|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm
3.6.2010 14:21:13   
Grejs
Devojke da li neka od vas ima dobar bebi alarm koji ne susti i na kom se ne mesaju frekfencije,ja imam lindam i uzasan je moram da kupim neki drugi.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Baby alarm
4.6.2010 0:27:42   
choopa choops
Je l' ima neko video monitor? Koji? Gdje je kupljen (Interesuje me Srb i CG, znam da vani ima raznih user posted image ) i koliko je kostao? Kako ste zadovoljni? 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Baby alarm
4.6.2010 7:54:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Grejs

Devojke da li neka od vas ima dobar bebi alarm koji ne susti i na kom se ne mesaju frekfencije,ja imam lindam i uzasan je moram da kupim neki drugi.


Moj ne šušti i ne mešaju se frekvencije. Unazad čitaj, pisala sam koji je.

(odgovor članu Grejs)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Baby alarm
4.6.2010 8:04:55   
buhla
ja imam bebi alarm Giordani... samo sam ga par puta palila, ne susti, deluje mi ok. planiram da ga nosim u nedodjiju, pa kad izadjem ispred kuce, da mogu da cujem kad se probudi bebac u sobi.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Baby alarm
4.6.2010 8:07:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

ja imam bebi alarm Giordani... samo sam ga par puta palila, ne susti, deluje mi ok. planiram da ga nosim u nedodjiju, pa kad izadjem ispred kuce, da mogu da cujem kad se probudi bebac u sobi.


Nemoj se iznenaditi ako neće da radi ispred kuće, zavisi kakva je kuća. Ne bih da te plašim, ali moj recimo ne radi kod mame u kući, jer su debeli zidovi, stara gradnja. user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Baby alarm
4.6.2010 8:10:38   
buhla
videcemo... soba gleda bas na deo ispred kuce di sedimo, pa cu alarm stavim na prozor, tu ce odma biti krevetac user posted image
nista nas ne sme iznenaditi! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Baby alarm
4.6.2010 8:13:00   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Baby alarm
5.6.2010 9:30:25   
Grejs
Hvala na odgovoru,procitala sam  tvoje postove,i kod mene su zidovi debeli a i bebina soba mi je dosta daleko od dnevne a u zgradi imam jos troje malenih jedno tacno iznad mene,odlucili smo da bi mozda bilo najbolje da instaliramo bezicnu kameru sa mikrofonom pa da je prikacim na laptop jer tako nema mesanja frekfencija i sustanja,javljam vam iskustvo kada mi stigne kamera i sve prikljucim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Baby alarm
22.6.2010 15:18:44   
bedada
Mi koristimo Giordani Lullababy i za sada nam dobro radi... ne krci,ne susti, valjda zbog one dve frekvencije koje ima. A tata moze da se udalji do 100m od naseg bebca Sava. Moram priznati da to obilato koristi ovih dana kada prati utakmice na svetskom prevenstvu user posted image   Kaze, da nije bilo ove korisne spravice, propustio bi istorijski go protiv Nemaca. user posted image

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Baby alarm
22.6.2010 15:30:18   
Lu
Ja svoj još uvijek koristim, pogotovo kad sam vani i nikad nisam imala problema ni kad je u struji ni kad je na baterije a čuje se kroz tri zida i čak odem u prodavnicu preko puta i nosim ga sa sobomuser posted image
Philipsuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bedada)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Baby alarm
12.8.2010 8:26:03   
Jele
Ovakav je naš, samo žuti i zadovoljni smo. Običan je, ima adaptere, može i na baterije, prilično je osetljiv, ali ne hvata signal drugih baby phone-ova (ima puno kanala za biranje), ima indikator lampicu sa zvučnim signalom ako je baterija prazna, ili više ne hvata signal, sve u svemu ok.

