|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
3.7.2010 11:04:30   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Ovo definitivno kupujemo kad dođe vreme, a to je uskoro.
Mislim na ogradicu.. ljuljašku imamo. user posted image



Hm, svi se raspricali, a niko ne kaze od kada se stavlja dete u to user posted image


IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mod, ako misliš da ćeš premještati često ogradicu, znači i sa djetetom u njoj, možda da obratiš pažnju da ima točkiće, bar na jednoj strani, moj krevetić-ogradica ih ima i da znaš koliko mi je to značilo



Eto Lu, opet korisni savet od tebe, ja na ovo ne bih nikada obratila paznju user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ogradica
3.7.2010 11:26:02   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Ovo definitivno kupujemo kad dođe vreme, a to je uskoro.
Mislim na ogradicu.. ljuljašku imamo. user posted image



Hm, svi se raspricali, a niko ne kaze od kada se stavlja dete u to user posted image




Kad dete pocne da se krece, znaci prevrce se sa stomaka na ledja i obratno.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ogradica
3.7.2010 11:27:48   
Anoniman
LillyT,ja sam pocela Stefana sa tri meseca da stavljam u ogradicu i sad hoce i po sat vremena u njoj da se igra user posted image !A sto se tice premestanja,nije problem ni za ovu moju,jako je lagana,mogu i sama da je prebacim gde god treba,kockasta je 90x90 i moze da se spakuje za poneti,mi smo je nosili kada smo isli u Nis,Stefan je u tome spavao user posted image !

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ogradica
3.7.2010 11:30:05   
Nena81
Ja sam malecku tu stavljala od prvog dana jer tako brat nije imao sanse da je slucajno povredi dok ja pogledam rucak, odem do wca..ali cim je propuzala sve krace i krace ostaje unutra buni se..vristi
Iskreno nisam pricala sa muzem mozda bi i prodali samo nam zauzima veci deo coska user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ogradica
9.8.2010 15:24:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: engimengi

Mi smo danas kupili ogradicuuser posted image ,nadam se da je dovoljna za oba decaka!!user posted image


I jel dovoljna za obojicu?

Ja kontam da naruchim ovih dana....samo neznam koju boju....da li ovu plavo-zutu, ili crveno-zelenu? user posted image

user posted image



(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ogradica
9.8.2010 15:31:29   
Anoniman
Ili ovu....sad nashla na drugom web shopu

user posted image

Malo je skuplje, nego na drugom, gde imaju one prethodne dve...al meni se isplati i ovako naruchiti...jer je u radnji kod nas ova ogradica (isti model) 8500, a preko veb shopa 5400 ili 5600 din

EDIT:

Zeznula sam se...u oba shopa je 5600, tako da mi bash svejedno...al i dalje neznam koju boju? user posted image


< Poruku je uredio Smeshkica -- 9.8.2010 15:34:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ogradica
9.8.2010 15:32:08   
Anoniman
Meni se vise svidja crveno zelena! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ogradica
9.8.2010 15:42:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ili ovu....sad nashla na drugom web shopu

user posted image  

Ja sam za ovu,bas je lepa neznih boja user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ogradica
10.8.2010 12:53:29   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: Smeshkica



user posted image




Naruchila sam ovu ogradicu user posted image

Soba je ofarbana zuto-ljubichasto pa mi se najvishe slaze...user posted image


< Poruku je uredio Smeshkica -- 10.8.2010 12:54:13 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ogradica
23.8.2010 15:51:39   
Anoniman
Eh....izgleda ova ogradica nigde ne moze da se kupi u srbiji....moram da biram drugu....

sad se razmisljam izmedju ove plebani (za ovu marku nikad chula, pa neznam na kakvom je glasu)

user posted image

Prakticna ogradica namenjena deci od 6 do 24 meseci tj od 6 do 18 kilograma, ogradica je teska 13kg a sklopljena je dimenzije 24 x 24 x 104 a rasklopljena 100 x 100 x visina 80. Lako se sklapa (kao prenosivi krevetac) i vrlo je zgodna jer se moze svuda nositi uz ogradicu se dobija i torba.


I ove hauck

user posted image

Hauck krevetac ogradica Dream Square Circus 2010 Karakteristike kreveca: Vrlo jednostavan za prenosenje Lako otvaranje i sklapanje Elegantan dizajn Udoban dusek Tockovi koji omogucavaju jednostavno pokretanje kreveca Dimenzije: 96X96cm

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ogradica
23.8.2010 16:16:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Eh....izgleda ova ogradica nigde ne moze da se kupi u srbiji....moram da biram drugu....

sad se razmisljam izmedju ove plebani (za ovu marku nikad chula, pa neznam na kakvom je glasu)

user posted image

Prakticna ogradica namenjena deci od 6 do 24 meseci tj od 6 do 18 kilograma, ogradica je teska 13kg a sklopljena je dimenzije 24 x 24 x 104 a rasklopljena 100 x 100 x visina 80. Lako se sklapa (kao prenosivi krevetac) i vrlo je zgodna jer se moze svuda nositi uz ogradicu se dobija i torba.





