac poklona...ali volim da muzic puzic poklanja...nekako se osecam"udobno "dok primam poklone od njega...inace mi pokloni u drugim slucajevima vise predstavljaju neki duguser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:10:38   
anuksunamun
cek da ga pozovem da procita ovo :):):)ima da padne u nesvest:):):)reci ce mi da nastavim da sanjam:):):)user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:13:34   
anuksunamun
bogami kaze MOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:17:37   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: BabyG

Ja ne znam! Zbog kojih komentara?! user posted image



Bezveze. U poslednje vreme je svima nešto nelagodno ako neko ima drugačije mišljenje od njih.
Meni nije nelagodno što neko misli da sam luda što mislim da ne treba da dobijem poklon, jer sam ga porođajem već dobila. user posted image



Iskreno, ne znam ni da li das prokomentarišem bilo šta.. Ispašće da još hoću da se svađam! user posted image Ne znam čemu otvaranje bilo koje teme, ako treba da postoji samo 'jedna vrsta' odgovora.. user posted image To je moje mišljenje i TAČKA! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:21:21   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BabyG

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: BabyG

Ja ne znam! Zbog kojih komentara?! user posted image



Bezveze. U poslednje vreme je svima nešto nelagodno ako neko ima drugačije mišljenje od njih.
Meni nije nelagodno što neko misli da sam luda što mislim da ne treba da dobijem poklon, jer sam ga porođajem već dobila. user posted image



Iskreno, ne znam ni da li das prokomentarišem bilo šta.. Ispašće da još hoću da se svađam! user posted image Ne znam čemu otvaranje bilo koje teme, ako treba da postoji samo 'jedna vrsta' odgovora.. user posted image To je moje mišljenje i TAČKA! user posted image



Baš tako, ne mislimo svi isto, pa nećemo ni pisati svi sto. Ne znam što bi to nekom smetalo....



(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:22:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Izvinjavam se ako se neko uvredio time što sam ja opisala svoj poklon, zaista mi to nije bila namera. Cilj mi je bio da se malo zabavimo, i ne znam zašto sam ga uopšte i opisivala!


Ja ne razumem zasto se neko uvredio sto si ti opisivala sat?user posted image
Ako, i treba da opisujes, tm misli da si zasluzila!user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:22:20   
BabyG
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja mastam o nissan muranu:):)user posted image user posted image kako mi je krenulo sa zatrudnjivanjem mm ima dovoljno vremena da skupi lovu za dzipuser posted image user posted image user posted image nisam neki obozavalac poklona...ali volim da muzic puzic poklanja...nekako se osecam"udobno "dok primam poklone od njega...inace mi pokloni u drugim slucajevima vise predstavljaju neki duguser posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

bogami kaze MOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Jooooooooj, ti si luda! user posted image user posted image user posted image Nije baš za smeh ona druga rečenica, ali skromnost je tvoja, a ludost tvoga muža njegova vrlina! Priznajem! user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:23:02   
anuksunamun
ja sam nemoralna priznajemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:24:30   
BabyG
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja ne razumem zasto se neko uvredio sto si ti opisivala sat?user posted image



E i ovo me zanima! Ko se uvredio?! Ko je to zavidan?! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:25:04   
anuksunamun
i ti nemoralnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:45:29   
BabyG
IZVORNA PORUKA: dunja

Baš tako, ne mislimo svi isto, pa nećemo ni pisati svi sto. Ne znam što bi to nekom smetalo....



user posted image Uvek za tačan odgovor 'udelim' tri bambija, al' ovaj put tebi jajce! Sveže ofarbano! user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:46:32   
BabyG
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

i ti nemoralnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti ćuti i vozi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nadam se da imaš položeno! user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:50:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: BabyG

Ja ne znam! Zbog kojih komentara?! user posted image



Bezveze. U poslednje vreme je svima nešto nelagodno ako neko ima drugačije mišljenje od njih.
Meni nije nelagodno što neko misli da sam luda što mislim da ne treba da dobijem poklon, jer sam ga porođajem već dobila. user posted image



Tasha, draga nikom nije nelagodno ako neko ima drugacije misljenje od drugih ali ti imas taj neverovatan dar da svoje misljenje kazes tako da to podrazumeva omalovazavanje onog drugog misljenja...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:52:45   
anuksunamun
otiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je cudno koliko ljudi isto misli kao ti Oti ljubim te svukuda :):)odoh sada u planine na hiking ostajte mi dobre i zdrave

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 15:54:58   
anuksunamun
palanacki mentalitet ahahahahhahahahah

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 16:04:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

palanacki mentalitet ahahahahhahahahah


Kakve ovo ima veze sa time šta ste dobile od supruga kad ste se porodile? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 16:05:36   
anuksunamun
alexx nema veze sa tom temom bila sam na tren off topic ko razume shvatice...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 17:12:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: liliana

Izvinjavam se ako se neko uvredio time što sam ja opisala svoj poklon, zaista mi to nije bila namera. Cilj mi je bio da se malo zabavimo, i ne znam zašto sam ga uopšte i opisivala!


Ja ne razumem zasto se neko uvredio sto si ti opisivala sat?user posted image
Ako, i treba da opisujes, tm misli da si zasluzila!
user posted image


Tačno tako.

OTI, anck... možda ja često imam sličan utisak kada čitam neke vaše postove... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 17:43:37   
minavb
Moram da napisem, uzasno mi je smesno nesto sto je ovde napisano. Znaju neki na sta mislim.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here