|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 13:24:13   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Dove

Bas ste me rastuzile...Ispadoh ja najgora od sve dece a nije tako...user posted image user posted image user posted image


Ma nisi najgora, sta ti je.Ja lupam non stop ko Maksim po diviziji sto bi rekla moja baba user posted image
Zezam se ja malo, nisam bre ozbiljna, to mi je stil komunikacije - Zapadna Srbija bre user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 13:26:43   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Dove
Mogu samo da kazem da je zena glupa i ogranicena i da je sva u fazonu VIDELA ZABA DA POTKIVAJU KONJA PA I ONA PODIGLA NOGU.


E ovo ti je potpuno adekvatno primeru. I lepo za razumevanje.user posted image Plus ako je zaova, ja sam mislila da si pominjala neku drugu Bugarku.
Srecom nemam zaovu, al moja mama ima pa znam kako joj je...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 13:35:38   
lanajelena
Ma idi bre Vuko tri strane si raspredala a nisi ukapirala da je to jetrva ne zaova  user posted image

Salim se da se nadovezem stvarno je zalosno kad je neko tako ne upucen u neke osnovne stvari,ali ti ljudi jednostavno ne zele da nauce i nikad nece nauciti i za njih ce uvek stiropor biti stirofor user posted image (cek imamo mi neku temu za ovakve izraze ) 

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 13:38:00   
Dove
Baci link i da idem tamo dusu da olaksam...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 13:43:24   
lanajelena
To ce morati neko drugi ja jos nisam naucila da bacam te linkove user posted image user posted image ...probacu da nadjem temu

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 14:32:12   
hanka
Dove ne zelim da te uvredim ali mislim da previse paznje obracas na celu familiju.Tesko je promeniti nekog bolje receno emancipovati.Moj ti je savet da sto pre nadjes sebi neku zanimaciju i sto manje vremena da provodis sa ukucanima koji te nerviraju.Resenje ti je ili ih prihvati takvi kakvi jesu ili se skloni od njih.Previse energije gubis na gluposti a njima nista ne remetis time sto ih omalovazavas.Njihova sreca je u njihovim rukama kao i tvoja.Mani se corava posla i radi nesto sto ce te usreciti.Moj topli savet zaposli se negde i okupiraj svoj mozak nekim drugim,lepsim,pametnijim i kvalitetnijim stvarima.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 14:44:46   
vukosava

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ma idi bre Vuko tri strane si raspredala a nisi ukapirala da je to jetrva ne zaova  user posted image




Uh, sta je sad jetrva? Zaova je muzeva sestra, a ko je jetrva?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 14:45:41   
vukosava
Deverova zena jel da?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 14:46:01   
lanajelena
od devera zena user posted image  i ja sam to skoro saznala inace ja moje jetrve zovem snajke kad pricam user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 14:47:26   
vukosava
Ma nije brijanje nebrijanje nije to zalosno. Zalosno je kad ti zavisi koliko imas para od osobe koja ima toliko mozga da dok se brije izreze tu svoju stvar na taj nacin. I to ostalo sto pominjes. Joj ako takva treba da ti pare daje... To je bre da poludis.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 15:59:56   
Dove
user posted image user posted image user posted image Hvala od srca.Jedini nacin gde se kvalitetno trosim su knjige.Ne citam teska stiva ali ipak je nesto.A ovde medju vama sam pronasla taj neki ventil da kazem sta me tisti jer ovde gde sam se udala nemam nikog svog.Moji ne dolaze jer ih je svekar izvredjao...I tako...Hvala na savetima.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 18:07:07   
Mivica
Kada sam ja neko veče saopštila mužu kako bi trebalo češće da se "poštujemo", on mi je odgovorio: "Jeste, ti mi tu dolaziš zakopčana do grla, a tražiš vraga! Ja hoću da budem zaveden!" user posted image

Eto, u tome je ponekad sva filozofija...user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
23.9.2011 18:16:42   
zivka
IZVORNA PORUKA: hanka

Dove ne zelim da te uvredim ali mislim da previse paznje obracas na celu familiju.Tesko je promeniti nekog bolje receno emancipovati.Moj ti je savet da sto pre nadjes sebi neku zanimaciju i sto manje vremena da provodis sa ukucanima koji te nerviraju.Resenje ti je ili ih prihvati takvi kakvi jesu ili se skloni od njih.Previse energije gubis na gluposti a njima nista ne remetis time sto ih omalovazavas.Njihova sreca je u njihovim rukama kao i tvoja.Mani se corava posla i radi nesto sto ce te usreciti.Moj topli savet zaposli se negde i okupiraj svoj mozak nekim drugim,lepsim,pametnijim i kvalitetnijim stvarima.


