|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 18:07:15   
Anoniman
Svakih mesec-dva na forumu zavlada uzasno negativna energija...ako se vama ne svidja neciji stil pisanja, verovatno se ni drugoj osobi ne svida vas, i to se pretvara u prepucavane...to bas ume da mi ide na zivce, kako nekad ne moze da se zavrsi sa "ok, ti tako mislis", i kraj?! I zar treba bas na svaku rec i tonalitet da pazimo, pa to mi je onda kao sa svekrvom da pricam, a za to mi forum ne trebauser posted image Razumevanje...
Nisam dobila nista od mm kad sam se porodila, nista nisam ni ocekivala ni zelela. Sve moje zelje, koje moze, ispunjava svakodnevno, kao i ja njegove. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 18:18:54   
minavb
Kad se moja starija sestra rodila, moj tata je mami kupio divnu ogrlicu od belog zlata sa brilijantima, knjigu Federika Garsije Lorke "Umro od ljubavi" i ogroman buket cveca. Ogrlicu i knjigu je moja sestra dobila od mame kad je rodila moju sestricinu. Mislim da je to jako lepo ali da nije obaveza i moranje. Kad sam se ja rodila, bilo je manje para pa je mama "dobila" novu pec na naftu.user posted image
Pre neki dan mi je mm rekao da planira da mi kupi Iphone kad se porodim. Jedva ga odgovorih od te sulude ideje. Em je po meni to bacanje para, em bi se vise obradovala paznji i ugadjanju. Ako bi nesto i dobila, volela bih da to bude nesto sto bih ja mogla da poklonim svom detetu jednog dana.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 20:18:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

I zar treba bas na svaku rec i tonalitet da pazimo, pa to mi je onda kao sa svekrvom da pricam



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 20:31:29   
lothroniell
Ne ocekujem nista od njega, smatram da mi za tu priliku poklon nije potreban. Njegov zagrljaj i paznja ce mi biti savrseno dovoljni a poklon cemo zajedno iz porodilista doneti kuci. user posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 20:37:26   
izabella7

Veliki buket cvijeca i "Merci"bombonjeru...Rasplako me zivu.Ima da je cuvam koliko god cokoladice mogu da stoje...a onda cu da cuvam kutiju user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 21:06:35   
indy_25
ja jos uvjek ne znam poklon me ceka kada dodjem kuci. Malo prije mi je sin rekao mama imas jedno veliko iznanadjenje kad dodjes kuci a moj muz mu govori pa jesmo li se dogovoriili da joj ne govoris. ali meni je najveci poklon od njega sto je cijelo vrijeme bio moja podrska tokom prodjaja i sto mi je napravio ovako slatku cerkicu tako da i kad mi ne bi nista kupio ne bi mu zamjerila sad ga jos vise volim.

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
3.4.2010 21:11:24   
anajid
Dobila sam buket cveca i zlatne mindjuse,a posto sam se porodila na Dan zaljubljenih,taj dan mi u bolnicu doneo set Esprit gel za tus i parfem!Ja sam mu rekla da nista ne kupuje jer smo oboje dobili poklon na dan zaljubljenih,gde ces lepsi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
3.4.2010 22:15:49   
ivana ponosna mama
buket cveca, bombonjeru, zlatnu narukvicu i minjuse. :)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
3.4.2010 22:57:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivana ponosna mama

buket cveca, bombonjeru, zlatnu narukvicu i minjuse. :)user posted image
Dobro ti nama dosla za pocetak user posted image ,lepo da se duzis i ovde sa nama...ima tema koliko zelis,a sto nema otvori sama user posted image !
Elem,ja sam dobila ogrlicu i narukvicu i korpu sa cvecem user posted image ...nista nisam trazila,ali me to cekalo vec na izlazu iz Betanije...lepo je to,nije da mi je smetalo user posted image

(odgovor članu ivana ponosna mama)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
5.4.2010 12:37:11   
BabyG
IZVORNA PORUKA: ivana ponosna mama

buket cveca, bombonjeru, zlatnu narukvicu i minjuse. :)user posted image


Dobro nam došla! user posted image Upiši se u spisak RR mama. KLIK

(odgovor članu ivana ponosna mama)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
8.4.2010 20:08:06   
Tara
Ja se jos nisam porodila ,ali sam dobila auto na poklon od mm user posted image user posted image user posted image
S tim da sam platila pola user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.4.2010 18:15:13   
usamljena
Kod nas je zaista obicaj da se nesto mami kupi, ali sam ja rekla da mi nista ne treba pa smo odlucili da bebiju narucimo nesto za uspomenu. Odlucili smo se za deciju narukvicu, rucni rad. To je nesto od nas, mame i taje user posted image
A dobile smo obje veeeeeliku tortu, maminu omiljenu-  mmmmmmmmmmmmmm


