|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:40:16   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ljubavnice, reci cu ti nesto sto sam i mojoj drugarici rekla pre 12 godina na komentar "kako ga ne zoves dok je na poslu, zar ne kontrolises kuda ide?"
Pa joj rekoh, on ode u 7 vrati se u 3 meni, nasoj kuci. Sta je radio za to vreme savrseno me ne zanima, ako nadje priliku da me prevari, ako, samo da ne saznam za to. Ako uspe nesto da obrne za tih 8 sati a niko da ne zna, skidam mu kapu za sposobnost skrivanja. Meni dolazi u 3 kuci, meni, uvek i svaki dan. 
Ne dao Bog da saznam 😂


Ivanka izvini, ali meni je ovakvo razmišljanje uvijek bilo strano i daleko. A i čudno. Meni ništa neka ne dolazi. user posted image

Da se razumijemo, ja sam mišljenja da monogamija nije prirodna čak. I to je razlog upadanja u "afere". Ali da se može odlučiti biti sa jednim partnerom do kraja života, može. Radi toga i toga (svako zna čega). Nekako mi je logično da mi čovjek s kojim živim i imam djecu dođe i kaže šta se desilo, pa da zajedno skontamo šta dalje, nego da mu skidam kapu jer je uspio da bude još sa nekim, a da ja to ne skontam.


Bebi, moj si čovek user posted image potpuno se slažem sa tobom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:47:22   
Ivanka 75
Mislim da iz svih nas govori iskustvo. A to je ono sto Ljubavnici mozda treba. Neko nepristastan ko ce da joj pomogne da sagleda sve iz vise uglova. Ona je svesna da joj je sada prelepo, divna osecanja i vreme provedeno sa......
Da ne voli muza, mislim da ne bi pisala ovde uopste. Iako se mozda promenio prema njoj. I zbog dece pise. 
Ja sam dete razvedenih roditelja i odlicno znam sta je razvod. Volela bih da moje dete ne prolazi kroz to i nadam se da nece. Ali, ne zelim ni da mi dete pati u losem braku, slusa svadje i gleda nasilje (ne daj Boze). 
Po meni, u zivotu ima krupnijih i ozbiljnijih problema od razvoda. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:52:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Sanidej

prvo si majka i supruga


Sa ovim se apsolutno ne slažem. Zato i ima žena kod nas koje su prsle na komade jer im se ovo nameće od rođenja. Prvo sam ja bila ja, a onda sam, između ostalih uloga, postala i majka i supruga. Nekad jeste prioritet, ali nije uvek. Prvo sam ja ja, a posle sve ostalo. Ako meni u ja ulozi nije dobro, neću biti nikakva majka i supruga.


Didy, slažem se. Stav koji imamo prema sebi je jako važan jer od toga zavisi kako će nas drugi ljudi, u ovom slučaju muškarci, videti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:54:12   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: bebilule


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ljubavnice, reci cu ti nesto sto sam i mojoj drugarici rekla pre 12 godina na komentar "kako ga ne zoves dok je na poslu, zar ne kontrolises kuda ide?"
Pa joj rekoh, on ode u 7 vrati se u 3 meni, nasoj kuci. Sta je radio za to vreme savrseno me ne zanima, ako nadje priliku da me prevari, ako, samo da ne saznam za to. Ako uspe nesto da obrne za tih 8 sati a niko da ne zna, skidam mu kapu za sposobnost skrivanja. Meni dolazi u 3 kuci, meni, uvek i svaki dan. 
Ne dao Bog da saznam 😂


Ivanka izvini, ali meni je ovakvo razmišljanje uvijek bilo strano i daleko. A i čudno. Meni ništa neka ne dolazi. user posted image

Da se razumijemo, ja sam mišljenja da monogamija nije prirodna čak. I to je razlog upadanja u "afere". Ali da se može odlučiti biti sa jednim partnerom do kraja života, može. Radi toga i toga (svako zna čega). Nekako mi je logično da mi čovjek s kojim živim i imam djecu dođe i kaže šta se desilo, pa da zajedno skontamo šta dalje, nego da mu skidam kapu jer je uspio da bude još sa nekim, a da ja to ne skontam.



Bubi, zato sam i napisala "ne dao Bog da saznam". Bila sam prevarena, poznat mi je osecaj. Ne zelim ga nikome a pogotovu ne sebi ponovo. 
I zato kazem hvala mu ako ne saznam. Ne zelim vise da patim. 
Pa mozda i Ljubavnica sad misli da je ova afera super, mozda se za koji mesec zavrsi. Pa opet ostane sa muzem jer je on jedina konstanta. 


