|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:08:14   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image aj bubi nije valjda da si tolko zagorela hahaha...


Sta da ti kazem, troje sitne dece, uvek neko budno😂. Kupatilo malo, na terasi hladno, kod komsije zauzeto... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:10:24   
Didy
Iju, što se ovde zakuvalo! user posted image

Ja se slažem donekle sa Feniksom da ste malo preterale i to sam napisala na početku i to je stara boljka rr (a možda i ne samo rr, već generalno), a nekome ko upadne sa strane deluje da ste i više preterale nego nama koje se ovde "znamo".
E, sad ovo drugo - šta su prioriteti i kako će ko da sačuva ili ne brak, to je već individualna stvar i ne može se pod jedan šablon podvesti. Ono što je meni i mm bitno u braku, verovatno ostalima nije, ono preko čega ja nikad ne bih prešla, drugi olako prelaze i obrnuto. Tu nema jednog odgovora, već je sve individualno, kaoi razlozi zašto neko vara u braku, a neko ne.

< Poruku je uredio Didy -- 3.2.2020 12:13:02 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:11:52   
Sanidej
Zapalile ste temu :) Salu na stranu sad, kad je porodica tu ona mora biti prioritet kakva bre pohota i fircanje okolo pa nismo nezreli klinci. Ljubavnice, prvo si majka i supruga za to si se trudila i dala srce i dusu i to ne moze bilo ko. Muza pod ruku i karte na sto pa vidite da se ponovo nadjete na istoj strani. Srecno!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:14:59   
Misha i Ljisha
Sanidej evo nije zena nista posebno napisala o muzu ali podatak 17 godina, pa 17 godina se sigurno trudila. mozda i izgorela kad je dosla bas u tu fazu. Jeste slazem se razgovor, ali posle ovakvog "dela" ne znam ko bi mirno seo i razgovarao. Po meni je opcija ili razvod ili prekid veze koja ce zauvek ostati tajna a sa muzem onda u razgovor oko drugih stvari. Retko ko moze da proguta prevaru. Ima ih nije da ih nema, ali su retki. Jos musko i sujetno verovatno

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:16:05   
smeško
И што се ми, сада, правдамо, када она вара мужа? user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:19:27   
Didy

IZVORNA PORUKA: Sanidej

prvo si majka i supruga


Sa ovim se apsolutno ne slažem. Zato i ima žena kod nas koje su prsle na komade jer im se ovo nameće od rođenja. Prvo sam ja bila ja, a onda sam, između ostalih uloga, postala i majka i supruga. Nekad jeste prioritet, ali nije uvek. Prvo sam ja ja, a posle sve ostalo. Ako meni u ja ulozi nije dobro, neću biti nikakva majka i supruga.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:22:33   
Didy

IZVORNA PORUKA: smeško

И што се ми, сада, правдамо, када она вара мужа? user posted image


Pa šta ako vara? Je l nama treba da se pravda zašto ga vara? Ima svoje razloge koje samo ona zna i ne treba nikom da se pravda, osim sebi samoj i to samo ako ima potrebu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:22:43   
Misha i Ljisha
Tako je Didy. Ja svoju D ucim od kad je rodjena PRVO VOLIS SEBE, pa onda ostale. I kao jako se uvredim kad mene poslednju navede user posted image ali shvata. I stalno je pitam koga prvo volimo, ona kao iz topa SEBE. Znaci protiv sebe u zivotu ne radis

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:23:26   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Sanidej

prvo si majka i supruga


Sa ovim se apsolutno ne slažem. Zato i ima žena kod nas koje su prsle na komade jer im se ovo nameće od rođenja. Prvo sam ja bila ja, a onda sam, između ostalih uloga, postala i majka i supruga. Nekad jeste prioritet, ali nije uvek. Prvo sam ja ja, a posle sve ostalo. Ako meni u ja ulozi nije dobro, neću biti nikakva majka i supruga.


To sam i ja htela da kažem u nekom delu svog posta, ne znam da li se razumelo. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:27:50   
smeško
Диди, слажем се. Али, не схватам, шта је онда хтела да постигне. Сулудо ми је изношење таквих ствари на форуму. Ево, ја бих исти коментар дала и најбољој другарици, И шта онда? Ако немаш афирмативни став, онда осуђујеш? Дискриминишеш? Безвезе.
Слажем се са делом да прво саме собом морамо бити задовољне. И томе учим и своје синове, а и ћерке бих да их имам.

< Poruku je uredio smeško -- 3.2.2020 12:31:57 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:31:30   
Sanidej
Nema ja pa ja kad dodje porodica. Ili si zreo da se nosis sa problemima u braku ili bezis u drugi zivot sa glavom u oblacima, a problemi tako nece nestati. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:33:23   
smeško
Сани, само задовољна можеш нешто решити. На крају крајева, решавање проблема и јесте начин да поново нађеш задовољство, зар не?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:37:45   
Didy
Verovatno je imala potrebu da nekome kaže, a ne može nikom direktno. Ne kažem da svi treba da se slože s njenim mišljenjem, ali daleko od toga da ona nama treba da se pravda. Možeš da se ne slažeš s nečijim mišljenjem, a da pri tom ne osuđuješ drugu osobu. Meni je npr. mnogo strašnije biti s nekim u braku, a biti nesrećan u tom istom braku. Ne može svaka žena lako da preseče i da izađe iz braka, ovo joj je možda jedini način da bude srećna ako je u braku sve guši. Još ako ima osudu sredine i nema podršku najbližih jer je prvo majka i supruga, pa onda sve ostalo, onda mogu da razumem njene razloge.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:41:17   
Didy

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Nema ja pa ja kad dodje porodica. Ili si zreo da se nosis sa problemima u braku ili bezis u drugi zivot sa glavom u oblacima, a problemi tako nece nestati. 