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.4.2010 17:38:42   
aleksandraz
Kada je trebao da dodze u bolnici pito me je sta hocu ali znate u taj moment nije mi trebalo nisto sve sto sam htela sam dobila dvoje dece i prekrasan muz.al ajd da mu ispunim volju rekla sam mu bilo sta samo da ne baca pari na cvece a on mi  je donio one cokoladne bonbone vo vin na morski skolki a zna koliko gi volim.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.4.2010 20:40:55   
buhla
IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image


Eugi user posted image danas sam se prvi put posle 17 dana provedenih u bolnici prvi put slatko nasmejala, videvsi ovaj tvoj komentar! HVALA! Ti si jedno veeeliko user posted image

p.s. vako nesto ocekujem i ja od mm!user posted image



samo da potvrdim!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.4.2010 20:44:04   
Jeca*
Iz teme PRVI DAN KOD KUĆE SA BEBOM

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Po mene su došli moji roditelji i moj muž.
Doveli smo bebicu u stan. Moj muž je očistio ceo stan, oprao, ispeglao i složio SVE pelene i garderobicu za bebu, montirao krevetac, kupio mi digitalnu kameru na poklon i sa mašnicom ostavio na stolu pored kreveca a korpice sa cvećem su bile svuda po stanu. Na vratima je stajala zalepljena slika (odštampana u boji na A3 papiru), Luka i ja, naša prva slika koju je moj muž uslikao u bolnici i pisalo je DOBRODOŠLI KUĆI.



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.4.2010 20:55:43   
Verus
Njegovu spoznaju da me voli vise nego sto je ikada i mislio...  "Volim te vise nego ikada"-mm.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.4.2010 21:42:57   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Njegovu spoznaju da me voli vise nego sto je ikada i mislio...  "Volim te vise nego ikada"-mm.


user posted image user posted image Tako lepo


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.4.2010 22:01:49   
Modessty
Porodila sam se tri dana pre rodjendana i nadali smo se da ću za rodjendan da budem već kod kuće. ALi nije se desilo. Tako je moja poklon torta puslica bila skoro pola pojedena user posted image
Mm je toliko zaljubljeno i oduševljeno gledao u svog sina da nisam ni razmišljala o poklonu.
Ueče mi je reko da mi nije ništa kupio jer nije znao šta da izabere pošto sam već sama sebi poklonila najlepšu stvar user posted image Dogovorili smo se da odemo zajedno da izaberem poklon. To se još nije desilo! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.4.2010 1:04:58   
JULIE
Dobila sam prelep buket i veliki dukat u obrucu od sitnih cirkona-malo je mozda staromodno ali to je i moja pokojna svekrva dobila kad je rodila mog muza tako da sam bila odusevljenauser posted image Bas sam vezana za njega,ne zbog materijalne nego sentimentalne vrednostiuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.4.2010 8:29:19   
Jeca*

IZVORNA PORUKA: usamljena

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Njegovu spoznaju da me voli vise nego sto je ikada i mislio...  "Volim te vise nego ikada"-mm.


user posted image user posted image Tako lepo



predivno i zaita istinitno da nam je u tim danima jedino ljubav potrebna! ...neophodna! i to je najveci dar! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.4.2010 8:32:19   
usamljena
Zaista si u pravu. Istog sam misljenja

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.4.2010 9:42:50   
lelaigor
Ja sam od mog muža dobila:
-dolazak u Betaniju svaki put kad bih zakmečala preko telefona, zato što ležim na patologiji.
-sređenu sobu, sklopljen krevetac,...
-dug razgovor preko telefona u pola 3 noću, dok sam još ležala na porođajnom stolu.
-zbunjen izraz lica u fazonu: "Ja sam tata ovoj lepoj bebici?" kad je video Dariu prvi put
-"Mama, prelepa je! Volim vas najviše!" dok smo zajedno gledali našeg anđela kako spava u krevecu.
-ogromnu pomoć oko svega sa bebom, od prve sekunde kako smo stigli kući iz poodilišta...presvlačenje, podrigivanje...sve.

Ništa drugo nisam ni očekivala. Nikakva materijalna stvar mi ne bi više imponovala od ovoga.
Ali, smatram da je lepo kad žena dobije poklon kad se porodi. Samo što sam ja uz svog muža navikla da poklone ne dobijam po zasluzi. user posted image
Nikad ne dobijem poklon za dan zaljubljenih, rođendan, itd.
Uvek dobijem poklon kad ga najmanje očekujem. And that works for me.

Ali, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i za sve muževe koji poklone nešto materijalno svojoj ženi za porođaj, jer ni njima u glavi nije bilo koliko će skup taj poklon biti, nego koliku će ljubav pokazati svojoj ženi.


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
8.5.2010 14:36:51   
lanajelena
lela predivno user posted image i ja sam mm tako cimala do betanije svaki cas

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
8.5.2010 14:44:33   
lelaigor
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
8.5.2010 14:49:37   
Anga
prekrasen sinuser posted image
p.s.poroduvanje vo privatna klinika i mnogu ljubovvvvv


< Poruku je uredio Anga -- 8.5.2010 14:50:19 >


_____________________________

love is in the air:-)

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here