Sad sam zvala da naruchim...nema ni ove ogradice.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ogradica
18.9.2010 11:53:51   
sonja021
mi smo malog poceli stavljati u ogradicu oko nekih 7 meseci. to je bilo kasno jer nije hteo da provede u njoj duze od 5 min, obidje okolo 2kruga i hoce napolje.
nije navikao da je to "njegov" prostor. jos smo mu kupili neku bas veliku, najvecu koja je bila u ponudi, platili je boze sacuvaj i nista. bice za sekuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ogradica
18.9.2010 14:59:09   
Jeca*
kasno? ja mislim da je suludo stavljati ih u ogradicu pre nego što počnu lepo da sede, puze, hodaju....u suprotnom leže i "bleje" u plafon, a tebi je svejedno da li je tu ili na podu jer svakako ne može nigde da ode. Meni je ogradica dobila smisao tek kad je Luka dobrano propuzao, čitaj sa 10ak meseci, a koristili smo je i dok je prohodao, tako da ja mislim da je pravo vreme za ogradicu izmedju 10 i 14 meseci.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ogradica
20.9.2010 8:22:36   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

kasno? ja mislim da je suludo stavljati ih u ogradicu pre nego što počnu lepo da sede, puze, hodaju....u suprotnom leže i "bleje" u plafon, a tebi je svejedno da li je tu ili na podu jer svakako ne može nigde da ode. Meni je ogradica dobila smisao tek kad je Luka dobrano propuzao, čitaj sa 10ak meseci, a koristili smo je i dok je prohodao, tako da ja mislim da je pravo vreme za ogradicu izmedju 10 i 14 meseci.


Ana je ušla u ogradicu kad su je moji doneli, sa nekih 7-8 meseci. Tad je već sedela da ne pada. Nekad joj je interesantna nekad ne, nekad se igra po sat i po - nekad neće ni 5 min. Do tada je bila na krevetu i družila se sa baby-gym.

Sa boldovanim se apsolutno slažem.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ogradica
20.9.2010 8:28:15   
Anoniman
Nešu sam stavljala sa 6 meseci, jer je tad puzao 100 na sat i sedeo sam, tako da je imala smisao. Nisam smela da ga ostavim samog ni na sekundu van ogradice, a sa 7,5 meseci sam ga zatekla kako stoji u njoj.Već sa 11 meseci je krenuo da izlazi iz nje (čitaj ispada naglavačke) pa smo je sklopili i prosledili dalje na korišćenje.
Sve je to poprilično individualnouser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ogradica
20.9.2010 8:32:58   
Jeca*
da, ali ne mislim da je sa 7mes kasno, mislim da je to pravo vreme ako je dete dostiglo već neku motoričku zrelost, da tako kažem. A sve pre toga mi je rano, jer detetu je u tome dosadno ako može samo da leži i gleda "u plafon"

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ogradica
20.9.2010 8:35:16   
Trcosava
p.s. Smeški sličnu ima moja drugarica, hoćeš je pitam di je uzela?

< Poruku je uredio Trcosava -- 20.9.2010 8:49:29 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ogradica
29.9.2010 23:55:16   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja mislim da je suludo stavljati ih u ogradicu pre nego što počnu lepo da sede, puze, hodaju....u suprotnom leže i "bleje" u plafon, a tebi je svejedno da li je tu ili na podu jer svakako ne može nigde da ode.

I te kako je potrebna..kad je stavim da mogu da odem iz prostorije i da znam da je bezbedna!!!!

Mislila sam da nam ogradica nece trebati..ali prevarila sam se..neki znaju zasto...od pre neki dan ..pisal sam vec!

Danas smo kupili ovu ...bas ovakvu i ove boje ..
user posted image

Bertoni... 5.900 ...jer vidim da ste gore pisali cene!

Bas je velika...i za dve tri bebe user posted image ... steta sto nemogu i ja u nju da udjem pa da Tara i ja pravimo zurku user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.9.2010 23:58:11 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ogradica
16.11.2010 19:49:39   
MASHKA
da li ste zadovoljne ovom bertoni ogradicom? ja sam danas naručila plavo-žutu.
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ogradica
29.11.2010 12:55:07   
bebablue
Da li je rano stavljati bebu od 4.5 meseca u ogradicu, da se "privikava"? I opet pitanje,veca ili manja ogradica, tj. da li je prakticnija ova kao prenosni krevetac ili da kazem ona klasicna ogradica?

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:03:28   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: bebablue

Da li je rano stavljati bebu od 4.5 meseca u ogradicu, da se "privikava"?

I opet pitanje,veca ili manja ogradica, tj. da li je prakticnija ova kao prenosni krevetac ili da kazem ona klasicna ogradica?



Po meni jeste mala sacekaj da nauci da sedi lepo.Ako je stavis opet moras je nadgledati jer moze se okrenuti sa ledja na stomak nabiti glavicu u cebence ili neku igracku ne daj boze ugusiti se.Nezelim da te plasim.


po meni je bolje prenosljivi krevetac nego ogradica klasicna.Mi smo imali i jedno i drugo Moni je mnogo vise volela prenosljivi krevetac.
sa jedne strane imas i krevetac i ogradica.
Mi prosle godine smo iskoristili prenosljivi krevetac maksimalno kad smo bili kod mojih a i ove godine je spavala.Iako sam mislila da nece da spava.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:04:08   
indy_25
Pa nije rano cak je i dobro radi misica da sama vjezba ali kod mene nije ovakva mrezasta nego drvena i ima tvrdu podlogu.
Imam negdje sliku sad cu je postaviti.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:09:22   
indy_25
user posted image ovdje je imala oko 5 mjeseci.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:17:07   
bebablue
super mama, razumem sta kazes, moram je nadgledati svakako, ali cisto zelim da nauci da je to njen kutak da se igra.
indy, bas si lepo ukrasila ogradicuuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:27:25   
Anoniman
Mi smo na kraju kupili bertoni....i ja sam prezadovoljna sa njom....njih stavljam od 4, 4 i po meseca da leze u njoj....ja sedim pored i dodajem igrachke...a sad vetj same idu za igrachkom..pa im ja ne trebam...a navikle su se na nju...

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here