|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
19.4.2016 10:43:34   
Milena18
Nisam imala slično iskustvo, ali se sećam da kada sam zvala da zakažem prvi pregled u trudnoći, rekli su mi da sačekam do sedme nedelje (računajući od prvog dana poslednje menstruacije) jer se pre toga malo šta može videti, eventualno gestacijski mešak negde oko pete-šeste nedelje. Možda je to lekar video. Ukoliko si nestrpljiva, možeš da uradiš beta-HCG u laboratoriji, pa ćeš biti sigurna. Inače, krvarenje na početku trudnoće nije retka pojava.

Znam da ti nisam puno pomogla, ali u svakom slučaju se nadam da će biti onako kako ti želiš.

(odgovor članu J91)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Da li sam trudna?
19.4.2016 10:47:31   
J91
Milena, hvala svaki komentar moze biti od pomoci. Mene jedino buni sto su dva testa negativna. Ovo bi bila treca trudnoca, u prve dve je test pokazao na dan ocekivane dve crtice. Poslednja normalna mi je bila 13.03 pa mi je sve malo sumnjivo.. nije bas da smo planirali jos jedno dete, ali ne bih se bunila ni ako bude :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Da li sam trudna?
19.4.2016 11:14:07   
MishMash
Imala sam slično iskustvo. Dva negativna testa u razmaku od par dana, treći sa skoro nevidljivom drugom crtom. Onda sam otišla na pregled, dr je videla "tufnicu", ali mi je rekla da ne bi smela da kaže da je trudnoća i da je najsigurnije da uradim beta-HCG. Beta je pokazala trudnoću i evo moja mrvica ima skoro 13.nedelja.

U mom slučaju je ovulacija bila dosta kasnije i zbog toga mi test nije pokazao user posted image .



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu J91)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Da li sam trudna?
19.4.2016 21:19:22   
nikiteki
Mish mash i meni je isto tako bilo negativan test i beta a posle nekoliko dana pozitivan test i beta kasnije je bila ovulacija

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Da li sam trudna?
20.4.2016 15:33:09   
J91
Evo mene radila betu 0,8 je znaci nista od trudnoce. Ostaje da vidimo u ponedeljak sta je to u materici.. Hvala vam u svakom slucaju na odgovorima. :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Da li sam trudna?
11.6.2016 11:31:03   
AnaStevanović
Pozdrav svima user posted image

Zanima me vaše mišljenje.
Naime, menstruaciju sam trebala da dobijem 29-og maja. Još uvek ništa. Par dana pre očekivane menstruacije, oko 25-og sam primetila braonkaste mrlje na donjem vešu. To je trajalo samo taj dan i kraj.
Imala sam simptome poput mučnine, vrtoglavice, napade gladi, i idalje ih imam. Uradila sam danas tek test na trudnoću, i negativan je. Pa sam se zabrinula i razočarala user posted image
U ponedeljak ću kod ginekologa, da proverim ipak.
Da li je moguće da sam trudna? user posted image

(odgovor članu J91)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Da li sam trudna?
11.6.2016 11:38:54   
serpica
Sa kasnjenjem od dve nedelje i negativnim testom tesko da postoji trudnoca,jos ako su redovni ciklusi onda je sansa vrlo mala. Dr ce razresiti sumnju,..puno srece sledeci put,samo napred..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu AnaStevanović)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Da li sam trudna?
11.6.2016 16:16:25   
wivern
I ja bih rekla nista od trudnoce, test bi morao sada vec da pokaze dve crtice.
Obavezno idi kod dr a mi drzimo palceve da brzo ostanes user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Da li sam trudna?
11.6.2016 23:37:16   
superm
Hmmm...složila bih se da je malo verovatno da si trudna da nije bilo tog braonkastog krvarenja u tragu. Mene to podseća na implantacijsko krvarenje. Samo, moguće da zbog nedostatka nekih hormona test bude negativan iako si trudna...
Nisam pametna... ponovi test u ponedeljak ujutru pre odlaska ginekologu.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2016 0:39:03   
zece
da moguce je da si trudna ako je beta mala iako je zaceto kasnije ali idi kod doktora i nadam se da ces se nam pohvaliti da si trudna

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Da li sam trudna?
18.6.2016 16:24:05   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Flekac

Zadnju menstruaciju sam imala 23.5. Inace ih imam na 32 dana. 13,14,15.6. Na dnevnom ulosku sam imala braon, rastegljiv sekret...i stomak me je boleo kao kad treba da dobijem. Od 15.6. Vise me ne boli stomak niti mi.ide taj braon sekret. Pocela sam da pijem caj od nevena za izazivanje menstruacije. Dva dana sam ga bila uvece i sve je bilo u redu i jutros sam ga popila na prazan stomak, dve case i povratila... Imam 19 godina, nikada do sada nisam imala polni odnos, vec smo se decko i ja zadovoljavali prstima... Mnogo se plasim trudnoce.. Da li je taj braon sekret implatansko krvarenje ili ovulacija? Molim Vas pomozite mi...


IZVORNA PORUKA: Flekac

Molim Vas pomozite mi... umrecu od brige...


