|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
6.8.2019 8:02:18   
Duškić
Hihi..sad bilo nevreme kod mene u kraju 3 dana nema struje!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Problemi u Srbiji
6.8.2019 8:35:59   
MimaKos
Pre par dana kad je ona haos oluja bila, i kod nas je bilo tako... strasno


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Problemi u Srbiji
6.8.2019 13:22:44   
gagana83
Uzas. Nas je takodje uhvatila ona oluja. Kod nas srecom nije nestajala struja. Ali zato rodjaci mog muza koji zive na 10ak km od grada nisu imali struju dva dana. Strasno, ljudi tamo se bave poljoprivredom, zamrzivaci puni, velika steta. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Problemi u Srbiji
6.8.2019 13:38:08   
MimaKos
Auu to je stvarno strasno, o tome i nisam razmisljala, stvarno igromna steta covece


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:22:09   
dunja RR
Što se tiče mera pomoći, dopao mi se predlog koji je predložilo udruženje malih i srednjih preduzeća čini mi se - da umesto onih 100 eur, za koje ne vidim svrhu, jer mnogima ne trebaju, a mnogima treba mnogo više, država podeli vaučere svima, u iznosu od 100 eur (ako već hoće tačno toliko da se otvore), za kupovinu domaćih proizvoda, to mi ima smisla.



I imam pitanje - da li iz EDB-a dolaze da čitaju struju ili mi trebamo sami da očitamo, uslikamo i pošaljemo neGde? Nešto su pričali da trebamo sami, a sada više nisam sigurna, zna li neko?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:23:54   
Dragica Draga
Kod nas dolaze da ocitavaju, ni ne znam za ru pricu da sami treba to da radimo. Od kada je to?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:24:29   
princezica1
Ocitavas i saljes ako ti je brojilo u kuci pa da ovi iz edb ne bi morali da ulaze. Ako je van stana ili kuce mislim da ne treba da saljes.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:27:02   
Ana RR
Suzi, kod nas su juče dolazili da čitaju struju. Za gas su dolazili pre 10ak dana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:27:13   
dunja RR
Pričali neki dan, sli samo jednom bilo na TV, posle ništa o tome, možda odustali ..

Kao da mi uslikamo da ne bi iz EDB-a ulazili u zgrade, dvorišta ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:27:54   
dunja RR
Aha, ok, nama je u holu zgrade, omda nek se oni bakću.

IZVORNA PORUKA: princezica1

Ocitavas i saljes ako ti je brojilo u kuci pa da ovi iz edb ne bi morali da ulaze. Ako je van stana ili kuce mislim da ne treba da saljes.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:31:06   
princezica1
Pa to Dunja. Sad ce ljudi jos i o tome da misle. Nisam najbolje razumela, gde bi ti vauceri mogli da se iskoriste ako bi ih dali?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:37:25   
Sanjica26 RR
Meni se ne svidja predlog sto su dali za 100 evra. Nas ce to skrpiti kad dobiju svekar i svekrva da mozemo da im uzmemo jedan deo ogreva.

Kod nas su ocitavali struju vec 1. aprila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:41:06   
dunja RR
To su samo predložili, ali je meni kao nekom ko vodi firmu, i znam koliko je strašno sada u nekim sferama privrede, i znam da gori period tek sledi. logičnije da umesto novca građanima, za koji zaista ne vidim poentu, tj. vidim ali nije forum za te teme, elem logičnije mi je ako već hoće da "pomognu" narodu urade nešto pametno pa pomognu i narodu i preduzetnicima, malim proizvođačima u Srbiji i sl.
Taj vaučer od 100 eur bi smo koristili za kupovinu, domaćih proizvoda,tj. bilo čega proizvedenog U Srbiji, sad već kako bi se to tehnički izvelo, mislim da nije zahtevno.



