|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
3.4.2010 20:39:30   
marince1
Drzi se draga,sve ce biti u redu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
3.4.2010 20:45:31   
sneza24
I meni je pupcana vrpca bila 2x obmotana oko vrata kad sam se rodila i nista mi ne fali.
Micketa ne sekiraj se,desava se i to.Bice sve u redu.user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
3.4.2010 20:51:41   
Lu
Duša malauser posted image
Biće sve dobro mickettauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
3.4.2010 20:56:46   
jelena038
i meni je bila obmotana, i mom sinu, i oboje smo ispali face user posted image , i oboje smo nemirni kao sto smo bili i u stomaku, prenesi gde treba i ne brini, bice sve u redu, važno je da je beba dosla na svet user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
4.4.2010 8:26:31   
maslinica
Javila nam se Micketa:

Dr joj je rekla, sve je bilo otislo na pluca, stanje bebino je i dalje ne promjenjeno, danas ce joj rediti nove analize. Beba ima povisen CRP i to je, kazu, jos iz stomaka.
Ona je naravno sva van sebe, trazila je bensedin, rekli su joj da se izmalza, pa da vide kad mogu poceti da hrane Danicu sa njenim mlekom.

HVALA VAM SVIMA DEVOJKE, STA BI JA BEZ VAS.....


Draga user posted image user posted image user posted image




< Poruku je uredio maslinica -- 4.4.2010 8:27:26 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
4.4.2010 8:38:14   
bojana87
maslinice identicna sitlacija je bila i sa mojim bratom pre 20 godina i sve je bilo u redu posle 10 dana. Bice sve u redu sa malom Danicom user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
4.4.2010 8:50:13   
maslinica
hvala ti Bojance na primeru ( i svim ostalim devojkama naravno )...ja ne mogu ni da zamislim kako joj, znam samo da joj svaka informacija zlata vredi i da joj svako malo saljem sta ste vi pisale, sta mislite i da ju bodrite...to joj mnogo pomaze...svi mi znamo da ce biti ok sve, i ja tako mislim, dogadja se bebama, cak sad sve cesce, ali njoj kao porodilji,, beba tamo negde, informacije sture..pa to nije nego da izludis nacisto....

user posted image user posted image user posted image user posted image za andjela Danicuuser posted image i nasu Micke!!!!

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
4.4.2010 9:06:51   
bojana87
user posted image malo. bice sve to dobro. Drugarica mi se isto porodila pre dve nedelje ista sitlacija,zadrzali su i nju i bebu 7 dana u bolnici,beba 3 dana bila na kiseoniku,isto joj 3,4 dana lekari nista odredjeno nisu govorili,a eno ih sad kuci obe,a bebica je dobro.
ne mogu ni da zamislim koliko se jadna nanerviralauser posted image
Veliki poljubac Micketi i Danici saljem.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
4.4.2010 9:09:38   
gagana83
Micketa user posted image
Bice sve u redu.Mora biti!!!!!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pupčana vrpca omotana oko vrata - HITNO!!!
4.4.2010 10:30:25   
Tara
Micketta , drzi se draga ,bice sve u redu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 11:25:59   
Dora
IZVORNA PORUKA: maslinica

sad je bila dr. kaze da je infekcija zbog plodove vode i da bebi daju antibiotike. kad je pitala kakva je to infekcija, rekose joj da se kod bebe to tretira ko sepsauser posted image user posted image user posted image





Moj Luka je imao infekciju (početak sepse) zbog teškog porođaja, zelene pl. vode...dobijao je sve vreme antibiotike i bili smo u bolnici 10 dana. Pustili su nas tek kad je bio potpuno zdrav. Baš mi je žao što je tako prošla i što je beba u takvom stanju, ne mogu da verujem, to je nemarnost, trebali su i mogli da znaju...user posted image user posted image user posted image   Mickiuser posted image user posted image user posted image Ljubim te!!!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 14:32:18   
indy_25
Micketa drzi se draga bice to sve dobro.Bog cuva nasu djecu. Nije ti lako ali evo mi svi smo tu uz tebe i Danicu i molimo se da bude sve uredu kao i sto ce biti.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 20:44:50   
Anchy_Ljuba
Joj bas mi je zao....
Bice sa bebicom sve ok, samo ti ostani smirena koliko je to moguce, jer trebas svojoj bebici vise nego ikada
user posted image user posted image user posted image Bice i mora sve biti ok...

