|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:03:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: New Mom
Ako nema ni sutra, probaj da joj izazoveš stolicu (ako se bojiš): slatka voda ili toplomer da kremom u guzu, nemoj čepiće još da probaš.


E da za toplomer sam cula moracu to da probam ni ja ne bih te cepice

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:06:15   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Pretty78

i mi...jos malo pa 8kg ....sve me sramota da kazem ali sad kad si ti prva...mogu i ja


A u opste ne izgleda da ima 6 Kgal je dugacka  cak dr kaze nije  dovoljno napredovala a ima 2,5 meseca ... ma bees doktore nemaju pojma user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:06:42   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sa 6 meseci  dupla tezina??? Pa mi jos malo 6 kg.... user posted image


Eto vidis user posted image user posted image user posted image

Ma super vam bebice napredjuju, samo treba da se opustite i vi, pa ce i one user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:07:04   
Pretty78
nama upalio 2x
e moram da vam ispricam to za toplomer...nas kum je dobio isto sina 1 mesec pre nas i sad skoro zove i kaze mali tesko kaki i ja mu kazem da mu stavi toplomer u guzu a moj blesavi kum kaze meni: " juuuuuuuu nisam lud da ga navikavam " user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
blesavi je mislio da ga navikava na ...... ludak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
naravno salio se

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:08:38   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Pretty78

i mi...jos malo pa 8kg ....sve me sramota da kazem ali sad kad si ti prva...mogu i ja


A u opste ne izgleda da ima 6 Kgal je dugacka  cak dr kaze nije  dovoljno napredovala a ima 2,5 meseca ... ma bees doktore nemaju pojma user posted image



blago vama....moj je ko loptica....isto ima 2.5 meseca i skoro 8kg....nema vrat uopste user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:11:33   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Pretty78

i mi...jos malo pa 8kg ....sve me sramota da kazem ali sad kad si ti prva...mogu i ja


A u opste ne izgleda da ima 6 Kgal je dugacka  cak dr kaze nije  dovoljno napredovala a ima 2,5 meseca ... ma bees doktore nemaju pojma user posted image



blago vama....moj je ko loptica....isto ima 2.5 meseca i skoro 8kg....nema vrat uopste user posted image user posted image


weeeee tek sad vidim da smo 1 dan samo stariji od vas  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A jel ti dajes AD ili samo dojis? Znam da hoce bebce malo da se ubucui od AD mleka?

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:16:13   
Pretty78
ooooooo starija cica,aaaaaa? od matore koke je najbolja supa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa znas kako .....jednom u dva dana recimo se desi da mu dam AD ali samo da "dodam" recimo 60ml jer mi se desava da od njega i Martine ne stignem da jedem i da mu bude malo trazi jos i ja mu napravim ali kazem 60ml....mislis da moze od toga?

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:19:03   
Anck Su Nmaun
Neznam  ja samo dojim ali mojoj drugarici je  bebana bas bila naduvana od AD bas onako sto kazes vratic da se ne vidi sva je bila bucmasta  ... al nemam iskusva u tome ...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:26:44   
Pretty78
pa neznam........mislis da moze od toliko malo AD?
evo vidi http://www4.slikomat.com/10/0715/5yu-DSCF39.jpg
ali mislim da je to jako malo AD da bi moglo da ima neki uticaj,aaaaaaa?

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:27:11   
Verus
Ti svejedno pumpaj 15 minuta. Nekada dojkama treba vremena da krene taj drugi let down...
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Verus RR
nacin da povecas kol mleka je da se izmuzes POSLE podoja, ODMAH posle


Al ja posle podoja nemam mleka ona sve isprazni


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:29:13   
Verus
BAS su vam velike bebe!  Mi smo sada tek presli 6 kila, a ona ce 1 avgusta tacno 4 meseca.  Mada, rodila se sa 2580gr...
IZVORNA PORUKA: Pretty78

i mi...jos malo pa 8kg ....sve me sramota da kazem ali sad kad si ti prva...mogu i ja user posted image user posted image user posted image user posted image
mi cemo nasu uduplati sa 3 meseca.....ili to nije dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:30:35   
Anck Su Nmaun
Ma nek su one nama vesele i zdrave sve ce se to srediti i doci na svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:31:14   
Verus
Ma nije od AD to je malo.  Neke bebe su debele i od maminog mlekca.  Ne znam od cega zavisi.  Zena koju znam je striktno dojila prvih 6 meseci (bez dodatka ad mleka i iceg drugog, znaci samomamino mleko), i drugo dete joj je bilo debeeeloooo, a trece normalno. 
IZVORNA PORUKA: Pretty78

pa neznam........mislis da moze od toliko malo AD?
evo vidi http://www4.slikomat.com/10/0715/5yu-DSCF39.jpg
ali mislim da je to jako malo AD da bi moglo da ima neki uticaj,aaaaaaa?

