RE: Život ljubavnice (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Život ljubavnice (20.4.2019 21:57:43)

Jaooo sad sam se set_ila nekog statusa na fejsu. U fazonu u danasnje vreme i muz i zena moraju da rade u kuci da bi muz mogao da ima ljubavnivu. Nesto tako u tom fazonu heheh





Maslacak15 -> RE: Život ljubavnice (20.4.2019 22:28:10)

Ja moram da kazem da sam tu na strani zena. To jest da budem preciznija, glavna krivica je uvek u osobama koje su u vezi i koje varaju musko / zensko ne bitno. Ne slazem se sa tim konceptom, zavela ga, bacila se na njega nije mogao da odoli i tome slicno.... Kako neko moze da bude odgovorniji moralno za rasturanje tvoje porodice od tebe samog? Ako tebi nije sveto, sto bi nekoj tamo slobodnoj zeni ( citaj ljubavnici ) to bilo vazno? Ona je kriva a ti nisi jel si " samo muskarac".... e pa nebih rekla.
Imala sam u okruzenju jednu pricu koja je jako dugo trajala, dugo je njoj trebalo da prekine sve. Bila je to delimicno i veza na daljinu, da ne detaljisem, slabo su se oni vidjali ali je interesantno da bi se lik uvek javljao kad bi neko normalnog rezona ocekivao da bi najmanje trebalo, kad mu se rodi dete, zatrudnela mu zena i tako. Valjda da ispuni neki svoj bonus program (fuj).

Inace i to koja bi bila/ nebi bila ljubavnica a koja nebi je jako klizav teren. Nije bas da ne ostavljaju. Vecina brakova se uvek raspadne jel postoji neko treci. Tacnije verovatno su ti brakovi i inace truli pa je potrebna inicijalna kapisla da minira stvar. Mislim da su te situacije kad je neko od partnera u nekoj drugoj vezi u momentu upoznavanja prilicno ceste, samo eto ako su u pitanju parovi bez dece pa to pukne na celu pricu se drugacije gleda.

Ali ima cela klasa ljudi koji iz veze izadju samo ako imaju nesto na vidiku, i ne vole da budu sami.





bubulence -> RE: Život ljubavnice (20.4.2019 22:29:33)

A to da treba rasiriti noge kad god trazi mi je toliko grozno, da nemam reci kojima bih opisala. Jesmo mi zene neke sluge? Mozda i kesu na glavu da mi stavi? Zasto da rasirim noge ako sam umorna i nije mi do toga? Da bi se on razonodio? Neka on mene izmasira i pusti da spavam da se ja razonodim, da ne bih trazila drugog.






Maslacak15 -> RE: Život ljubavnice (20.4.2019 22:32:20)

ahahhahahaha bubulence [sm=smiley36.gif] nasmeja me.

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] u pravu si skroz.





Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (20.4.2019 22:36:28)

Ima da raširim sva jedra kad bi mi jednom propisno izmasirao stopala! 




Misha i Ljisha -> RE: Život ljubavnice (20.4.2019 23:50:42)

Ahhah bubi i meni to tako uzasno zvuci ali mi ostalo u secanju kao sok kad mi je rrkla jedna koleginica koja ima sad oko 55 godina da je nju savetovala tako njena BABA 😂 


Al uvek uvek se set_im te "mudrosti" kad sam onako kao bi al umorna sam pa i ne bi. Hahah...






bubulence -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 0:13:52)

Da, da, cula sam i ja tu mudrost, isto od moje babe. Nego, baba se udavala nekoliko puta pa sam shvatila da njeni saveti i nisu toliko sveti.

