|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
25.10.2014 12:14:31   
Mala Elena
Prsten od belog zlata i jedan od srebra !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
25.10.2014 13:01:37   
choopa choops
Kad se rodila ćerka, dobila sam srebrni lančić sa prelijepim slovom L kao priveskom. To mi je najdraži poklon koji sam ikada od muža dobila user posted image . I naravno ogroman natpis u hodniku: "Laro, dobrodošla u naša srca i naš dom" (Moram li reć da sam se isplakala kao kiša user posted image

A apsolutno ne mogu da se sjetim da li sam i šta dobila kad se sin rodio user posted image user posted image . Sjećam se cvijeća i štampanih natpisa po kući user posted image

Inače, sam mišljenja kao što je neko rekao, da je taj poklon samo jedan znak pažnje od oca, kao da žele da nam pokažu da nam se dive jer smo pregurali porođaj i donijeli na svijet našu novu ljubav. I ja bih sigurno njemu poklonila nešto da se porodi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
16.11.2014 23:57:51   
QueenJ
Mm je bio toliko pogubljen da nisam dobila ništa. user posted image Nije meni do poklona, već do znaka pažnje... Naročito posle onako teškog porođaja. Nikada mu to nisam prebacila, ali strašno me povredila njegova nebriga. Inače nije takav.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
17.11.2014 0:05:03   
mati
IZVORNA PORUKA: choopa choops


Inače, sam mišljenja kao što je neko rekao, da je taj poklon samo jedan znak pažnje od oca, kao da žele da nam pokažu da nam se dive jer smo pregurali porođaj i donijeli na svijet našu novu ljubav. I ja bih sigurno njemu poklonila nešto da se porodi [sm=smiley36.gif]

user posted image
Ja sam dobila orhideju i jos puno nekih sitnica, svaki dan po nesto posto smo duze ostali u bolnici.A po izlasku iz bolnice mi kupio telefon koji jos uvek imam i koristim, preko cetri god znaci.
Sad sam mu rekla da mi nista ne donosi i ne kupuje, i tako je i bilo...

< Poruku je uredio mati -- 17.11.2014 0:07:01 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
10.11.2015 21:46:13   
jess021
Sat Guess i cvece

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
10.11.2015 22:00:17   
amelia
Telefon i narukvicu od zlata sa zlatnim slovima ime nase user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
10.11.2015 22:32:47   
Bibilib
U bolnici sam dobila tortu a kada smo izasli iz bolnice cvece....( kitu cvecauser posted image user posted image )

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
10.11.2015 22:39:57   
Rosita
Na brzinu je kupio torbu. Lepa je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
11.11.2015 13:24:04   
jocajaca
Kad sam rodila Jovanu dobila sam cvijeće I ogrlicu od bijelog zlata sa privjeskom na kome je ugravirano "Hvala ti! 12.03.2005."
A kad sam rodila Nikicu bogami samo cvijeće user posted image user posted image user posted image ustvari stvarno nam finansijska situacija nije bila baš kao te 2005.godine ali se izvukao sa drugim znacima pažnje user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
12.11.2015 11:22:56   
branki*
Nista nisam dobila,sem cveca,ni drugi put.ne znam koji smajli da stavim uz ovouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
12.11.2015 11:25:13   
Sanjica26 RR
Ja isto kao Branki.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
12.11.2015 11:26:41   
eca89
Minđuše od bijelog zlata i cvijeće.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
12.11.2015 11:31:38   
dijana1*
Prepisujem od Branki i Sanjiceuser posted image
kao planirao neki sat i kada sam saznala sta planira odgovorila sam ga. Abnormalno je bio skup.
Prvi put mi poklon nije ni pao na pamet a ovo za sat je drugi put.
A oba puta sam dobila cvece i to je nesto jel dauser posted image videcemo sta ce biti i da li ce treci put.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 12.11.2015 11:33:02 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
12.11.2015 11:33:41   
isidora88
dobila sam sat, doduse sama sam birala, poklon je malo poranio, ali bolje ovko nego da mi kupi nesto sto mi se ne svidjauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
12.11.2015 11:35:14   
emicaa
Ja ništa,ni ružu user posted image ali zato mu i dvije godine to prebacujem user posted image valjda će drugi put biti pametniji

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.11.2015 15:13:54   
Anoniman
Ogrlica gde pisu imena Una Nora, i cveceuser posted image

jedno mi se ne svdja sto prvo pise Nora, pa Una, nije tacan redosleduser posted image , ali zbog padanja ogrlice je moralo takouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.11.2015 15:19:58   
wivern
Branki, Sanjice nisam ni ja dobila tj ja nisam želela poklon, a ni cveće. user posted image koji sam baksuz, jel da.
Naš najveća je poklon jte bio Maksa i ništa drugo mi nije ni trebalo. Inače sam teška na poklone, tj volim da dobijem poklon ali bez povoda i razloga.
UM sjajna ideja, i lep pokloncic user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.11.2015 15:35:16   
BubaBubica
Ni ja nisam ni prvi put ni drugi put ništa! Prvi put su svi bili zbunjeni ko guske u magli user posted image a drugi put je bila neka saobraćajka pa su ionako kasnili na posetu pa sam ponovo ostala bez poklona. Treći put ima da nadoknadi user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
30.11.2015 15:54:41   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Prepisujem od Branki i Sanjiceuser posted image
kao planirao neki sat i kada sam saznala sta planira odgovorila sam ga. Abnormalno je bio skup.
Prvi put mi poklon nije ni pao na pamet a ovo za sat je drugi put.
A oba puta sam dobila cvece i to je nesto jel dauser posted image videcemo sta ce biti i da li ce treci put.


Da ne bi rizikovala da li ce se setiti ili ne rekla sam mu da bi bilo lepo da mi kupi dormeo prostirku za krevet da mogu koliko toliko da se naspavam. Ubise me zice na ovom dusekuuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
6.12.2015 1:24:20   
bojana92
Kad se rodio prvi sin nisam nista dobila.Kao muz nije stigao da kupi cvece(nesto mu ne verujem u to),a sa drugim sinom sam dobila crvenu ruzu.:) Ako bude sledece devojcica sigurno cu dobiti 101 crvenu ruzu,jer ipak su devojcice tatine,a sinovi mamini :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
6.12.2015 7:40:29   
Maraj
Ja sam dobila buket cveca. Ocekivala sam nakit. Trebala sam mu reci. Ovom mom treba nacrtati ocito. Zato sam sa sve detetom krenula u setnju , svratila u zlataru i kupila sebi mindjuse kakve sam htela user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
6.12.2015 9:02:27   
nikiteki
za prva dva porodjaja dobila sam cvece a za treci nista jos su i stvari zaboravili da mi ponesu da se presvucem

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.3.2016 13:10:09   
Animsaj9
Sat koji sam smekala cini mi se celu trudnocu, i orhideju moje omiljeno cvece

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.3.2016 13:22:57   
vikiveki
Ja sam koliko se sećam dobila buket cveća zadnji put kada sam se porodila,a prva dva se ne sećam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
14.3.2016 13:49:05   
Sanjalicaaa
Cvece. Nije morao ni to. Najvise volim kad dobijem poklon bez razloga. Sad posle drugogo puta sa mojom najboljom drugaricom pripremio mi je prelep docek iz porodilista. Meni vise od toga nije trebalo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here