|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kontrakcije
20.3.2009 13:29:14   
Anoniman
Maya21 je juče spominjala da ima kontrakcije na pola sata, a danas pita:
IZVORNA PORUKA: Maya21

Evo me drage :) meni se nista novo ne desava! Ne znam sta da radim, da zovem ili odem u Betaniju ( NS porodiliste, sutnuli bi me 100% ) a ne znam da li sme toliko da traje a da nema pomaka... Jos uvek su na oko pola sata, evo sad vec dan i po... Mogu li da stanu? Tako odjednomuser posted image jer mi se cini da se necu pomeriti sa ovoga user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:31:38   
Maya21
Tasho treba se setiti pa otvoriti novu temu user posted image thx :*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:34:31   
eugenija
Maya21, šta se dešava? Kako si nam?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:36:24   
Anoniman
Ma zato sam tu...

Nego, hajde ti sada detaljnije svoj problem.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:46:14   
Maya21
Nema sta da se detaljise... Istog intenziteta su kao i juce, isto na pola sata... Nije da ne boli, ali moze se izdrzati... Brine me samo koliko smeju da traju te kontrakcije sa kojima se nista ne desava... Pomisljala sam da odem predvece do Betanije da pogledaju bar CTG, da prate bebu... A znajuci njih kako su ljubazni, izbacice me...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:49:24   
Anoniman
A što ne nazoveš dr kod kog si vodila trudnoću pa pitaš šta da radiš?

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:50:28   
eugenija
I meni pade na pamet ovo što Tasha reče... Da odeš do njega ili da ga pozoveš? Kad si zadnji put bila?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:54:18   
Maya21
Prosle nedelje mislim, kada mi je ukinula ginipral... Ma ne znam... Da odem tamo ne mogu, Matej mi je bolestan, pod temperaturom... A nisam ni ja zdrava bas... Prekjuce mi je pala temperatura, jos vucem kasalj i glavobolje... Cekacu do veceras pa cu da vidim... Bar za CTG ne bi trebalo da me odbiju, a onda cu onako usput da pitam...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 13:57:01   
Anoniman
Svaka ti čast! Ja bih verovatno još juče bila u Betaniji! user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 14:00:39   
Maya21
Evo zvala je... Kaze da ipak odem do Betanije ako se nastave do uvece, ali je lako moguce i da prestanu posto su slabijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 14:08:37   
Anoniman
Javi nam ... da znamo šta se dešava! user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 19:33:28   
Maya21
UPDATEuser posted image malko se izgleda povecao razmak...user posted image sad... nisam tacno merila jer mi je Maki ceo dan pod temperaturom pa sam vise zaokupljena njime nego sobom... U svakom slucaju, necu ja jos u Betaniju, ima vremena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 19:36:18   
eugenija
Joj Mayaaaauser posted image user posted image user posted image ... A jel bol istog intenziteta?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 19:37:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 19:39:09   
Maya21
pa jeste... mozda malkice i jaca ali se razmak povecao user posted image nisam bas obracala paznju jer sam se bavila Matejem, ima temperaturu, evo vec 3. dan user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 19:43:24   
eugenija
Maya, ima li neko da ti pomogne? Pa ne možeš odgoditi porođaj radi temperature...
Nema drugih znakova? Samo te kontrakcije? Mislim, "samo".. Uhh.. ne znam ni šta pričam...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 19:57:04   
Maya21
Imam seku koja je po ceo dan kod mene user posted image znam da ne mogu da odgodim porodjaj ali ovo stvarno jesu samo kontrakcije koje su veoma podnosljive. Zvala sam dr koja mi vodi trudnocu i rekla je da mogu i da stanu ( procitaj nekoliko postova iznad ). Videcemo jos... Nesto razmiljam, ako krenem da se otvaram, znacu, to bi trebalo jace da boli... A ovo ne boli jako, kao PMS,mozda malkice jace...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 20:01:00   
eugenija
Čitam ja sve, čitam pažljivo!!! user posted image

Čisto me zanima kakva je to vrsta bola.. Sad mi jasno kad kažeš kao kod menstrualnih bolova... Drago mi je da je seka s  tobom!!!

Sve u svemu, uz tebe smo!!! user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kontrakcije
20.3.2009 20:12:03   
Maya21
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 20.3.2009 20:16:21 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 10:49:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 12:51:16   
Maya21
Nista novo sto se kontrakcija tice... Ali smo Mateja vodili u hitnu nocas... Ima jaku upalu oba uha... Eto nama nove zanimacije... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 12:52:52   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 12:54:58   
Lilly*
joj maya, bas mi je zao.. pa jel mu sada ista bolje od lekova.. a sto se tebe tice, mozda bi ipak trebala otici na pregled kod svog doktora sto ti prati trudnocu

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 12:57:49   
guppy RR
jao Majo, samo ti još to trebalo...
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 17:22:45   
Anoniman
Jao Mayo, ja tek sada čitam... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here