Nego, da se mi vratimo ljubavnicama. Jedna moja dobra drugarica je ljubavnica. Ona, koja je uvek bila najvise protiv toga i koja sa svojom kumom ne prica vec skoro 4 god jer je u to vreme kuma bila necija ljubavnica. Rekla bih da je moja drugarica iz ocaja postala ljubavnica. Trenutno ima 36god, neudata, bila u dugoj vezi i ostavio je zbog druge, mladje... Posle toga je ona godinama pokusavala da nadje nekoga bezuspesno... Da se razumemo , ona sada i moze ili da bude necija ljubavnica, ili da nadje nekog klinca 10god mladjeg ili da nadje budalu. Jer sve sto valja a prilici njenim godinama je zauzeto. A kakav joj je zivot... Nikakav. Ovaj ljubavni. Sexulani zivot joj je savrsen. 




Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 0:31:05)

I... Sta ce za koju godinu kad je ovo malo mladosti sto joj ostalo prodje...? Sad joj lepo, leprsa okolo zadovoljna. 
Koji joj je cilj u zivotu? Kakav plan ima? 
Uzasno je to kad moras stalno da nosis kljuceve od kuce... Sam zakljucavas... Sam otkljucavas...




bubulence -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 0:43:11)




IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
I... Sta ce za koju godinu kad je ovo malo mladosti sto joj ostalo prodje...? Sad joj lepo, leprsa okolo zadovoljna. Koji joj je cilj u zivotu? Kakav plan ima? Uzasno je to kad moras stalno da nosis kljuceve od kuce... Sam zakljucavas... Sam otkljucavas...
Ona nije zadovoljna, ni srecna... Ustvari, rekla bih da ima grizu savesti. Ali to je devojka koja mozda i 6 god nije imala sex, uhvatio je na nekom slavlju da plesu, kaze kada je stegao da joj se vrtelo u glavi. Sacekao je kasnije ispred kuce i ona kao omadjijana, sela u auto i otisla sa njim. To vece bila sa njim i nastavili da se vidjaju... To bude 2,3 puta mesecno, samo sex i nista vise. A plan... Pa njen plan i najveca zivotna zelja je da ima muskarca pored sebe, da proset_a sa njim, da ima muza, dete... Ali nije to tako lako... Ja sam prvo bila sokirana kada mi je rekla, jer to jednostavno nije ona. A sada je ne osudjujem, i ne pitam nista. 




bubulence -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 0:45:02)

Da dodam, ona ne zeli da joj on bude muz, mislim da nije zaljubljena ni najmanje, tu je samo sex u pitanju. Ona bi da nadje nekog slobodnog, ali joj ne ide... 





Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 1:35:33)

Svako si ima svoje...
Greota ce biti kad se jedno jutro probudi i shvati sa je sama samcita. Imam ja nekoliko drugarica koje gaze 40te i jos uvek su same. Imaju ponekog ali nije to to. Jedna pati za bivsim koji se ozenio, ima decu, prijatelji su, piju kafe po gradu, druga je direktor u nekoj firmi, zivi zivot u 47oj, treca plese zumbe sambe  i druzi se sa 20godisnjakinjama...
I sve se one ponasaju kao da imaju 20 godina, idu u klubove, cerekaju se, kikocu, igrsju po stolovima na proslavama, meni se to nekako ne dopada, ostarile su brate mili vidi se. A one to negiraju i bacaju pod tepih. 




MilicaJole -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 1:39:41)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jaooo sad sam se set_ila nekog statusa na fejsu. U fazonu u danasnje vreme i muz i zena moraju da rade u kuci da bi muz mogao da ima ljubavnivu. Nesto tako u tom fazonu heheh



ahahahahahahahahahahah pa ovo je presmesno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 1:42:09)

Bubi, ne osudjujem ni ja, zato i kaZem svako si ima svoje, ali zao mi kvalitetnih osoba.
Jedna od ovih mojih drugarica imala vise momaka nego ja, izlazila, provodila se, uzivala u svakom trenutku. Pametna ko enciklopedija, doktor nauka, a momci... Nijedan joj nije ni prici ni po obrazovanju, ni statusu, ni pameti. A menjala ih ko carape u jednom trenutku. I tako zadnjih godina sama, sa svima njima ostala prijatelj, oni nastavili dalje, ona sanjari o ozenjenom. Zivi u proslosti. A predivna, predivna, predivna, ja je obozavam. I prosto vidim da se udaljava od mene polako, i kad mi kaze sta cu ti ja za drugaricu, ja nisam tvoje drustvo, mene dusa zaboli... 




