|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:03:40   
dunja RR
Ciklama neka je sa srećom user posted image

meni isto niko od gostiju nije postio, ali mene je bilo baš briga, pravila sam posno jer su Mladenci u vreme posta; bunili se jesu ali meni je bio važniji blagoslov mom braku neko bundžijanje gostiju - ali to je samo moj stav, srcem, iskeno....

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.3.2011 21:04:32 >

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:06:43   
Anoniman
KOd mene je sve posno jer se pada u post a sad ako se nekome ne svidja riba i tometi slicno sta mu ja mogu. Ako cemo po pravilu tako treba. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:09:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

KOd mene je sve posno jer se pada u post a sad ako se nekome ne svidja riba i tometi slicno sta mu ja mogu. Ako cemo po pravilu tako treba. user posted image


upravo tako; meni je tetka rekla - pa mogla si tetki malo prasenceta da spremiš - i htela da je bojkotuje i onda joj ujak podviknuo da sedne za sto.

ma kažem, dok ste kod mene u gostima, ješćete posno a posle kući radite šta hoćete.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:10:48   
Anoniman
Ma da bre sad cu i pecenog vola da spremim. Ako je posno posno je. A kome se ne svidja ne mora da jede.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:11:41   
Sanjica26 RR
Ciklama aj OPET da se oglasim. Mislices da mnogo pametujem. user posted image ako nosiS te posnE Mladencice u crkvu zar ne bi trebalo i da rucak pravis posno?!


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 19.3.2011 21:12:33 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:12:38   
dunja RR
Mladenci se praznuju 22. marta a posvećeni su uspomeni na stradanje svetih četrdeset____ Mučenika Sevastijskih, koji su za Hristovu veru postradali 320. godine. Svi ovi mučenici behu mladići, pa je naš narod taj dan uzeo kao praznik na koji mladi supružnici (mladenci) u svome domu primaju goste, a ovi im donose poklone i na taj način im pomažu na započetku njihovog braka i života u bračnoj zajednici. Mlade domaćice toga dana dočekuju goste u svojoj kući i pokazuju svoje umeće i spretnost domaćice. Ovde valja napomenuti da Mladenci uvek padaju uz post, jer Časni post počinje obično početkom ili sredinom marta, i zato svaka gozba koja se sprema ovog dana, mora biti posna, radi zdravlja i napretka dece mladih supružnika.



Ovo je smisao Mladenaca; ja nisam slavila taj praznik tek da bih slavila, nego zato štaj praznik ima značaj, veliki za mlade supružnike; ne radim ništa tek onako, a da ne znam čemu to.....mislim da bi mladi trebali malo više da pročitaju o ovom danu i njegovoj bitnosti.

MLADENCI

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.3.2011 21:15:19 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:13:50   
Anoniman
Slazem se user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:14:41   
Sanjica26 RR
Da, potpuno tacno. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mladenci
19.3.2011 21:14:53   
moja ciklama
hvala dunja
popadiju, srećno

mm i ja smo odlučili da bude mrsno, mi tako želimo!
Znam da su posni, ali moja parola je da greh ne ulazi na usta nego iz njih izlazi.

Bog, nek nam oprosti, ali mi baš retko postimo.
Ja svaki put kežem, sad ću i UVEK odustanemuser posted image i to je zato što ne mogu da živim bez mleka!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mladenci
19.3.2011 23:43:36   
Klarita
Mladenci, mladenci, mladenci...kod nas na jugu je to dan da user posted image ....umesto da proslavis to sa najblizima ima bre da dodje 100 ljudi i da padnes s nogu sluzeci i pricajuci i svima objasnjavajuci sta si gde i kao spremala...
Jos moramo da spremimo i posno i masno...ma, slazem se da treba sve posno i da sam ranije videla ovu temu sigurno bih sve spremila ( citaj: porucila) posno...sad ima samo otome da razmisljam...ali ajde kako za sve tako i za mene...Zene koje slave mladence neka nam bog dragi da snagu i strpljenje taj danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mladenci
20.3.2011 0:18:55   
Anoniman
Opa Juznjakinja user posted image E ja idem na jug da proslavim Mladence user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mladenci
20.3.2011 0:23:19   
Klarita
Izvoli Popadijouser posted image
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Opa Juznjakinja user posted image E ja idem na jug da proslavim Mladence user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mladenci
20.3.2011 0:25:30   
Anoniman
Hvala al sad ce popadija na spavanjac. Iz kog si mesta ako nije tajna ? user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mladenci
20.3.2011 0:29:54   
Klarita
Kod nas na jug nema tajneuser posted image ne moz' nista da se sakrije user posted image user posted image user posted image
Vlasotinceuser posted image user posted image user posted image
Porodicno blago, Srecni ljudi...itd...sve su ti to Sinise Pavica sinonimi za nas gradicuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mladenci
20.3.2011 0:30:38   
Anoniman
I ja sam iz Vlasotince user posted image user posted image user posted image Ne mogu da verujem user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mladenci
20.3.2011 1:33:52   
dunja RR
Maro ja sam bila ubeđena da si ti duže u braku...elem...

srećni Mladenci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mladenci
20.3.2011 9:52:55   
Anoniman
Ma gde ja u maju tek godinu dana. Dobro ne racunamo godinu dana vambracne zajednice user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mladenci
20.3.2011 10:11:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: dunja RR


meni isto niko od gostiju nije postio, ali mene je bilo baš briga, pravila sam posno jer su Mladenci u vreme posta; bunili se jesu ali meni je bio važniji blagoslov mom braku neko bundžijanje gostiju - ali to je samo moj stav, srcem, iskeno....

Tako i trebauser posted image
Ako su gosti došli da vama uveličaju vaše slavlje i blagoslov onda trebaju i da poštuju vaše gostoprimstvo!
Ja nisam pravoslavne vjeroisp. ali kad nekome idem na posnu Slavu naravno da ne očekujem ništa osim posno! 

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mladenci
21.3.2011 16:08:05   
Klarita
Popadijo Maro, pa 'ajde mi da pijemo kafu u Vluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Posle ovih Mladenaca, naravno, a mozda se jos koja RR-ovka s juga javiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mladenci
22.3.2011 9:58:39   
Nensi*
Srecni mladenci svima koji slave user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mladenci
22.3.2011 10:32:56   
Ana RR
Srećni mladenci user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mladenci
22.3.2011 10:42:40   
dunja RR

Srećni Mladenci user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mladenci
22.3.2011 11:46:03   
magnetic
user posted image
Sretni mladenci

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mladenci
22.3.2011 12:11:53   
sandrina 85
Srecni mladenci, da se volite i postujete a ostalo ce doci samo.user posted image

< Poruku je uredio sandrina 85 -- 22.3.2011 12:12:21 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mladenci
22.3.2011 12:29:05   
AnicaM
srecni mladenciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here