|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ojed / plikovi na guzi
17.4.2018 14:30:04   
AnaTamara
Pokusaj svinjsku mast prepranu u 9 voda, kazu da pomaze

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Plikovi na guzi :(
20.4.2018 13:27:29   
Rosita
Opet mu je guza crvena. Protiv ovoga je jako tesko. Jer dete kako prdne tako izbaci malo kake oko cmara. Cim sam ga zalecila i prestala 20* da presvlacim , on opet :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 10:53:56   
Rosita
Meni se plače od njegove guzeuser posted image . Džaba, džaba. Kad neko prdi 50* dnevno i uvek štrcne oko čmara, nemoguće je zalečiti ga! Zvala halo bebu. Uvela i probiotik. Vodiću ga kod dr u ponedeljak ako ostane ovako. Šta uraditi kad štrcka bezbroj puta, uništava guzuuser posted image , dok se prdenje ne eliminiše nema leka.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 11:16:07   
IvanaSK RR
Rosita, upravo to htedoh da ti napisem... Tesko je sanirati kad prducka i strcne tako cesto. Ne znam da li ces ista uspeti dok se ne smiri sa tim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 11:32:02   
Rosita
Da, nego strah me da ga to ne zaboli, pogorša se.... Je l mi veruješ od 9 sam ga 5* presvlačila. Iz halo bebe mi rekli obavezno probiotik. Ja moram i tako da pokušam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 12:23:18   
Sanjica26 RR
Rosi, da mu ne smeta nesto sto ti pojedes.
Bas mi je zao. user posted image Ne moze da se smiri guza dok ne prestane da mu se to desava. Dobro je sto si mu uvela probiotik.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 12:29:07   
IvanaSK RR
Jao, toliko puta? user posted image neka si mu uvela probiotik. Ali prvi put čujem da je toliko cesto i to svaki dan. Ako toliko vodis racuna ne verujem da ce se pogorsati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 13:16:15   
Rosita
Da, s tim što je jednom kakio a 4* prdnuo i umrljao guzu. Sanjice, ne znam. Je l mi veruješ da sam pred zoru sanjala našeg pokojnog pedijatra koji mi kaže " ne mogu se jesti šunke i dojiti", budibogsnama. On izistinski kaki 2-3* sada, a prdi i istisne bukvalno da umrlja cmar x puta. Tako su mi rekli u halo bebi, da probam probiotikom da smirim gasove.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 13:27:43   
Sanjica26 RR
Moja Sofi kad joj je takva guza bila, sestra me je savetovala da izbacim sve sto sadrzi mlecno. Izbacila sam dok joj se nije smirila guza. Nemam pojma. Ona poucena losim iskustvom ona uvek svakog tako savetuje.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.4.2018 13:31:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 13:31:11   
Rosita
A posle si vratila? Ja jedem minimalno. Mogu i to malo da izbacim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Plikovi na guzi :(
21.4.2018 13:31:54   
Sanjica26 RR
Vratila posle. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Plikovi na guzi :(
23.4.2018 10:23:50   
Rosita
Odvela sam N kod lekara. Guza mu je crvena baš. Krivim sebe što mu nisam dala probiotik odmah čim je rekla patronažna. Terapija- nystatin 3* dnevno i didermal/ belogent 1* uveče. Čitam sve najgore za didermal. Kortiko+ gentamicin. I kao nikako kod dece ispod godinu dana. N ima 24 dana. Ne znam šta da mislim. Dr zna, pobogu pregledala ga jeuser posted image . Ima neko iskustva?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Plikovi na guzi :(
23.4.2018 13:04:23   
milicicak
Rosi, didermal je svelek za kozna oboljenja, jeste "najgori" ali najbolje radi posao, tj. zaleci svako crvenilo/promenu/ojed.
A sad da te umirim, neces mu mazati doveka, samo par dana dok se crvenilo ne smiri. Ne mazes mu lice i ruke, nego guzu.
Ja mini bubi nisam mazala tako da ne mogu nista da ti kazem iz licnog iskustva. Bolje je da sad odmah resis problem, pa bilo to i agresivnom terapijom koja ti nije po volji, nego da se osip iskomplikuje

