|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
24.11.2010 9:46:55   
Jele
Kada sam rodila Uroša, predivan ogroman buket crvenih ruža i mnooogooo nežnosti, ljubavi i pažnje, o pomoći da i ne govorim, sve je on radio maltene. Sada je hteo da mi uzme mobilni, ali ja ga preduhitrila i kupila sebi dan-dva pred porođaj, tako da me je i ovaj put sačekao buket, ali mnogo skromniji... I to me je nazvao u Betaniju da me pita da li bi mi smetalo da dođe bez buketa jer kasni, a ja sam bila nešto osetljiva, pa sam mu rekla neka zakasni, ali hoću svoj buuukeeet user posted image Lepo je to posle videti na slikama i tako...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 21:35:23   
Brana
Od njega sam dobila bebuuser posted image salim se,dobila sam topao zagrljaj i poljubac pun ljubavi,to mi je bio najveci poklon..a to mi je i najvise trebalo u tom trenutkuuser posted image ..Za vreme dok sam ja bila u bolnici, on je sve kupio sto je trebalo za nas dvoje,svaki poklon van toga, bio bi suvisanuser posted image ...

< Poruku je uredio Brana -- 26.8.2011 21:36:10 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 21:40:02   
vukosava
Pomoc od 24 sata dnevno oko gajenja bebe sto retko ko moze da kaze.

Bio je sa mnom svo vreme u bolnici, a nakon operacije me je cak i kupao, podizao, sve zivo. Bio sa mnom svo vreme, donosio mi bebu da je dojim, prao njene i moje stvari ma sve. On mi je bio jedina i najbolja pomoc odkad se beba rodila. Nakon tri - cetiri nedelje, cuvao je bebu dok sam ja radila i sad je opet cuva nakon 3.5 meseca pauze.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 22:31:29   
Brana
Vuki divno!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 22:37:33   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

Vuki divno!user posted image


Necu necu dijamante suvo zlato brilijante user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 22:38:19   
Brana
user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 22:47:28   
Inica
Spravicu za vezbanje- orbitrek user posted image vishe mi se "isPLatilo" nego nakit :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 22:52:33   
Capa
Ne bih da zvučim bezveze, jer obično jeste samo kliše. Ali, u našem slučaju je stvarno tako... Mi smo najlepši poklon dobili 21-og avgusta,  a nakon toga sve sitnice (čitaj "krupnice") samo se lepo uklope...
Omiljeni cvet, baloni, crtež, hranjenje bebe u toku noći itd, itd... MM i ja stvarno sve zajedno radimo. Jedino što on ne može da je doji, ali sve ostalo radimo zajedno... I, što je najbitnije, uživamo u tome    

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 22:53:26   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Inica

Spravicu za vezbanje- orbitrek user posted image vishe mi se "isPLatilo" nego nakit :)


Ccc, kao dosta si bila okrugla, sad vracaj se brze bolje na staro stanje user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
26.8.2011 23:01:26   
Inica
Tako nekako user posted image Hehe, salim se. Ja sam ti frik za vezbanje, uzivam u tome, a znala sam da ce mi najvise odgovarati kucna varijanta, pa sam izdejstvovala da to dobijem.
Mada, mm vec sad me pita jesam li pocela da mazem kremice zbog strija :D Kupuj sta treba, samo da ih ne dobijes.. Ko da ja to zelim
user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 11:48:10   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: vukosava

Pomoc od 24 sata dnevno oko gajenja bebe sto retko ko moze da kaze.

Bio je sa mnom svo vreme u bolnici, a nakon operacije me je cak i kupao, podizao, sve zivo. Bio sa mnom svo vreme, donosio mi bebu da je dojim, prao njene i moje stvari ma sve. On mi je bio jedina i najbolja pomoc odkad se beba rodila. Nakon tri - cetiri nedelje, cuvao je bebu dok sam ja radila i sad je opet cuva nakon 3.5 meseca pauze.


