|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
7.9.2011 17:56:37   
anuksunamun
ne mogu da ga naslikam
lexus jeep v8 user posted image user posted image user posted image pala sam u tri nesvesti...muz je outsider sada :):):)morace dobro da se potrudi :):):)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
7.9.2011 17:59:52   
anuksunamun
KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.9.2011 20:44:10 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
7.9.2011 18:00:35   
anuksunamun
i poljubac i zagrljaj...to vise cenim od samog automobilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
7.9.2011 20:12:11   
vukosava
oo moci ces da bueds prava soccer mom :) Ima da ti stane ceo komsiluk

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
9.9.2011 13:48:47   
limunada
ogrlicu a na privesku ugravirano ime deteta i datum rodjenja user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
13.9.2011 19:06:03   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: limunada

ogrlicu a na privesku ugravirano ime deteta i datum rodjenja user posted image

e ovo je extra poklon ...bas mi se svidja ideja...to bi muz mogao da odradi..

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
28.9.2011 22:24:55   
PoisonEve
IZVORNA PORUKA: gae_gr

6 od osam i po meseci moje trudnoće sam ja provela što u svom što u bolničkom krevetu i za sve to vreme mm je kuvao, prao, peglao, spremao kuću, činio sve da me nasmeje i da mi pomogne da što lakše prebrodim sve muke i strahove, kad sam bila u bolnici dolazio je svaki slobodan dan, pričao sa mnom telefonom satima, zvao me svako veče pred spavanje. Kad se porođaj približio sredio je i okrečio stan, napravio plakare, ostavu, zastaklio terasu, i sve to uz sumanuto radno vreme (ode na posao ujutru u 6 i vrati se uvece u 10). Kad sam se porodila opet je kuvao, prao, peglao, kupao, presvlačio, hranio bebu... Moj poklon je to što je on najbrižniji muž i najnežniji otac. Naša ćerka ima dva i po meseca i već sad se vidi koga više voli, njega kad ugleda sva se ozari i odmah počinje da guče i da se glasno smeje...

Ja sam se, inače, porodila na našu godišnjicu braka i to nam je oboma najlepši poklon.

Najezila sam se gae...ovo je stvarno predivno - mislim da je ovo nesto najlepse sto zena moze da ima! Bravo za takvog tatu i muza!user posted image



_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.9.2011 11:46:21   
Dove
Ja njemu bebu on meni zlatan prsten.I to u porodilistu...Babica se cini mi se vise iznenadila nego ja.Ja sam bila sva onako fuj...Jedva sam cekala da se naspavam!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
28.2.2012 18:42:33   
Anoniman
Ogrlicu od belog zlata sa bebinim imenom...user posted image a naravno najbolje sto smo oboje dobili je una...

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
29.2.2012 14:34:49   
tanjica85
Mi smo pasionirani ljubitelji putovanja, te sam tako za prvi porodjaj dobila 7dnevni put sa drugaricama koje sam iskoristila kad sam i zaboravila da sam se porodila. Ne racunam sitne poklone....lampu (koju sam zelela jos pre nego sto smo poceli da zivimo zajedno) to se podrazumeva da je morao da kupi. user posted image Za drugi porodjaj je slicna situacija, samo sto smo ovog puta isli svo cetvoro.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.3.2012 23:51:14   
ica82

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja mastam o nissan muranu:):)user posted image user posted image kako mi je krenulo sa zatrudnjivanjem mm ima dovoljno vremena da skupi lovu za dzipuser posted image user posted image user posted image


Sad slucajno naleteh na ovaj post, joj kad je pisan... ali sam se bas lepo nasmejala user posted image user posted image A Anuk sada 33. nedelja user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
3.3.2012 0:10:48   
MicinaMama
ja sam dobila mindjuse od swarovskog kristala....divne su,ali od kada sam se porodila vise nemam prigode da ih nosim pa i dalje stoje u kutijci user posted image ...to mi je izgleda kupio za Milicino vencanje,kada se bude udavala heheheuser posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.4.2012 0:48:06   
peca
Prelepu ruzu user posted image Sreca nije bio buket user posted image I svoju visa karticu natrag user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.4.2012 10:11:25   
ishler
Na prvom mestu puno ljubavi,jer je celu trudnocu bio pored mene i ako sam je prelazala u bolnici,a kada sam se porodila dobila sam auto i sat,mislim da je preterao ali dobro...user posted image ,to mu je bila zelja...