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 20:48:54   
lothroniell
Micketa uz tebe smo, mislim na vas! Izdrzi draga- bice sve ok! user posted image user posted image user posted image Verujem da je jako tesko, ali kao sto rekose moras da se smiris koliko god mozes, tvoja malena te treba smirenu i stalozenu! LJUBIM VAS!

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 21:03:01   
Anoniman
I mi smo uz tebe,sve ovo ces gledati sa Danicom u narucju kada sve prodje,a hoce sto pre user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 21:35:09   
Anoniman
Ufffffffff.
Sad sve čitam ..
Kako je naša micketa ....?
Kako je beba?

Samo hrabro!...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 21:35:46   
maslinica
javila nam se Micke...

dr je rekla da je Danici CRP bio 35, a da ima beba koje imaju i do 100 i sve bude ok....izmlaza mleko, nema ga mnogo, ali naravno koliko god da ga ima je dragoceno.

veliki pozdrav vam salje...

prvi put mi je zvucala malo bolje...saljem joj sve vase podrske i i iskustva....


< Poruku je uredio maslinica -- 4.4.2010 21:40:53 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 21:52:26   
Ellenica
Juhhhhhhhhhuuuuuuu za   MIcketu.

Šaljemo joj punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 22:14:48   
Dora
Jooj, draga moja, kako se nervira...user posted image A biće s bebom sve ok. brzo, nije to ništa tako strašno a bebe su čudo, mnogo jače nego što mislimo...Ali kad je dete bolesno pa makar i obična kijavica to je nama jako strašno.
Drži se Micketa i samo smireno

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 22:26:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

javila nam se Micke...

dr je rekla da je Danici CRP bio 35, a da ima beba koje imaju i do 100 i sve bude ok....izmlaza mleko, nema ga mnogo, ali naravno koliko god da ga ima je dragoceno.

veliki pozdrav vam salje...

prvi put mi je zvucala malo bolje...saljem joj sve vase podrske i i iskustva....



Od kako sam pročitala ne prestajem da mislim o tome kako joj je sada... držim palčeve i šaljem joj puno, puno hrabrosti i pozitivne energije ........pišulje su borci.......user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 22:29:24   
maslinica
pisala sam joj o iskustvima devojaka, i kazem joj da mi prvi put zvuci bolje...kaze..i jesam bolje, videla sam Danicu 4 putauser posted image
mnooogo sve pozdravlja i zahvaljuje na podrskamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 22:38:03   
buhla
Micke user posted image draga gledaj da se ne nerviras, bas zbog mleka da ga ne izgubis... slusajuci razne slucajeve (na zalost) ovde u visegradskoj, ima dosta beba sa povisenim CRPom ali stvarno se to brzo regulise i sa 35 za 4-5 dana maximum moze da spadne do normale. On bas ume da varira.
Ljubim tebe i Danicu i nadam se da cete  uskoro kuci! Drzi se! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
4.4.2010 23:39:54   
2002m
Moja  jetrva je isto  tako  prosla sa bebom.Beban  je  imao oko 5 kg,  tezak  porodjaj.....nagutao se plodove vode, koja je otisla u pluca i dobio infekciju.Dva  dana je bio u inkubatoru, primao  terapiju(antibioticima) i   hvala bogu  sve  je proslo ok.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
5.4.2010 10:54:53   
lanajelena
Mick bice to sve OK...zasluzile ste i ti i beba
veliki user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pupcana vrpaca omotana oko vrata.HITNO!!!
5.4.2010 11:11:19   
maslinica
kaze doktorka da je bolje, da se sto vise izmlazam, da svaka kap znaci. nemam puno mleka,ali bice bolje.

user posted image user posted image user posted image user posted image


lepse vesti od nase Micke, krenulo je na boljeuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here