|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
22.2.2010 13:21:35   
Anoniman
Ma znam....al ja sam to sve vetj pregledala...da znam posle shta trazim user posted image user posted image user posted image   Ogradicu necu kupovati pre porodjaja svakako user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ogradica
22.2.2010 13:24:04   
Anoniman
Jecina mi se više sviđa, moja je bila ista takva, jer mreža nigde ne dodiruje čvrste delove (noge). Ne može dete da se udari.

Pretpostavljam da je i u ovoj gaganinoj nekako to postavljeno, ali se meni eto to ne dopada jer je ipak tu, iako je postavljeno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ogradica
25.3.2010 0:44:23   
sneza24

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

evo...setila sam se da sam imala jednu na facebooku, od ranije user posted image

user posted image

Kupili smo ovakvu ogradicu.Samo bez Jecinog Luke.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ogradica
26.3.2010 16:47:56   
choopa choops
Mi smo imali (naslijedili od brata od tetke) ogradicu Brevi. Pocela sam da je stavljam kad je imala oko 6 mj i nije htjela unutra, ali kasnije se privikla user posted image I takodje je tu naucila da ustaje i pravi prve korake user posted image Super nam je posluzila.

Inace kasnije kad smo vec prestali da je korsitimo sam dobila savjet da stavljam bebu jos ranije u ogradicu, neka lezi i igra se. da ce na taj nacin da prihvati to okruzenje, pa ce i kasnije lakse tu da boravi. Vidjecemo, sada sa drugom bebom cu to isprobati.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ogradica
26.3.2010 17:19:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

IZVORNA PORUKA: gagana83

Evo nase ogradice
user posted image
Izabrali smo je najvise iz razloga sto se sklapa u torbu i vrlo malo mesta zauzima.
Planiramo da je koristimo kao prenosivi krevetac kad idemo na odmor.




Pa ista je kao naša!!! user posted image user posted image user posted image

I nasa je tog oblika i tog fazona,ali imamo drugaciju sliku user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ogradica
26.3.2010 19:27:35   
marince1
IZVORNA PORUKA: sneza24


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

evo...setila sam se da sam imala jednu na facebooku, od ranije user posted image

user posted image

Kupili smo ovakvu ogradicu.Samo bez Jecinog Luke.user posted image


I mi user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:18:00   
maslinica
upravo sam porucila pokretni krevetac, ima li ko iskustva, da li je stvarno prakticno. mi cemo putovati bas dosta, i kontam da mi je to bas potrebno, i uvek moze da sluzi kao ogradica.

evo slikica
user posted image

samo sam porucila plavo narancasti.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:38:31   
viking
Maslinice, ja sam taj pokretni krevetac nekoliko puta pozajmljivala kada sam imala decu u gostima (jer svoju nemam decu pa nemam ni potrebne rekvizite) i nama je super odradilo radnju user posted image
Išli smo par puta na neka putovanja sa prijateljima sa decom koji su nosili sa sobom taj krevetac, i svi su bili zaista zadovoljni.
Kuma moja ima taj kod svojih roditelja (oni su u okolini Beograda) pa kad dete ide kod babe i dede spava u tom krevecu. I tako svakog vikenda već dve godine....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:50:31   
Modessty
JA definitivno kupujem Danilu ogradicu. Videla sam čini mi se baš ovakvu kao Gagana što je kupila. U Dexyco košta ok 6450din, u Readygroup je skuplja user posted image Nisam išla do Akse. Kažu da tamo ima veći izbor i da su jeftinije. Na šta treba obratiti pažnju kad se kupuje ogradica?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:53:37   
*Alexx*
Ogradica je ZAKON! Staviš bebu unutra i ne misliš da li će joj nešto biti dok odeš do wc-a. Tek kad smo je kupili, shvatila sam koliko mi je trebala još ranije.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:54:15   
maslinica
ja sam porucila ovaj online, krevetac, ne ogradicu i kosta 6900....ogradice su jos jeftinije, ako hoces posaljme ti link na pp.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:57:25   
Modessty
hvala maslinice. Kupiću neku koju prvo vidim uživo user posted image user posted image Ne mogu da zamišljam kako to izgleda user posted image
A već nam treba. Ovaj mali cvrčak počeo da se prevrće po krevetu. Ne miruje ni trenutka. Stvim neki dan majčino krilo na pod i odem do kupatila a trenutak. KAd sam se vratila on se okrenuo na stomak i već je pola na podu! Zaglavio se jadničko pa nije mogo ni tamo ni ovamo user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ogradica
2.7.2010 22:59:44   
Anoniman
Šta je majčino krilo?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:00:34   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: lothroniell

