RE: Deda Mraz (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


vikiveki -> RE: Deda Mraz (26.11.2013 14:52:19)

A nama "Deda Mraz" poklone ostavlja ispod jelke,naime napolju odmah ispred prozora imamo jednu veliku jelku i tu mi sakrijemo poklone u ponoć dok deca gledaju kako pucaju petarde i vatrometi na sve strane




lanajelena -> RE: Deda Mraz (23.12.2013 12:43:37)

Novosadjanke nismo bili nekoliko dana u vrticu da li se dobijaju oni humanitarni paketici koji budu svake godine [sm=zmeden.gif]




New Mom -> RE: Deda Mraz (23.12.2013 13:04:39)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Novosadjanke nismo bili nekoliko dana u vrticu da li se dobijaju oni humanitarni paketici koji budu svake godine [sm=zmeden.gif]

Ne, dobili su samo vaučere za Univer.




lanajelena -> RE: Deda Mraz (23.12.2013 13:57:11)

Pih steta bas su mi interesantni ti paketici [sm=smiley13.gif]




Rivana -> RE: Deda Mraz (24.12.2013 15:30:39)

Mi smo bili u nedelju kod Branka kockice u pozoristancetu Puz, bila posle dodela paketica, koje su roditelji spremili, bilo je odlicno!!!!




Anck Su Nmaun -> RE: Deda Mraz (24.12.2013 17:42:53)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Pih steta bas su mi interesantni ti paketici [sm=smiley13.gif]

I meni [sm=smiley13.gif]
Ovi Univerovi su mi bzvz, em sto su puni slatkisa em i nisu neki al ajd kad je za |Dz, al oni od Duge bese su mi super i korisni [sm=bravo.gif]

Inace vise volim i igracke i odecu i sl, vise nego slatkise u paketicima.

Mi smo vec imali 3 Deda Mraza do sad.... Jedan u vrticu, drugi u Univeru ( bile njih 4 drugarice po paketice), i juce se moj tata obukao u Dedicu i doneo im paketice... a za koji dan stize i od firme, pa smo hteli da kupimo odelo..al sto je previse previse je Deda Mrazova [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Deda Mraz (24.12.2013 18:48:58)

Mi smo do sada imali dva Deda Mraza,jedan u vrtiću i jedan kod mene u firmi uz predstavu,ostaju nam još tri ,kod mm u firmi u petak,zatim onaj ringerajin Deda Mraz i onda za Novu godinu kao i svake godine onaj Deda Mraz[sm=smiley36.gif] koji svoje paketiće ostavlja ispod jelke ali ga niko ne vidi kada to radi[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Deda Mraz (26.12.2013 20:48:05)

Danas stigli novi paketici... ipak smo imali jooos jednog Deda Mraza [sm=smiley36.gif]
I super igracke igraju se njima vec satima [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]