Ni meni ono majka i supruga ne pije vodu. Gde sam onda ja? Ako sam se ja izgubila negde, ona u koju se on zaljubio kako onda ocekivati hepi end? Rekoh napred, svi se menjamo ali ne bi trebalo da izgubimo sebe negde usput. Mislim da tu pocinju problemi. Onda nastaje ono "ja cinim sve za ovu porodicu a sta ti pruzas?"






< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.2.2020 13:59:47 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 13:59:11   
Misha i Ljisha
Jao znate sta. Niko nije idealan. Ja mog Miska od ne bih ga dala nikom.do odrubljujem mu glavu motornom testerom kao Ali Mekbil. Nedavno sam se iznenadila kako on i ja predstavljamo POJAM braka za neke ljude. Juuuu... a nama bas tada bila kriza. Ali da moguce je smeskati se a biti u problemu. Moguce je zezati se i na svoj i na tudj racun a ne znati sta ces sam sa sobom sutra. Ja sam promenila dosta toga u zivotu u odnosu na proslu godinu. Pocela sam vise da dajem na sebe
Isla sam da se ponovim. U vise navrata. I to sam sve kupila vauu... ja ja i ja... prihvatila sam posao na koji iskreno nikad nisam.mislila dancu prihvatiti. Vozam se dva puta nedeljno od Futoga do indjije. Za nista prakticno. Da ostanem.kuci zaradila bih vise ali sam radi sebe to uradila. A samim tim i zarad opsteg stanja u nasoj porodici. Mislite da mm nije rekao bezmalo puta dal sam.nasla nekog kolegu? Sad nek malo vidi on. Picnem se i odem. Sledece nedelje planiram strava frizuru. I td
Ucinis nesto za sebe. A time cinisni za porodicu. Promene su potreba jer je kolotecina ta koja ubija. Mene bar. E sad neko nadje vece uzbudjenje. Krene da se svalera jer ne zn sta bi novo u zivotu radio. Ja vala znam ali znam da veceras cekam mm da zajedno gledamo jumanji 2 iako imam brdo posla. I radicu pola noci i sutra ceo dan. Ali cwmo veceras da iskokamo kokiceni da gledamo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:03:21   
bubulence
Obozavam rr 😂. Zena dosla, izbacila iz sebe sto je mucilo a mi sada pametujemo, bice uskoro i svadje 😁. Niko ovde nikoga ne razume. Svako prica svoju pricu. Kazu zene u nekoliko postova kako smo napale ljubavnicu i ja sada idem 3 strane unazad i to nigde ne vidim... 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:05:25   
Misha i Ljisha
Bubi takodje sam iscitavala nigde ni ja ne vidim user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:12:23   
Ivanka 75
Jao Ljisho, ja se sva istopim uvece u pola 11 kad dodjem kuci a on kaze "cekam te da zajedno gledamo film" ❤️ ❤️ ❤️
I mnogo sam tolerantnija nego sto sam bila u prethodnim vezama. Postujem svaku sitnicu koju mm uradi za mene, za nasu porodicu. Iako je to normalno, jer je ovo nasa kuca, nasa porodica, sve delimo ali se stvarno trudim da on vidi da jela vidim njegov trud. I to je obostrano, na moju veliku srecu. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:14:00   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Obozavam rr 😂. Zena dosla, izbacila iz sebe sto je mucilo a mi sada pametujemo, bice uskoro i svadje 😁. Niko ovde nikoga ne razume. Svako prica svoju pricu. Kazu zene u nekoliko postova kako smo napale ljubavnicu i ja sada idem 3 strane unazad i to nigde ne vidim... 


 



Aaaa ima ima, i bas mi zasmetalo sto nije ukapirala o cemu smo pisale. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:21:40   
Didy
Vas dve što ne vidite, vi ste najgore i bile u komentarima. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:26:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Didy

Vas dve što ne vidite, vi ste najgore i bile u komentarima. user posted image



I meni se cini... 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:31:55   
bubulence
Ni jedan jedini put je nismo osudile. Bas ni jedan. Salile se jesmo, ali osudu niste procitale iz nasih postova


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:35:29   
Ivanka 75
Slazem se skriz Bubi...
Bas mi simpa ova tema... Totalno preispitivanje... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:46:03   
Didy

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ni jedan jedini put je nismo osudile. Bas ni jedan. Salile se jesmo, ali osudu niste procitale iz nasih postova




Negiranje je glavni odbrambeni mehanizam. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 14:50:44   
bubulence
Manje filozofije, daj dokaze😁


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:00:21   
Ana RR
Ma Didy, najgore su od sve dece user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:05:59   
Peace*
IZVORNA PORUKA: bubulence

Obozavam rr 😂. Zena dosla, izbacila iz sebe sto je mucilo a mi sada pametujemo, bice uskoro i svadje 😁. Niko ovde nikoga ne razume. Svako prica svoju pricu. Kazu zene u nekoliko postova kako smo napale ljubavnicu i ja sada idem 3 strane unazad i to nigde ne vidim... 




