|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
4.11.2016 11:29:26   
dijana1*
Cic Mic a koliko ti kasni? Jesi radila betu?
Navijam i ja da budu crticeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Da li sam trudna?
4.11.2016 12:01:05   
suzi kju
Uh čekanje je najgore. Al nema odustajanja, i ako ne bude pokušavaš ponovo. Nema suza!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Da li sam trudna?
4.11.2016 12:07:47   
Animsaj9
Navijamo i naravno da ce biti dve crtice , samo polako

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Da li sam trudna?
4.4.2017 10:59:09   
MaRa94
Cao svima. Proslog meseca smo imali nezasticene odnose i nadamo se trusnoci.
Za par dana teba da dobijem ali se iskreno nadam da do toga nece doci. Simptome koje imam su slicni menstrualnom ali malo pojacani. Npr grudi me jako bole, otecene su. I bole me puno bradavice sto nije alucaj kad treba da dobijem.
Ne znam da li je ovo simptom trudnoce, ali mi se ovo prvi put desava. Postala sam jaaaako osetljiva. Za svaku glupost se rasplacem. Sinoc smo se dragi i ja malo nesto zakacili, a ja sam plakala kao luda 3 sata, on nije mogao da me smiri. Jutros kada sam se probudila setila sam se toga i ponovo krenula da placem. Jedva sam se smirila. user posted image i pokusavam sebe da smirim recima : "mozda ovo ne valja za bebu ako si trudna, smiri se" ali mi ne ide jace je od mene. Evo i dok sada kucam teku mi suze. Stvarno ne znam sta mi je sa plakankem. U pms-u sam obicno nervozna ali ne i placljiva. user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Da li sam trudna?
5.4.2017 10:06:01   
IvanaSK RR
Mojoj kozmeticarki su bradavice bile mnogoooo osetljiva i ja joj kažem da uradi test, dve crtice bile :)
MaRo, ja se nadam da jesi trudna 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Da li sam trudna?
6.4.2017 20:33:42   
vocicana
MaRa 94, bas sam srecna sto su te suze razdrazljivice donele pravu stvar, dve crtice na testicu. Hhahahaaaaa, ja nisam bila toliko placljiva, ali grudi i vena na levoj dojci je bila prisutna posle samo nedelju dana od zaceca znala sam da je to to! user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 11:51:09   
Sanjalicaaa
Zene, ne verujem sta cu vas pitati, nemojte se smejati user posted image

Dobijam na 30-32 dana. Ovaj mesec smo se mm i ja malo opustili, bas tog dana kad sam ocekivala user posted image , racunala sam taj dan treba da dobijem pa su mi verovatno neplodni dani. Kad ono medjutim, vestica jos ne dolazi. Kasni mi 5 dana. Imala sam sve simptome da cu da dobijem, bol u stomaku, grudi, bubuljice, glava, nervoza, svi simptomi prosli (osim nervoze), a vestice jos nema. Test radila juce, kaze nisam trudna.
Jel moguce da sam ostala trudna 32dc kad sam ocekivala mecu? user posted image


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 11:59:37   
IvanaSK RR
Naravno da je moguce user posted image A ako jesi trudnoca je, mislim, mala da bi je test pokazao. Jel mozes da odes da izvadis krv?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:01:02   
Sanjalicaaa
Mogu da izvadim krv. Mislis da bi trebala? user posted image user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:06:05   
emicaa
Sanjalice sve je moguce.Mozda je jos rano za test.Izvadi krv ili uzmi onaj za rano otkrivanje trudnoce

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:08:22   
IvanaSK RR
Ne znam koliko bi taj test bio tacan Emice. Jer ako je u pitanju trudnoca, onda je stara 5 dana. Ako sam dobro razumela. Osim ako nisu imali rizican odnos i pre toga.
Sanjalice, ja bih sacekala onda jos dva dana, da bude sedam dana od kasnjenja, pa onda vadila krv.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.10.2017 12:10:16 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:09:38   
veselicaa
Sanjalice idi izvadi krv,da ne razmisljas vise.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:10:55   
Sanjalicaaa
Videću da sačekam jos dan dva. Ako izdržim da ne odem da izvadim krv.

Da da, Ivana, lepo si shvatila. Tek 5 dana. Pre toga nije bilo rizičnih ispada user posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 4.10.2017 12:12:32 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:15:06   
veselicaa
Sanjalice bice to neka super beba ako si trudnauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:15:44   
Maslacak15
sanjalice tesko. Ako je to bio jedini rizican odnos celog meseca onda je vrlo malo verovatno. Jedino je moguce ako se tek tada desila ovulacija ali onda znaci moras da cekas jos nedelju dana da bi radila test. Posto najranije 12-13 dana posle ovulacije ima smisla raditi ga.
Od odnosa posle ovulacije se ne moze zatrudneti u ciklusu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:27:54   
Sanjalicaaa
Zato mi je i čudno što još ne dobijam. Po meni je baš mala verovatnoća jer pretpostavljam da je ovulacija bila sredinom ciklusa. Ali s obzirom da ne znam, nego samo pretpostavljam, ostavljam mogućnost da je sve mogućeuser posted image

