|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 19:44:13   
Maya21
Tadej izgleda odlucio da se zadrzi jos malo... Odjednom stale kontrakcije, kao da ih nije ni bilo, pre jedno sat... Ipak cu otici do Betanije u ponedeljak...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 20:18:05   
gracija
Mayo,ja tek sad citam sta se desavalo kod tebe.Tebe Tadej poceo zezati kao sto je mene moj Matej.Svakako otidji kod doce,pa nam javljaj sta se desava,Sretnouser posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 20:25:27   
guppy RR
Majice, odlučio da mama u miru proslavi rođendan.... user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 20:30:25   
Maya21
Ne brini, i mene je moj Matej namucio pre 4 godine user posted image i on je bio malko uporan i tvrdoglav user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 20:31:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 22:10:16   
Maya21
ok, s obzirom da smo svi bolesni... bili moji i svekrva user posted image jeli palacinke iz jedne NS palacinkarnice i tako...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 22:13:53   
guppy RR
MMMMMMMMMMMmmmmmmmm!!!!!!!!
Diiiiiiizniiiiiiiiiii?

Ju, ovo nema veze sa temom... ajmo u tvoju temu o Rođusu hehehe


< Poruku je uredio guppy RR -- 21.3.2009 22:14:12 >

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 22:15:49   
eugenija
MMmmmmm i ja sam njapala palačinke  večeras... Njama njama..

Znači smirio se beban u trbi.. Njaauser posted image

Jel bar Matej bolje?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kontrakcije
21.3.2009 22:47:49   
Maya21
Malcice bolje, ali i dalje ima temperaturu i bolove u usima... Tek je 3 puta popio antibiotik. Od sutra bi trebalo da bude bolje user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kontrakcije
23.3.2009 13:58:27   
eugenija
Maya, šta je sa kontrakcijama?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kontrakcije
23.3.2009 19:23:18   
Maya21
evo me, bila danas  na CTG i u porodilistu... Srculence je super, tu su i kontrakcije user posted image samo su jako slabe da bi bilo sta uradile, na onom listicu na CTG se jasno vidi da se nesto desava na svakih 6 minuta... ajde da im verujem da se necu poroditi do 17. aprila kada su mi zakazali CR... mora.... zasto? jer sam i prosli put porodjena carskim user posted image  

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kontrakcije
23.3.2009 19:30:02   
guppy RR
pa... to sam i ja mislila da ti kažem, ali nisam nešto htela da se silim... prvi porođaj sa CR je obično indikacija za CR kod drugog... i narednih porođaja (ne može ih biti mnogo... baš zbog reza na materici)

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kontrakcije
23.3.2009 19:35:18   
Maya21
znam Guppy ali u svetu, cim prodje 2 godine od carskog imas mogucnost izbora i za prirodni porodjaj ukoliko problem nije u tvojoj konstituciji ili polozaju bebe... Tadej se jako lepo namestio, cak se i prilicno spustio... Ja nisam uska, znaci ima mesta... Indikacija za prosli carski je bila karlicna prezentacija ploda... Zato sam, malo  user posted image  

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kontrakcije
23.3.2009 19:54:38   
Anoniman
Maya user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kontrakcije
23.3.2009 19:58:18   
Maya21
A bas sam zelela da se porodim prirodno user posted image i htela sam 3. dete... Naravno da cu moci to 3. dete ali sad sam 100% sigurna da ce ono morati carskim da se rodi user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:36:46   
Maya21
evo jos jedan update :) ko sta radi ja apdejtujem ovu svoju temu... Sutra definitivno idem u Betaniju, a najverovatnije ce me zadrzati... Malcice se pojacale ove moje kontrakcije... Vidljive su i na UZ sad... Ako me nema nekoliko dana, guppy ce vam slati update za ovu stranicu, ili ce otvoriti novu user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:37:13   
guppy RR
Važiiiiiiiiiii, javi mi!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:40:53   
Anoniman
Jao baš super što sam uskočila... pa sam ovo videla... Želim ti svi sreću... da prođe što bolje moguće, i da se brzo oporaviš od CR... šta si do kraja odlučila, spinalna ili totalna?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:48:56   
Maya21
Mislim totalna... Kad sam procitala za ono lezanje u ravnom polozaju dva dana... Bas mi se i ne mili user posted image Ma bitno da Tadej bude ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:50:05   
Anoniman
Ma Tadej će biti dobro... user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:53:20   
Maya21
Hoce, znam... Samo kad bi sacekao jos koji dan... Sad je 2700g. Nije za inkubator ali nekako mi je malecak, Matej je imao 3300g kad se rodio...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 21:54:07   
Anoniman
user posted image Luka je imao 2730 kada se rodio... Biće sve ok!!! 

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 22:02:15   
Maya21
a u kojoj nedelji si ga rodila? 38?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 22:12:02   
Verus
Maya, secas sta sam ti rekal za moju prijatejlicu?  Prvo CZ, ovi svi u Americi "ne moze drugo dete vaginalno, morate CR"  zavisi sakojim lekarom razgovarasa.  Nova istrazivanja su davno pokazala da je OK poroditi se prirodno posle carskog, ode zena u SPaniju, i porodi se vaginalno BEZ  ikakvih lekova, epiduralne itd.  I presrecna je sto jeste, kaze da ne bi nikada vise radila cr da ne mora.....al sad je i kasno da konsultujes nego drugog lekara... bice sve OK nemoj da brinesuser posted image
IZVORNA PORUKA: Maya21

A bas sam zelela da se porodim prirodno user posted image i htela sam 3. dete... Naravno da cu moci to 3. dete ali sad sam 100% sigurna da ce ono morati carskim da se rodi user posted image  

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kontrakcije
25.3.2009 22:19:11   
guppy RR
samo da napomenem... da MOŽE žena da se porodi vaginalno posle prvog CR... ali sa RIZIKOM koji druga žena nema... a to je pucanje materice gde je bila sečena zbog naprezanja i kontrakcija.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here