IZVORNA PORUKA: Flekac

Moguca je na taj nacin sto sam opisala trudnoca?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Da li sam trudna?
18.6.2016 16:36:30   
Flekac
Da li se taj braon sekret javlja samo u trudnoci ili moze biti i ovulatorno krvarenje kako sam procitala na internetu... Da li je moguce zatrudneti na taj gore navedeni nacin,preko prstiju? Molim vas reci te mi...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Da li sam trudna?
18.6.2016 16:51:25   
Trcosava
Flekac, savetujem ti da umesto spamovanja foruma i otvaranjem tema svako malo, sa manje više istim pitanjima - malo proguglaš kako se ostaje trudan ili kad već imaš OVOLIKI strah od trudnoće posetiš ginekologa i posavetuješ se o vidovima kontracepcije.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Flekac)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Da li sam trudna?
18.6.2016 17:00:55   
Flekac
Hocu, samo molim Vas recite mi da li je taj sekret znak trudnoce ili neceg drugog? Da li je neko jmao slicna iskustva

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Da li sam trudna?
18.6.2016 19:02:32   
vocicana
Moze a ne mora. Trcoslava ti je lepo rekla, sve je moguce, zato nemoj se igrati kada toliki strah imas. Ovo je 21-vi vek duso moja, moras misliti na sebe, idi do apoteke i uradi test ujutru znaces na cemu si.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Flekac)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Da li sam trudna?
19.6.2016 9:21:48   
wivern

IZVORNA PORUKA: Flekac

Da li se taj braon sekret javlja samo u trudnoci ili moze biti i ovulatorno krvarenje kako sam procitala na internetu... Da li je moguce zatrudneti na taj gore navedeni nacin,preko prstiju? Molim vas reci te mi...


Rekla bih da se ovo opet neko sali sa nama ali u slucaju da je ova osoba ozbiljna moram reci sledece:

Drage devojke, pre nego sto krnete u sexualne odnose edukujte se malo na temu kako dolazi do trudnoce, pod obavezno i na temu polnoprenosivih bolesti, ovo je 21-i vek i sve informacije su veoma dostupne. Bez veze je da stupate u sexualne odnose a da posle toga imate ovakva pitanja.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Flekac)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2016 22:53:53   
Anoniman

Почетак ћаскања
19:35
Zdravo! Mlada sam i u tripu sam da sam trudna, pa mi je jako bitno Vase misljenje. Dan posle zavrsetka menstruacije imala sam nezasticen odnos, mora da napomenem da je metod prekinutog snosaja u pitanju. Nedelju dana kasnije pocela sam da imam grceve u stomaku i bas blagi bol u donjem delu ledja, to ustvari nije bol nego neka kao nelagodnost, kao od preteranog lezanja. Osecam mucninu, nemam imam gadjenje prema hrani, nemam problema sa grudima, ponekad mi se zavrti u glavi kad ustajem iz kreveta i to je sve. Imam samo mali umor i nadutost ponekad, peckanje u stomaku takodje. Ne znam sta da mislim i radim. Kada najranije mogu uraditi test za trudnocu i kada da odem kod ginekologa? Hvala unapred.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 917
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2016 23:02:51   
Khaleesi
Ti samma sebi mozes te simptome da priredis, ako mislis da si trudna... Kao psihosomatsko oboljenje tako se i simptomi jave ako mislis o njima.
Baby rapid test je 15 dana posle zaceca, mislim da tako pise na kutiji, i meni je uvek bio pouzdan...
Kupi test traku pa proveri, to ti je najbolje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2016 23:12:31   
lesica
Najsigurnije je da uoči sledeće menstruacije, pod uslovom da ne dobiješ, uradiš beta Hcg iz krvi, mani testove i slično, nego analiza krvi.
I kao što reče Khaleesi, možeš i sama sebi da podigneš tenziju razmišljajući o potencijalnoj trudnoći.

Svakako, nakon sledeće menstruacije zakaži pregled i savetovanje kod ginekologa kako bi porazgovarala o kontracepciji.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2016 23:12:36   
marijana22
Slažem se sa Khaleesi. Najbolje da uradiš test i znaš na čemu si

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2016 23:48:05   
Khaleesi
Jaa sam odmah saznalaa preko kucnog testa da sam trudna, zato kazem... Na UZ dr nije videela bebu, a imala je 5 nedelja, a test mi sa 4 nedelja rekao da sam trudna...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2016 6:34:43   
wivern
Daj krv i vidi koliki ti je beta hcg, pouzdanije od toga ne moze biti.
Kucni testovi su ok ali ne pokazu svima odmah trudnocu, zavisi od dana zaceca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2016 6:59:49   
isidora88
Ako planiras test sacekaj min.14 dana od nezasticenog odnosa, mada je najsigurnije iz krvi ali isto sacekaj oko 2 nedelje od odnosa. I nemojte praktikovati tu metodu ako mislis da ne zatrudnis, ja sam zatrudnela kad mi je kasnilo par dana, znaci u vreme kad sam trebala da dobijem, isto .metodom prekinutog snosaja .
Sledeci put koristite zastitu i uzivajte bez brige

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2016 7:25:51   
IvanaSK RR
I ja se slazem da je ipak najbolje i najmerodavnije da izvadis krv!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2016 8:35:11   
Khaleesi
U Isi, znaci tako si ostala trudna....user posted image Sad se ja zapitam, mi stalno tako....user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here