|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.3.2019 20:08:11   
Sanidej
Pise na sajtu bebac.com da ce biti odobrene odbijenice za drzavne vrtice za decicu koja su konkurisala od 1.1. do 25.3, tako da ce moci u privatne vrtice uz subvencije.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.3.2019 11:00:33   
Misha i Ljisha
U aprilu je konkurs u NS i oma prijavljujem P 😁


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.3.2019 13:21:50   
mama Jo
I mi cemo sad i U da prijavimo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.3.2019 13:50:52   
Sanidej
Ovo sto sam napisala vazi za Bg, ne znam kako je u drugim gradovima..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.3.2019 16:30:26   
Sanidej
Jos uvek nije poznato sta ce biti sa decom koja su konkurisala posle cuvenog 25.3...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.4.2019 12:27:19   
JakinaMama
Zdravo,

Trebala bih da upišem sina u vrtić, pa mi je potreban savet.
Da li neko možda zna na koji način proveriti bezbednost vrtića ? Ili možda koji vrtić je najbezbedniji?
Nekako mi se čini da ne obraćamo dovoljno pažnje na to.
Hvala.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.4.2019 12:34:59   
Rosita
Na koju vrstu bezbednosti mislite? Svaki vrtić ispunjava zakonske standarde. Ne verujem da nedvosmisleno postoji nabezbedniji.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu JakinaMama)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.4.2019 12:39:58   
Misha i Ljisha
I ns u radosnom detinjstvu svi vrtici imaju ista pravila. Svi su podjednako bezbedni 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.4.2019 9:43:37   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Rosita

Na koju vrstu bezbednosti mislite? Svaki vrtić ispunjava zakonske standarde. Ne verujem da nedvosmisleno postoji nabezbedniji.





Da Rosi,

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.4.2019 10:07:51   
vonavoj
Kod nas je upis od 1.4 do 12.4.predala sam papire za M,nadam se da ce uci bez problema..primaju 14oro dece,ali posto je trece dete imamo 85 poena,od max 100..a poeni su kod nas 60ako su oba roditelja zaposlena,10 na drugo dete u vrticu, 5 na listu cekanja i 15 za trece dete.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.4.2019 10:24:36   
Sanidej
Kod nas uvek primaju trece dete ako su prethodna 2 isla u isti vrtic. Vozdovac je u pitanju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.4.2019 9:47:18   
jance
NS Radoso detinjstvo jos nema naznake za konkurs... Bas cu pogledati bodovanje sto von spominje. Samo sto u nasem konkursu ne pis koliko odova dobijaju ako su vec na listi ili za drugo dete u vrticu. Oba roditelja zaposleni da, trece dete da. Ovo ostalo samo pise da imaju prednost ako se dobro secam....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.4.2019 10:00:59   
mama Jo
Jance, mislim da sam videla u grupi MN da su zene pisale da ce konkurs biti krajem aprila.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.4.2019 11:22:24   
jance
Nije to sigurno. Rekla kazala... cak ni zaposleni tamo nemaju jos informaciju o konkursu tako da se moze samo nagadjati....
Taj konkurs traje 15 dana a oni rade tako da pustaju rezlutate upisa pre pocetka godisnjih, znaci tu negde 1. ili 2. juna. Sto znaci da ce konkurs krenuti najkasnije do 15og aprila da bi se zavrsio do prvomajskih praznika. Ovo je neka moja licna logika... Imamo u toj grupi i radnice u RD koje i same kazu da to ko drzavna tajna, dok ne dobiju amin, niko nista ne zna...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.4.2019 11:55:32   
jance
sad bas gledah, po onom sto je von pisala i bebuska bi trebala da ima 80 ili vise poena od mogucih 100... po osnovu bodovanja na proslom konkursu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.4.2019 12:16:09   
Misha i Ljisha
Ja priballvila potvrdu o zaposlenju i mm sam rekla da uzme iz firme. Imam izvode. Jos da popunim prijavu i to je to al nikako da izadje konkurs. Kaze glavna vaspitacica u vrticu da ce biti ili od sutra ili od ponedeljka. Videcemo


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.4.2019 14:25:15   
Misha i Ljisha
Sutra u NS se otvara konkurs. 