Hanka, svaka cast! Svakoj od nas to treba da bude u glavi!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 16:56:56   
branki*
ja mnogo volim da lepo izgledam i uzivam u tome,ali stvarno,to mi je jako bitno.
nikada me niko nije video zarozanu i apa drapa,sem mojih bliznjih ponekad.nikad nisam izasla nigde sa prljavom kosom,ali nigde,cak i ako moram do prodavnice,a kosu perem tek uvece,ja stavim puder na teme,pa se ne vidi.i po kuci imam podlogu,kreon i maskaru,a za vecernje izlaske sam skroz namontirana.kad nisam trudna,pa kad planiram izlazak u grad,taj dan maltene niti jedem,niti pijem,da bi mi stomak bio skroz ravan i kad stojim i kad sednem,da nista ne strci nigde.od udaje,nikad leti nisam obukla kratku haljinu,a da mi noge nisu osuncane,bilo kremom za tamnjenje ili solarijumom,ako nisam isla na more.
ne kzem da zena je lepa samo ako se sminka,ali ja sam bez imalo sminke bas bleda i bezlicna nekako,dovoljno je samo kreon da se transformisem skroz.
kaze mi muz sto se toliko opterecujes,ti si udata zena,majka malog deteta..nema to veze sa udajom ili sa cim,ja sam takva i bicu takva i sa 60 godina.
cim se ugojim,odmah ne jedem i vezbam kako bih izgledala kako sam zamislila.to je jace od mene i mnogo mi je bitno,ne mogu da funkcionisem drugacije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 17:00:14   
Verolina
Svaka cast, Brankiuser posted image
Ja samo ne volim vestacko tamnjenje, nekako mi i u bledilu postoji car. Ja svoje jako dobro nosim, a hvala Bogu na ruzicastom rumenilu i maskari....dovoljno da se transformisesuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 17:00:56   
superm
Ja priznajem da uzivam u tome da se doteram I da budem prvenstveno sebi lepa. A naravno prija mi sto sam I dalje muzu lepa I pozeljna. Barem on tako kazeuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 17:04:45   
branki*

IZVORNA PORUKA: superm

Ja priznajem da uzivam u tome da se doteram I da budem prvenstveno sebi lepa. A naravno prija mi sto sam I dalje muzu lepa I pozeljna. Barem on tako kazeuser posted image

mm je jako skrt na komplimentima,od njega sam ih vrlo malo cula,pre ce drugarice da me pohvale ili cujem komentare od drugih,a on bas retkouser posted image
hvala,verolinauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 17:06:37   
branki*
i dobro,ima bledilo car,pogotovu nekima lepo stoji,gospodski,ali meni koza izgleda nekako lepse,noge odmah deluju zategnutije,manje se vidi celulit,treba ti manje sminke..a,ni ja ne volim kad preteraju sa solarijumom,bas se vidi da je vestacko i nekako strci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 17:14:30   
bubulence
bravo devojke.
moram priznati da se ne sredjujem kao kada sam bila devojka ali opet neke stvari sebi ne dopustam, prljavu kosu, izlazak u radnju bez sminke. posto sam bleda i imam podocnjake, cim ustanem prvo mi je da se umijem, stavim puder, rumenilo i maskaru. frizuru nemam bas uvek mada se trudim da odem bar jednom nedeljno na feniranje, ali onda vezem rep, to mi je isto pristojno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.8.2014 20:21:24   
vikiveki
Ja nekad stvarno nemam vremena da se šminkam,ujutru kada krenem na posao dok spremim njih troje za školu i vrtić jako mi malo vremena ostane,nekad se zato i desi da zaboravim da se našminkam,a deca u mojoj grupi su navikli na mene takvu pa kada se desi da se našminkam oni to primete user posted image Trudim se da uvek izgledam lepo,ali jednostavno ne volim puno da se šminkam...uglavnom stavljam BB kremu malo neke senke pastelnih boja i malo maskare.
Mada ,moram priznati nekad naiđe period kada se u meni probudi nešto,pa mi onda baš prija da se lepo našminkam.A frizuru uvek imam i bez odlaska kod frizera jer mi je kosa kovrdžava,još kada je osušim prirodno tj. bez fena,onda se toliko uvije da svi misle da sam stavljala mini valuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
13.8.2014 11:38:02   
Cakana84
Branki, svaka ti cast. Tako treba.

