RE: Ranice na grliću materice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (29.9.2020 0:13:05)

Ovako i kod mene, a ponekada je i ne vide, pa se opet pojavi sledeći put, ali papa uvek ok.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Fil, ja je imam godinama. Sve druge analize su mi u redu tako da je ne diramo.





Didy -> RE: Ranice na grliću materice (29.9.2020 0:15:13)

Ja sam ih imala 5-6 puta. Išla sam i na spaljivanja i na zamrzavanja. Nalaz pape mi je uvek bio u redu. Niko mi nije rekao da je to nešto ozbiljno, nemoj da se brineš. Spaljivanje i zamrzavanje su kao produženi ultrazvuk, malo neprijatno i posle par dana nosiš uložak jer ima neko curkanje kao sekret i to je to. Sad nisam imala 5-6 godina unazad. Prvi put sam imala na faksu. 





Filadendronka -> RE: Ranice na grliću materice (29.9.2020 9:29:41)

Stigao rezultat pape i druga grupa je. Samo mi dala polyginax vaginalete i nije spomenula u mailu nista dalje. Tako da cu videti opet za pr meseci, ne znam ooliko se to cesto proverava. 




jabudic -> RE: Ranice na grliću materice (29.9.2020 9:34:46)

Fil, druga grupa je skroz OK. Vjerovatno neces imati nista do naredne godisnje kontrole.





Filadendronka -> RE: Ranice na grliću materice (29.9.2020 11:11:58)

Da, da, super sto je druga grupa. Vec sam formirala scenario sta ako... 🤭




Vesna95 -> RE: Ranice na grliću materice (16.6.2021 17:37:28)

Pozdrav ljudi, ne znam ima li vas aktivnih ali ajde da pitam. 

Imala sam ranicu na grlicu 2017. Nismo je dirali jer sam bila trudna. Odem posle porodjaja na pregled 2018e privatan dr kaze spaljivanje. Ja odem kod moje dr u dom zdravlja posle 6 meseci od pregleda kod privatnog dr ona kaze sta bi on da spali ovde je samo oziljak. I evo vec 2 godine je uvek ista konstatacija. Nema ranice samo oziljak. Ranica se inace ne boji jodom. Papa je uvek 2 grupa a VS 3. Mene zanima sta je oziljak na grlicu? I ako je samo oziljak zasto se ne boji. Hvala vam. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]