|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plikovi na guzi :(
15.1.2011 22:48:32   
Vika
Onda ne bi bilo lose da ga odvedes kod dr, jer svaka promena koja se posle mackanja komercijalnim kremicama tipa Nivea, Seba Med, Chiccoi, ne povuce treba da se pogleda- moze biti npr. gljivicno pa ce trebati antibiotska mast.

< Poruku je uredio Vika -- 15.1.2011 22:49:47 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Plikovi na guzi :(
15.1.2011 23:32:24   
jovicaa
znam, ali tek u ponedeljak idemouser posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Plikovi na guzi :(
15.1.2011 23:33:24   
jovicaa
ali kazem pedijatar je to vec video i kao samo kamilica i pantenol, mada sad ima mnogo vise tih ranica nego  taduser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Plikovi na guzi :(
15.1.2011 23:38:53   
Vika
Izgleda da je omasio cim je jos gore

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Plikovi na guzi :(
15.1.2011 23:47:48   
jovicaa
kada sam mu mazala niveinu kremu pocelo je da se povlaci i skoro skroz nestalo i onda odjednom opet, ali te ranice su sve vreme tu

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Plikovi na guzi :(
17.1.2011 18:52:39   
jovicaa
flugocid pomazeuser posted image user posted image user posted image jeee
koliko dugo on sme da se koristi? i da li sme pri svakom presvlacenju?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Plikovi na guzi :(
17.1.2011 21:11:43   
goda
IZVORNA PORUKA: Shishica

Jedino se bojim za tu kremu jer se koristi posle prve godine... ne znam kako nam je dala tu kremu...

Mi smokoristili tu kremu kada smo imali gljivice (pisala sam negdje),ali nam je strogo naglasila da namažem EOSINI SOL 2% pa da se osuši jedno 5 -10 min a preko toga kremu,tj Triderm mast toliko tanko da uzmem u 3 prsta manje od 5mm kreme i dobro rastrljam i tek samo sjajnim prstima da namažem obolelo  mesto i da je ne koristim duže od 3 dana jer ce ostalo samo prestati. Tad mi je rekla da na svakom presvlačrenju držim dete raskomoćeno da se koža malo provetri. Od tada nikakvih više problema.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Plikovi na guzi :(
18.1.2011 8:04:50   
Shishica
Jao Boze..valjda nisam uradila nesto lose...

Sinoc nam je bilo poslednje mazanje..ali mi smo mazali ujutru i uvece 5 dana.. user posted image Tanko, ali ne onoliko koliko si ti rekla da treba da bude..

Proslo je..

Sad razmisljam i o menjanju pelena..samo ovde nemamo one koje bi ja htela..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Plikovi na guzi :(
18.1.2011 9:30:51   
goda
Ma ne brini ne bi je preporucivali da je tako opasno,samo moja pedijatrica više gotivi prirodnu medicinu pa sto je moguće više izbegava hemiju. ja koristim pampers i pokušala sam da menjam i sve su druge bile gore tako da sam jedno vreme stavljala običnu pamučnu u pampers i čim se upiški pšresvlačila.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ojed
27.1.2011 21:58:20   
Anck Su Nmaun
Neznam dal sam u pravoj temi..al nema druge

Taci se ojela malo guza....cime mazete, sta je dobro???

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ojed
28.1.2011 9:00:35   
Anck Su Nmaun
Nijednoj bebi se nije ojela guza...hmmmm 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ojed
28.1.2011 9:09:40   
Snelle
Anck, Lani se nijednom nije ojela guza, ali čim bi se pojavilo crvenilo ja bih joj namazala Sebamed protiv ojeda i smirilo bi se. Ne znam koliko je delotvorno protv ojeda, mada je tome namenjeno, ali meni su baš tu kremu preporučili.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ojed
28.1.2011 9:25:48   
Shishica
Sta da ti kazem eno gore sam pisala nasu muku, a bilo je proslo od te kreme i sad se pojavi jos po malo..