Nema ja, pa ja, naravno, ali nema ni onoga mi, pa mi, a nigde ja. Ja sam i dalje ja i kad smo mi. I mm je ja. Niko od nas nije nestao. Mi smo dva ja koje čine jedno mi. I ako jedno ja nestaje za račun drugog ja, onda tu nisu zdravi odnosi. Bar ja to tako gledam i za mene je to zrelost.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:49:23   
Feniks2020
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:55:15   
smeško
Didi, ok. Sve je u redu. Osim sto ne vidim da je osudjena. I niko nije trazio da se pravda. 

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:02:39   
Feniks2020

IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Pokusala sam da razumem ono "zene kojima deca izadju iz pelena traze vise"?

Sta traze vise? Nezadovoljstvo treba da se resi sa partnerom a izlazak dece iz pelena nije okidac. Realno, ja bih pre pukla za vreme pelenasenja u prve dve godine 😁


tad si opterećenija ulogom mame. Kad deca porastu manje si im potrebna i imaš više vremena za sebe, za partnera, a onda tek shvatiš da je u medjuvremenu nešto prestalo da štima, a da toga niste bili svesni jureći za obavezama oko male dece.

I da, zadovoljstvo sa partnerom treba da se rešava, ali to nije uvek moguće. Nekad partner ne želi da čuje, ne želi da menja, ne vidi da postoji problem i sl.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:08:13   
smeško
Феникс, то је потпуно тачно. Највећа разилажења се дешавају баш када су деца у пеленама. Ко има среће, разговара са партнером и заједно се боре. Ко нема...

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:13:19   
Feniks2020
više puta sam čula da su deca sjajni razarači braka.
To tako nije tačno.
To samo znači da je nekompatibilan par (energetski, duhovno, interesovanjima) ušao u brak, misleći da se vole i vole se, ali ne dovoljno da izdrže sve bure koje naidju kad deca dodju. I zato brak puca zato partneri prestanu da se vole.
Samo što je onda teško sačuvati decu od boli razvoda, jer nikad nije lako, ma koliko razvod bio sporazuman, život se menja.
A da li živeti sa partnerom koga više ne voliš zbog dece?
Deca će porasti, a ti onda ostaješ sam sa sobom i pitanjem da li si trebala da se upustiš u romansu, da li si trebala da se razvedeš.

Mnogo je kompleksna tema i možda je ljubavnica u tom smislu tražila razgovor. Možda je želela da se javi neko koga muče ista pitanja.

A možda nisam u pravu....kako god, ja sam kao padobranac uletela....i tako user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:15:06   
Misha i Ljisha
padobranac bas saosecas sa ljubavnicom i osecajem kako je to kad ti stigne poruka user posted image

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:15:29   
Feniks2020
I to je sad posle svega napisanog BAŠ smešno?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:23:19   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sanidej evo nije zena nista posebno napisala o muzu ali podatak 17 godina, pa 17 godina se sigurno trudila. mozda i izgorela kad je dosla bas u tu fazu. Jeste slazem se razgovor, ali posle ovakvog "dela" ne znam ko bi mirno seo i razgovarao. Po meni je opcija ili razvod ili prekid veze koja ce zauvek ostati tajna a sa muzem onda u razgovor oko drugih stvari. Retko ko moze da proguta prevaru. Ima ih nije da ih nema, ali su retki. Jos musko i sujetno verovatno


Garant je ona 1000 puta zapocinjala razgovor a druga strana nije cula dobro. 
Za razgovor je potrebno dvoje i 4 uveta. 
Mnogo vode ispod mosta prodje za 17 godina. 
Meni i mm, kao i svima vama, je pre 15 god zivot bio drugaciji. Bez deteta. Samo nas dvoje, centar naseg sveta - mi. A onda dodje dete, i to samo jedno, pa evoluirasmo u porodicu. 
I tako evoluiramo svaki dan. Imali smo mi uspone i padove, i grcevito se borimo da ocuvamo nas centar sveta, i dalje mi ali 2+1=3.
I treba biti umetnik da ostanes zadravog razuma, zonglirati posao, muza, porodicu, i njegove i svoje roditelje. Ali evoluirasmo i sto bi moj drug rekao "vas dvoje funkcioniset_e nekako, ne znam kako ali nekako". 
Bila sam prevarena u vezi pre nego sto sam upoznala mm. Patnja od godinu i po dana i 10 kg manje. Ne zelim to vise. I zato, ako me prevari a ne saznam hvala mu. Ako zeli razvod neka kaze, ja to njemu otvoreno kazem, on to zna. 
Mada, ne znam kako bih odreagovala sad. Drugacija sam osoba od one koja sam bila pre 20 godina kad se prevara dogodila. 
Na poslu sam, ne mogu da mudrujem vise 😁


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:29:06   
vonavoj
A da feniks i ljubavnica nisu ista osoba? Sorry,malo mi isto pisu..Slazem se sa didy,feniks i tebe razumem..nije lako razvesti se,zboh dece,okoline..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:34:00   
Feniks2020
Nismo ista osoba, bar ne da ja znam....a i to je potpuno nebitno, zar ne?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:39:35   
Ivanka 75
Feniks, svakoga od nas muce razne dileme. Ali, na ovo sto mi svi pisemo dosta utice nase odrastanje, okolina u kojoj zivimo, brak, supruznik, finansijska situacija. 

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here