To je bas lepo. Ja mislila na konkretan poklon pa sam o tome pisala, ali mogu da se pohvalim da je i meni ovo bio najlepsi poklon user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 12:30:42   
bojana86
Ruze rasute po stanu,i LCD televizor - to je od materijalnih stvari..... A naravno kao i svaki dobri muz puno pomoci oko novog clana,ljubavi i njeznosti,zajednickih ne prospavanjih noci - NE PROCJENJIVO !!!!!!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 13:47:28   
bebać
Ruže i farmerke!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 13:58:10   
Inica
Pa dobro, ja mislim da se nekako podrazumeva da sve mi imamo osnovnu pomoc oko bebe, naravno, ko ima mogucnosti od oceva da ne radi neki period to je dodatni plus.. Mada mislim da se tema odnosi na materijalne stvari- prvenstveno user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 16:34:43   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Inica

Pa dobro, ja mislim da se nekako podrazumeva da sve mi imamo osnovnu pomoc oko bebe, naravno, ko ima mogucnosti od oceva da ne radi neki period to je dodatni plus.. Mada mislim da se tema odnosi na materijalne stvari- prvenstveno user posted image


Ja znam da se odnosi na materijalne stvari. Zato ovo i pisem. Moj muz cuva bebu a ja radim. I ko tu ima para da kome sta kupuje? I kome treba se kupuje onda?

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 18:07:24   
Inica
Hehe, nemoj pogresno da me shvatis, nisam nista lose mislila, znam da je takva pomoc nezamenljiva i da ne moze da se zameni ni sa cim materijalnim. Samo sam naglasila na sta se mislilo u temi konkretno. A obicaj je kupovati majci koja je rodila dete nesto (zasto taj obicaj, nemam pojma) a i iskreno- meni je to nebitno. Mm me je pitao sta zelim, i sta mi treba, i to je to..

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 19:33:30   
anuksunamun
IZVORNA PORUKA: Inica

Hehe, nemoj pogresno da me shvatis, nisam nista lose mislila, znam da je takva pomoc nezamenljiva i da ne moze da se zameni ni sa cim materijalnim. Samo sam naglasila na sta se mislilo u temi konkretno. A obicaj je kupovati majci koja je rodila dete nesto (zasto taj obicaj, nemam pojma) a i iskreno- meni je to nebitno. Mm me je pitao sta zelim, i sta mi treba, i to je to..
mojem muzu bi bolje bilo da se set_i da mi kupi nesto,inaceuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anuksunamun -- 27.8.2011 19:34:17 >

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
27.8.2011 19:39:39   
Inica
Pa obicaj je obicaj user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.8.2011 3:28:40   
vukosava
Ja sam sebi kupila auto user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.8.2011 7:04:46   
zivka
user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
3.9.2011 0:27:32   
Anoniman
6 od osam i po meseci moje trudnoće sam ja provela što u svom što u bolničkom krevetu i za sve to vreme mm je kuvao, prao, peglao, spremao kuću, činio sve da me nasmeje i da mi pomogne da što lakše prebrodim sve muke i strahove, kad sam bila u bolnici dolazio je svaki slobodan dan, pričao sa mnom telefonom satima, zvao me svako veče pred spavanje. Kad se porođaj približio sredio je i okrečio stan, napravio plakare, ostavu, zastaklio terasu, i sve to uz sumanuto radno vreme (ode na posao ujutru u 6 i vrati se uvece u 10). Kad sam se porodila opet je kuvao, prao, peglao, kupao, presvlačio, hranio bebu... Moj poklon je to što je on najbrižniji muž i najnežniji otac. Naša ćerka ima dva i po meseca i već sad se vidi koga više voli, njega kad ugleda sva se ozari i odmah počinje da guče i da se glasno smeje...

Ja sam se, inače, porodila na našu godišnjicu braka i to nam je oboma najlepši poklon.

(odgovor članu zivka)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
6.9.2011 9:49:58   
Anoniman
Dobila sam . da izbijem oko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
6.9.2011 9:52:58   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
6.9.2011 9:53:32   
minna
user posted image
ja sam dobila najlepsi sms i malo kasnije poljubac, a to mi je bilo i vise nego dovoljnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
7.9.2011 17:51:25   
anuksunamun
o devera http://static.ypautos.com/reviews/06-gx470-1.jpg,a od muza nista jos...ovo je za trudnocu :):):)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here