Meni je licno najruznije kada vidim nasminkanu devojku, zenu, nakindjurenu, a kosa prljava, rascvetala, cipele strokave, da ne komentarisem sada kada je obuca otvorena, pete grublje od djona. Negovana, uredna, vaspitana zena je nesto sto sminka ne moze da napravi. Malo sminke treba da skrene paznju na prirodnu lepotu.

Vidjam mnogo prelepih zena, koje toliko nemaju ukusa, stila, higijena kao u prvom pasusu. Divim se zenama koje prirodno nisu lepe, ali svojim stavom i otmenoscu zasenjuju sve pomenute lepotice.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
13.8.2014 11:41:24   
Cakana84
Slazem se sa Verolinom, nikako solarijum samo prirodna boja tena. Ja licno u zivotu nisam krocila u solarijum, ne znaci da niko ne treba, ali ja ga smatram spravom za mucenje i ostecenje koze. Zaista, izbegavajte tu svetlecu plastiku, malo suncanja rano ujutru i eto lepe boje.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
13.8.2014 12:07:28   
Leptiric123
Brank ti si moj covek :-) idem u solarijum,ne preterujem ali ne volim da sam bela...ali isto tako bas vodim racuna o kozi,jer u suprotnom kozq brze stari od solarijuma...
Svakih 1,5-2 meseca skracujem krajeve,a peglam kosu svaki drugi dan...meni je uzivanje kae vreme posvetim sebi.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
13.8.2014 12:09:23   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki

i dobro,ima bledilo car,pogotovu nekima lepo stoji,gospodski,ali meni koza izgleda nekako lepse,noge odmah deluju zategnutije,manje se vidi celulit,treba ti manje sminke..a,ni ja ne volim kad preteraju sa solarijumom,bas se vidi da je vestacko i nekako strci.

Meni lici na zagorelo meso. A naravno da treba voditi racuna i biti lep prvo sebi...ne volim kada se neko bas zapusti a izgovor mu je ne stizem od obaveza..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
13.8.2014 12:13:56   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

pete grublje od djona.


Ovo ja zaista nešto najružnije što se može videti. Na žalost, ima jako puno žena koje ne vode računa o higijeni, pa čak ni o onoj osnovnoj. Imala sam koleginicu koja nije prala ruke posle korišćenja toaleta, uvek bi govorila Pa šta, to je sve čisto, prirodno. Ne znam ni šta da odgovorim na to.

Ja nisam tip žene koja nosi štikle, miniće, skinny jeans... Zamera mi mm to, zamerao mi je i bivši koji je uvek govorio Te tvoje duge noge treba svi da vide... A ja ne volim svoje noge pa ih krijem user posted image

Išla sam u solarijum pre 10ak godina prilično često, imam lep ten i jako mi lepo stoji kada pocrnim. Ali već godinama ne idem, vodim računa o koži. Sunčam se samo rano pre podne i kasno posle podne, pete su mi uvek sređene, nokti takođe, ne šminkam se mnogo ali toniranu kremu, maskaru i sjaj na usnama imam skoro uvek. Nisam maljava (hvala mojoj mami na tome user posted image ), za vreme ciklusa mi taman porastu dlake i posle toga se depiliram.

Sećam se kada sam svog prvog dečka pitala zašto mu se toliko dopadam a on mi je odgovorio Tako si mirišljava i čista! user posted image kao prašak za veš user posted image

MM je osoba koja me voli bez obzira na to kako izgledam, ništa mu nije gadno ali ja sam dovoljno nesigurna u sebe da ne mogu da idem pred njim čupava i dlakava. A ni samoj sebi tada ne prijam, da se razumemo. Pola sata dnevno je sasvim dovoljno da se sredimo i budemo lepe.

I zaboravih da dodam, kosu perem svaki dan. Kratka je, brzo se masti jer koristim kremu za oblikovanje a i inače ne podnosim da je prljava.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.8.2014 12:51:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here