Ako polazite od toga da je Ljubavnica neko ko je već član RR i, iz meni neshvatljivog razloga, je otvorila novi nick, onda možete da kažete da je tom nekome vaš način komunikacije poznat te da ne treba da se vređa.
No, ukoliko pođete od toga da je Ljubavnica potpuno nov član, i da Feniks nije Ljubavnica (jer zašto bi pobogu Ljubavnica otvorila još jedan profil - treći, da brani sebe na drugom profilu?), onda taj nov član ne poznaje vaše šale i ne shvata da ne mislite ništa loše.
Recimo, ja vas čitam gooooodinama, ne baš svaki dan, i nisam bila sigurna dal se šalite ili ste ironične.
Ali RR je uvek bila takva - uvek je postojao gard i "peta u usta na finjaka" svakom novom članu. Možda je tako i na drugim forumima - nisam zalazila.

< Poruku je uredio Peace* -- 3.2.2020 15:06:37 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:13:50   
bubulence
Peace opet nigde ne vidim da smo je napale? Cak i da joj sala nije prijala, napada nema. A nema ni Didy sa dokazom 🤣.



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:18:04   
Didy


IZVORNA PORUKA: bubulence

Peace opet nigde ne vidim da smo je napale? Cak i da joj sala nije prijala, napada nema. A nema ni Didy sa dokazom 🤣.






Ti dobro znaš kakvo Didy ima radno vreme. Odoh na časove, nemam vremena za citiranje i dokaze. I vidiš da nisam jedina koja je primetila da ste najgore od sve dece. 😛 Taj neki ton izbija iz komentara, samo ti nećeš da priznaš. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:19:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ljubavnica


Ja sam udata, on nije ozenjen ali zivi sa devojkom.
Nisam ništa planirala sa njim ali desilo se. Mislim da sam ja dobrim delom kriva za te varnice, za tu strast i tu hemiju medju nama.
Sad ce mnoge reci da nadje samo onaj koji trazi ljubavnika...
Sa jedne strane me grize savest zbog muza, a s druge strane ne. Muz se u zadnje vreme mnogoo promenio. Sve mu smeta, svemu nadje manu, i mom rucku i mojoj haljini. Znam, sad ce neke reci da to nie razlog da se nadje ljubavnik..




Ovo je bio prvi post, kulturan i nezahtevan. Mini ispovest, tok misli. 
Mi smo samo krenule u analizu jer smo, barem ja, stekle utisak da joj je potrebno misljenje i za i protiv. Niko nije bio protiv, barem ja ne. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:21:41   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sad ce ljubavnica da odgovori, samo dok pilence izDje iz kanca 😂 eh jkp 


Jao zadavice me zena a ni ne zna me. 



Evo moje sale. I napisah negde u komentaru najgora sam od sve dece.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 15:39:02   
Didy
Nema potrebe da se iko ikom pravda. To je forum. Svako piše (skoro pa) šta hoće. Prema tome i ja imam pravo da kažem kako su meni vaše poruke zvučale. Možda ja nisam u pravu, ali to opet jeste svrha foruma. Relax, girls.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 17:17:27   
MamaNecaVo
Svako ima pravo da radi sto zeli ali kada to negde napise ne moze da ocekuje na pohvale i reci hvale na sva usta.. Jednostavno, svako misli oni sto zeli.. Pravdanje bilo kome mi je malo truba 🙄


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 18:09:46   
smeško
Некада се на овом форуму много слободније изражавало мишљење и није било страшно. Сада се глуми нека политичка коректност. Ок је варати, али није ок написати да то није исправно.

< Poruku je uredio smeško -- 3.2.2020 18:12:46 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 19:46:02   
Misha i Ljisha
Pa i mene bubi prozva za pilence i magacin pa sta sad. I jeste zasto je strasno i nasmejati se i zasto je strasno i ne podrzati i podrzati. Mislim da je rasprava fino tekla u duhu rr i sa podrskom.

Da ja sam ubedjena da je neko od starih clanica iskreno ne zanima me ko je. Rekla sam bas zato sto sam sigurna u to i htedosmo da pomognemo i stalo nam je. Eto za sebe mogu da kazem stalo mi je da zena koja god da je bude dobro. Dobro sa samom sobom. Nazalost to znaci da ce clanica verovatno biti i banovana zbog duplog naloga. Ko sto to obicno biva. Kao sto se desilo Macaki. Zena nije bila dobro. Bila je psihicki lose i nije znala sta ce. Samu je sebe i branila i objasnjavala se. Zao mi je bilo i cula sam se s njom jos neko vreme preko fb. Da je cujem da li je dobro.

Evo nadam se da smo bar nekom diskusijom medjusobnom doprinelo da zena spozna sebe i sta zeli u svom zivotu.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here