Mozda ne mozemo nista nekada..jednostavno imamo osetljive bebcove..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ojed
28.1.2011 14:09:13   
Anck Su Nmaun
Pa i tarici se sad Prvii put pojavilo... i ja sam cula za Sebamed...probacu s tim onda

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ojed
28.1.2011 18:00:31   
krixtina
Nama posle proliva bila ojela guzica,crvena je bila kao semafor,al je bepanthen doveo u red to sto ni pavloviceva nije uspela

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ojed
30.1.2011 16:45:24   
goda
IZVORNA PORUKA: Shishica

Sta da ti kazem eno gore sam pisala nasu muku, a bilo je proslo od te kreme i sad se pojavi jos po malo..

Mozda ne mozemo nista nekada..jednostavno imamo osetljive bebcove..

Zaboravila sam da ti kažem za glivice je dobra i Nivea intenziv za bebe,kada prestaneš koristiti Triderm i nama je super. Sada joj se kao indikacija na sirup pojavilo malo gljivica samo niveom namazala i nema ništa. Da,ja ne mažem bebinu guzu nakon svakog presvlačenja jer se stvara još više gljivica nego 2-3 puta dnevno i to tanko,koža joj uopšte nije suva,baš je meka i nežna i e vidim potrebu za pretrpavanjem kremom a tako mi je i preporučeno od strane pedijatra,ne mazatai prilikom svakog presvlačenja.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ojed
30.1.2011 16:50:58   
goda
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa i tarici se sad Prvii put pojavilo... i ja sam cula za Sebamed...probacu s tim onda

Ako je ojed,sebamed ce ti sigurno pomoći ili penaten onaj čvrsti jako je doabar kao su gljivice neće ti puno koristiti,ali provetravaj guzu u svakom slučaju(ostavi je malo ne obučenu na svakom presvlačenju bar 5 min) i uvek DOOBRO posuši peškirom ili pelenom naročito na pregbima i potrebno je biti maalo grublji prilokom brisanja ali malo,i ne preterivai sa kremom posebno na prevojima gdje se vlažnost i onako duže zadržava.user posted image user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ojed
4.2.2011 20:32:19   
jovicaa
kakva je sad guza Anck Su Nmaun?
mi evo obet bili ojedeni.. pomogla je niveina krema sa cinkom.
kakav je taj bepanten? moze li se to mazati stalno, kao pavloviceva?
trazim neku alternativu za palvlovicevu, zato sto se stalno opet ojede.
a prvi put kad se ojeo, imao je rane bukvalno, kao oderotine i nista osim flogocida nije pomoglo...

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ojed
4.2.2011 20:37:06   
JMPM

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa i tarici se sad Prvii put pojavilo... i ja sam cula za Sebamed...probacu s tim onda

Probaj da namazes Pantenol mast u tankom sloju.Ja sam uvek sa tim resavala problem user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ojed
4.2.2011 22:28:10   
Anck Su Nmaun
Nisam na kraju nicim mazala samo Pavlovicevom ..i srecom sve proslo....nije dugo bilo 2 dana .... neznam kako vasi klinci ali Taca kaki nekad i po 5 puta na dan, valjda se zato i ojela

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ojed
6.2.2011 13:02:22   
Vika
Jovice, probaj Nivea sa cinkom, ja je koristim u kombinaciji sa Sebamed i nemamo problema

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ojed
6.2.2011 13:54:15   
jovicaa
vika stalno mu mazes guzu niveom sa cinkom? posto su meni rekli da ne treba stalno nego samo kada se zacrveni?

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ojed
7.2.2011 11:35:01   
Cvorak
Moja Smiljka se povremeno ojede poslednjih 1,5 mesec, uf. Prvi put joj je pomogla niveina krema. Međutim posle nije radila posao. Sada joj tretiram guzu sa dve Musteline kreme po potrebi. Jedna je za tretman ojedene guze a druga je dnevna krema za negu protiv ojeda. Pavlovićevom više ni ne mažem, mislim da mom detetu masna guza ne prija.  

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ojed
8.2.2011 22:36:06   
Vika
Stalno, doduše nekad Sebamed protiv ojeda, nekad niveu sa cinkom, koju dohvatim. Pa piše na njoj da je za prevenciju, da stvara zaštitni film koji sprečava pojavu crvenila. Ona sadrži 20% cinka, a mislim i da npr. Pavlovićeva ima cinka pa je mame redovno mažu.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ojed
11.2.2011 16:26:52   
jovicaa
i ja bih je mazala stalno ,super je kremica! ali ne znam da li smemuser posted image
kakav je pavloderm, to sam sad uzela, da li je  neko koristio?

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here