|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
8.5.2010 14:57:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anga

p.s.poroduvanje vo privatna klinika i mnogu ljubovvvvv


user posted image user posted image  Za obojeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anga)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.6.2010 13:47:53   
Pilence81
Mnogo ljubavi,vise nego ikad i Laptop da mogu da Ringerajcim u lezecem polozajuuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.6.2010 14:09:21   
jacikaci
Za Vuleta-prvenca sam dobila prsten još kad sam rekla da sam trudna user posted image , a za Tasi nisam zelela ništa,bila mi je jako teška trudnoća,tako da mi je bilo samo vazno da sve bude ok sa bebom. Mada zbog porodjaja u martu nećemo moći na more ove godine,dogovorili smo se da naredne idemo - duplo, tj. 20 dana user posted image . Tako,znači, ja svoj poklon za ovu bebu još čekam user posted image !

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.6.2010 14:13:25   
caca81
Prvi put ništa, a drugi put buket cveća, zato što sam mu 1. put rekla-"Mogao si bar buket cveća da mi doneseš"! Pa, čovek zapamtio... Nisam ništa očekivala ni prvi, ni drugi put, tako da se nisam mnooogooo razočarala...

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.6.2010 14:56:44   
Anck Su Nmaun
Mobilni telefon  za koji sam dugo skupljala pare pa spicila na pripreme za vencanje  user posted image  
a to je  bas bilo iznenadjenje  jer se set_io da sam ga bas zelela  user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.6.2010 14:57:19 >

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.6.2010 23:58:22   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: caca81

Prvi put ništa, a drugi put buket cveća, zato što sam mu 1. put rekla-"Mogao si bar buket cveća da mi doneseš"! Pa, čovek zapamtio... Nisam ništa očekivala ni prvi, ni drugi put, tako da se nisam mnooogooo razočarala...

user posted image user posted image user posted image  isti slucaj...samo kad je sad dosao sa buketom rekla sam mu gde cu sad sa tim cvecem(jer je bio guzvanjac u kolima

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
15.6.2010 0:06:58   
pepeljuga
jao mene je mm bas iznenadio jer nisam nista ocekivala iako sam se zezala da zasluzujem makar neku nekretninu user posted image
dobila sam predivan swatch sat i to mother's day edition, bas sam se obradovala, odusevio me je kako se lepo setio user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.6.2010 18:49:24   
Nensi*
Dobila sam mobilni telefon,a cvece mu nisu dali da unese u bolnicu pa je buket ostavio sestrama na prijemu user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
21.7.2010 13:26:36   
Sirga
Moj suprug je prisustvovao porodjaju to mi je bio najveci poklon,ali ipak mi je kupio cvece i prsten od belog zlata sa diamantom.Dva meseca pre porodjaja mi je bio rodjendan pa mi je kupi ogrlicu(od belog zlata sa diamantom,tako da izgleda kao komplet).Jos mi fale mindjuse,to cemo ostaviti za drugu bebu.user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
21.7.2010 13:28:04   
minavb
HP Comac mini 110c-1100EM

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sirga)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
21.7.2010 14:22:55   
Anoniman
Čitam ovu stranicu većina je dobila mobilni telefon ... user posted image


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
20.8.2010 8:58:01   
magnetic
Meni je muz u porodiliste doneo cvece(koje je morao odneti kuci) i prelepe zlatne mindjuse kombinacija belog i zutog zlata.Jako me iznenadiouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
20.8.2010 9:05:15   
Jele
Čitam ovu stranicu većina je dobila mobilni telefon ... user posted image


Vidiš, mogla bih ovaj put da se ''''ogrebem'''' za mobilni user posted image Samo da ne kaže ''''ostavi mi svoju Visu'''' user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
21.8.2010 8:56:13   
Grejs
rolex prsten

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
22.8.2010 0:23:16   
oktobar27
iskreno nisam ocekivala nista a dobila sam buket cveca kad je dosao po mene i bebu i zlatan lancic sa priveskom Sveta Petke posto sam sa na taj dan porodila...mnogo me je iznenadio ali i da mi nije kupio nista jja sam svoj najveci poklon dobila....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
22.8.2010 15:12:14   
goda
Kupio mi sunđer boba balon na štapu,samo ga bilo sramota da mi unese u bolnicuuser posted image user posted image user posted image ,a nije ni mogao kupiti u blizini na brzaka ništa drugo. U svakom slučaju on kupuje ono što se njemu dopada a to su igračke.


(odgovor članu oktobar27)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
23.10.2010 23:07:43   
Bebidzon
meni je moj dragi kupio Rafaelo kugliceuser posted image - to sam mu trazila umesto cveca sto je hteo da mi kupi, koje su me sacekale pravo iz porodjajne sale i njegovi poljupciuser posted image . A kasnije sam dobila kad sam izasla, komplet trenerku, japanke, parfem a kasnije i krstic da stavim na lance... mmm

i ja njemu posle nekog vremena pa sta ja da ti kupim?
a on- Sta ti meni, pa nista! Rodila si mi cerku ne treba mi nista i poceo da palce, ljubav mojauser posted image

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 9:22:29   
Shishica
Jedino ja nista nisam dobila!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Bebidzon)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 10:24:51   
Anoniman
Šiši, jesi čitala temu od početka?user posted image
Ima nas mnooogo...mm me je bio toliko sluđem da nije znao ni gde je ni šta je, a i zabranila sam kupovinu poklona. Tražila sam samo juneću supu, i to ne od njega nego od mameuser posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 10:29:50   
Lu
Očito da Šišica nije čitala od početkauser posted image
Pošto ni ja nisam dobila, tražila, zahtjevala, željela - ništa, evo ipak ću da kažem koji mi se od svih poklona na ovoj temi najviše svidio i čini mi se najvrednijim za ženu koja treba da rodi.
Ne znam sad nick, ali gospođi koja je dobila na poklon od muža, porod u privatnom porodilištu, sve najbolje uvjete za nju i bebu - e njoj jedino zavidim i bravo za mužekauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 10:32:31   
Anoniman
Lu, slažem se u potpunostiuser posted image user posted image user posted image
Ko može sebi, tj svojoj ženi to da priušti i obezbedi, ne vidim bolji poklon. Svaka častuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 10:33:00   
Snelle
Shishi, nisam ni ja, i uopšte ne patim zbog toga. MM i ja smo jedno drugom darovali dete i šta je više potrebno? user posted image  

< Poruku je uredio Snelle -- 24.10.2010 10:36:25 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 11:18:04   
Anck Su Nmaun
To se podrazumeva da je dete naj veci poklon user posted image user posted image user posted image i paznja  svog muza,  ali je lepo i to kad imate pazljivog muza koji necim zeli da vas iznenadi!user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.10.2010 11:24:05   
indy_25
Dobila sam prsten od bijelog zlata posto zuto ne volim i buket cvijece a najveci mi je poklon bio sto je bio sa mnom na porodjaju i pomogao  mi je da se porodim.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.10.2010 21:37:59   
Pretty78
oba puta sam dobila ogromne bkete cveca i kad sam rodila Martinu dobila sam zlatan prsten koji  ima 3 srca
a kad sam Rodila Davida dobila sam zlatne mindzuse

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

naj z. ime
pisuljica



Adrijana (15%)

Sofija (36%)

Sara (48%)


Ukupan broj glasova: 176

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here