Misha i Ljisha -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 4:54:34)

Kaze mpja drugarica kpja je ljubavnivca. Kaze ja ne gresim gresi on pred Bogom. A njoj je super. Kaze nema ptljavih gaca i carapa i kuvanjr. Uvek dodje sredjen i nalickan. I taman je dovoljno dugo.tu da mi prija i pnda ode. ( u njenom stanu se vidjaju)

Ona razvedena. Ona je zena svoj brak zavrsila dostojanstveno i u braku varala nije..




vonavoj -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 5:06:57)

Bubi,nasmeja me! Ej kad bi me masirao svako vece,sigurno bi i sex dobio svako vece,hahahhaa. Ja sam non stop ukocena.Maslacak,i ja kazem da je "ta"zena kriva,a o muskarcu je sela,pa sta ce..a more mars..




dragana25 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 6:21:19)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Svako si ima svoje...
Greota ce biti kad se jedno jutro probudi i shvati sa je sama samcita. Imam ja nekoliko drugarica koje gaze 40te i jos uvek su same. Imaju ponekog ali nije to to. Jedna pati za bivsim koji se ozenio, ima decu, prijatelji su, piju kafe po gradu, druga je direktor u nekoj firmi, zivi zivot u 47oj, treca plese zumbe sambe  i druzi se sa 20godisnjakinjama...
I sve se one ponasaju kao da imaju 20 godina, idu u klubove, cerekaju se, kikocu, igrsju po stolovima na proslavama, meni se to nekako ne dopada, ostarile su brate mili vidi se. A one to negiraju i bacaju pod tepih. 


Tuzni zivoti ustvari.... al to shvataju ljudi i zene tek tamo oko 60-70 kad se okrenu iza sebe




nata11 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 9:48:11)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Kaze mpja drugarica kpja je ljubavnivca. Kaze ja ne gresim gresi on pred Bogom. A njoj je super. Kaze nema ptljavih gaca i carapa i kuvanjr. Uvek dodje sredjen i nalickan. I taman je dovoljno dugo.tu da mi prija i pnda ode. ( u njenom stanu se vidjaju) .



Ne bih bas poverovala u ovo 🤔
Svako od nas voli neki oslonac u zivotu, da sa nekim popije jutarnju kafu.. 




Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 9:51:31)

Reality bites... Eventually... 




bubulence -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 10:25:00)



IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Kaze mpja drugarica kpja je ljubavnivca. Kaze ja ne gresim gresi on pred Bogom. A njoj je super. Kaze nema ptljavih gaca i carapa i kuvanjr. Uvek dodje sredjen i nalickan. I taman je dovoljno dugo.tu da mi prija i pnda ode. ( u njenom stanu se vidjaju) .



Ne bih bas poverovala u ovo 🤔
Svako od nas voli neki oslonac u zivotu, da sa nekim popije jutarnju kafu.. 




Ili sa nekim da se uspava... Nista lepse... Ni ja ne verujem u te price, mislim da beze od sebe i istine pa tako pricaju, ili se plase ponovnog vezivanja. Ali da je nekom lepse da leze i ustaje sam, da nema koga da pozove kada se nesto desi, da nema sa kim da podeli srecnu vest... Eto , ne mogu da poverujem.