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Plikovi na guzi :(
23.4.2018 13:21:41   
Rosita
Milicice, hvala ti.
Zakazala sam privatno za još jedno mišljenje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Plikovi na guzi :(
23.4.2018 14:42:37   
Sanjica26 RR
Vidis ja nemam iskustvo sa time. I ako je Sofiji grozna bila guza. Res pecena. U domu zdravlja su nam dali neku kremu kortiku. Vise se i ne secam kako se zove. Bila je tako malena kao tvoj N. I dr kod koje privatno smo krenuli zbog drugih razloga je rekla da nema potrebe za time. Samo eozin da stavljamo posle svakog presvlacenja i pranja. Uvece neku kremicu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.4.2018 14:43:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Plikovi na guzi :(
23.4.2018 17:58:52   
Rosita
Išli smo kod jedne divne dr privatno. Pregledala ga je od glave do pete. Ovo jeste infekcija ali kaže početak je, iako je meni katastrofa. Triderm 3 dana, pa flogocid. Kupićemo danas i nadam se da će nam pomoći. Rekla je da mora kortiko, ali triderm je blaži.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Plikovi na guzi :(
23.4.2018 19:27:42   
milicicak
Rosi, kao sto rekoh, didermal par dana da se smiri akutno stanje pa onda zalecis kozu, najsigurnije je tako. Drzim palceve da brzo prodje user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Plikovi na guzi :(
6.10.2018 13:59:27   
Rosita
Bubamaro, Bebi probiotik, waya smo mi dali. Ako su tečne, sluzave stolice colief kapi. Naizmenično mazanje cink kreme i flogocid masti. Imali smo gadan problem, ovo je pomoglo. S tim što se kod mog deteta sumnja na alergiju na mleko, pa sam odmah krenula i sa ishranom bez ičeg mlečnog. Tako je i danas. Ima 6 meseci. Za nedelju dana colief, probiotik i ove kreme naizmenično dale su rezultat. Pranje odmah, nežno sušenje fenom, nakon svake stolice.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Plikovi na guzi :(
6.10.2018 14:29:26   
Duškić
Ja weleda kremu koristim za guzu , ona mi je resenje bila za decu od rodjenja. Koristila svasta ali se opet njoj vratim..i chicco je super.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Plikovi na guzi :(
6.10.2018 14:59:59   
Bubamara14
Da dodam, poceli su nam grcevi. Koristimo biogaju. Bas cesto prducka i izbacuje malo kake. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Plikovi na guzi :(
6.10.2018 15:44:49   
Mily83
mi isto muku mučimo sa grčevima, nama su dali coli prev kapi i pomaže nam za sada, to je prirodni enzim koji im potpomaže da razgrade laktozu iz mleka, mada sam primetila da beba od toga po ceo dan prducka...

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Plikovi na guzi :(
6.10.2018 20:21:39   
Maraj
Bubamaro obavezno i colief uz wayu (ili biogayu)
To je za grceve

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Plikovi na guzi :(
24.11.2018 19:37:50   
Mariya
Moj L je imao proliv pa mu je sad guzica crvena kao pavijanova. Više nema proliv ali i dalje kaki često, a vrišti kad ga rišem. Mažem ga sudocremom, sebamedom proticv ojeda i potroila sam danas flogocid, apoteku ću imati tek u ponedeljak, šta bi još mogla da mu mažem, možda imam kod kuće. Imam afloderm, to nam je dr dala za ekcem, da probam to? Mazaću mu bilo šta, samo da mu pomogne...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Plikovi na guzi :(
24.11.2018 23:10:48   
vonavoj
Pa nema trece..osim da ga peres stalno,ne brises..Probaj obican bebi puder.lupam..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Plikovi na guzi :(
24.11.2018 23:13:56   
vonavoj
Probaj didermal..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here