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:31:37   
micketta
pretty, ja mojoj dajem formulu jednom do dva puta dnevno i uopste nije debela


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:32:40   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A u opste ne izgleda da ima 6 Kgal je dugacka  cak dr kaze nije  dovoljno napredovala a ima 2,5 meseca ... ma bees doktore nemaju pojma user posted image



blago vama....moj je ko loptica....isto ima 2.5 meseca i skoro 8kg....nema vrat uopste user posted image user posted image

I mi smo bacačica kladiva - oko 7 i po kg smo i definitivno nemamo vrat.user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:35:41   
Pretty78
smirile ste me...bas sam se bila ufrkisala...........kreten i ne razmisljam da je Martina pila od 3 meseca samo AD i nije bila debela.... on je bucko i to i ja mislim da je od mog mleka...i da je jako malo to AD sto mu dajem...ma neka je ziv i zdrav ljubi ga majka...

Verus ovo je sad neka napredna generacija Wunderkind beba user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:35:54   
Anck Su Nmaun
Moramo otvoriti jednu takmicarsku temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ja neznam da li to ima veze kao i sa odraslima za metabolizam... ja sam kao dete normalno jela al sam ceeo zivot bila Mrsavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa me na ulici pitali : dete jel ti daju kuci da jedes?

Prety soryyy ako si sam te ja ufrkala s tim za Ad samo znam za taj jedan slucaj pa sam napisala al soryyy  user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.7.2010 23:37:37 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:37:06   
New Mom
Anck, ima ona tema o napredovanju vaše bebe po mesecima, uključi se.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:37:58   
bojana87
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: New Mom
Ako nema ni sutra, probaj da joj izazoveš stolicu (ako se bojiš): slatka voda ili toplomer da kremom u guzu, nemoj čepiće još da probaš.


E da za toplomer sam cula moracu to da probam ni ja ne bih te cepice



e probaj sa toplomerom obavezno.Ja sam lani juce merilatemperaturicu i kako sam izvukla toplomer tako je u mlazu se iskakila.
Stavi samo pelenicu ispod i pokrij joj s njom guzu kad izvuces toplomer da ne bi prosla pokakeno kao ja user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:38:05   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A u opste ne izgleda da ima 6 Kgal je dugacka  cak dr kaze nije  dovoljno napredovala a ima 2,5 meseca ... ma bees doktore nemaju pojma user posted image



blago vama....moj je ko loptica....isto ima 2.5 meseca i skoro 8kg....nema vrat uopste user posted image user posted image

I mi smo bacačica kladiva - oko 7 i po kg smo i definitivno nemamo vrat.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

New ti i ja imamo jaaaaaaaaaako puno podudarnosti u zivotu...vec me to plasi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi Davida zovemo sumo -skraceno od sumo rvac user posted image user posted image user posted image  niko ne govori "sta radi David" vec "sta radi sumo" user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:39:40   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moramo otvoriti jednu takmicarsku temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ja neznam da li to ima veze kao i sa odraslima za metabolizam... ja sam kao dete normalno jela al sam ceeo zivot bila Mrsavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa me na ulici pitali : dete jel ti daju kuci da jedes?

Prety soryyy ako si sam te ja ufrkala s tim za Ad samo znam za taj jedan slucaj pa sam napisala al soryyy  user posted image



Ma niiiiiiiiiiiiiiiistaaaaaaaa..............sve ok....vraticu ti......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:40:46   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Pretty78

Ma niiiiiiiiiiiiiiiistaaaaaaaa..............sve ok....vraticu ti......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:43:48   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Pretty78

New ti i ja imamo jaaaaaaaaaako puno podudarnosti u zivotu...vec me to plasi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi Davida zovemo sumo -skraceno od sumo rvac user posted image user posted image user posted image  niko ne govori "sta radi David" vec "sta radi sumo" user posted image user posted image

Taman da ih udružimo, a ti i ja da odemo u prije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:50:33   
Pretty78
prijo moja kako cemo......user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako znati da li beba dobija dovoljno mleka?
25.7.2010 23:51:49   
New Mom
Ih, lako, lako.user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here