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Baby alarm
28.9.2010 16:39:53   
Lilly*
Da vas pitam... Ima li neka od vas ovakav Giordani baby alarm i da joj ne treba pa da bi ga prodala, neka se javi na pp user posted image
user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Baby alarm
28.9.2010 16:49:23   
gagana83
Lilly,a sto bas taj?
Mi ga imamo,tj. imali smo ga i zavrsio je u kanti za smece.
Cas je radio,cas nije,sustao je stalno....tako da ne preporucujem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Baby alarm
28.9.2010 16:57:48   
Lilly*
Zato što sam njega probala i radi nam na drugom kraju kuće kroz nekoliko zidova dok se drugi nisu čuli, a i žena od koje sam ga pozajmila kaže da radi odlično user posted image Koliko sam shvatila, nije bitno da je baš taj, već da ta bebi jedinica ima direktno napajanje na struju a roditeljska preko adaptera, a svi koje sam videla u prodaji su na baterije i/ili preko adaptera. 

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Baby alarm
28.9.2010 16:59:49   
ivaj
Mi ga imamo i odlican je.Nemam primedbi.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Baby alarm
28.9.2010 17:00:53   
Lilly*
Prodaj mi ga, prodaj user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Baby alarm
28.9.2010 21:27:40   
Lilly*
Evo mene, povlačim kupovinu user posted image Došao muž i doneo mi alarm, trebala sam vam ranije kukati user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Baby alarm
28.9.2010 21:30:40   
sunce ***
lepouser posted image !ja svoj i dalje koristim iako moja "beba" ima skoro 4 godinice extra stvarcicauser posted image !

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Baby alarm
28.9.2010 23:23:23   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Zato što sam njega probala i radi nam na drugom kraju kuće kroz nekoliko zidova dok se drugi nisu čuli, a i žena od koje sam ga pozajmila kaže da radi odlično user posted image Koliko sam shvatila, nije bitno da je baš taj, već da ta bebi jedinica ima direktno napajanje na struju a roditeljska preko adaptera, a svi koje sam videla u prodaji su na baterije i/ili preko adaptera. 


To jeste,ima dobar domet.
Ja sam ga nosila na prizemlje dok je Una spavala na spratu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Baby alarm
29.10.2010 11:48:35   
MASHKA
meni je sestra kupila u Filadelfiji baby alarm i donosi ga u decembru. marka je GRACO i ima domet 2000 ft ( ili otprilike 600m), da li neko ima takav?
ne mogu da ga nađem na netu, verovatno ga nema na našem tržištu...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Baby alarm
6.11.2010 22:26:36   
Jele
Jel' neko ima iskustva sa Maxi Cosi Total 3 babyphonom? Ima i onaj senzor podmetač za ispod dušeka...

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Baby alarm
6.1.2011 13:57:56   
strahinja11
Sad upravo isprobavam, alarm babyphon neo (reer).
Mogu vam reci da nije los, a milslim da nije bio nesto skup:)

150 metera mu je range

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Baby alarm
6.1.2011 17:04:15   
maja19
Ja imam i Giordanijev i chiccov i ovaj prvi mi nekako bolji...

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Baby alarm
28.1.2011 20:31:54   
grozdana
mi smo uzeli bebi alarm i mogu reci da nas je spasao... Fantasticna stvar, mada volela bi da je jaci u smisllu "sensitivitija", jel reaguje samo na plac i kasljucanje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Baby alarm
15.4.2011 14:17:40   
Klarita
Dobila sam na pokon od kume Giordani Lulababy alarm ali koje god baterije stavili i sta god podesavali ne cuje se i Bog...moras bas na uvo da drzis slusalicu,tj. prijemnik da bi oslusnuo bebu....i sad resim ja da odem da vratim jer sam uredno u kutiji dobila i racun ali kutiju mm baciouser posted image , a svekar brze bolje zgrabio i u kotao za grejanjeuser posted image ...racun, uputstvo i garantni list imam ali kutiju nemam....ne znam sta cu....

(odgovor članu grozdana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

musko ime
AnaZika

Da li vam se svidja ime Despot?

da (20%)

ne (80%)


Ukupan broj glasova: 236

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here