< Poruku je uredio ishler -- 17.4.2012 10:13:49 >

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.4.2012 11:30:32   
Sesilija 83
Osim podrske i ljubavi u trudnoci sat i to neki sto sam bas dugo merkala... a od brata sam cula u poverenju da mi bira neki auto jer je moj prodao dok sam bila trudna, pa sad jedva cekam da me iznenadi...user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.4.2012 11:31:34   
Sesilija 83
Isler ... mi iste mm izgleda prepisao od tvog muzauser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.4.2012 21:51:57   
magnetic
IZVORNA PORUKA: magnetic

Meni je muz u porodiliste doneo cvece(koje je morao odneti kuci) i prelepe zlatne mindjuse kombinacija belog i zutog zlata.Jako me iznenadiouser posted image
Ovo je bilo prvi put,a drugi put mi je kupio mali sladak prstencicuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.4.2012 23:50:29   
Sashica82
Ja baš obožavam sunčane naočare i stvarno imam lepu kolekciju. Dok sam bila trudna, negde 7. mesec, šetali smo i videli vogue ljubičaste naočare koje su mi baš baš "trebale" user posted image I mm mi ih odmah kupio i rekao: e ovo ti je avansno za bebu user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
18.4.2012 21:04:21   
mamicak
Kao prvo, divno mi je bilo i mnogo mi je znacilo sto je mm bio svo vreme uz mene dok sam se poradjala. Mnogo mi je znacilo da ga davim za vrat, stiskam mu ruku do iznemoglosti user posted image user posted image . Dok sam se ja prevrcala od boli, njemu su isle suze i za malo se jadnicak onesvestio gledajuci me onako jadnu i namucenu. Kada se malena rodila nije mogao suze zaustaviti i izgledao je jako ponosno. svih 6 dana je bio non stop uz nas i odlazio kasno u ponoc na spavanje. Dobila sam buket cveca i mnogo, mnogo neznih pogleda, osmeha. Ma izgledao je divno i to je i dan danas:) On je moj poklon, zajedno s nasim malim andjelcicem. A ne bih se bunila da je kupio i nesto viseuser posted image user posted image , salu na stranu, ali sto se poklona tice dobijam ih onako s vremena na vreme.......Obicno je to uvek nesto sto mi je u tom momentu potrebno tako da se nemam sta buniti

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
22.9.2012 22:32:03   
bojanica7
mp3 player user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
23.9.2012 13:01:01   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mamicak

Kao prvo, divno mi je bilo i mnogo mi je znacilo sto je mm bio svo vreme uz mene dok sam se poradjala. Mnogo mi je znacilo da ga davim za vrat, stiskam mu ruku do iznemoglosti user posted image user posted image . Dok sam se ja prevrcala od boli, njemu su isle suze i za malo se jadnicak onesvestio gledajuci me onako jadnu i namucenu. Kada se malena rodila nije mogao suze zaustaviti i izgledao je jako ponosno. svih 6 dana je bio non stop uz nas i odlazio kasno u ponoc na spavanje. Dobila sam buket cveca i mnogo, mnogo neznih pogleda, osmeha. Ma izgledao je divno i to je i dan danas:) On je moj poklon, zajedno s nasim malim andjelcicem. A ne bih se bunila da je kupio i nesto viseuser posted image user posted image , salu na stranu, ali sto se poklona tice dobijam ih onako s vremena na vreme.......Obicno je to uvek nesto sto mi je u tom momentu potrebno tako da se nemam sta buniti


Meni isto. I evo cuva je vec 21 mesec. A sta mi treba imam sama da kupim, nije problem. Poklone ne dobijam, kupijam sebi sta mi treba od svog novca.

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
23.9.2012 13:06:56   
branki*
nisam dobila nista konkretno,a nisam ni ocekivalauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
23.9.2012 13:15:30   
MicinaMama
ja ovaj put nista heheuser posted image ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
23.9.2012 13:17:45   
cockic
od muza na poklon sam posle dva porodjaja dobila dva andjela sina i cerku koji sad spavaju duse mamine i to mi je najlepse nesto sto je mogao mm da mi pokloni user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
7.10.2012 21:12:18   
Odri Hepbern
Ogrlicu sa priveskom na kome je sa jedne strane lav ( ima isti takav privezak ) a sa druge ime i datum rodjenja naseg Ogija. user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here