Misha i Ljisha -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 11:07:07)

Pa ona je zena sebe ispunila na druge nacine. Deluje srecno. A da li je...nemam pojma





Olga75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 11:27:54)

Pa čekajte i udate žene mogu da budu ljubavnice.
Znam priču, iz praistorije doduše, dvoje ljudi oboje u braku su se godinama vukli i navlačili i svi su to znali. Kad su ostarili i dalje su bili u tim brakovima a oni raskinuli ko neki šiparci.
Ne znam, evo treba bre sve to postići. Sad ovde kod kuće- poradiš, poneguješ, ponavlačiš se a onda odlepršaš kod ljubavnika. Svaka čast na energiji
Ili on sad ovde kod kuće sve to isto i onda ima snage da se pirlita i ide kod neke.
Ja kad bih imala ljubavnika to bi trebalo da bude neko sa lovom. Ali to se onda drugačije zove [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 12:01:13)

Meni je to sve povezano sa ljubavlju. Da cistim, perem, peglam, kuvam kod kuce pa odleprsam kod ljubavnika 🤣 Biram kafu 😂




Olga75 -> RE: Život ljubavnice (21.4.2019 12:14:11)

Niti opravdavam niti osuđujem, svako si svoje zna što reče Ivanka
desi se da dođu periodi kad ti se čini da nema više ničega, nema hemije, nema očekivanja, sve je staro i samo se ponavlja, želiš da ti se neko smeška, flertuje. Pogotovo kad brak traje godinama. Ja sam udata već 17 godina, da prostite khm khm sa istim čovekom toliko godina je ono navika- znaš šta voli da jede, šta prati na tv, znaš i šta volu u krevetu. Postane dosadno.
Tad su dve stvari: nekako to začiniti ili otići. Ima parova, ja sam se iznenadila koliko koji prosto u tom nekom periodu ili pređu na svingeraj ili se razvode ili se švaleraju.
Ja nisam došla do tog dela veze još [sm=smiley36.gif]
Ali mislim da je varanje nepošteno i oboje greše pred Bogom ( o onaj oženjeni i ta ljubavnica jer zapovest je : ne sagreši bludno a i ne poželi tuđe)
ma nek radi svako kako hoće al mog čoeka nek ne dira ( mada da je trebao nekoj drugoj ne bi meni dospeo [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Život ljubavnice (22.4.2019 14:36:54)

Ja ustvari ništa ne mislim o ljubavnicama, ljubavnicima, prevarama.
Da li je ljubavnicama (kada pričamo o singl ženama) bolje ili gore nego nama udatima? Nemam pojma.
Ljudi generalno imaju potrebu da ubeđuju sebe i okruženje kako im je život koji žive baš baš potaman, ipak, svi mi ostajemo povremeno sami sa sobom u svoja 4 zida, i to što nam prolazi kroz glavu znamo samo mi.
Znam dosta razvedenih sa i bez dece, dosta neudatih bez dece, dosta udatih sa i bez dece... svi kažu da su srećni, retko ko će priznati da nije baš 100% srećan.
Pitanje je prioriteta.

Nedavno sam čula priču za neki bračni par kako on ima devojku a ona momka. Ja rekoh "I?". Dobro mi oči nisu iskopali "Kako to misliš I????", pa tako.
Ja kad se družim sa njima, oni sede u paru, veoma lepo funkcionišu, deca su im vaspitana, lepo zbrinuta, idu na familijarna putovanja. Na kraju krajeva, nit sam nju videla sa momkom, nit njega sa devojkom.
Šta mene briga da li oni imaju / momka devojku? Možda imaju čak i dogovor. [sm=smiley36.gif]





Ivanka 75 -> RE: Život ljubavnice (22.4.2019 14:55:22)

Ja mislim da oni zive samo za taj trenutak u kom se trenutno nalaze. Dugorocno vidjenje zivota je stavljeno u drugi plan, ili, pak, oni misle da imaju plan, kako god.
Da sam duze ostala singl mozda bih drugacije razmisljala. Mozda im se kockice u zivotu nisu poklopile onako kako su zeleli i sanjali, ko zna... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>