Videćemo.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 4.10.2017 12:29:01 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:35:07   
MasnaMasnica
Ja tacno znam datum kada sam zatrudnela to je bio kraj ciklusa, ali meni je bila kasnija 0. Tako da Sanjjalice ne znam sta da ti kazem, ja cu vuci.😊

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:47:26   
IvanaSK RR
Da, koliko znam, ovulacija jeste sredinom ciklusa, ali se moze desiti i da bude u drugim delovima ciklusa. Drugarica je ostala trudna poslednji dan mens.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:48:05   
Maslacak15
ne moze da se zatrudni posle ovulacijeuser posted image to je bioloski nemoguce user posted image user posted image .

Jajna celija zivi samo 24 h posle ovulacije i propada ako je ne oplodjena. PRogesteron kojeg luci zuto telo blokira bilo kakvu narednu ovulaciju. 100% Tako rade i antibebi pilule. Na bazi progesterona.
Zato se moze vrlo efikasno praktikovati kontracepcija ako merite bazalnu i znate kad ovulirate.

Nego imja neregularnih ciklusa kod zena pa neke ovuliraju vec 7. og dana. druge 14 a neke tek 25. og. ili sta ja znam kad god. ZAto i kazem jedini scenario u kome je to moguce je da iz nekog razloga cilus ovog meseca nije uobicajenih 30-32 dana nego 45. Tj da je ovulacija bila tacno tad kad je bio sporan odnos. Onda je moguce i onda je rano da bi test pokazao. Zato i kazem treba testirati tek za 5-7 dana ako se do tada ciklus ne pojavi.



(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:51:25   
MasnaMasnica
E ja sam tog 25og😊 26 smo imali nezasticene odnose i nakon toga a poslednji ciklus mi je bio 1.2.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 12:59:32   
Maslacak15
Zato i rekoh samo ako je tek tad bila ovulacija user posted image A sad koliko je verovatno da je bila tek 32. dana ciklusa ne umem da procenim. Ali onda treba da radi test tek za nedelju dana.....

Ja sam 12 godina u braku, i precizan ciklus. Od 48 h posle ovulacije koju i oset__im se nikad ne stitim. Znaci 10-12 dana pred dobijanje nikad i nikad se nista desilo nije. Jer je to nemoguce.

Ivana najvise neplaniranih trudnoca se i desava to "posle mece". Jel se zene zaracunaju. Prvo ciklus pocinje od dana krvarenja 1. Ako krvari neka 5-6 dana znaci 1. odnos posle menstruacije je dan 7. Spermatozoidi mogu da zive i do 5 dana u jajovodima ako prodju grlic uspesno. Mozda sansa nije velika, zbog nepovoljnog cervikalnog mukusa ali jasan rizik postoji. Zato nikad nikad ne treba rizikovati nezasticen odnos u prvom delu ciklusa.
Ali posle ovulacije je situacija jasna.



Mislim nadam se da se razumemo sporan je samo izraz "tri dana pred dobijanje". Ni jedna zena ne zatrudni tri dana pred dobijanje. Prosto tad nije trebalo da dobije u tom ciklusu jer je ovulacija kasnila. Dacu jedan primer. Dok sam ja ludela pred prvu trudnoci moji ciklusi su ko svajcarci tad su bili i kraci 26, 27 dana. I nikad nikad nikad nije omanulo ni 12 sati da zakasni. Ali je O uvek bila 12 na 13. dan. I onda se desilo jednom iz nekog razloga da je ovulacija bila tek 16. ti dan. Ali ja sam to znala, jel osecam i merim bazalnu I gle cuda, vestica je stigla 31. dan. Znaci ne moze da se kaze da mi je kasnilo. Nista nije kasnilo ni sekunda na zalost.Stigla je tada tacno na vreme u skladu sa kasnijom ovulacijom.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 4.10.2017 13:05:37 >

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 13:01:01   
Sanjalicaaa
Ma znam da je nemoguce zatrudneti posle ovulavie. Nego kazem da ne znam kada je bila ovulacija, mozda je bila krajem ciklusa pa zato kazem da je sve moguce. Biti ili ne biti, pitanje je sad user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 13:24:41   
IvanaSK RR
Maslacak, znam, to sam sve iscitala nekih dva, tri meseca pred drugu trudnocu. Toliko smo otprilike pravili drugu bebu. Muz je bio po terenima koji su se pogadjali sa mojim plodnim danimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 14:26:51   
Sanjica26 RR
Sanjalice, moze da se desi kao kod mene da su ti pobrljavili hormoni. Ako zelis trudnocu navijam.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 14:30:21   
madre
Sanjalice, osecam u tebi veliku zelju da je u pitanju trudnocauser posted image . Maslacak ti je sve pojasnila, tako da eto mozemo da navijamo za tu kasnu ovulaciju ili da ipak cekamo sledeću. moj prvi sin je zacet 56dc,ali moji ciklusi su urnebesno neredovni.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here