I kasnije kada mu to bude ogradica za igranje stavicu mu ga dole, da bude mekse...


Ja sam u ogradicu podmetala ćebe par dana, dok nisam shvatila da mu to samo otežava kretanje o njoj.



Slažem se sa Tashom. I ja sam stavljala ćebe, a on se preporodio kad sam sklonila.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:00:54   
Lu
Mod, ako misliš da ćeš premještati često ogradicu, znači i sa djetetom u njoj, možda da obratiš pažnju da ima točkiće, bar na jednoj strani, moj krevetić-ogradica ih ima i da znaš koliko mi je to značilouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:03:24   
Modessty
Lu to je stvarno dobar savet! user posted image Nisam na točkiće ni pomislila.  Rekli su mi samo da obratim pažnju da dno bude dovoljno čvrsto da dete može da stoji lepo u njoj.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:05:00   
lenaa
Moja snaja ima ogradicu ona to zove "tor" i bas se pokazala kao prakticna jer su vec dvoje dece u njoj odrasle, problem je jedino bio kad joj je sincic postao dovoljno veliki i nervozan sto je stalno u ogradici pa je poceo da jede ivice te ograde

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:06:35   
Anoniman
Ja sam imala ovu kao na Jecinoj slici, prezadovoljna sam njom.
Sada je izašao kao noviji model (sada = davno, samo sam ga ja sada videla), koji se ne sklapa tako što noge podvrneš pod dno pa dobiješ ravnu ploču, već se ogradica na sredini lomi, i meni se ne sviđa, jer mrežicu kada gurneš rukom ka spolja (dok je ogradica otvorena), dopire do metalnih nogu, koje jesu obložene, ali dopire... što kod ovog modela sa Jecine slike ne može da se dogodi.

< Poruku je uredio Tashke -- 2.7.2010 23:07:41 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:06:52   
Modessty
majčino krilo, ljuljalica, njanjalica....
user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:08:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

majčino krilo, ljuljalica, njanjalica....
 



Ja to zovem Dondolina. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:09:12   
Modessty
NIsam zagledala kakve su stranice ogradice koju sam videla u Dexyco user posted image . Baš ću da obratim pažnju

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:11:08   
viking
Mi je zovemo družbalica, jer beba može da se druži s odraslima kad je u tome, možeš da je postaviš bilo gde user posted image

IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Modessty

majčino krilo, ljuljalica, njanjalica....
 



Ja to zovem Dondolina. user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:13:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

NIsam zagledala kakve su stranice ogradice koju sam videla u Dexyco user posted image . Baš ću da obratim pažnju


Ma ja sam paranoja za to, jer, videla sam kako sve dete pada... user posted image I super mi je bilo što sam znala da nema gde da se udari, sem o dno ogradice, koje nije skroz tvrdo. Zvuk kada padne je sablasan, kao da je slomio svaku koščicu, a njemu ništa, eto ga, već ustaje. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ogradica
2.7.2010 23:17:03   
Mishica 77
Ovo definitivno kupujemo kad dođe vreme, a to je uskoro.
Mislim na ogradicu.. ljuljašku imamo. user posted image


< Poruku je uredio Mishica 77 -- 2.7.2010 23:18:04 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ogradica
3.7.2010 0:31:26   
engimengi
Mi smo danas kupili ogradicuuser posted image ,nadam se da je dovoljna za oba decaka!!user posted image

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here