Jedino sto me zeza sto sam ja sa decom prijavljena i dalje na salasu. Nisam htela da menjam adresu dok se nekretnina ova u Futogu ne prevede na mene. A sve stoji jer u katastru malo malo pa strajkuju. Valjda nece biti problem za prijavu o prebivalistu. Mada to sad nema veze deca se vise ne upisuju u najblizu ustanovu kapiram da samo treba  smo na teritoriji NS

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.4.2019 14:30:39   
jance
Nece biti problema, ako moze Kisac mozes i ti.

Ja cu se sa nekim posvadjati na krv i noz zbog te potvrde o nezaposlenosti. Ljudi tako olako sire dezinformacije da to nije normalno. Lepo i elegantno pise na sajtu, ispod informacije o konkursu, zahtev, da nezaposleni roditelji ne podnose nikakvu dokumentaciju. A oni i dalje skidaju informacije sa bebca itd gde stoji da je potrebna ta potvrda iz neznamnija kojih razloga.

Pritom tu stvarno jeste i nedostatak zdravog razuma realno, pa sta ce ti potvrda o nezaposlenosti? Da im i papiroloski dokazes da ti nije potreban vrtic? Stvarno mi nisu ljudi jasni....

< Poruku je uredio jance -- 8.4.2019 14:35:03 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.4.2019 22:29:34   
Misha i Ljisha
Jance a potvrsa o zaposlenju. Pise potrvda iz pio pa zarez potvrslda od poalodavca. Da li je to ili ili ili i jedno i drugo? 


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.4.2019 9:36:10   
jance
To ti je ili PIO ili poslodavac. Ok si i samo sa potvrdom od poslodavca

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.4.2019 10:02:30   
Filadendronka
Nisam citala unazad, pa se ne ljutite ako vec ima slicno pitanje. Da li treba sad da konkurisem za jaslice za tek rodjenu bebu i naznacim da planiram polazak otprilike sledeceg aprila? Beograd je u pitanju. Znam da je rano, ali konkurs naredne godine nam je kasno posto bi u martu trebalo da se vratim na posao. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2019 18:16:18   
lesli
Koja je procedura za prijavu preko eUprave?Da li treba samo popuniti formular, a oni pribavljaju odtalu dokumentaciju po sluzbenoj duznosti ili treba predati i izvod, potvrde poslodavaca i sl.?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2019 19:33:58   
jance
lesli ako mislis na NS onda ti samo popunis formular a oni pribavljaju.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2019 19:53:06   
vonavoj
Filadendronka,kod nas vazi pravilo da beba koja nema 1 godinu u septembru ne moze dakonkurise u ovom upisnom roku..moja je rodjena u oktobru,ne pitaj me nista,odlepila sam..pa smo naknadno u avgustu primljeni...Kod nas jos uvek ima brdo papira,izvodi, prebivalista, potvrda poslodavca, Ma obrazac...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2019 20:14:19   
Таня
Filadendronka, obrati pažnju na uslove konkursa. Juče sam pročitala na ulazu u vrtić da roditelji mogu u ovom konkursnom roku da predaju zahtev samo za decu koja su rođena do 30. oktobra. Takođe, piše da primaju decu mesec dana pre isteka porodiljskog tj.odsustva radi nege deteta. Mene zanima nešto drugo, ako neko zna. Da li mogu da predam zahtev za vrtić na Zvezdari, iako sam prijavljena na opštini Stari Grad? Pretpostavljam da mi se umanjuju šanse za dobijanje vrtića ukoliko nisam prijavljena na toj opštini, ali se potajno nadam da sam u krivu.user posted image Znam da je objedinjen sistem za lična dokumenta, te se može predati zahtev na bilo kojoj beogradskoj opštini, pa se pitam da nije slučajno tako i za obrazovno-vaspitne ustanove. Ako neko zna, molim da mi odgovori, user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here