Rekli su da se Srbija za vreme pandemije (procena) zadužila 6.000.000.000 eur, eeej?
Dajte onda pametne poteze.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:45:11   
princezica1
Dunja najvise novca i dajemo na hranu. Ne znam samo kako bi neko mogao da kontrolise sta kupujemo za te vaucere kad udjemo u Dis koji ima milion artikala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:49:50   
dunja RR
pa na svakom proizvodu piše gde je proizveden. urme su iz Irana, za njih neće važiti vaučer, karikiram , tj dajem primer.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:52:40   
dunja RR
neka ta sića, al daj šta daš, ode bar našim firmama, koje i plaćaju porez ovoj državi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:54:06   
dunja RR
Znači, sada sam se setila da su urme iz Iranaaa. Iran, korona, kupila sam urme skoro, lol.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:54:09   
princezica1
Ipak mislim da vecini ljudi odgovara da ih niko ne uslovljava na sta ce trositi novac. Makar tih 100 evra. Videcemo sta ce biti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 20:56:07   
dunja RR
Odgovara zato što smo narod koji ne razmišlja šahovski, al dobro. Ja kažem, kao firma razmišljam, pa mi mozak malo drugačij obrađuje ove podatke ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 21:08:20   
IvanaSK RR
Ja se potpuno slažem sa dunjom. I uopšte mi ne smeta ta priča da je vrlo moguce da ce stvarno biti 100e vaucer za kupovinu nase robe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 21:14:50   
Sanjica26 RR
I meni je to ok da je druga situacija na primer. Sad smo u velikom minusu zbog ovakve situacije. user posted image Kao i mnogi. Eto hteli smo tih 200 evra da iskoristimo za ogrev. Svakako to ne moze da nas skrpi, ali deo bi nam znacio.
Jel se racunaju drva u nasu proizvodnjuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 21:44:43   
Dragica Draga
Razumem sta dunja prica i do ima logike, ali opet mislim da bi cak i 100e svakim tj. Velikoj vecini domacinstava veoma znacilo. Jos ako uzmemo u obzir da ima 2 ili cak vise punoletnih u domaconstvu onda je to 200 i vise evra sto je,, ozbiljan'' novac, u smislu da ljudi mogu taj mesec opustenije platiti racune i malo,, stati na noge' '..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 21:48:27   
IvanaSK RR
Sanjice,vidis,mozda ce ce i racunati 🤣 Pa sa tim novcem nek se kupe potrepstine za kucu koje bi se inače kupile,a sa onim sa kojim bi inace kupili potrepstine za kucu nek se plate računi ili sta vec. U suštini,bolje je ista nego nista. Iako mi se to ne svidja,jer je doticni lepo rekao da ce svako dobiti 100e a ne da ce dobiti vaucer.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 21:51:29   
Dragica Draga
Ja sam vrlo skepticna po tom pitanju da ce to uopste da se desi, ali daj boze. Kad se prica o tome uvek se setim onog smeha voditeljke Jovane Joksimovic kad je predsedik u emisiji rekao da sad imamo para, nabavili smo pare user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Problemi u Srbiji
9.4.2020 21:52:34   
dunja RR
Oook. Ajmo ovako - u vaučerima, opet će takva porodica dobiti 200 eur, i potrošiće ih za nešto što joj treba, neće sigurno za nešto joj ne treba.
Ali te pare će otići (delom) malim ili srednim perduzećima u Srbiji, seljaku, paušalcu, itd. oni će platiti porez državi, od tog poreza se finansira zdravstvo, prosveta, vojska, policija, itd itd.
Na moju firmu ovo stanje ne utiče, radimo normalno, i juče sam platila PDV, ali nismo mi individue za sebe, svi smo mi država. Jedna mala država.


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Razumem sta dunja prica i do ima logike, ali opet mislim da bi cak i 100e svakim tj. Velikoj vecini domacinstava veoma znacilo. Jos ako uzmemo u obzir da ima 2 ili cak vise punoletnih u domaconstvu onda je to 200 i vise evra sto je,, ozbiljan'''''''''''''''' novac, u smislu da ljudi mogu taj mesec opustenije platiti racune i malo,, stati na noge'''''''' ''''''''..




< Poruku je uredio dunja RR -- 9.4.2020 21:55:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here