|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
5.7.2015 14:56:59   
mila83
Ja sam uvek htela i mojima da kupim lezaljku, pa nisam.Onda je Teodora sada dobila od moje sestre kao poklon za babinje i super je..eto nesto novo da probamo,a sa prvo dvoje nisam imala to.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Ogradica
5.7.2015 14:57:55   
Anoniman
Mila malo oft, al je li htela da je koristi? Klasicna ili ona na vibracije?

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 527
   RE: Ogradica
5.7.2015 15:00:36   
mila83
jeste,super je prihvatila i do skoro je koristila.Mislim da sam pisala u temi lezaljka,njihalica,pogledaj tamo molim te.Sad cu i ja da vidim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Ogradica
5.7.2015 15:03:27   
Anoniman
sada cu da bacim pogleduser posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 529
   RE: Ogradica
18.10.2016 16:42:51   
Animsaj9
Prava stvar, kad ga stavim u nju on se zaigra, onda nesto i mogu da stignem da uradim znajuci da on ne moze nista da cacka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Ogradica
18.10.2016 17:16:13   
Anck Su Nmaun
Stvarno jeste, mi je imamo ali nemam gde da je stavimo. Kupili je kad je T bila beba kad smo imali ogrooomni dnevni boravak i kupili najvecu mogucu user posted image
Sad sluzi kao krevetic kad dodjemo kod mojih user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Ogradica
18.10.2016 22:22:40   
Khaleesi
Moje su htele 2 minuta u tu ogradicu. Sreca nismo kupovaliuser posted image pa nam sada nije visak

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Ogradica
19.10.2016 18:26:17   
isidora88
mi smo nasu prodali, imala sam neku ogromnu, medjutim preselili smo se i nema sanse da bih mogla negde da je rasirim, mozda u spavacoj sobi, ali tamo mi nista ne znaci, u tu svrhu moze i krevetac da posluzi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Ogradica
19.10.2016 19:04:56   
Animsaj9
mi kod babe i dede imamo prenosivi krevetac i sluzi nam u svrhu ogradice

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Ogradica
19.1.2017 21:43:33   
vocicana
Ja cu je u najskorije vreme instalirati u dnevni boravak, za igracke i njegovo stajanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Ogradica
20.1.2017 9:03:17   
Sanjalicaaa
Moja deca nikada nisu htela u ogradicu. Sluzi nam kao krevetac kad putujemo negde.
I ja kazem sreca te nismo kupili, nego pozajmili inace bi bila skroz promasena investicija.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Ogradica
20.1.2017 15:40:46   
branki*
to ,izgleda ,sve zavisi od deteta.moji nikada nisu hteli,ni jedno,ni drugo,ali od brata cerkica se bas lepo igra,stave je unutra,igracke i mirni su,ona se ne cuje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Ogradica
5.4.2017 10:21:27   
IvanaSK RR
Za sina smo dobili polovnu ogradicu, stajala je u dnevnoj sobi koja je bila ogromna i na njoj je bila podloga za presvlacenjeuser posted image
Igrao se pomalo, ali je najvise voleo da zubicima gricka ogradicu, vrlo brzo ju je dosta iscepaouser posted image Bacili smo je.
Sada ne bih imala gde da stavim ogradicu, krevetac mi sluzi toj svrsi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Ogradica
5.4.2017 12:18:38   
Anck Su Nmaun
Mi smo doneli nasu ogromnu od bake, ipak mi je nekad spas,uglavili smo je u dnevnu sobu...jeste da je sad raspored bzvz ali dok je koristimo izdrzacemo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Ogradica
6.4.2017 15:09:48   
emicaa
David sad sjedi u ogradici i igra se.Posto je jos nestabilan u sjedenju nekad legne pa samo nastavi.Prije je i nije nesto volio ali meni dobro dodje da ga caskom spustim ako hocu nesto uraditi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Ogradica
6.4.2017 17:14:53   
Sanjica26 RR
Gledam da li sam pisala, ali ajde da napisem koju. Moja T je bas volela da bude u ogradici. Sofi nije toliko provodila u ogradici, jer je uglavnom T bila pored nje dok sam ja nesto zavrsavala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Ogradica
6.4.2017 17:22:05   
Duškić
Moj muz bas sinoc hteo da namestimo ogradicu, cerkica nikad nije volela da bude unutra..i loptice i igracke ma kakvi..odmah pri spustanju vristi. Videcemo kako ce ovaj malac da reaguje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Ogradica
6.4.2017 17:24:54   
Anck Su Nmaun
V je srecan u njoj citavih 5 minuta user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Ogradica
23.6.2017 14:07:56   
Anck Su Nmaun
Mi smo nasu izbacili tj. Odneli je kod mojih da drzi one silne igracke u njoj user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Ogradica
23.6.2017 17:22:28   
Duškić
He, nece ni ovaj mali..nosim je u Q .pa kome zatreba od mojih nek je nosi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Ogradica
4.7.2017 14:11:50   
Dragce86
I muz i ja smo uzeli nasoj kcerkici ogradicu preko neta, 120x60c i dusek. Sto se igre u njoj tice slabo hoce, ali zato nam extra sluzi gde god odemo u goste pa tu spava, nemamo brige oko toga,, tako da se svakako isplatila :)

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Ogradica
16.8.2017 12:08:37   
krin 40
Ja ranije nisam kupovala ali za D ću morati jer me plaše ove naše stepenice.Moraće gore da se igra u njoj ako ne planiram da non stop dežuram pored njega.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Ogradica
17.11.2017 17:32:08   
MamaNecaVo
Nama je ok u smislu za spavanje de god odemo.
Pogotovo letos,spas.
Mada danas vecina smestaja ima i krevetice za bebu.

Ovako,nije hteo da.se igra u njoj.
Vristi po spustanju odmah.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Ogradica
17.11.2017 18:12:52   
mama Jo
Moja J.uopste nije htela u ogradicu, kad smo je spustili svaki put je plakala .. sva sreca pa nismo ni kupili, nego smo kod prijatelja svakodnevno visili i probali, ali znaci nikako nije htela 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Ogradica
17.11.2017 22:38:52   
MamaNecaVo
Ja jos ne mogu da razgranicim da li su nam to bacene pare ili ipak nisu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here